FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 16 dec 2017, 18:11

Safet Šivšić?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoCitam » 16 dec 2017, 18:18

Smatram da bi formumasi morali imati svog predstavnika kao punopravnog clana na skupstini, a isti bi trebao biti izabran na ovoj temi kroz anketu :D
Cestitam Marchegianni ali i Misketu...
Er Pupone

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 16 dec 2017, 18:20

Gdje je onih 10.000.000. (desetmilona KM) ?

Smrzose ovi "strucnjaci" pred stadionom sto su trebali danas da preuzmu klub nakon sto bi Miske i kompacnija dobili nepovjerenje od skupstine. :lol:
Zadnja izmjena: Zenzo, dana/u 16 dec 2017, 18:22, ukupno mijenjano 2 puta.
- Zeljeznicar -

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 16 dec 2017, 18:21

samoCitam je napisao/la:Smatram da bi formumasi morali imati svog predstavnika kao punopravnog clana na skupstini, a isti bi trebao biti izabran na ovoj temi kroz anketu :D
Cestitam Marchegianni ali i Misketu...
pa sta sam ja....
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoCitam » 16 dec 2017, 18:40

Nekog ko nece kasniti :D
PS bice kazu pojacanja
Er Pupone

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 dec 2017, 19:04



Je li ovo Osim nesto crta na 0:13 u pola Skupstine ? [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 dec 2017, 20:22

Pošteno.

Nije više neustavno već kako treba. Na čelo, odgovornost, legalnost, reprezentativnost.

Nije jug što je nerealno i skoro neizvodivo već ono prijeko potrebno i pametno, kamp, teren, Op i sportski dio.

Nije više "liderstvo" već timski rad.

Nije više "znamo i mi" već ljudi "koji znaju".

Generalno, fina skupština. Taman kako i treba bez vaza amatera o sportskom dijelu i obecavanja nemoguceg već jasni ciljevi i smjernice. Bravo za mudrost i snagu da skontate koji je put ispravan. Nastavite tako.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 dec 2017, 20:40

Neandertalac je napisao/la:Generalno, fina skupština. Taman kako i treba bez vaza amatera o sportskom dijelu i obecavanja nemoguceg već jasni ciljevi i smjernice. Bravo za mudrost i snagu da skontate koji je put ispravan. Nastavite tako.
Kakvu mudrost i kakvu snagu? Trebalo se desiti sve što se desilo da bi se na kraju odabrao jedini ispravan put? Trebali su se skršiti milioni, uništiti omladinski pogon, otjerati svakoga ko se imalo usprotivi diktaturi, osramotiti se na svaki mogući način da bi na kraju došli do genijalnog rješenja? Nije to mudrost i snaga, to je glupost, bahatost i arogancija koja danas po prvi put nije bila prisutna.

Tanak sam sa vremenom, ali ću uskoro opširnije i hronološki, pa ćeš da vidiš kakva je to mudrost.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 dec 2017, 20:45

Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Generalno, fina skupština. Taman kako i treba bez vaza amatera o sportskom dijelu i obecavanja nemoguceg već jasni ciljevi i smjernice. Bravo za mudrost i snagu da skontate koji je put ispravan. Nastavite tako.
Kakvu mudrost i kakvu snagu? Trebalo se desiti sve što se desilo da bi se na kraju odabrao jedini ispravan put? Trebali su se skršiti milioni, uništiti omladinski pogon, otjerati svakoga ko se imalo usprotivi diktaturi, osramotiti se na svaki mogući način da bi na kraju došli do genijalnog rješenja? Nije to mudrost i snaga, to je glupost, bahatost i arogancija koja danas po prvi put nije bila prisutna.

Tanak sam sa vremenom, ali ću uskoro opširnije i hronološki, pa ćeš da vidiš kakva je to mudrost.
Da ali kada skontas da sada imamo jasno "glavnog i odgovornog", da se jesu odmakli koliko je moguće od "sportskog segmenta" i da su skontali šta treba biti fokus kluba, ne ublehe već mladi i unapređivanje sportske infrastrukture onda ne možeš biti nezadovoljan.

Taj nedostatak "gluposti, bahatosti i arogancije" jeste napredak i priznavanje grešaka. Treba biti korektan pa to reći.

Edit. Takođe dok vidim izvještaj i upotpunim informacije iznijecu svoje mišljenje malo opširnije.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 dec 2017, 20:57

Neandertalac je napisao/la:Da ali kada skontas da sada imamo jasno "glavnog i odgovornog", da se jesu odmakli koliko je moguće od "sportskog segmenta" i da su skontali šta treba biti fokus kluba, ne ublehe već mladi i unapređivanje sportske infrastrukture onda ne možeš biti nezadovoljan.

