FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 sep 2017, 00:31

Vala ako je iko imao strpljenja onda smo to mi ( navijaci Zelje ). Problem je sto mi ne napredujemo u tom sportskom segmentu. Ni ove sezone se nismo naucili pameti. Usli u sezonu sa losijim igrackim kadrom od prosle sezone i trenerom koji nema iskustvo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2017, 00:36

jugoslaven je napisao/la:Dugo vas pratim ovdje šta pišete i bojim se da pojedini toliko izlaze iz rezonske teme s foruma o kojoj se treba pričati vezano za Željine utakmice. Pa zar svaka utakmica mora biti vraćanje na Osima, spominjenje Misimovića, spominjanje kojekakvih propalih transfera u prošlosti koji imaju ili nemaju veze s današnjim timom, vraćanje na način rada trenera jednog, spominjanje novog, nametanje trećeg.
Da onda prestanemo koristiti krilaticu Mi smo Željini, Željo je naš? Da se prestanemo busati kako smo mi posebni, kako je ta spona između kluba i navijača nešto posebno? Kako je Željo klub obične raje?

Naravno da ću uvijek reći ono što mi se ne sviđa, kako na terenu, tako i van njega. Samo će prava kritika ukazati na greške i pomoći u njihovom otklanjanju. Evo ulazimo u treću godinu kako ti ljudi imaju bezrezervnu podršku navijača, bez ružne riječi i prozivanja. Kada su prvi put prozvani, tj. Aldin Čenan, odmah sutra su preko svojih satelita bacili bombu kako se podnose ostavke, je li to fer?

Bili smo itekako strpljivi, ali ne može to dovijeka, moramo nešto dobiti zauzvrat.
Evribadi sej Željo
Željoooo

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jugoslaven » 25 sep 2017, 00:38

Niti jednog trenutka nisam želio uvrijediti nekoga i ako se neko našao uvrijeđenim, a ne bi trebao, neka zna da nije bilo namjere. Sva suština toga je kružni tok kojim već godinama šetamo i imenovanjem Adžema vraćanje na sami početak. Samim tim, postoji opcija da budemo svi zajedno opet spremni na neku Tuzlu ili neki hladan tuš na Grbavici, odnosno da svi zajedno pronađemo krivca ili krivce, na bilo koji način, pa potražimo odgovore za urađene stvari, na bilo koji način. Ja mislim da je vrijeme za takve odluke prošlo s odlaskom Petrovića i da je bar sada jasan cilj kluba, trenera i Uprave kluba, samo je problem što nama u anketi iznad stoji "samo titula , sev ostalo je neupjeh". Zato smo i razočarani, a zapravo nismo realni.
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrBean » 25 sep 2017, 05:02

Hajde malo Željo jbmu mater, Zrinjski osvoji sve živo, vi ste nama Velezovcima zadnja nada da ce im neko stati u kraj, jesu jaki su, ali opet nisu nepobjedivi, karajte ustase mamu im njihovu...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 25 sep 2017, 08:29

Hajde malo da se spusti lopta, sutra će njihovi vojnici pisati da smo ih mi otjerali i nismo dali da nam jug prave. Fokusirat se na Zrinjski, prva meč lopta za prvaka.

Braco@ vadi analizu. Ja koliko znam Zrinjski je teška buranija kao uostalom i cijela liga.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 25 sep 2017, 08:45

Gledam malo tabelu i poredim sa prošlom godinom. Prošle godine šampion je imao 62 boda. Mi sada iz devet kola imamo 19 bodova, ako se nastavi ovakvim ritmom doći će se do ove brojke od ovoliko bodova. Mora se takođe uzeti u obzir da kada počne liga za prvaka, da je to 10 teških utakmica + KUP. Zato se moraju dobijato lagane utakmice, kao što je ova bila protiv Slobode. Mi na takvoj utakmici nismo imali ni želje, volje a ni motiva da želimo tri boda. Vratili smo ih iz mrtvila.

