FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 16:14

Monci je napisao/la:Bilo je zainteresovanih naravno..Menaf Kodro, Redžepagić, Pa i Mario Stanić sa nekim vezama....ali glupani dopustiše najjačem manageru Hrapoviću da radi transfere. Sirotinjskoj i kokuznoj djeci i klubu koji nije imao opcije zavrtiše sa nešto para i štaš kokuz nema opcija drugih...
Hoćemo sada sa Menafom imati bolju saradnju? U kakvim smo odnosima, cijeni li nas jer smo svoje pljuvali da mu otvorimo vrata?

Imate li bar obraza da se izvinete?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 nov 2017, 16:19

Neandertalac je napisao/la:Hoćemo sada sa Menafom imati bolju saradnju? U kakvim smo odnosima, cijeni li nas jer smo svoje pljuvali da mu otvorimo vrata?
Neka ovi Misimovićevi pušuqrci kažu šta je Menaf rekao Senadu kad su posljednji put pričali oko Stevanovića. Počeo baja da se dere na Menafa, kao da priča sa malim Šabanadžovićem :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 nov 2017, 16:58

Neandertalac je napisao/la:
Monci je napisao/la:Bilo je zainteresovanih naravno..Menaf Kodro, Redžepagić, Pa i Mario Stanić sa nekim vezama....ali glupani dopustiše najjačem manageru Hrapoviću da radi transfere. Sirotinjskoj i kokuznoj djeci i klubu koji nije imao opcije zavrtiše sa nešto para i štaš kokuz nema opcija drugih...
Hoćemo sada sa Menafom imati bolju saradnju? U kakvim smo odnosima, cijeni li nas jer smo svoje pljuvali da mu otvorimo vrata?

Imate li bar obraza da se izvinete?
Kada neko izvlači postove stare po godinu dana, to govori da ima neki interes zašto to radi. I takođe govori da je bolestan lik. Psihopata žešći. Ukrako yebo menafa, konekcija i interes koji smo imali sa njim je završen. Sutra neka se opet pojavi sarađivaćemo naravno. Ali hinjaluci kokošara Hrapovića su i dalje tu. E nema više. Što je pokupio djece pokupio je. racKu će moj moći ulaziti u svlačionice omladinaca više. To tebe žulja znam ja.
I pametnije ti je da se povučeš malo, ne laprdaj ovdje među dušmanima, i ne pljuj po Želji. Dovoljno znaš i svjestan si da skontaš kakva je situacija i u kom pravcu se ide.
I ne kontam ovu prozivku. Obećao sm da neću više pisat, i ono me za jezik vuče. Smanji doživljaje.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 17:03

Monci je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Monci je napisao/la:Bilo je zainteresovanih naravno..Menaf Kodro, Redžepagić, Pa i Mario Stanić sa nekim vezama....ali glupani dopustiše najjačem manageru Hrapoviću da radi transfere. Sirotinjskoj i kokuznoj djeci i klubu koji nije imao opcije zavrtiše sa nešto para i štaš kokuz nema opcija drugih...
Hoćemo sada sa Menafom imati bolju saradnju? U kakvim smo odnosima, cijeni li nas jer smo svoje pljuvali da mu otvorimo vrata?

Imate li bar obraza da se izvinete?
Kada neko izvlači postove stare po godinu dana, to govori da ima neki interes zašto to radi. I takođe govori da je bolestan lik. Psihopata žešći. Ukrako yebo menafa, konekcija i interes koji smo imali sa njim je završen. Sutra neka se opet pojavi sarađivaćemo naravno. Ali hinjaluci kokošara Hrapovića su i dalje tu. E nema više. Što je pokupio djece pokupio je. racKu će moj moći ulaziti u svlačionice omladinaca više. To tebe žulja znam ja.
I pametnije ti je da se povučeš malo, ne laprdaj ovdje među dušmanima, i ne pljuj po Želji. Dovoljno znaš i svjestan si da skontaš kakva je situacija i u kom pravcu se ide.
I ne kontam ovu prozivku. Obećao sm da neću više pisat, i ono me za jezik vuče. Smanji doživljaje.
Naravno da imam interes. On je pišanje po mozgovima veličine klikera tebe i sličnih jer ste popljuvali ljude koji su Želji donijeli toliko dobra. Stidite se!

