FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 16 nov 2017, 18:13

Kad igraju mladi revans SA Lokomotivom,ovi dzuturumi nisu vise interesantni.

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 16 nov 2017, 18:14

Adzem jeste nas i postovanje ali neka ide brate i gubi od zadnje ekipe 2 boda negdje drugo.

Jedini spas je Amar Osim i vozdra.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 18:17

kuma je napisao/la:Pa kako nije. Ti radis nisi prijavljen ? Je li to po zakonu ?
Drugo je kada ne placas porez, pa se nakupi kamate i eto belaja. Sreca u nesreci je sto su izasli u susret sportskim kolektivima.

Pa i **** Zerica, hocu-necu. Neka on ide u tri lijepe pa tamo moze birati dane kada hoce da igra. Ramovic nije jos dobio postene prilike, saltao ga Adzem ko da je mijenjac.
Ja ti kažem drugu stvar, sistem i zakoni su takvi da to u BiH prolazi i da je radniku bulja izložena kao kod mladog babuna. Nije to samo u Želji bilo pa hajmo vješat odgovorne. Niti ja to podržavam, daleko od toga. Treba ih plaćati koliko se mora i ni feninga više.

Žera, ne znam iskreno. Trebalo mu se više prilike dati ali Boga mi iskreno ima i njegovog masla plus stari koji je sve osim uzoran. Nadajmo se kako će skontati na vakat dok nije kasno. Da sam trener Ramović i Žerić bi dijelili minute a Zebu bih kulturno sklonio bez hajke koja se već uveliko sprovodi. Ne mirisem ga previše ali ne moramo hrakati sve koji su ipak neki trag ostavili.

Placenike bi suto po pomoćnom.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 nov 2017, 18:21

Mah pitanje je kad ce Adzem dobiti otkaz. Tesko ce on "prezivjeti" ovaj pakao od rasporeda. Nas je, ali ne ide brate. Odigramo jednu dobru pa onda izrotira ekipu maksimalno i ne odigramo u naredne 3 nista. I kao to je taj njegov "napadacki fudbal" pa ne mozemo dva uvaliti Vitezu. [emoji102]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 16 nov 2017, 20:22

Da mi je babo rodjeni on je do sad usrao stvar da ga samo pobjede mogu izvaditi. Znajuci njegove sposobnosti pripreme ekipe ako nismo mogli pobjediti u gostima Vitez, kako cemo za nas uvijek neugodni Borac*? Pitanje logicno i daje odgovor da bi on trebao biti uskoro bivsi, pa neka muda za bubrege prodaje u pjetlicima a mi navijaci vise zivaca nemamo, posebno za bezobrazluk. Tipa izadjite vi na teren, los teren, bolje sto smo dobili crveni karton itd...

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 16 nov 2017, 20:35

Kostic alkoholicar jer je slab :kafa:
Slavko Krmak jer je tockonja :kafa:
Adzem isto nema pojma kao ni ovi ali je nas i moramo :shh:

Ne treba vrijedjati nikoga ali kako su ovi krmci i skijasi a on jbga nas i ne zna sta ces neka se steli na Zelji.
Nemam nista protiv Adzema i uzeo je vruc krompir :salut: ali treba samo biti vazno zna li ili ne.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 nov 2017, 21:08

U koliko je sutra predstavljanje Sase ?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 16 nov 2017, 23:53

Koji broj će Papac zadužit' :kafa:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 17 nov 2017, 02:32

Jeko Dobrinjac :lol: :rol:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 nov 2017, 07:27

Merhaba je napisao/la:Jeko Dobrinjac :lol: :rol:
Ima armiju iza sebe. 300! :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

TMDbr
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 nov 2017, 23:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMDbr » 17 nov 2017, 11:23

[quote="Neandertalac"][quote="Merhaba"]Jeko Dobrinjac :lol: :rol:[/quote]

Ima armiju iza sebe. 300! :rol:[/quote]
Niste tako pricali prosle sefmice :?

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 nov 2017, 11:33

Idi trolu za koji ga god da navijas. Kakve bune i obračuni, piqke materine.

Moderacija, sklanjaj trola!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 nov 2017, 11:49

Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 17 nov 2017, 12:24

Saša zaduži sveti dres i obavi svoj posao kako znaš i umiješ, ali molim te i prezaduzi i Misketov dres iz sjene!

