FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Maxi
Postovi: 528
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Maxi » 13 feb 2018, 00:09

Neandertalac je napisao/la:
Maxi je napisao/la:Bravo Mujaga!
Mislim da bi konačno trebao dobiti šansu u ovoj polusezoni, da ne bi napravili grešku kao sa Džekom.
Kakvu smo grešku napravili sa Džekom?
Nismo pružili dovoljno prilike i lagano ga se riješili. A Mujaga me konstitucijom podsjeća baš na Džeku. Mogao bi izrasti u odličnog igrača.
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1326
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 13 feb 2018, 07:41

Jiestifo je napisao/la:Jedva cekam Maj da konacno pocne rekonstrukcija terena i da mozemo vidjeti Zelju kako igra na normalnom terenu :salut:
:pray:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

krepo
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 sep 2017, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la krepo » 13 feb 2018, 09:59

bhsport je napisao/la:
krepo je napisao/la: Vidi vamo znalca.
Vojo nonsalantan hahahahaha.Profesionalac čovjek 1/1
Ubjedljivo najjači igrač lige.
Da si rekao Ćelo bio nonšalantan pa i Zaki,prihvatio bi to.

Vidim đetić bi tjerao,odmah u startu.
Duša draga
Past će na guzove ovih dana,opaaaa
Koliko je golova dao profesionalnac?
Zavrsnica nula.
Tek sad vidim s kim se ovdje dIskutuje c c c
Dječurlija željna pažnje
Dao je i haubica 40,pa ste ga protjerali.
Teško Bogu a i Želji sa ovakvim navijačima.
Gluho bilo
Mi imamo jednog Boga,a na klupi sina Njegovoga
KRAJ PRIČE

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 13 feb 2018, 10:53

Haubica i Vojo ne mogu u istu recenicu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 13 feb 2018, 11:11

Jos 4. dana a onda nastavljamo gdje smo stali. :opaopa:

0:1 u Krupi dosta za pocetak, a onda fakat da napunimo dolinu protiv Slobode.
- Zeljeznicar -

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 feb 2018, 12:53

Nisam gledao utakmicu u Mostaru, ali ne uzbudjujem se zbog loseg rezultata. Treba dobijati nizeligase, to stoji, ali prijateljska je samo prijateljska. Idemo dobiti Krupu i onda necemo raspravljati o losoj igri u Mostaru.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 13 feb 2018, 13:42

bhsport je napisao/la:Haubica i Vojo ne mogu u istu recenicu.
:thumbup:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
domorocki1921
Postovi: 69
Pridružen/a: 05 feb 2018, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki1921 » 13 feb 2018, 15:20

činjenica je da smo loši bili u svim segmentima na pripremama. Jedino što me raduje jeste onaj momak za fizičku spremu igrača, jer mislim da snagom ćemo biti daleko najjači, što je možda i prevaga u ovoj ligi, a i fudbalu danas. Ja im neću suditi na osnovu priprema, uvijek kad smo bili loši na pripremama, dominirali smo ligom pa se vodim time. Vidjećemo, idemo ih podržati, titulu ne smiju ispustiti.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 13 feb 2018, 17:51

Pa u ovoj ligi snaga, dva tri ozbiljna igrača i donose titulu, više ti ne treba :D
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
braco
Postovi: 8704
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 13 feb 2018, 17:55

Koga bi vi prije u subotu stavili da igra, Šabanadžovića ili Hajdarevića?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 13 feb 2018, 18:50

Hajdarevića definitivno, čini mi se da je momak fizički spremniji i jači od Anela i zbog terena mislim da je bolje da igra Hajdarević.

A i općenito mi Hajdarević trenutno izgleda kao bolji igrač, može postati pravi 'box to box' veznjak, dok se na Šabanadžoviću još uvijek vidi da je junior, treba mu malo 'sirove' snage, on bi iduće sezone mogao eksplodirati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 feb 2018, 19:15

Bit ce yebeno ova 4 kola. Moramo i u Mostar, ali da je prvo ovo sa hajrom zavrsit u subotu. Opasna je Krupi kuci na onom "terenu".
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 13 feb 2018, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8704
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 13 feb 2018, 19:16

Raonffa je napisao/la:Hajdarevića definitivno, čini mi se da je momak fizički spremniji i jači od Anela i zbog terena mislim da je bolje da igra Hajdarević.

A i općenito mi Hajdarević trenutno izgleda kao bolji igrač, može postati pravi 'box to box' veznjak, dok se na Šabanadžoviću još uvijek vidi da je junior, treba mu malo 'sirove' snage, on bi iduće sezone mogao eksplodirati.
Da, naša formacija 4-2-3-1 mnogo više šanse za igru daje Hajdareviću nego Šabanadžoviću. Imati partnera u vidu Blagojevića ili Vranješa za kojeg mi se također čini i da nije baš nešto naročito defanzivan, znači da ti kao drugi igrač u centralnoj liniji moraš dosta više raditi prema nazad i pokrivati rupe koje ostavlja iza sebe partner iz veze. To je vjerovatno i uvidio Adžem pa ga je stavio i na generalci Hajdarevića u prvu postavu. Anelu bi ove sezone možda više odgovaralo da igramo 4-3-3 sistem gdje bi vezna linija bila dosta čvršća i skinuo bi se dobar procenat defanzivnog posla sa njegovih leđa. Zato je vjerovatno Adžem Hajdarevića i u posljednjem derbiju stavio u prvih 11. Mada opet mislim da ću te negdje njih dvojica biti s minutažom, sigurno Hajdarević neće imati ogromnu prednost u odnosu na Anela.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 13 feb 2018, 19:21

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Hajdarevića definitivno, čini mi se da je momak fizički spremniji i jači od Anela i zbog terena mislim da je bolje da igra Hajdarević.