Još nemaš obraza nego se dičis djelom, šugo! Zbog takvih i jesmo u kurzu, umislili sebi da ste najpametniji a da su plaćenici sa strane prijatelji kluba. Fuj!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 nov 2017, 17:15

Izgleda da si ti manager glavom i bradom. Smetljar klasični nikogović koji se šlepa. Auu al ga pogodi. Pushiona sine nema prilaska više. Al mu je vatra..
Čuj papka manager donio Želji dobra...tu priču možeš još samo po vrtiću dječici prosipat. I rekao sam ti smanji doživljaje i ne piši ovdje. Ako imaš i malo mozga prestaćeš. A ako si nezadovoljan, sutra je press ponesi muda i u Plavi Salon. Šta je tu loše? Istresi u lice šta imaš.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 17:35

Monci je napisao/la:Izgleda da si ti manager glavom i bradom. Smetljar klasični nikogović koji se šlepa. Auu al ga pogodi. Pushiona sine nema prilaska više. Al mu je vatra..
Čuj papka manager donio Želji dobra...tu priču možeš još samo po vrtiću dječici prosipat. I rekao sam ti smanji doživljaje i ne piši ovdje. Ako imaš i malo mozga prestaćeš. A ako si nezadovoljan, sutra je press ponesi muda i u Plavi Salon. Šta je tu loše? Istresi u lice šta imaš.
Takvi kao ti jadu jadni su problem. Nije donio dobro Zuban i Hrapa, oko tri miliona u transferima i kroz fond solidarnosti, kujo ona što se uz nogu vuče, pun mi vas je qurac. Kurvo najobicnija legende si pljuvao i imaš obraza riječ napisati prije nego se izvines. Kurvo, gdje su ti prijatelji kluba zbog kojih ste lajali na Željovce mjesecima!? Šta su oni donijeli!? Na djecu si lajao mjesecima i pričao da nemaju kvaliteta, šugo!

Ovo važi za sve koji su pisali slično kao i ti!
Željo će na ime Hadžiahmetovića zaraditi 500.000 eura plus 20% od narednog transfera.
Udinese je zvanično potvrdio da je Riad Bajić potpisao petogodišnji ugovor sa ovim italijanskim klubom, a na račun turskog kluba trebali bi uplatiti 5,4 miliona eura. Ovom transferu sigurno se raduje i Željezničar koji će na osnovu FIFA-inog Fonda solidarnosti inkasirati 220.000 eura.
Podsjećamo, Bajić je svoju karijeru počeo u Željezničaru iz kojeg je na ljeto 2015. godine otišao u Konyaspor za 500.000 eura.
Čelnici kluba posebno su napomenuli da je Višća mlad nogometaš s velikim potencijalom. Od njega očekuju velike stvari u budućnosti u narančastom dresu.

Da napomenemo, Željezničar će od ovog transfera inkasirati 400.000 eura.

Daj nam sada te transfere "prijatelja" kluba zbog kojih si pljuvao Zubana i Hrapu! Nemoj mene pljuvat da se odbranis, daj argumente jadu! Ti nekoga "pogodio".

:puke:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 16 nov 2017, 17:37

Neandertalac je napisao/la:
kuma je napisao/la:govorim o dodatnim 2 mil. duga sto je porezna nasla, a nastao upravo u tom periodu
nista tu nije potpisano, imao si i izvjestaj neki dan
Uložena žalba. Porezna zaracunala bukvalno sve, čak i stvari na koje se ne plaća porez tj računala po budžetu a ne po doprinosima itd. Dalje, jos neke stavke koje vec ukljucene u potpisani reprogram. Taj dug će biti manji bar bi trebao po zakonu. I sa njim takvim dođemo na ukupno 3 mill, malo jače na period od 11 godina otprilike. Kamate se otpisuju. Koliko smo platili u zadnje dvije?
Ali opet je nastao ne zakonitim radnjama.

