FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 30 okt 2017, 12:25

fibonacci je napisao/la:Postoje li ikakve šanse da vratimo Armina Hodžića? Koliko vidim Dinamo je kupio Gavranovića iz Rijeke i od zime je njihov igrač. Henriquez igra dobro ove sezone i dao je više golova od Armina, tako da bi Armin mogao bit treći napadač, tj vrlo malo će imati prilike da igra. Možda bi mogli ovo iskoristiti ako smo maheri. Uz njega, Ordagića te Vukotića titula ne bi smjela doći u pitanje.
Obzirom kakvu platu on tamo ima nema sanse, a i on sam ne vjerujem da hoce sa konja na magarca.

Ima on kvalitete da ide u bolju sredinu.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 12:30

Ordagic je pitar od zime. 90%.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 12:31

irfo je napisao/la:Da se podsjetimo ovoga
Predsjednik Nadzornog odbora Fudbalskog kluba Željezničar Senad Misimović i član Upravnog odbora Dejan Nikolić danas su dogovorili dolazak prvog igračkog pojačanja za sezonu 2016/17., a radi se o Mostarcu, Denisu Pozderu, koji dolazi iz holandskog FC Den Boscha, saopćeno je FK Željezničar.
Ovaj transfer plod je višemjesečnog detaljnog skautinga, a profil napadača kakvog trenutno nema u rosteru ekipe, trebao bi podići igru kluba na veći nivo, navodi se u saopćenju.
Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, dogovorili su dolazak trećeg igračkog pojačanja za sezonu 2016/2017, a radi se o rođenom Špancu, Javier Hervásu.
Ovo je jedan od najvećih transfera u historiji FK Željezničar i prvi španski državljanin koji će nastupati za FK Željezničar. Akvizicije FK Željezničar u igračkom i stručnom segmentu su na liniji vizije Kluba koja podrazumijeva model evropskog Željezničara.
Haj mi sad reci @za_zivot_cijeli, zar ovo nije za ismijavanje?
Ali fazon je sto ne smije niko vise ni kritikovat od napada sa drugog foruma, odmah si neprijatelj kluba ili kako ti mene juce nazva "pitar u dusi".
nije za ismijavanje. posebno ne Zelje.
ako koga treba ismijavati to je kurceva drzava koja nije u stanju obezbjediti uslove za normalan zivot u gradu, za normalano funkcionisanje sportskih kolektiva. ovo mogu ismijavati samo "pitari u dusi" a ne zeljovci. zeljovci nad ovim mogu samo tugovati, a razloga za tugu je mnostvo.
veci mi je uspjeh dovodjenje i potpisivanje igraca iz Spanije nego sto je sramota to sto mu se nije svidjelo, od grada preko uslova zivota, do uslova za treniranje i igranje.

da ti postavim par pitanja kao odgovor na ovo tvoje. da malo dobijes sirine u razmisljanju.
koga je to od dokazanih sportskih radnika Senad zatekao u klubu? ko je u tom trenutku, ja cu reci opceg rasula medju zeljovcima, imao znanje za skautiranje i dovodjenje igraca? mislis li da covjek koji je dokazani privrednik voli grijesiti, bacati pare? da ce odbiti strucnu pomoc iz oblasti u kojoj nije "svoj na svome"?

na kraju krajeva, sva ta dovodjenja i pompezna predstavljanja su rezultirali time da smo iz sponzorske i navijacke baze stvorili skoro 1.5 miliona maraka za popravku jedne te izgradnju druge nove tribine. to je marketing.
plitko gledano, kostalo nas je to nekih para. dublje gledano, to nam je vratilo te pare i donijelo daleko vise.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 12:36

Bilo bi dobro da smo nasli dobrog SD do sad jer ce nam trebati pojacanja, a treba na vrijeme "krenuti" po njih. Neki igraci ce vjerovatno otici na zimu ( Stevanovic, Bogicevic i sl. ) i na tim pozicijama nam trebaju kvalitetni igraci. Sa Vojom smo izgleda "uboli" sto je super.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 12:43

za_zivot_cijeli je napisao/la: da ti postavim par pitanja kao odgovor na ovo tvoje. da malo dobijes sirine u razmisljanju.
koga je to od dokazanih sportskih radnika Senad zatekao u klubu? ko je u tom trenutku, ja cu reci opceg rasula medju zeljovcima, imao znanje za skautiranje i dovodjenje igraca? mislis li da covjek koji je dokazani privrednik voli grijesiti, bacati pare? da ce odbiti strucnu pomoc iz oblasti u kojoj nije "svoj na svome"?