Igramo promjenivo ove sezone, par utakmica solidno i više nego dobro, a ona hladan tuš kao ova utakmica.
Narednu utakmicu moramo igrati maximalno ozbiljno, bez kartona pogotovo u zadnjoj liniji. Svi naši igrači moraju maximalno svatiti da se ovdje skoro radi o tituli, jer ako izgubimo, teško da će Zrinjski opet ispustiti kao prošle godine bodovnu prednost od 10 bodova.
"Truth begins in lies."

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 sep 2017, 09:20

MrBean je napisao/la:Hajde malo Željo jbmu mater, Zrinjski osvoji sve živo, vi ste nama Velezovcima zadnja nada da ce im neko stati u kraj, jesu jaki su, ali opet nisu nepobjedivi, karajte ustase mamu im njihovu...
Mislis kao ona kada ste 2014 dobili Zelju sa 3-2 ili 4-2, posteno kada smo se sa Zrinjom borili za titulu i pjevali bit ce Zeljo k... sampion?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 sep 2017, 09:23

Virtu4l je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Sad ce skupstina, vidjet cemo sta ce biti, jedva cekam.
Samo se nadam da će snimiti Amarovo izlaganje, a ima im svašta za reći.
Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 25 sep 2017, 10:28

Ovo je generalna stagnacija sportskog segmenta.
Iskreno ništa nisam ni očekivao drugo ove sezone od toga.
Titule mi teško da ćemo vidjeti, pogotovo sada ako ne dobijemo direktnog konkurenta.
Al treba biti pozivitan. navijači su bili pozitivni i strpljivi kao nikada do sada u istoriji.
Odazovu se molbama, akcijama, pozivima uprave svaki put za bilo šta i ništa nikada ne traže zauzvrat, iako bi Uprava trebala da počasti barem timom i stručnim štabom koji će vratiti vjeru da može naprijed kako na domaćem planu (titulama), tako i na evropskom. Kup je kozmetika za mene iako ga ne odbijam taman posla.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 25 sep 2017, 10:40

bhsport je napisao/la:
MrBean je napisao/la:Hajde malo Željo jbmu mater, Zrinjski osvoji sve živo, vi ste nama Velezovcima zadnja nada da ce im neko stati u kraj, jesu jaki su, ali opet nisu nepobjedivi, karajte ustase mamu im njihovu...
Mislis kao ona kada ste 2014 dobili Zelju sa 3-2 ili 4-2, posteno kada smo se sa Zrinjom borili za titulu i pjevali bit ce Zeljo k... sampion?
Tačno tako, jedan klub koji je imao toliko simpatija, postao je jedan od omraženijih klubova od tog momenta. Eto vam bratski klub preko Neretve pa i dalje za njih navijajte...
"Truth begins in lies."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 25 sep 2017, 11:22

Kako najbolji igrač lige na toj poziciji, Ordagić, popiša "stručnjake" na forumima koji su pričali da je kanta a samo iz razloga jer nismo uspjeli da ga dovedemo.
Bahati nazovi "stručnjaci"...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 25 sep 2017, 11:28

Neandertalac je napisao/la:Kako najbolji igrač lige na toj poziciji, Ordagić, popiša "stručnjake" na forumima koji su pričali da je kanta a samo iz razloga jer nismo uspjeli da ga dovedemo.
Bahati nazovi "stručnjaci"...
:facepalm:

Niko nikad za Ordagića nije rekao da je kanta, on je uvijek odskakao na svojoj poziciji od ostalih igrača i barem 90% bi ga voljelo vidjeti u našem dresu još onda kad smo ga trebali dovesti iz Zvijezde.
To što je on bio u lošoj formi zbog Vladexovog sistema i što se nije mogao pokazati u novoj sezoni pa je to natjeralo neke da posumnjaju u njegov kvalitet, ali on isti uvijek pokaže protiv vodećih ekipa.

