FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neutral » 08 jul 2013, 20:08

AeGon099 je napisao/la:
ennis je napisao/la:Ovo je cisto taktiziranje i "uspavljivanje" Plzenovaca,oni su nas potcijenili vec a pogotovo nakon ovih prijateljskih koje su sigurno ispratili.
Amar zna sta radi,ovo je "priprema" utakmice u Plzenu,nisu ni svjesni sta ih ceka ;)
i dalje vjeruješ da je to u pitanju ? ovo nije nikakvo taktiziranje, ovo je trenutni kvalitet naše ekipe i neuigranost izazvana odlaskom nekoliko vrlo važnih igrača proteklih sezona. ne treba biti pesimista i reći da ćemo primiti 6 ili 7 golova, jer se iskreno nadamo da nećemo, ali treba biti realan i reći da ćemo prije primiti cenera u dvije utakmice nego proći u naredno kolo.

Halali ali morao sam.

Ko je ove godine otišao iz Željezničara ? U prvenstvu ste dominirali, najjači ste bili to svakako. I ja sam pomislio na kamuflažu no ovo je već postalo smiješno.

Jednostavno nam liga nije toliko kvalitetna. Evropski rezultati to svake godine pokazuju no mi uvijek nađemo neke izgovore da to nije tako.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 jul 2013, 20:09

Jesmo li mi izgubili 3:1 ili 5:1?Nisam bio tu,a na ovoj stranici pise 5:1,iako su navedene samo tri strijelca za njih? :?

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 08 jul 2013, 20:09

Ovako na prvu ovi porazi djeluju frustrirajuće, sramotno, ali ovo možda i nije loše toliko.. Igrali smo s ekipom koja vrijedi 85 puta više nego mi, i dobro će doći da se igrači malo zamisle a i Čehinje će se opustiti svakako.. Ja ne dajem neki značaj ovim prijateljskim utakmicama, jer da smo ostali u Sarajevu i igrali sa nižerazrednim timovima, po mnogima bi bili najjači na svijetu dok bi ih pobjeđivali.. Ovo Brko svjesno radi, sad koliko će to na dobro izaći, vidjet ćemo sljedeće hefte

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 08 jul 2013, 20:10

DzoleZeljo je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.
Ma mozemo mi djelovati bolje koliko god hocemo, ali rezutat nam pokazuje suptrotno. Ne treba bjezati od istine. Predati ovo ljudima, da izbjegnemo blamazu jos vecu od ovih na koje smo navikli. Kada budemo pare imali, mozemo igrati ovo takmicenje, u suprotnom, nesto pokusavati sa sironjim napraviti u ovom takmicenju, je ravno samoubistvu.

Ako Amar prode sa ovom trenutnom ekipom Plizen, onda samo neka budale od "nekog" moguceg investitora ne vidi potencijal u njemu. Iskreo govoreci. Neka se raja nadaju, a sportski se nadati. Ja sam se prosle godine nadao, pa umalo nisam glavom od zid opalio koliko mi je tesko onaj poraz pao. Ove godine, znate sta ja mislim. A ako neko misli da mozemo, neka nam je onda svima sa srecom...
Pa pripreme su brate, pripremamo se za 4. :D

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 08 jul 2013, 20:14

a evo ga i proka pronalazač, pronašao da elvir čolić baš i nije igrač za ligu šampiona...eureka!

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 08 jul 2013, 20:14

I dalje stojim iza toga da je ovo sve "priprema" i taktika za Plzen...
Vjerujte mi na rijec Amar preozbiljan kad je u pitanju Evropa ove godine,greske tipa "pokazi sve sto znas Zahoviču" se nece ponoviti,a za ove pesimiste sto su me napali imate pravo da na svoje misljenje kao sto i ja imam pravo da kazem da vjerujem u prolaz dalje...Mi smo Zeljo
SLOBODA NAVIJAČIMA

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mujoisuljo » 08 jul 2013, 20:17

ChWilla je napisao/la:a evo ga i proka pronalazač, pronašao da elvir čolić baš i nije igrač za ligu šampiona...eureka!
Ništa nije lošiji od 90% igrača Želje!!!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Keenan.- » 08 jul 2013, 20:18

ennis je napisao/la:I dalje stojim iza toga da je ovo sve "priprema" i taktika za Plzen...
Vjerujte mi na rijec Amar preozbiljan kad je u pitanju Evropa ove godine,greske tipa "pokazi sve sto znas Zahoviču" se nece ponoviti,a za ove pesimiste sto su me napali imate pravo da na svoje misljenje kao sto i ja imam pravo da kazem da vjerujem u prolaz dalje...Mi smo Zeljo
Nisi ti dobar ni sekunde.
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
KosevskoHill
Postovi: 121
Pridružen/a: 02 sep 2012, 11:41
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KosevskoHill » 08 jul 2013, 20:19