na kraju krajeva, sva ta dovodjenja i pompezna predstavljanja su rezultirali time da smo iz sponzorske i navijacke baze stvorili skoro 1.5 miliona maraka za popravku jedne te izgradnju druge nove tribine. to je marketing.
plitko gledano, kostalo nas je to nekih para. dublje gledano, to nam je vratilo te pare i donijelo daleko vise.
Zatekao Odovica, Mulalića u prvom timu i Dogana u Op. Naravno ima ih još i sve i jedan je kompetentniji od ovih što su odluke donosili. Sve Zeljovci i stručni ljudi.

Ne znam kakvo opšte rasulo spominjes, klub sezonu 2015 završio kao drugi, oteta nam titula, igrali vrlo dobro u evropi predvođeni nasom djecom a kasnije milionske transfere ostvarili. Ja lično ne znam da je tolika kolicina novca došla u klub za tako kratko vrijeme. Najveći izvor prihoda ove uprave su transferi te djece, pare od Šehića, Džeke, evrope koju su igrali, solidarnosti i jos nekih ranijih transfera koji su se naplatili.

Navijači nisu dali pare da se dovede kamion igrača nego za izgradnju našeg stadiona. Eto neka se napravi akcija i kaže od ovih para će se "ustaljenim procedurama" dovesti igrači pa da vidimo koliko cemo skupiti.

Plitko gledano valjalo nam je, dugoročno nas je koštalo u svim segmentima, od rezultatskog do finansijskog.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 30 okt 2017, 13:07

Neandertalac je napisao/la:Ordagic je pitar od zime. 90%.
Zašto misliš da neće kod nas doći? Poznajem sekratara iz Zvijezde Gradačac (on ga lično doveo u Zvijezdu) i on je tvrdi da dolazi kod nas samo se trebaju neke finese riješiti.
"Truth begins in lies."

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15696
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 okt 2017, 13:13

fibonacci je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ordagic je pitar od zime. 90%.
Zašto misliš da neće kod nas doći? Poznajem sekratara iz Zvijezde Gradačac (on ga lično doveo u Zvijezdu) i on je tvrdi da dolazi kod nas samo se trebaju neke finese riješiti.
zato sto on nepoznaje tog sekretara iz Zvijezde Gradacac :kafa: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 13:14

fibonacci je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ordagic je pitar od zime. 90%.
Zašto misliš da neće kod nas doći? Poznajem sekratara iz Zvijezde Gradačac (on ga lično doveo u Zvijezdu) i on je tvrdi da dolazi kod nas samo se trebaju neke finese riješiti.
Ja bih volio da dođe. Jedan od ako ne i najbolji veznjak lige. Informacije koje imam kažu da će kod kona. Ostavio sam tih 10% ali skoro završena stvar.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 13:14

Na kraju ce on u Zrinjskom zavrsiti [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 13:16

Neandertalac je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la: da ti postavim par pitanja kao odgovor na ovo tvoje. da malo dobijes sirine u razmisljanju.
koga je to od dokazanih sportskih radnika Senad zatekao u klubu? ko je u tom trenutku, ja cu reci opceg rasula medju zeljovcima, imao znanje za skautiranje i dovodjenje igraca? mislis li da covjek koji je dokazani privrednik voli grijesiti, bacati pare? da ce odbiti strucnu pomoc iz oblasti u kojoj nije "svoj na svome"?

na kraju krajeva, sva ta dovodjenja i pompezna predstavljanja su rezultirali time da smo iz sponzorske i navijacke baze stvorili skoro 1.5 miliona maraka za popravku jedne te izgradnju druge nove tribine. to je marketing.
plitko gledano, kostalo nas je to nekih para. dublje gledano, to nam je vratilo te pare i donijelo daleko vise.
Zatekao Odovica, Mulalića u prvom timu i Dogana u Op. Naravno ima ih još i sve i jedan je kompetentniji od ovih što su odluke donosili. Sve Zeljovci i stručni ljudi.

