FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 maj 2017, 22:12

Ne odgovarajte na postove ovih bez avatara i po 15 postova za pola godine... Nek se ispusu pa cemo kasnije nastaviti normalnu diskusiju.

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 20 maj 2017, 22:12

Sami smo krivi odnosno jedan covjek je najvise kriv a za njim idu igraci ali nigdje u svijetu nece se otjerati 15 igraca nego ce se otjerati trener, ali on treba sam da ode vidjeli smo svi da je on jedan sablonski trener koji ne posjeduje nikakav kvalitet da nas vodi, najveca neznalica bi sacuvala titulu u zadnja 3 kola a on to nije uspio sta da ocekujemo iduce sezone mi svakako necemo dovesti mesija ili ronalda niti cemo imati nesto bolje igrace od ovih, znaci 90 % krivice ide na debelu kukavicu koja nema hrabrosti da izadje i da kaze ja sam kriv nego govori svi smo krivi e nece moci deba ne mozes se kriti jos dugo.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 22:20

Nema vise normalne diskusije ovdje i nece je biti sigurno.

aldine izvini sto sam te vrijedjao svo ovo vrijeme i vodio s tobom bitku, sokoro 90% istine je pisao. Samo sto je bio podlac zato sam ga handrio. Inace tacno sve sigurno. Mi samo posteno nesto i pustamo seljadiju koja je zabranjena bila da nam uzme titulu i ko ustase slave s onim ujom kukocem i kockarom.

Samo jedan igrac se trudio danas izgarao na terenu i galamio na druge. MIRO! donekle i Nikolic kojeg je kljukusar zakovao za klupu.
Ostali ko da se svete Petrovicu pa se ko puzevi vucaraju na terenu i slazem se s db kuperom. Trebali smo kupiti svi kupuju tekme jos na papir stave ko celik.
Zadnja izmjena: MocMahale444, dana/u 20 maj 2017, 22:35, ukupno mijenjano 1 put.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 22:20

Uprava ne moze biti izuzeta krivice. Ne mogu stalno biti igraci i treneri krivi. Petrovic je najveci krivac jer nije rang trenera za veliki klub, ali neko ga je doveo i dao mu bezgranicno povjerenje. Podvuci crtu u iducu nedjelju i ojacati sportski dio. Ovako ne ide.

Avatar
edinedin
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 apr 2010, 10:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edinedin » 20 maj 2017, 22:22

Da mi je da svane novi dan..odosmo u 3pm..ja jos uvjek ne vjerujem... a ovi hebu ne vade...
Jer si JEDAN JEDINI...........

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 20 maj 2017, 22:32

Jedan od najtežih dana u životu. Za danasnju tekmu nemam komentara fakat nemam snage bilo šta reći i napisati. Niti negativno , niti pozitivno. Ja sam ovu ekipu pomnožio sa nulom. I nadam se da će i novi trener napraviti isto. Osim toga nadam se da će se velikoj većini igrača kojima je Željo i više nego vrh karijere zahvaliti i otpustiti ih.
Bezmudići i bolikurci, to nikada nije bio Željo. Ispadali smo u drugu ligu, primali po 9 komada od Zmaja, ali uvijek smo srce na terenu ostavljali, bili tim, bili kao jedan. ovi su kao rogovi u vreći.
Upravo razmislite dobro, odredite višegodišnju strategiju. Šta želimo, kojim putem idemo, kakva su strateška a kakva rezultatska očekivanja. Hajmo prestati lutati, i šta kod se dogovorite, upoznajte javnost, navijače i simpatizere.
Mislim da bi dosta nas volilo mladog i ambicioznog trenera, nekoga ko zna raditi sa mladim igračima, i ko ih forsira. Nekoga ko igra napadački nogomet, za gol više, nekoga ko se voli nadigravati, ko će svojom igrom i rezultatima obezbjediti što puniji stadion. Ako ste pametni to ćete napraviti juče. Sutra možda već bude kasno...

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 maj 2017, 22:34

Ovo je bio pravi Zeljo.

slika
Don't believe the hype.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 22:41

vozdra je napisao/la:Misimoviću Senade jel posle juga ide i zapad da se gradi :urnebes:

Život ste mi skraditi za 20 godina **** vam sve nesposobno
Najgore sto ce nakon subote ako se cudo ne desi biti objava na zvanicnoj kako cemo vrlo brzo poceti Jug graditi.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 20 maj 2017, 22:46

strašno!

ali sami smo krivi, da li smo šansu zrinjskom, a to kako su oni dobili onda više nema veze

na kraju ispade da bi bilo bolje da smo izgubili u krupi , onda bi u današnju utakmicu ušli drugačije

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 22:47

plavousrcu je napisao/la:
vozdra je napisao/la:Misimoviću Senade jel posle juga ide i zapad da se gradi :urnebes:

Život ste mi skraditi za 20 godina **** vam sve nesposobno
Najgore sto ce nakon subote ako se cudo ne desi biti objava na zvanicnoj kako cemo vrlo brzo poceti Jug graditi.
Normalno i sta tu fali jel on danas igrao? Nemoj sviju ti toga i sad Misimovic ovo ono.
Slavko i igraci imali su sve i zalihu bodova. Onda kao zadnji mekinjasi da nam se svi smiju izgubimo titulu.
Stipu se tih pitarskih folova.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Makanaky » 20 maj 2017, 22:48

Sad se sjetih onoga što bi radije igrao kvalifikacije EL nego LP.