Ma mozemo mi djelovati bolje koliko god hocemo, ali rezutat nam pokazuje suptrotno. Ne treba bjezati od istine. Predati ovo ljudima, da izbjegnemo blamazu jos vecu od ovih na koje smo navikli.[/quote]

Kroz krv i znoj treba proći da bi se nešto veliko postiglo ! Predaja je odlika bijednika i ljudi koji nemaju snage ni volje pokušati.Dok su svi napredovali mi smo nazadovali jer smo MORALI, sve je ovo napredak..Spustite se na zemlju malo i počnite koristiti taj mozak koji vam je dat ![/quote]

Kako ne mozes da svatis. U nasoj ligi covjek moze sa 1 KM napraviti cudo, u prevodu da dovete neke odbacene igrace pa da ih on trenira. U takmicenjima tipa Liga prvaka, gdje svi ulazu maksimalno da bi postigli nesto, jer je zarada najveca moguca, ti ne mozes korisiti isti sistem kao u domacem prvenstvu ili pak moras cekati svaku 10 godinu, da ti se potrefi ekipa tipa Serif, koja ce zamijeniti pola tima, pa da bi imao neke izglede. Ovako, bez uloga nemas ni dobitka, u prevodu bez rizika, nema ni profita.

Zajebi tu pricu da je napredak. Zapravo bio bi napredak da imamo jaku ekipu stalno, pa da pokusamo nauciti jos nesto, ali ovo sa novom ekipom, bez ulaganja (kojih nemas, a nesto zelis), u velikom takmicenju gdje svi drugi ulazu, iskreno mi nemamo pravo nista ni traziti...[/quote]

Shvatio sam ja sve drug, samo ti nisi izgleda.. nabrajaš sve ono što znamo ali nećeš da se pomiriš zašto je to tako.Prežvakana priča je sve to, stadion,sponzori i finansije generalno, kako dovesti igrača i kakvog...nema potrebe ponovo pisati sve to ;) Moja poenta je da se to sve ima na umu kad izražavate mišljenja a ne da se zgrožavate što gubimo od ekipa koje imaju sve ono što mi nemamo... Ovo što trenutno Željo radi je čudo i trebaće još vremena dok se stvari poslože (ako se mognu posložiti uopšte) da to ne bude čudo nego jedan "normalan" profesionalan klub sa stadionom,stabilnim finansijama,skautingom,trening centrom,organizovanim omladinskim pogonom itd..
Dotad, mi trebamo nastaviti davati od sebe koliko god možemo za klub kojeg volimo a laprdanje ( ne mislim na tebe) po forumu sa nebulozama ne vodi nigdje ;)
Željezničar za život cijeli !

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 08 jul 2013, 20:20

Polizacete sve sto ste rekli poslije plzena zivi bili pa vidjeli :D

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 08 jul 2013, 20:22

Dobri smo i mi. Kad dobijemo to je odlicno, ekipa pokazala snagu, sampioni... kad nas ljudi nagazaju nogama to je taktika, zavaravanje protivnika... Blago nama. 8-)
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

prOka
Postovi: 8
Pridružen/a: 07 jul 2013, 22:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la prOka » 08 jul 2013, 20:22

vlada87 je napisao/la:
ennis je napisao/la:I dalje stojim iza toga da je ovo sve "priprema" i taktika za Plzen...
Vjerujte mi na rijec Amar preozbiljan kad je u pitanju Evropa ove godine,greske tipa "pokazi sve sto znas Zahoviču" se nece ponoviti,a za ove pesimiste sto su me napali imate pravo da na svoje misljenje kao sto i ja imam pravo da kazem da vjerujem u prolaz dalje...Mi smo Zeljo
ne seri !
:lol: :lol: Ma nece covjek da razmislja svoj glavom.
Ovo ti je realna situacija naseg klub. Otisli Smajic, Bekric, Bogicevic, Vasilic dosli igraci koji nisu imali kluba godinu tipa Bucan, Loncaric. Poslije toga su dosli igraci koji pola sezone nisu igrali za svoje klubove Skaljic i Hadzic i to bi bilo sve.
Pored toga sto su kvalitetom slabiji igraci Smajic-Bucan i Bogy-Skaljic ne uigranost je isto tako presudna. Znaci imamo najgoru ekipu od kad je dosao Amar ubjedljivo i za PL.
Samo se nemoj provaljivate nego se pomiri sa sudbinom da znas da cemo svi kolektivno dobit cir.

Inace treba se spomenuti da igraca za Zelju nema nisu klasa, a i ako ima nemamo para je smo sve dali za baklje u ove cetiri godine.

I jos treba samo dodati da vi ne znate koliko mi dajemo za plate godisnje Stanicu, E Colicu, Selimovcu, B Colic, Adilovicu, Tomicu, Jamaku to su bolan sve extra zvijezde potrosili smo bruku para na njihove premije i plate.
Zadnja izmjena: prOka, dana/u 08 jul 2013, 20:29, ukupno mijenjano 3 puta.