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 16 nov 2017, 17:41

Zeljo je vise valjao menadzerima nego obrnuto. Neka probaju prodati igraca iz drugog kluba.
A isto tako bi Zuban i Hrapovic mogli lijepo Zericu neke stvari objasniti. Lijepo mu reci sa cuclanjem crijeva i nocnim izlascima ne moze ga ni pokloniti.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 nov 2017, 17:48

Neandertalac je napisao/la:
Monci je napisao/la:Izgleda da si ti manager glavom i bradom. Smetljar klasični nikogović koji se šlepa. Auu al ga pogodi. Pushiona sine nema prilaska više. Al mu je vatra..
Čuj papka manager donio Želji dobra...tu priču možeš još samo po vrtiću dječici prosipat. I rekao sam ti smanji doživljaje i ne piši ovdje. Ako imaš i malo mozga prestaćeš. A ako si nezadovoljan, sutra je press ponesi muda i u Plavi Salon. Šta je tu loše? Istresi u lice šta imaš.
Takvi kao ti jadu jadni su problem. Nije donio dobro Zuban i Hrapa, oko tri miliona u transferima i kroz fond solidarnosti, kujo ona što se uz nogu vuče, pun mi vas je qurac. Kurvo najobicnija legende si pljuvao i imaš obraza riječ napisati prije nego se izvines. Kurvo, gdje su ti prijatelji kluba zbog kojih ste lajali na Željovce mjesecima!? Šta su oni donijeli!? Na djecu si lajao mjesecima i pričao da nemaju kvaliteta, šugo!

Ovo važi za sve koji su pisali slično kao i ti!
Željo će na ime Hadžiahmetovića zaraditi 500.000 eura plus 20% od narednog transfera.
Udinese je zvanično potvrdio da je Riad Bajić potpisao petogodišnji ugovor sa ovim italijanskim klubom, a na račun turskog kluba trebali bi uplatiti 5,4 miliona eura. Ovom transferu sigurno se raduje i Željezničar koji će na osnovu FIFA-inog Fonda solidarnosti inkasirati 220.000 eura.
Podsjećamo, Bajić je svoju karijeru počeo u Željezničaru iz kojeg je na ljeto 2015. godine otišao u Konyaspor za 500.000 eura.
Čelnici kluba posebno su napomenuli da je Višća mlad nogometaš s velikim potencijalom. Od njega očekuju velike stvari u budućnosti u narančastom dresu.

Da napomenemo, Željezničar će od ovog transfera inkasirati 400.000 eura.

Daj nam sada te transfere "prijatelja" kluba zbog kojih si pljuvao Zubana i Hrapu! Nemoj mene pljuvat da se odbranis, daj argumente jadu! Ti nekoga "pogodio".

:puke:
Pojedi se majmune. Ti momci su vrijedili i vrijede mnogo više. Iskorišten je momenat da se klub dovede pred svršen čin. I zipa idiota managera on fond solidarnosti veže za sebe. Znači mi moramo popušit Irfanu, jer bože milione smo za Džeku dobili, a on mu je manager!!! Ili zbog Višće, kojeg je Amar doveo, i koj bi se prodao da ga je moja kći prodavala!!!
Ti zastupaš ljude, odnosno to si ti intersdžija kojem Željo nije ni ispod malog prasta. Smeće ljudsko!!!
Zapamti ne možeš ovdje ublehe valjati, možda nekoj neupućenoj djeci. :guz: :guz: :guz: :salut: :salut: :salut:
Out od ovog foruma i konverzacije sa ovim majmunom.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 17:53

kuma je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
kuma je napisao/la:govorim o dodatnim 2 mil. duga sto je porezna nasla, a nastao upravo u tom periodu
nista tu nije potpisano, imao si i izvjestaj neki dan
Uložena žalba. Porezna zaracunala bukvalno sve, čak i stvari na koje se ne plaća porez tj računala po budžetu a ne po doprinosima itd. Dalje, jos neke stavke koje vec ukljucene u potpisani reprogram. Taj dug će biti manji bar bi trebao po zakonu. I sa njim takvim dođemo na ukupno 3 mill, malo jače na period od 11 godina otprilike. Kamate se otpisuju. Koliko smo platili u zadnje dvije?
Ali opet je nastao ne zakonitim radnjama.
Je li? Kako je nezakonito ako je potpisan reprogram? Znaš li ko je najveći dužnik za to što pričas? Državne firme. Kakava nezakonitost i piqke materine.
Najveći dužnici su JP Željeznice FBiH koje duguju 194.869.665,10 KM, KJKP GRAS 113.544.377,59, rudnici Kreka 104.311.733,12, RMU Kakanj 80.226.672,89, Hidrogradnja 58.597.691,44, Sveučilišna klinička bolnica Mostar 54.729.058,03 KM i drugi dužnici.
Sabiraj. 11 godina malo jače od tri miliona. Dvije godine 1.5 miliona. Znači za još dvije u egalu. Samo za poreze.