Ne znam kakvo opšte rasulo spominjes, klub sezonu 2015 završio kao drugi, oteta nam titula, igrali vrlo dobro u evropi predvođeni nasom djecom a kasnije milionske transfere ostvarili. Ja lično ne znam da je tolika kolicina novca došla u klub za tako kratko vrijeme. Najveći izvor prihoda ove uprave su transferi te djece, pare od Šehića, Džeke, evrope koju su igrali, solidarnosti i jos nekih ranijih transfera koji su se naplatili.

Navijači nisu dali pare da se dovede kamion igrača nego za izgradnju našeg stadiona. Eto neka se napravi akcija i kaže od ovih para će se "ustaljenim procedurama" dovesti igrači pa da vidimo koliko cemo skupiti.

Plitko gledano valjalo nam je, dugoročno nas je koštalo u svim segmentima, od rezultatskog do finansijskog.
ne moram se ponavljati. smjena Odovica je najveca neiznudjena greska ove Uprave. nakon nje, sve su manje vise iznudjene i plod su ove prve. srecom, danas je sve to iza nas. prezivjeli smo. uspostavili smo sistem. stabilizirali smo sve. i nakon svega, napravili iskorak u organizacijskom, finansijskom i infrastukturnom smislu.
hocemo li nastaviti kukati i plakati nad greskama iz proslosti, ili cemo ih prihvatiti, iz njih nesto nauciti i nastaviti dalje!? sta ce nam dobro donijeti konstatno vracanje u proslost!? nije li pogled u buducnost ljepsa!? popravka terena, izgradnja novog juga, borba za titulu i kup, promocija mladih igraca i njihovi visegodisnji ugovori.......

sjetit ces se sta sam pisao i za smjenu Dogana. bio sam protiv. i bio sam glasan u isticanju toga. prodje od tada godina i kusur, juniori uzese titulu, pinori uzese titulu, pola juniora dodje u prvi tim.... sutra igramo juniorsku ligu prvaka....
posteno je da se pospemo pepelom po glavi.

kazes Mulalica. koga je to Mulalic doveo u Mladost? Lazica, Secera, Zahu... Hirosa? jel to skauting o kome zelis pricati? ili mozda Stanic ili Bogicevic za vrijeme vodjenja Zelje? to su ti neki perspektivni talenti koje je "izrovio" kroz svoj skauting?

sto se tice para, isto smo zaradili nakon evropske price koja je zavrsila sa Malagom a kojoj je prethodio Newcastle. toliko se bar sjecam. od tih para ostalo je samo sjecanje. od ovih danasnjih para djeci nam ostaje tribina i stadion trece kategorije. i borba za neku novu titulu i kup.

sta hocu reci. stvari nisu crno-bijele. ima nesto izmedju.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 13:30

za_zivot_cijeli je napisao/la:ako nekoga treba prozivati to je uprava a ne igraci i pravi navijaci.

upravu treba pitati zasto je otisao Mensur Dogan?
upravu treba pitati zasto u prvim ekipama mladjih selekcija mjesta dobijaju novopridosli djecaci ciji roditelji voze skupa auta a iz istih ekipa se istiskuju prvotimci siromasnijih roditelja?
upravu treba pitati zasto je tek tako pustila Stanica, Colica i Tomica?
upravu treba pitati zasto placa reket onima koji sebe nazivaju navijacima?
upravu treba pitati zasto je dopustila da se igraci reketiraju i sta su uradili po pitanju zastite i kluba i igraca?
upravu treba pitati zasto Misimovic uzima 10% od svake prodate karte?
upravu treba pitati sta radi Misimovicev sin u Zelji za ogromnu platu?
upravu treba pitati zasto samo jedan clan upravnog odbora od njih 16 koliko ih ima, vodi glavnu rijec? sa koliko je para on to zaduzio Zelju i na koji nacin?
upravu treba pitati zasto nista nije uradila po pitanju ciscenja stolica, WCa, obnovi krova zapadne tribine i generalno poboljsanju uslova na stadionu?
upravu treba pitati zasto smo izasli iz sistema Kupikartu?
upravu treba pitati zasto se dozvoljava preprodaja karata dva metra od regularnog standa za prodaja karata?
upravu treba pitati zasto se dozvoljava prodaja suvenira za imenom FK Zeljeznicar dva metra od sluzbenog Fan Shopa?
upravu treba pitati zasto samostalno ne vode Fan Shop?
upravu treba pitati zasto se svake godine izdaju/prinataju nove clanske karte?
upravu treba pitati zasto pregovore o kupovini igraca vodi covjek koji misli da moze dovesti igraca recenicom "dajte nam ga, dacemo vam sta para"
upravu treba pitati zasto je u svakoj prilici kada se mogu prodati znatne kolicine dresova i drugih navijackih stvari uvijek nestasica istih?
upravu treba pitati sta je, koliko i kome je tacno vraceno duga i koliko i kome jos ima da se vrati?
upravu treba pitati zasto igraci nose dres bez ikakve reklame?
upravu treba pitati zasto su reklame na stadionu za koje su dobili novac praljave, blijede i neuredne?
upravu treba pitati zasto je jedini marketing koji imamo onaj koji navijaci organizuju putem drustvenih mreza?
upravu treba pitati zasto ulaze u direktne sukobe sa Savezom putem medija umjesto da stvari rjesavaju za stolom sa ljudima iz Saveza?