Ideš iz krajnosti u krajnost.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2017, 11:43

bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 25 sep 2017, 11:47

Rokoko87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Kako najbolji igrač lige na toj poziciji, Ordagić, popiša "stručnjake" na forumima koji su pričali da je kanta a samo iz razloga jer nismo uspjeli da ga dovedemo.
Bahati nazovi "stručnjaci"...
:facepalm:

Niko nikad za Ordagića nije rekao da je kanta, on je uvijek odskakao na svojoj poziciji od ostalih igrača i barem 90% bi ga voljelo vidjeti u našem dresu još onda kad smo ga trebali dovesti iz Zvijezde.
To što je on bio u lošoj formi zbog Vladexovog sistema i što se nije mogao pokazati u novoj sezoni pa je to natjeralo neke da posumnjaju u njegov kvalitet, ali on isti uvijek pokaže protiv vodećih ekipa.

Ideš iz krajnosti u krajnost.
Vidis da jeste. Pisalo se da je smiješan igrač, nije kvalitet za Želju i tako dalje. Kao što su se neki smijali kada sam pisao da je Arezina majstor pa nas lik oplodio.

Rokoko@, ne svi naravno. Nemoj se ljutiti.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 sep 2017, 11:50

Juniori jutros otputovali u Bugarsku. U srijedu igraju prvu utakmicu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 sep 2017, 12:04

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Izvini jaro sto pisem , al mora neko imat kontrolu i nad Amarom , pa kad bi tako se radilo na sto bi licilo , ponudite covjeku dobru platu , velik budjet i da se nece niko petljat u rad i za dvije godine titula to.je to .

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 25 sep 2017, 12:05

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Da sutra Amar kaze ne zelim da se vratim bez obzira na uslove ti bi opet nasao nacin da blatis upravu radi toga sto se nije vratio.

Sto se mene tice neka Misimovic i ekipa nastavi rad na administraciji, infrasturkturi, parama, a Amar da vodi sportski segment i eto SD, da svako ima svoju obavezu. Neku pricu da se jedan lik pita za sve zaboravite.

Idete iz krajnosti u krajnost, ova uprava ne valja nista, ne valja Adzem, igraci su nam levati, samo Amar zna sve, samo on moze da poslozi sve kako treba, on ce dovesti i platiti igrace,...itd. pa koji ce nam qurac uprava ako jedan covjek zna sve.
- Zeljeznicar -

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 25 sep 2017, 12:09

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Sto nije dosao na proslu skupstinu?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2017, 12:29

HeraklitMracni je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Izvini jaro sto pisem , al mora neko imat kontrolu i nad Amarom , pa kad bi tako se radilo na sto bi licilo , ponudite covjeku dobru platu , velik budjet i da se nece niko petljat u rad i za dvije godine titula to.je to .
Ko da ga kontrolise, ovi sto su nas srozali do kraja? Da Misimovic aminuje transfere, uz konsultacije sa svojim poltronima koji veze o fudbalu nemaju?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 25 sep 2017, 12:43

Zenzo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Hoce li se Amar pojaviti na skupstini ili ce kao prosli put da eskivira takticki?
Hoce li pristati da povede ovog Zelju uz ovako sposobnu upravu prema grupama evrope?
Na skupštini će se pojaviti, ako se ovi usude da je sazovu u skorije vrijeme.

Pristaće naravno, ali pod njegovim uslovima, a ne pod Senadovim ili Vedranovim.
Da sutra Amar kaze ne zelim da se vratim bez obzira na uslove ti bi opet nasao nacin da blatis upravu radi toga sto se nije vratio.

Sto se mene tice neka Misimovic i ekipa nastavi rad na administraciji, infrasturkturi, parama, a Amar da vodi sportski segment i eto SD, da svako ima svoju obavezu.Neku pricu da se jedan lik pita za sve zaboravite.
Idete iz krajnosti u krajnost, ova uprava ne valja nista, ne valja Adzem, igraci su nam levati, samo Amar zna sve, samo on moze da poslozi sve kako treba, on ce dovesti i platiti igrace,...itd. pa koji ce nam qurac uprava ako jedan covjek zna sve.
Ovo bi svakako bilo najidealnije, i što je najjače ja prosto ne vidim razlog šta je tu tako teško za odraditi, valjda je svima isti cilj tj. jak Željo, trebaju svi vlastiti ego malo skloniti u stranu jer se tako ne može funkcionisati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.