FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 09:55

Do bola su glupe te podijele. Jednog dana ce otici i ova Uprava pa ce doci neko drugi. Stvorena je negativna atmosfera oko kluba iako kad pogledamo tabelu i te stvari ne bi trebala biti. I ta negativna atmosfera dobrim dijelom utice na posjetu, a sve je pocelo dan pred prvenstvo. Sva neozbiljnosti je tad izasla na vidjelo. Ali sta je tu je. Sad gurati naprijed i skupljati sto vise bodova pa vidjeti sta i kako kad bude zimska pauza.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 10:00

Ova atmosfera je stvorena namjerno da se navijači drže u strahu kako će se klub raspasti i ugasiti ako ova uprava ode. To nema veze sa zdravim razumom, istinom i nije pošteno prema bivšim i budućim koji će biti u klubu.

Svaka presica prepadanje dugom i hvaljenje da ga ovi sada vraćaju ni jednog trenutka ne spominjući ko je i kada počeo većinu procesa, ostavio sistem na kojem je sadasnja uprava dobila milione maraka na korištenje.

Jedino što ce se ugasiti je ona praonica mozga i masinerija zadužena za širenje propagande. Samo to.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 10:16

Neandertalac je napisao/la:Nije Željo ničije vlasništvo i niko nema pravo da ga svojata. Niko nema pravo da mu osporava istoriju i blati ljude koji su je pisali. Nije Željo firma u kojoj se ljudi troše na baterije a navijači valjaju samo za donacija i kada napune stadion, ako ne dođu niko ih ne pita zašto nisu dosli već ih se osporava i kudi, govori da ih treba biti sramota. Niti je Željo beton na sjeveru, istoku, jugu, one zastave, parking ili vip lože. Nije Željo igračka za nadobudne privrednike koji misle da su vlasnici i da Željo zavisi od njihovih pozajmica. Nije Željo kamion skupih igraca, treneri koji su zalutali pa ih za ruku uzeli nadobudni i doveli u klub. Nije Željo poligon za exoerimente pitarskog Sd_a i ne treba Želju kao klub niko praviti, Željo postoji skoro sto godina. I ne treba niko da nam priča kako prije nije valjalo a da je sada pozlaceno, uvijeno u svilu i kadifu.

Željo su ljudi. Navijači. Treneri. Igraci. Uspjesi. Borba. Bunt. Prkos. Joško. Ribar. Zeljina škola. Ribarova djeca. Titula. Ivica. Videoton. Poraz. Suze. Rat. Džilda. Grbavica u plamenu. Ne damo klub! Patnja. Djeca. Rad. Hadžija. Zubandan. Amar. Titule. NewCastle. Dupla. Vjecna vatra. Dominacija. Patnja. Amar. Titule. Dominacija. Djeca.

I pri kraju balade, privrednici koji su počeli da grade i renoviraju ali nam uzeli dušu. Popljuvali sve što je bilo prije, ljude, uspjehe, istoriju, klub. Podijelili navijače. Izmanipulisali ih da su neprijatelji svi oni koji ih slijepo ne podržavaju i da prije nista nije valjalo, u onih 95 godina nikada nismo nista imali. A sada imamo. U ove zadnje dvije, tri godine. Sada imamo...
pozdravljaju te zive legende iz renovinarog Plavog salona, stadiona Grbavica, trece kategorije, sa lijepog i ugodnog druzenja.

https://fkzeljeznicar.ba/foto-odrzano-t ... car/23357/

i djeca.

https://fkzeljeznicar.ba/devet-juniora- ... car/26697/

i raja prkosna i buntovna. zeljovci.

http://miruhbosne.com/wp-content/upload ... TADION.png

razumijem ove indijance, ali tebe ne.
zabrazdio si brate preduboko.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 10:27

za_zivot_cijeli je napisao/la:definitvna odjava do nekih drugih vremena i okolnosti.

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!!
nije lobotomac ni mjesec izdrzo :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 10:27

Ova negativna atmosfera i stalna "prozivanja" navijaca nam ne trebaju sad. Adzemu i ekipi treba podrska jer slijede teske, ali zaista teske utakmice.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 10:31

Hvala upravi što je omogućila Zeljinim legendama da se druže, po prvi put u istoriji su se sastali. Hvala na punom stadionu, nikada prije nije bio pun. Hvala im na djeci, nikada prije nisu potpisivali.