bezbroj je pitanja...
nastavi niz!

puna podrska igracima i velikoj vecini navijaca!

Ma jarane ti si meni čudan pravo. Evo šta si pisao u septembru 2015. Danas sve u kontru.

Daj se ti saberi pa da pričamo.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15696
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 okt 2017, 13:33

LjoZee je napisao/la:Na kraju ce on u Zrinjskom zavrsiti [emoji38]
:thumbup: tako je kobajagi navija za Sarajevo pa ce u Sarajevo kod nas ce jer mu je Zuban menadzer a on osvane u Zrinjskom :urnebes: :urnebes: al eto Tuzlaci kazu daje sve zavrseno i daje on u Tuzla City pa hajd ga znaj vise

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 30 okt 2017, 14:00

irfo je napisao/la:Da se podsjetimo ovoga
Predsjednik Nadzornog odbora Fudbalskog kluba Željezničar Senad Misimović i član Upravnog odbora Dejan Nikolić danas su dogovorili dolazak prvog igračkog pojačanja za sezonu 2016/17., a radi se o Mostarcu, Denisu Pozderu, koji dolazi iz holandskog FC Den Boscha, saopćeno je FK Željezničar.
Ovaj transfer plod je višemjesečnog detaljnog skautinga, a profil napadača kakvog trenutno nema u rosteru ekipe, trebao bi podići igru kluba na veći nivo, navodi se u saopćenju.
Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, dogovorili su dolazak trećeg igračkog pojačanja za sezonu 2016/2017, a radi se o rođenom Špancu, Javier Hervásu.
Ovo je jedan od najvećih transfera u historiji FK Željezničar i prvi španski državljanin koji će nastupati za FK Željezničar. Akvizicije FK Željezničar u igračkom i stručnom segmentu su na liniji vizije Kluba koja podrazumijeva model evropskog Željezničara.
Haj mi sad reci @za_zivot_cijeli, zar ovo nije za ismijavanje?
Ali fazon je sto ne smije niko vise ni kritikovat od napada sa drugog foruma, odmah si neprijatelj kluba ili kako ti mene juce nazva "pitar u dusi".
Ljudi dragi jeste li vi svjesni da mi igrace dovodimo tj skautiramo preko internet stranice :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 14:03

Nije loše imati taj program, kada ga koriste ljudi koji znaju šta gledaju, šta im treba i imaju veze da im takođe stručni ljudi daju dodatne informacije o igračima, psiha, zdravlje, ambicije itd.