A i općenito mi Hajdarević trenutno izgleda kao bolji igrač, može postati pravi 'box to box' veznjak, dok se na Šabanadžoviću još uvijek vidi da je junior, treba mu malo 'sirove' snage, on bi iduće sezone mogao eksplodirati.
Da, naša formacija 4-2-3-1 mnogo više šanse za igru daje Hajdareviću nego Šabanadžoviću. Imati partnera u vidu Blagojevića ili Vranješa za kojeg mi se također čini i da nije baš nešto naročito defanzivan, znači da ti kao drugi igrač u centralnoj liniji moraš dosta više raditi prema nazad i pokrivati rupe koje ostavlja iza sebe partner iz veze. To je vjerovatno i uvidio Adžem pa ga je stavio i na generalci Hajdarevića u prvu postavu. Anelu bi ove sezone možda više odgovaralo da igramo 4-3-3 sistem gdje bi vezna linija bila dosta čvršća i skinuo bi se dobar procenat defanzivnog posla sa njegovih leđa. Zato je vjerovatno Adžem Hajdarevića i u posljednjem derbiju stavio u prvih 11. Mada opet mislim da ću te negdje njih dvojica biti s minutažom, sigurno Hajdarević neće imati ogromnu prednost u odnosu na Anela.
Upravu si, slažem se.

Ma biće slična njihova minutaža to je sigurno, i u jesenjem dijelu su imali bara-bara minutažu iako je Hajdarević dobijao više prilike u drugom dijelu jesenje polusezone kad smo napravili ovaj niz dobrih rezultata.

Svakako da ih treba dozirati i ne forsirati ih maksimalno, Adžem je toga svjestan i radi po tom principu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 13 feb 2018, 19:36

braco je napisao/la:Koga bi vi prije u subotu stavili da igra, Šabanadžovića ili Hajdarevića?
Blagojevića. :mrgreen:

Moram se osvrnuti na odlazak Stanića jer kao i uvijek do sada u javnost se pušta priča o "savjetima", nerealnim zahtjevima i "pisanju po klubu".

Da se razumijemo Stanicu hvala za sve godine, nastupe, uspjehe sa Željom ali pošto je otisao kod direktnih konkurenata za trofej izgubio je veliki dio kredibiliteta sa tim potezom. Shvatam sve ali kao navijač Želje interes kluba mi je na prvom mjestu. Isto tako misljenja sam da je Stanic bio naš najbolji bočni igrač i jos uz to mogao pokriti više pozicija pa su njegovi zahtjevi za povecanjem plate bili opravdani. Poređenja radi Projic je dobio za godinu vise nego Stanic zaradi za dvije sa tim famoznim "povecanjem" koje su mu nudili. Priča o savjetima iz dobro poznate kuhinje pocinje sve vise da šteti klubu jer se uopšteno više gleda ko je sa kim dobar nego sportski kvalitet. Iz ugla sporta smatram da je bilo prostora za produzivanje ugovora sa Stanicem pogotovu jer je bio potplacen, u odnosu na veliku vecinu neopravdano a više od ponudenih primanja dobijaju igrači o cijim kvalitetima ćemo tek suditi, tj neprovjereni.

Nadajmo se da ce skupo plaćena pojačanja opravdati ulozeni novac i podici trofej koji je Stanic dizao tri puta i iz tog razloga zajedno sa 250 nastupa misljenja sam da nije zasluzio da ga se pljuje jer je trazio vise a da se "novi" uzdižu, po meni, za sada, nezasluzeno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Alipasino
Postovi: 7878
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 13 feb 2018, 19:57

Odma pritisnut,uvalit 2 gola i lagano privest utakmicu kraju.Onda nabit Slobodicu nogom u zicagu.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 14 feb 2018, 16:01

Kako se blizi pocetak sve veca trema me puca. Kud bas Krupa i lazna umjetna trava na pocetku. Teren nas takav unazadjuje 30 posto, ali opet vjerujem u pobjedu. Prebitna utakmica za nas, pobjedom bismo napravili sjajnu uvertiru za nastavak sezone.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 14 feb 2018, 16:01

Za val. zabranjeno pisati na ovoj temi, duse drage zaljubljene :urnebes:


Treba Krupa da se kitom lupa, ubiti pitu u njima.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

windows1
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 feb 2018, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la windows1 » 14 feb 2018, 16:46

Poz za sve ljude foruma.

Jedva cekam pocetak sezone i patnju, bas sam pozelio.

Adzem brat jedan jedini. Svako 6 mjeseci ima nesto da popravlja. Legenda nasa. Valjda se upise u historiju trofeja da jedini Amar ne bude taj velicanstveni.

Sto se tice priprema jako lose ono sto smo mogli gledati, sto nismo ne bih komentarisao naravno.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 14 feb 2018, 17:28

Ono sto smo mogli gledati bilo ekstra :kafa: solidne pripreme.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.