V-T-Ž!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 17 nov 2017, 12:56

Neandertalac je napisao/la:
kuma je napisao/la:Pa kako nije. Ti radis nisi prijavljen ? Je li to po zakonu ?
Drugo je kada ne placas porez, pa se nakupi kamate i eto belaja. Sreca u nesreci je sto su izasli u susret sportskim kolektivima.

Pa i **** Zerica, hocu-necu. Neka on ide u tri lijepe pa tamo moze birati dane kada hoce da igra. Ramovic nije jos dobio postene prilike, saltao ga Adzem ko da je mijenjac.
Ja ti kažem drugu stvar, sistem i zakoni su takvi da to u BiH prolazi i da je radniku bulja izložena kao kod mladog babuna. Nije to samo u Želji bilo pa hajmo vješat odgovorne. Niti ja to podržavam, daleko od toga. Treba ih plaćati koliko se mora i ni feninga više.

Žera, ne znam iskreno. Trebalo mu se više prilike dati ali Boga mi iskreno ima i njegovog masla plus stari koji je sve osim uzoran. Nadajmo se kako će skontati na vakat dok nije kasno. Da sam trener Ramović i Žerić bi dijelili minute a Zebu bih kulturno sklonio bez hajke koja se već uveliko sprovodi. Ne mirisem ga previše ali ne moramo hrakati sve koji su ipak neki trag ostavili.

Placenike bi suto po pomoćnom.
Ima Dacic koji bi trebao dobiti minutazu. Zericu se dosta izlazilo u susret, ubaciti mu lijepo konkurenciju pa neka se igra onda. Vidi se na Hajdarevicu i Sabanadzovicu obojica maksimalno koriste svaku minutu na terenu i nema hocu necu, nego ubacuj me sta cekas.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 nov 2017, 13:01

Stani malo care. Hajde realno, je li Žerić bio toliko loš ovo malo što je igrao pa da prekrizimo? Je li dobio pravu šansu? Pazi, šansu kakvu dobije npr Ramović, deset utakmica, toliko i toliko minuta, Zajmovic, Zec i ostali. Nije ni blizu. Dok ne dobije, necemo ni znati kakav je. Ovi ostali momci imaju kvalitet i dokazali su da znaju, imaju potencijala ali nije Žerić ništa lošiji samo možda drugačije reaguje plus na njegovoj poziciji igraju nedodirljivi.

Nemoj me shvatiti pogrešno, stava sam da ovo što gledamo na poziciji prednjeg veznog nije neki spektakl i da je on dobio sve minute do sada, učinak ne bi bio nista lošiji nego sa Zebom, Ramovicem ili nekim trecim. Uvjeren sam u to.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 17 nov 2017, 13:27

Ni los ni dobar. Zeric bi mozda i dobio sansu da pokaze da je hoce. On je poslije svake utakmice povrijedjen. Za njega su rekli da je nas najveci talenat i on se drzi toga, a realnost je da nije ni blizu. Zeric ako hoce priliku mora pokazati da je zasluzuje prije Hajdarevica, Sabanadzovica ili bilo kojeg drugog njegovog vrsnjaka. Nema ukrstile mi se trepavice, nisam se naspavao, hladno vani, pukao nokat...

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 17 nov 2017, 13:35

Zeljo92 je napisao/la:http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/kad-je ... oda/259023

Ugasit qovna :bih:
Naci ce oni milion preko noci, ne sekiram se za njih.

Stoka je to, da mi marku dugujemo ne bi nas ni opemenuli kaznili bi nas.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 17 nov 2017, 13:41

I Kajkut je malo malo "povrijeđen" pa to niko ne spominje a igra. "Povrijedi" se pa do Bl. "Povrijeđen" je i Marković. Crnova čekamo kao ozeblo sunce, cim se oporavi explodirace. I svima zagarantovano mjesto, frcaju od kvaliteta a Žerić neće šansu.

Da nije žalosno bilo bi smiješno. Opet kažem, kako smo krenuli daj Bože da od njega nešto bude. Mi kao klub, on kao sportista te otac mu kao najveci savjetnik. Udruženim snagama ćemo ga syebat a od toga niko nema nikakve koristi.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 nov 2017, 13:41

Šta vi kontate oko Papca? Ja mislim da nije loš potez, Saša je veliki gospodin i razumije se u svoj posao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ristagrad i 23 gosta.