:bow:

E to je problem, kao sve ovo nešto novo i nije bilo prije. Izmislila se topla voda...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 10:38

Neandertalac je napisao/la:Hvala upravi što je omogućila Zeljinim legendama da se druže, po prvi put u istoriji su se sastali. Hvala na punom stadionu, nikada prije nije bio pun. Hvala im na djeci, nikada prije nisu potpisivali.

:bow:

E to je problem, kao sve ovo nešto novo i nije bilo prije. Izmislila se topla voda...
maloprije kazes da nista od toga vise nema. crnjacis i situaciju predstavljas dijametralno suprotnom od onoga kakva ona jeste.
kada te podsjetim da ima, i da je u odredjenim stvarima cak bolje nego je bilo ranije, pravis se lud i furas neku ironiju.
to nije ok.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 10:39

Ne treba ni svaki potez Uprave "ismijavati". Ono sto je dobro treba pohvaliti, a ono sto je lose kritikovati. Nit je sve odlicno, ali nije ni sve crno trenutno. Zlatna sredina.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1319
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 30 okt 2017, 10:43

Meni lično je igra na terenu mjerilo posjete.
Ovo što se prozivaju jedni druge i časte se jel uprava ova il ona iz 1921.
Libo me racku!
Ćenanu se izvinih jer zasluži pitar to izvinjenje jednim dijelom.
Najnoviji dokaz naše transfer politike je silni i presilni Elsner. šta reći više od toga?!
Ono što se pokaže na zelenom terenu i stalan angažman naših juniora u profesionalce da klub obrće pare prodajom djece a i da djeca imaju nešto i od kluba. Šansu za nekom karijerom, tj. kako živi svaki normalan klub u Evropi.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 11:01

Nije problem u dobrim stvarima, svaka čast svakome ko je na bilo koji način valjao Želji. Nemoj samo praviti ovcama sviju i sve i jednu grešku tražiti krivca gdje ne treba. Recite fino, jesmo fulili smo, ovo i ovo nije valjalo i mi smo pogriješili. Kakav je način pljuvati ljude koji kažu da to nije ok? Ne kontam fakat...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 11:33

Ne treba pljuvat novog selektora, mogo bi nam valjat :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 11:48

irfo je napisao/la:Ne treba pljuvat novog selektora, mogo bi nam valjat :kafa:
To je ta priča. I onda se čude, reakciji, posjeti, podjelama.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 11:50

Neandertalac je napisao/la:Nije problem u dobrim stvarima, svaka čast svakome ko je na bilo koji način valjao Želji. Nemoj samo praviti ovcama sviju i sve i jednu grešku tražiti krivca gdje ne treba. Recite fino, jesmo fulili smo, ovo i ovo nije valjalo i mi smo pogriješili. Kakav je način pljuvati ljude koji kažu da to nije ok? Ne kontam fakat...
problem je brate sto ti od dobrih pravis lose stvari. dobro nastojis prikazati losim. iskrivljujes istinu. zanemarujes cinjenice.
gresaka je uvijek bilo i bice. ima ih i sada. suludo je vjerovati i misliti da se moze raditi bilo sta bez pravljenja gresaka. poenta je prepoznati dobru namjeru. smjer kretanja. budi posten i realan.
problem je npr. Pozder al eto Josida nije problem. problem je sto Senad posudi novac, ali nije problem kada Amar to uradi. problem je sto se predsjednik nadzornog odbora pita za sve, a nije problem kada to radi sef strucnog staba. ja pricam o sistemu da se razumijemo i da me se ne shvati pogresno.

moze se pricati o losim stvarima. i treba. ali treba biti razuman, posten, realan.
nazalost, kod tebe to vec odavno ne vidim. odbaci taj ego koji te ****. oslobodi ga se. ne mora se uvijek biti u pravu, ili, potencirati da jesi ako jesi uz pricu " jesam vam rekao". par puta sam ti vec replicirao zbog toga.

nemoj sa indijancima tikve saditi.
kakva lobotomija, kurci palci. znas 80% ljudi sa foruma. jesu li oni Robijasi, Horde, peti deseti ili su to nasi dugogodisnji navijaci!?
zasto to radis!?!?

brate, nisam ja od jucer uz Zelju. pratim ga dovoljno dugo da ga osjecam dusom. ne trebaju mi insajderi da bi razumio odnose unutar i van kluba.

trazis neka priznanja i pokajanja. e pa evo ti moje.
priznajem da sam zaista pogrijesio u procjeni Senada Misimovica. mislio sam da je seoska varalica koja ce nas dokusuriti a covjek me demantovao. uradio je velike i goleme stvari, pokrenuo stvari sa mrtve tacke. za to se kajem i to je moja greska.

prije dvije godine smo ovdje nakukavali wc i ciste stolice, a ti jucer pitas kad ce se otvoriti poslovni na istoku. to je brate napredak.