Ne znam zašto je zapostavljen naš Bonucci, okej razumijem tu je kratko i gleda se dugoročnije ali Kerla i Bogi ne mogu biti plan za budućnost. S Mateom je to bolje izgledalo, zna glavu nositi a bogme i zabiti glavom



Što se tiče tih nekih navodnih podjela, ja ću u svakom momentu biti na strani jednog Mire, jer je klasa i kao profesionalac i kao čovjek. Od njega nikada nećete čuti "psi neka laju" ili slično o navijačima ili bilo kome, čovjek ima svoj kodeks ponašanja i trudi se i kao sportista i kao čovjek. Možda kada bi na terenu bilo 11 profesionalaca kao on, ne nužno sportskom ali svakako ljudskom kvalitetom, to bi više ličilo na ekipu. Jedan od rijetkih koji je došao sa strane a igra za Želju - ne samo u Želji.

Bljutav okus u ustima, ne iščekujem ni tu Evropu jer ne znam šta tamo da gledam. Pred Ferenc sam osjetio naboj, pred Standard pogotovu ali sad ništa. Koja ironija kad pomislim da sam se nadao - nisam posebno ni vjerovao ali sam se nadao - da će se Evropa izboriti nakon powerpoint skijaša... Ode titula niz kanalizaciju, sada nek sjednu i izanaliziraju šta i gdje ne štima, i neka krenu od sebe. Evropa će se odraditi na guzove, a za narednu sezonu valja opet stvarati ekipu (kao i uvijek). Ja se kladim da Velež ima boljih igrača od nekih Željinih. Ali ne dovoditi po 40 igrača pa ih otpisivati, ja ne znam po kojim principima se to radilo, bilo je tu dosta amaterizma i čini mi se dosta "a gdje sam tu ja?" Sad ide i to ograničenje broja stranaca, što bi po nekoj logici značilo veći fokus na domaće tržište, interes i otimanje za iste igrače, ali i ozbiljniji pristup omladinskom pogonu, tj. vlastitim produktima. Oni ako valjaju prodaće se vani, ali mogu ostaviti traga na sezonu-dvije.

Uradilo se pozitivnih stvari ove godine, ali valja ugrabiti taj kontinuitet (igranja u Evropi, ali i u svakom drugom smislu) koji će stabilizovati prihode a i učiniti klub (i njegove igrače) atraktivnijim.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ado1921 » 20 maj 2017, 22:53

Ma ne treba ici na tekme uopste koga gledati picke jedne. **** ti ovu ligu


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BijelaCokolada » 20 maj 2017, 22:54

akisarajevo92 je napisao/la:Ovo je bio pravi Zeljo.

slika
I strasni Metalurg,haj ne jedite ****.

Cuspajz
Postovi: 875
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cuspajz » 20 maj 2017, 23:00

Ofirno radnik pusti ovo zadnjih 15 min,lovu su dobili opasnu jer su se odjednom poceli ponasati ko retardirani ,imaju igraca vise a svaki napad zrinjskog sansa pred kraj ,sudac samo docekao

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 maj 2017, 23:01

plavousrcu je napisao/la:Najgore sto ce nakon subote ako se cudo ne desi biti objava na zvanicnoj kako cemo vrlo brzo poceti Jug graditi.
Šta je tu najgore? To je bolje od titule.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 23:03

Virtu4l je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Najgore sto ce nakon subote ako se cudo ne desi biti objava na zvanicnoj kako cemo vrlo brzo poceti Jug graditi.
Šta je tu najgore? To je bolje od titule.
Najgore je sto ce se objaviti kada krene po zlu. To je udar na inteligenciju. Na to sam mislio, a nikako na to sto ce se i dalje graditi.

Milkaodkokosa
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 apr 2017, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Milkaodkokosa » 20 maj 2017, 23:05

Virtu4l je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Najgore sto ce nakon subote ako se cudo ne desi biti objava na zvanicnoj kako cemo vrlo brzo poceti Jug graditi.
Šta je tu najgore? To je bolje od titule.


Kako će se jug graditi ? Od kojih para ? Da nece možda Miske i kompanija dati par miliona ? Ili ce opet raja izgraditi svojim parama kao što su istocnu ?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 maj 2017, 23:08

Milkaodkokosa je napisao/la:Ili ce opet raja izgraditi svojim parama kao što su istocnu ?
Laž.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 maj 2017, 23:12

1. mi smo nula od navijaca ako ne napunimo Grbavicu u nedjelju, nas novi istok i ispratimo igrace aplauzom, a posebno ove koji idu. Sve ostalo je balkanizam i pitarizam, a qurcimo se da smo iznad toga.
2. mi smo nula od kluba ako Petrovic ode nakon sto je Evropa bila cilj,a bez da covjek dobije posten prelazni rok i cijelu sezonu. Posebno to mislim jer u ovom trenutku, osim Amara, ne vidim dovoljno kvalitetnog trenera da nas preuzme.

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 20 maj 2017, 23:13

Po mom misljenju jedini krivac za ovaj nas potop je Slavko. Njegova ziheraska taktika nam se obila o glavu u kljucne dvije utamice. I samo on treba da snosi posljedice ovoga. Izgubili smo sezonu ne samo sto nismo osvojili trofej nego sto nismo uspjeli izbaciti u prvi plan niti jednog naseg juniora. Po mom misljenju to je veci gubitak nego gubitak titule. Slavko nije dorastao vodjenju naseg kluba i treba mu se zahvaliti odmah poslije utakmice sa radnikom.
Igraci ?? Nisu ni oni puno bolji od svog trenera al tesko je mjenjati 15-20 igraca. Kerla za mene veliko razocarenje vjerovatno zato sto sam od njega najvise ocekivao.

Uprava?? Pa ne mogu oni jos izaci na teren da igraju. Imaju i oni svojih gresaka al daleko od toga da njih treba tjerati. Svaki trener koji je bio tu je od njih je dobio sve sto je trazio i vise od toga. Sta jos hocete od njih?
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo i 20 gostiju.