**** Žerića ima Ramović. Zeba. Ne zna se koji je bolji. A slažem se da bi morao malo.povesti računa kako živi ako sebi želi dobro. Ne samo on nego i svi ostali. Takođe u klubu moraju raditi sa njima koliko god je to moguće kako bi svi imali koristi.

Monci@ kurvo licemjerna. Stidi se! Odlazi i ne vraćaj se više!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 nov 2017, 17:56

Popuši ga malo. Prozivaš ničim izazvan..boli press sutra. Otiđi brate i yebi im familiju, znam ja da si ti mangup.

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 16 nov 2017, 17:57

Sto sam dobio ban bez razloga ljudi :urnebes: Znaci banuj vecinu Zeljovaca zbog jazavca kodre :puke:
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 nov 2017, 17:59

Ne zna se jos ko je selektora. Situacija je neizvjesna. [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 16 nov 2017, 18:01

Ovaj Monci svaka dva dana odlazi s foruma, pa onda lesi se vraca kuci.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 18:04

Samo pogledati temu reprezentacije kako pljuju po Želji i legendama. Isto kao Monci i još neki veliki navijači.

Izvini se Monci@ halal ti. Budi covjek niko te ne mrzi, priznaj grešku ne budi jad, kako te nije stid!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 nov 2017, 18:04

Ma moncijeva filozofija je pljuvanje po legendama kluba i dizanje sadasnje uprave u nebesa, taj zeljovac nije 100% on je neprijatelj kluba! :salut:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 nov 2017, 18:05

halaliMi je napisao/la:Ovaj Monci svaka dva dana odlazi s foruma, pa onda lesi se vraca kuci.
Ma ne pišem djece mi, nego me levat danas prozva ničim izazvan. Evo neću više obećavam...

TMDbr
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 nov 2017, 23:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMDbr » 16 nov 2017, 18:09

Monci je napisao/la:Popuši ga malo. Prozivaš ničim izazvan..boli press sutra. Otiđi brate i yebi im familiju, znam ja da si ti mangup.
Necete bagro! Unistili ste nam skoro klub. Kada odete pitanje je koliko ce nam unisteno finansijsko stanje biti. Zbog vasih lobiranja protiv Osima ce nam i familija okrenuti ledja. 3 sutrasnje pressice vas ne mogu oprati sta radite.

Vas interes ispred Zeljinog nece jos dugo trajati. Armija je spremna ako treba i na otvorenu borbu, to cete vidjeti da 10x vise love dajete pojedincima da vas stite i ne prozivaju. Nist svjesni koliko nas ima.

Dobrinja je spremna!

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 16 nov 2017, 18:09

Pa kako nije. Ti radis nisi prijavljen ? Je li to po zakonu ?
Drugo je kada ne placas porez, pa se nakupi kamate i eto belaja. Sreca u nesreci je sto su izasli u susret sportskim kolektivima.

Pa i **** Zerica, hocu-necu. Neka on ide u tri lijepe pa tamo moze birati dane kada hoce da igra. Ramovic nije jos dobio postene prilike, saltao ga Adzem ko da je mijenjac.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 nov 2017, 18:11

TMDbr je napisao/la:
Monci je napisao/la:Popuši ga malo. Prozivaš ničim izazvan..boli press sutra. Otiđi brate i yebi im familiju, znam ja da si ti mangup.
Necete bagro! Unistili ste nam skoro klub. Kada odete pitanje je koliko ce nam unisteno finansijsko stanje biti. Zbog vasih lobiranja protiv Osima ce nam i familija okrenuti ledja. 3 sutrasnje pressice vas ne mogu oprati sta radite.

Vas interes ispred Zeljinog nece jos dugo trajati. Armija je spremna ako treba i na otvorenu borbu, to cete vidjeti da 10x vise love dajete pojedincima da vas stite i ne prozivaju. Nist svjesni koliko nas ima.

Dobrinja je spremna!
Ljudino :bow:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hamagara, Pablo11 i 32 gosta.