FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 24 okt 2017, 09:50

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Da dodam na ovo bracino, Elsner je igrac kojem je izmjereno najvise alkohola u krvi od kada se lopta pocela kotrljati.
Više i od Gascoignea? E to je dostignuće :lol:
Vidis da igra tu negdje kao Paul. :tokralju:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 24 okt 2017, 10:35

Povecali plate na lobotomiji, ne mozes vise ni igraca kritikovat. :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 11:04

Kako "lobotomci" vide Elsnera.

slika


Kako ga mi vidimo.

slika

:bih:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 okt 2017, 11:11

A treba biti malo i realan, nije lako debitovat u navijackom paklu na stadionu Perica - Pero Pavlovic u Gabeli, tu je stvarno atmosfera juznoamericka, gabeljanski fanatici navijaju svih 90 minuta gromoglasno i sigurno je to jedno od najtezih evropskih gostovanja.
Tu ni neke od vecih evropskih ekipa ne bi mogle boda izvuc a mi smo uzeli tri.
A posebno za neiskusnog igraca koji debituje poput Elsnera, to je vrlo teska situacija.
Zamislite vi sad da izadjete pred osam stotina najvjernijih navijaca goska! Pa svima bi se noge odsjekle a ne jednom, ponavljam opet neiskusnom igracu, a vjerujem velikom potencijalu (al u administraciji) Elsneru!
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 24 okt 2017, 11:30

Hocemo li suditi igraca na osnovu jedne utakmice ?
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 11:32

Zenzo je napisao/la:Hocemo li suditi igraca na osnovu jedne utakmice ?
Aha.

Nego ti si upućen, šatro, jesu vratili ono pola plate što su juče odbili?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 24 okt 2017, 11:35

Eto ti si upucen, hajde malo o igracini Dadi, kako propadamo jer nema Amara nisi dugo.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 11:41

Zenzo je napisao/la:Eto ti si upucen, hajde malo o igracini Dadi, kako propadamo jer nema Amara nisi dugo.
Kako sam i govorio, bolji je bio Dado nego sve i jedan veznjak koji je došao u klub. Prvo igrački a onda po klub jer si na njemu mogao i morao zaraditi. Eto saberi cifru koja se dala sve ce ti se samo reći.

Malo poštovanja prema najtrofejnijem, "pravi navijaču".
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!


Fidelitoo
Postovi: 90
Pridružen/a: 21 jun 2017, 13:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelitoo » 24 okt 2017, 11:57

Vijest koja me obradovala ono pravo.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 okt 2017, 12:00

Logika:
Odbij igracima pola plate i to je super al nemoj ni slucajno da bi neko ismijavo te igrace po forumima :lol:

Znaci sad je potpisan profesionalni sa hajdarevicem? Platilo se to nesto olimpicu sto je trebalo valjda?
Samo naprijed momak, kad se sjetim pisanja po lobotomiji prosle godine da nije neki igrac da mu sere menadzer nece da potpise itd. a gledaj danas
Zadnja izmjena: irfo, dana/u 24 okt 2017, 12:04, ukupno mijenjano 1 put.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 24 okt 2017, 12:04

@Neandretalac drago mi je sto ima raje koja dijeli moje misljenje...Slazem se sa svime u onom dugom postu da ga ne citiram sad, ali moram istaci jednu stvar koja me bas pogodila. Navijaci koji su pljunuli na Osima i kudili ga kao i optuzivali (namjestanje i slicno) vise nego li navijaci drugih klubova kojima je ubio volju za zivotom ....su za mene pljunuli i na sam klub. Kad kazem klub mislim na citavo njegovo postojanje....

Klasicni izdajnici jer ne znam kako bi ih drugacije nazvao. Upravo oni su dali glavni polet pitarima i ostalim navijacima koji imaju komplekse od zelje da lakse pokusaju osporiti sve uspjehe kluba i da nas klevecu na najnizem nivou.

Kada se sve sabere takvi ne zasluzuju da se nazivaju navijacima Zeljeznicara :salut:
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 24 okt 2017, 12:07, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Egzircir
Postovi: 40
Pridružen/a: 26 okt 2016, 12:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Egzircir » 24 okt 2017, 12:06

Neandertalac je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Eto ti si upucen, hajde malo o igracini Dadi, kako propadamo jer nema Amara nisi dugo.
Kako sam i govorio, bolji je bio Dado nego sve i jedan veznjak koji je došao u klub. Prvo igrački a onda po klub jer si na njemu mogao i morao zaraditi. Eto saberi cifru koja se dala sve ce ti se samo reći.