Taj nedostatak "gluposti, bahatosti i arogancije" jeste napredak i priznavanje grešaka. Treba biti korektan pa to reći.
Naravno da je ovo danas napredak, ali samo ako se provede u djelo. Prioriteti su se mijenjali nakon svake Skupštine, a niti jedan posao nije odrađen do kraja, prvo je to bio istok, pa jug, pa šminkanje vanjske strane sjevera, danas su travnjak i odjednom kamp, a ne tako davno smo zamalo izgubili i ovo malo talentovane djece što je ostalo.

Šuti, radi, ne ponašaj se bahato, slušaj pametnije od sebe i idemo po duplu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 16 dec 2017, 21:00

Meni je super sve ispalo. Nekako mi izgleda da je Misimovic shvatio da pojma nema i da zbog toga poziva na zajednistvo. Vidjet cemo u buducnosti, ali veci sam optimista nego nakon kula, juga i ostalih ubleha. Zanima me sta je sa generalnim sponzorom?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 dec 2017, 21:03

plavousrcu je napisao/la:Meni je super sve ispalo. Nekako mi izgleda da je Misimovic shvatio da pojma nema i da zbog toga poziva na zajednistvo. Vidjet cemo u buducnosti, ali veci sam optimista nego nakon kula, juga i ostalih ubleha. Zanima me sta je sa generalnim sponzorom?
Naravno da je shvatio da nema pojma, zato je danas i bio ovakav. Nema više hype stava i mahanja rukama.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 dec 2017, 21:17

Kaze Musemic za Oslobodjenje da nemamo previse jak igraci kadar, a ni klupu, ali eto uspjeli smo uvezati nekoliko odlicnih rezultata pa cemo prezimit na prvom mjestu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 16 dec 2017, 21:22

LjoZee je napisao/la:Kaze Musemic za Oslobodjenje da nemamo previse jak igraci kadar, a ni klupu, ali eto uspjeli smo uvezati nekoliko odlicnih rezultata pa cemo prezimit na prvom mjestu.
On je svoje pokazao, ne bi se trebao usuđivati da tako lako ocjenjuje nekoga ko ga je oplodoi.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 dec 2017, 21:22

Kad kaže Musemić onda je tako...neka imaju oni ekipu, samo ih yebe ne mogu da uvežu ništa...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 dec 2017, 21:27

Pametnije mu je da sa kakvom šerpom stane ispred opštine Centar i čeka načelnika. Možda bude za priprema. :lol:

Monci@ baci komentar za skupštinu.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 16 dec 2017, 21:28

Bitna referenca kaze Musemic. Pojeo ga Adzem u derbiju, niko nikada nije nadmudrio kolegu kao Adzem njega. Samo mi pametni da budemo i neka Musemic i dalje prica.

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 16 dec 2017, 21:35

Ne vidim bilo sta novo u klubu sto ranije nije bilo. Ranije se sve pitao Misimovic, a pitat ce se takoder sad.Nije šija jeste vrat. Pojeo vuk magarca. Medjutim to nije bitno sve dok igramo dobro i borimo se za jedan od trofeja.
Sto se tice pojacanja Advan mozda dode a mozda ne dode.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 dec 2017, 21:37

LjoZee je napisao/la:Kaze Musemic za Oslobodjenje da nemamo previse jak igraci kadar, a ni klupu, ali eto uspjeli smo uvezati nekoliko odlicnih rezultata pa cemo prezimit na prvom mjestu.
De uslikaj da procitamo.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 dec 2017, 21:38

Ma šta ću bacit, neam pojma. Pozitivno se desilo i prije skupštine, a to je da su se sklonili od ekipe. Najvažnje je kako će Ado i Saša sarađivati. Za sada mi se čini da je dobro. Isto mi se svidila izjava da ekipi ne smije ništa faliti, što je najbitnije obzirom šta nas čeka na proljeće.
Iskreno, do Borca sam bio pesimističan totalno, a sada ipak gledam nešto drukčije, mada sumnjam u titulu. Ne zbog naših mana, nego zbog lopovluka drugih i saveza. Daj Bože da griješim...
Nadam se da ćemo strateški dovoditi igrače zimus, da smo pametni da zbijemo redove, svi zajedno i "pofajtamo" se sa bandom za tu titulu. Siguran sam da nam se gluposti kao prošle godine ne mogu desiti, i ako budemo u sličnoj situaciji da ćemo je iskoristiti.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, avanti003, benko21, Kockoglavi, NazorUso, nicaze95, StarmoCity, thebosniak, Zaxon i 108 gostiju.