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ado1921 » 08 jul 2013, 20:23

Kako ih nije stid ba..Joj priprema i rezultata...Nek se stide ove petarde
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 08 jul 2013, 20:24

slika

Jos maloooooo

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 08 jul 2013, 20:24

ennis je napisao/la:I dalje stojim iza toga da je ovo sve "priprema" i taktika za Plzen...
Vjerujte mi na rijec Amar preozbiljan kad je u pitanju Evropa ove godine,greske tipa "pokazi sve sto znas Zahoviču" se nece ponoviti,a za ove pesimiste sto su me napali imate pravo da na svoje misljenje kao sto i ja imam pravo da kazem da vjerujem u prolaz dalje...Mi smo Zeljo
Naravno da nije taktika za Plzen,shvatam da je mozda i potreba da se nesto takvo i pomisli,no naravno sve je sada jako jednostavno i mozes prouciti bilo koju ekipu i nacin igre i taktiku i sve moguce u roku od par dana.
Niti ce nas Plzen potcijeniti,niti se bilo koja od ove dvije ekipe imaju nesto kriti u smislu neke taktike,sistema igre,bilo cega.

Situacija jeste takva kakva je.U pripremnim utakmicama ovog tipa se mozda igra i nesto opustenije,isprobavaju se varijante.Ali odnos snaga je otprilike tu negdje kao i sto je rezultat.
No utakmice izmedju nas i Plzena jos nisu odigrane.Mi cemo se,siguran sam pokusati stisnuti sto vise mozemo,a mozda Plzen bude imao los dan,prvu igraju kuci,napasce svim silama da odmah obezbijede prolaz...a mozda i ne bude islo sve kako su zamisljali.Jeste,jaci su,ali tu utakmicu tek treba da igramo.
Ne ocekujemo,ali moguce je da pruzimo dostojan otpor.Koliko god to u ovom trenutku ne izgleda realno.Zvanicna utakmica je uvijek nesto sasvim drugo od ovakvih utakmica.amar kroz ovo vidi sve ono sto treba da se vidi.Sigurno ce pokusati na sve nacine da sto vise mana naseg tima anulira,da li ce to uraditi taktikom ili nekako drugacije,ali sigurno ce pokusati da sve to sto vise zbije u nasim redovima.
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 08 jul 2013, 20:25

exbabilon je napisao/la:Dobri smo i mi. Kad dobijemo to je odlicno, ekipa pokazala snagu, sampioni... kad nas ljudi nagazaju nogama to je taktika, zavaravanje protivnika... Blago nama. 8-)
Pa bolan nebio znas li ti s kim smo igrali normalno da ce nas razgulit!
ovo su njihovih par rezultata
PRE Metalist Kharkiv- Din. Kiev 2 : 0
PRE Shakhtar- Metalist Kharkiv 1 : 1
kod njih je milion ko kod nas hiljada
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

gambleSarajevo
Postovi: 208
Pridružen/a: 03 maj 2012, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gambleSarajevo » 08 jul 2013, 20:26

Citam redovnu ovu temu,mrsko mi pisati po ovome ali nakon ovih pripremnih tekmi sto likovi mogu srati to je nevjerovatno,sve satro navijaci a vec svi gace skinuli,ovaj o nekoj predaji tekme price i blamazama,pitari jedva docekali da seru po temi a jedva amatere dobili..Kakve veze ima da nas likovi ubiju 10:0,to je realnost s obzirom na stanje gdje su oni a gdje smo mi igracki i finansijski,infrastruktura,drzava,narod kao narod(pogan)...
Nadam se da ce igraci samo izgunuti na terenu,pa makar i debakl dozivjeli.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
1921

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 08 jul 2013, 20:27

Nisam ja nista rekao. Poraz na mjestu, za razliku od prethodna dva, al govorim o nama kao navijacima. Izgubili smo jer smo slabiji i to je to, a ne jer neko ima taktiku, igrali su najbolji igraci da bi se uigrali, nije islo jer smo losiji. Nema tu zavaravanja!
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 08 jul 2013, 20:29

nime_tm87 je napisao/la:slika

Jos maloooooo
Dobra majica...

Nego sjeti se sada jednog marketing trika. Recimo, hocemo da pokusamo zaraditi sto vise love od uzvrata sa Plizenom. Neka kosta ovaj majica 10 KM, ali klub ponudi, uz kupovinu karte za jug (redovna karta je 5KM) koja bi bila 8 KM (za uzvrat sa Plizenom) dobije se i ova majica? Sta mislite, moze li ovo proci?

Recimo, ubacimo parolu, POMOZI SVOME KLUBU, VRATI PARE OD KAZNIH! ili nesto slicno ovome...

1ra
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1ra » 08 jul 2013, 20:32

oO
Zadnja izmjena: 1ra, dana/u 09 jun 2014, 11:49, ukupno mijenjano 1 put.
M

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalPacidoroP i 39 gostiju.