Malo poštovanja prema najtrofejnijem, "pravi navijaču".
Fino zovneš Dadu da igra termin s tobom i diviš mu se kako ima mu.da k'o košpice od višnje. Taj dečko ne može igrati ozbiljan fudbal, to što se plaćalo trenerima da ga guraju, to je sjajno.

Što se tiče Elsnera, mogao si se barem potruditi da vidiš da mu je lopta prije pasa skočila skoro do koljena, ali eto ti si inače igrao fudbal profesionalno, pa znaš kako je igrati na njivi. Ustvari da li si to ti ili neko drugi ponovo piše pod tvojim nadimkom?

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 okt 2017, 12:08

invincible1921 je napisao/la:@Neandretalac drago mi je sto ima raje koja dijeli moje misljenje...Slazem se sa svime u onom dugom postu da ga ne citiram sad, ali moram istaci jednu stvar koja me bas pogodila. Navijaci koji su pljunuli na Osima i kudili ga kao i optuzivali (namjestanje i slicno) vise nego li navijaci drugih klubova kojima je ubio volju za zivotom ....su za mene pljunuli i na sam klub. Kad kazem klub mislim na citavo njegovo postojanje....
Tako ti je to danas nazalost
Nemoj ni slucajno ni najmanje da bi kritikovo upravu ili da ismijavo amaterske igrace, jer ces biti proglasen neprijateljem kluba, al slobodno pljuni na sve titule kluba i na najtrofejnijeg trenera, to je vec u redu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 12:09

invincible1921 je napisao/la:@Neandretalac drago mi je sto ima raje koja dijeli moje misljenje...Slazem se sa svime u onom dugom postu da ga ne citiram sad, ali moram istaci jednu stvar koja me bas pogodila. Navijaci koji su pljunuli na Osima i kudili ga kao i optuzivali (namjestanje i slicno) vise nego li navijaci drugih klubova kojima je ubio volju za zivotom ....su za mene pljunuli i na sam klub. Kad kazem klub mislim na citavo njegovo postojanje....

Klasicni izdajnici jer ne znam kako bi ih drugacije nazvao. Upravo oni su dali glavni polet pitarima i ostalim navijacima koji imaju komplekse od zelje da lakse pokusaju osporiti sve uspjehe kluba i da nas klevecu na najnizem nivou.

Kada se sve sabere takvi ne zasluzuju da se nazivaju navijacima Zeljeznicara :salut:
Tačno tako. Mogu se i poželjno je pljuvati legende, Amar, Zuban i neka naša djeca a ne smije se komentarisati npr Elsner. Sjeverna Koreja, bukvalno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 okt 2017, 12:12

@Neandertalac = redakcijski nick
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 12:29

irfo je napisao/la:@Neandertalac = redakcijski nick
Nema šta nisam bio, plaćenik, neprijatelj, bivši, menager, potrcko, glupan, idiot i sada još i ne postojim, imaginarni nik koji "neko" koristi.

A to što sam bio u pravu i za sistem, i za djecu, i za legende, i za trenere, i za igrače, a ti isti nisu, yebo to.

Ok, Bože moj.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 24 okt 2017, 12:41

irfo je napisao/la:Logika:
Odbij igracima pola plate i to je super al nemoj ni slucajno da bi neko ismijavo te igrace po forumima :lol:

Znaci sad je potpisan profesionalni sa hajdarevicem? Platilo se to nesto olimpicu sto je trebalo valjda?
Samo naprijed momak, kad se sjetim pisanja po lobotomiji prosle godine da nije neki igrac da mu sere menadzer nece da potpise itd. a gledaj danas
Mene prozvaše jaranom od Hajdara što sam ga branio a momka u životu nisam vidio dva puta :mrgreen:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 24 okt 2017, 12:43

Mene zanima posto tada nisam bio aktivan na forumu toliko koji je bio razlog da 90% raje sa ovog pdfa ode :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 okt 2017, 12:57

invincible1921 je napisao/la:Mene zanima posto tada nisam bio aktivan na forumu toliko koji je bio razlog da 90% raje sa ovog pdfa ode :D
Možda i više od 90%. Jedinstvo koje smo pokazali tada je nešto posebno, bukvalno svi kao jedan. Glavni razlog je po meni bio lizanje admina sa pitarima koji su u tom trenutku dobili ogroman novac dok se Željo zaboravljao u trenutcima kada su nas sudije bukvalno kasapile, otele i pitarima poklonile titulu a istaknutim forumasima u naletu sile dijeljeni banovi.

Pravi se novi forum za jednu zajednicu koja je tada bila daleko najjača što se tiče svih foruma, pdf_ova, portala.
Sve ostalo je istorija.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.