Kako davno rekoh FM.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 14:06

Ima forumasa koji su dobri na FM-u, trebalo je njima dat kontrolu nad sportskim segmentom
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 14:06

Neandertalac je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:ako nekoga treba prozivati to je uprava a ne igraci i pravi navijaci.

upravu treba pitati zasto je otisao Mensur Dogan?
upravu treba pitati zasto u prvim ekipama mladjih selekcija mjesta dobijaju novopridosli djecaci ciji roditelji voze skupa auta a iz istih ekipa se istiskuju prvotimci siromasnijih roditelja?
upravu treba pitati zasto je tek tako pustila Stanica, Colica i Tomica?
upravu treba pitati zasto placa reket onima koji sebe nazivaju navijacima?
upravu treba pitati zasto je dopustila da se igraci reketiraju i sta su uradili po pitanju zastite i kluba i igraca?
upravu treba pitati zasto Misimovic uzima 10% od svake prodate karte?
upravu treba pitati sta radi Misimovicev sin u Zelji za ogromnu platu?
upravu treba pitati zasto samo jedan clan upravnog odbora od njih 16 koliko ih ima, vodi glavnu rijec? sa koliko je para on to zaduzio Zelju i na koji nacin?
upravu treba pitati zasto nista nije uradila po pitanju ciscenja stolica, WCa, obnovi krova zapadne tribine i generalno poboljsanju uslova na stadionu?
upravu treba pitati zasto smo izasli iz sistema Kupikartu?
upravu treba pitati zasto se dozvoljava preprodaja karata dva metra od regularnog standa za prodaja karata?
upravu treba pitati zasto se dozvoljava prodaja suvenira za imenom FK Zeljeznicar dva metra od sluzbenog Fan Shopa?
upravu treba pitati zasto samostalno ne vode Fan Shop?
upravu treba pitati zasto se svake godine izdaju/prinataju nove clanske karte?
upravu treba pitati zasto pregovore o kupovini igraca vodi covjek koji misli da moze dovesti igraca recenicom "dajte nam ga, dacemo vam sta para"
upravu treba pitati zasto je u svakoj prilici kada se mogu prodati znatne kolicine dresova i drugih navijackih stvari uvijek nestasica istih?
upravu treba pitati sta je, koliko i kome je tacno vraceno duga i koliko i kome jos ima da se vrati?
upravu treba pitati zasto igraci nose dres bez ikakve reklame?
upravu treba pitati zasto su reklame na stadionu za koje su dobili novac praljave, blijede i neuredne?
upravu treba pitati zasto je jedini marketing koji imamo onaj koji navijaci organizuju putem drustvenih mreza?
upravu treba pitati zasto ulaze u direktne sukobe sa Savezom putem medija umjesto da stvari rjesavaju za stolom sa ljudima iz Saveza?

bezbroj je pitanja...
nastavi niz!

puna podrska igracima i velikoj vecini navijaca!

Ma jarane ti si meni čudan pravo. Evo šta si pisao u septembru 2015. Danas sve u kontru.

Daj se ti saberi pa da pričamo.
ne zaboravi da je u vrijeme pisanja tog posta na celu kluba i dalje sjedio Gredic, i post je kuliminacija nezadovoljstva iz ranijeg perioda.
http://fkzeljeznicar.ba/almir-gredic-po ... vku/16654/

neposredno nakon toga dolazi do promjena i Misimovic je taj koji je "zaduzio pecat".

s obzirom da sam od ljudi koje cijenim i kojim vjerujem dobio uvjeravanja da debelo grijesim po pitanju Senada i Adnana, kojima se i ovom prilikom duboko izvinjavam i molim za halal radi psovke, spustio sam loptu i ljudima dao priliku da vidim dokle nas mogu dovesti.
od tada su mnoge stvari sa tog spiska ispravljenje na nacin koji podrzavam. to mi je bilo dovoljno da vidim smjer kretanja i njihove namjere. od tada imaju moju punu podrsku zajedno sa ljudima kojima su okruzeni trenutno u klubu.
takodjer, u odnosu na spisak uradili su daleko vise, cak i stvari o kojima nisam mogao ni sanjati u to vrijeme.
za razliku od mnogih, meni nije problem pojesti ono sto sam posrao. kriv sam.
moj grijeh.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 14:08

E ovaj je prodo acc redakciji medijskog partnera :lol:

Vidi sta je piso ovaj @za_zivot_cijeli o klubu i gospodinu senadu misimovicu :nene:
Moze se slobodno reci da je pitar u dusi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 14:12

Al nisam znao ovo da Misimovicev sin radi u zelji za ogromne pare :o

Ili je to jos jedna laz u nizu ovog pitara u dusi i neprijatelja kluba?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1319
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 30 okt 2017, 14:18

Ode on u Široki kao prvi ne katolik i posta popularan hahahahaha...
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 14:23



Intervju sa Joldicem
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.