KO JE PRVI!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 11:53

problem je npr. Pozder al eto Josida nije problem
Ni slicna situacija, ne mozes uporediti kolko je kostao japanac a kolko Pozder, i kako je jedan najavljen a kako drugi
problem je sto Senad posudi novac, ali nije problem kada Amar to uradi.
Opet ni slicna situacija, Senad kad posudi novac, vrati sebi sa kamatom za koji mjesec, a Amaru jos nije vratio ni nakon pet godina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 11:58

Joj tekstova o " Musemvicevim bebama".[emoji38]
Nasem treneru napakuju da koristi necije prezime da bi stekao popularnost i ismijavaju ga. Olosi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 12:00

Preglupo mi je da napadate @Neandertalca, koji sve sto radi je kritikuje na yebenom forumu objektivno lose poteze uprave, nikad nikog covjek sa drugog foruma nije prozvo imenom, a vi njega sa lobotime konstantno godinu dana pominjete i ime mu i zanimanje, i kontate to vam je argument neki :crazy: :puke:
Dno dna
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 12:01

Bit ce izjava Hodzica za 1921TV. [emoji2]

slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 12:06

irfo je napisao/la:
problem je npr. Pozder al eto Josida nije problem
Ni slicna situacija, ne mozes uporediti kolko je kostao japanac a kolko Pozder, i kako je jedan najavljen a kako drugi
problem je sto Senad posudi novac, ali nije problem kada Amar to uradi.
Opet ni slicna situacija, Senad kad posudi novac, vrati sebi sa kamatom za koji mjesec, a Amaru jos nije vratio ni nakon pet godina
naveo sam za primjer Josidu. hoces li cijelu listu drugih igraca da ti navedem!?!
nekad je Drina marka bila, dizel 1.20KM. ulaz 3KM.

Senad je u klubu dvije godine. zasto Amaru novac nisu vratili Senadovi prethodnici? zasto Amar nije ugovorom osigurao svoju pozajmnicu?
zasto je pored "velikih privrednika" koji su vodili klub bas Amar morao posudjivati novac? zasto mu oni kao "ljudi od biznisa" nisu savjetovali da novac osigura ugovorom, pisanim tragom? zasto je Amar pored "velikih privrednika" morao na godisnji, umalo visegodisnji? zbog Senada, Cenana, Pozdera, Husica, Nikolica......!?!

nemoj se praviti budala, niti misliti da sam ja budala.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 30 okt 2017, 12:13

Postoje li ikakve šanse da vratimo Armina Hodžića? Koliko vidim Dinamo je kupio Gavranovića iz Rijeke i od zime je njihov igrač. Henriquez igra dobro ove sezone i dao je više golova od Armina, tako da bi Armin mogao bit treći napadač, tj vrlo malo će imati prilike da igra. Možda bi mogli ovo iskoristiti ako smo maheri. Uz njega, Ordagića te Vukotića titula ne bi smjela doći u pitanje.
"Truth begins in lies."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 12:13

Da se podsjetimo ovoga
Predsjednik Nadzornog odbora Fudbalskog kluba Željezničar Senad Misimović i član Upravnog odbora Dejan Nikolić danas su dogovorili dolazak prvog igračkog pojačanja za sezonu 2016/17., a radi se o Mostarcu, Denisu Pozderu, koji dolazi iz holandskog FC Den Boscha, saopćeno je FK Željezničar.
Ovaj transfer plod je višemjesečnog detaljnog skautinga, a profil napadača kakvog trenutno nema u rosteru ekipe, trebao bi podići igru kluba na veći nivo, navodi se u saopćenju.
Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, dogovorili su dolazak trećeg igračkog pojačanja za sezonu 2016/2017, a radi se o rođenom Špancu, Javier Hervásu.
Ovo je jedan od najvećih transfera u historiji FK Željezničar i prvi španski državljanin koji će nastupati za FK Željezničar. Akvizicije FK Željezničar u igračkom i stručnom segmentu su na liniji vizije Kluba koja podrazumijeva model evropskog Željezničara.
Haj mi sad reci @za_zivot_cijeli, zar ovo nije za ismijavanje?
Ali fazon je sto ne smije niko vise ni kritikovat od napada sa drugog foruma, odmah si neprijatelj kluba ili kako ti mene juce nazva "pitar u dusi".
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 3 gosta.