FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 22 jun 2013, 15:42

Daj nam Celtic ćeloooooo kad ginemo da i para zaradimo
Zadnja izmjena: bagrcavi, dana/u 22 jun 2013, 15:43, ukupno mijenjano 1 put.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
ipetm
Postovi: 1454
Pridružen/a: 08 dec 2009, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ipetm » 22 jun 2013, 15:43

bagrcavi je napisao/la:Daj na Celtic ćeloooooo kad ginemo da i para zaradimo
A Otočani igraju takav nogomet da nikada ne natrpaju nekog. Tako da se ja mislim ne bi obrukali, a zaradili bi bruku love...
Sve što imaš njemu daš, mi smo Željini Željo je naš !

White shoes never lose !

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 22 jun 2013, 15:56

Ne znam šta ste se ufatili ovih mladih igrača? Niko od njih neće igrati! Ulaziće kao što je Hodžić ulazio prošle sezone tj. 15 minuta pred kraj. Svakako, to je odlična stvar i biće veliki napredak za klub ako bi gledali dugoročno ali trenutno ništa od njih nemamo.

Ostaje nam ova ekipa sa kojom smo se prošle polusezone (malo je reći) patili. Da ćemo se prošetati ligom, nećemo ali da ćemo biti konkurentni (kao što je neko rekao) hoćemo! Trebaće nam malo sreće da izguramo prvu polusezonu. Poslije toga smo jači za Zolotića i Kvesića i možda nekog novog (mada sumnjam da će ikog dovoditi obzirom koliko igrača imamo). Prošle polusezone smo maltene sa istim timom imali omjer 9-4-2 i kada bi to pomnožili dobili bi 62 boda tj. opet bi bili ispred Sarajeva.

Što se tiće igrača koje smo doveli, Škaljić bi trebao biti u najmanju ruku solidna zamjena za Bogičevića, sumnjam da će Zeljković igrati ako B. Čolić ostane, za Hadžića ne mislim da će biti dobar kao što je bio Antollović ali bi trebao biti solidan, dok od Bučana i njegove forme zavisi dali ćemo biti kvalitetniji ili isti nego prošlu polusezonu.

Prema tome, i dalje se opravdano možemo nadati duploj kruni! Jedini konkurent nam je Zrinjski, Komšije su odnosu na prošlu sezonu kvalitetnije samo za Husrefa, Široki je uvijek tu negdje a ostalo srednja žalost. Dok ćemo recimo od sezone poslije pa nadalje biti prejaki za ovu ligu i moći ćemo se nadati nećemu i u Evropi, naravno uz povoljanog protivnika.

IN AMAR WE TRUST!
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

kvalitet
Postovi: 273
Pridružen/a: 17 mar 2013, 18:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kvalitet » 22 jun 2013, 16:06

Anonimac je napisao/la:Ne znam šta ste se ufatili ovih mladih igrača? Niko od njih neće igrati! Ulaziće kao što je Hodžić ulazio prošle sezone tj. 15 minuta pred kraj. Svakako, to je odlična stvar i biće veliki napredak za klub ako bi gledali dugoročno ali trenutno ništa od njih nemamo.

Ostaje nam ova ekipa sa kojom smo se prošle polusezone (malo je reći) patili. Da ćemo se prošetati ligom, nećemo ali da ćemo biti konkurentni (kao što je neko rekao) hoćemo! Trebaće nam malo sreće da izguramo prvu polusezonu. Poslije toga smo jači za Zolotića i Kvesića i možda nekog novog (mada sumnjam da će ikog dovoditi obzirom koliko igrača imamo). Prošle polusezone smo maltene sa istim timom imali omjer 9-4-2 i kada bi to pomnožili dobili bi 62 boda tj. opet bi bili ispred Sarajeva.

Što se tiće igrača koje smo doveli, Škaljić bi trebao biti u najmanju ruku solidna zamjena za Bogičevića, sumnjam da će Zeljković igrati ako B. Čolić ostane, za Hadžića ne mislim da će biti dobar kao što je bio Antollović ali bi trebao biti solidan, dok od Bučana i njegove forme zavisi dali ćemo biti kvalitetniji ili isti nego prošlu polusezonu.

Prema tome, i dalje se opravdano možemo nadati duploj kruni! Jedini konkurent nam je Zrinjski, Komšije su odnosu na prošlu sezonu kvalitetnije samo za Husrefa, Široki je uvijek tu negdje a ostalo srednja žalost. Dok ćemo recimo od sezone poslije pa nadalje biti prejaki za ovu ligu i moći ćemo se nadati nečemu i u Evropi, naravno uz povoljanog protivnika.

IN AMAR WE TRUST!
Ne znam kako bih komentarisao tvoj post. Hoćeš da kažeš da ti već znaš koliko će igrati mlađi igrači? Da ti nisi Amar? Dalje, zaključuješ po jednom igraču (Bučanu), odnosno u zavisnosti od forme njegove, da li ćemo mi biti bolji ili lošiji? Malo smiješno. Ne gledaš u pravcu da su mladi Stanić, Hasanović dobili na iskustvu, da su neki srugi igrači dobili na kvaliteti itd. A sad mi daj jedan razlog zašto ne bi, naprimjer, najbolji strijelac u OPLBiH dobio malo veću minutažu? Jedini konkurent Zrinjski? Po čemu? Što su totalno neuigrani, a pitanje je u kakvoj su formi ovi što su došli? Sačekajmo početak sezone, pa onda dajimo ovakve komentare. Sad će evropske tekme još malo, na to se treba gledati, a kad liga počne, onda ćemo o tome misliti.

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 22 jun 2013, 16:29

kvalitet je napisao/la:Ne znam kako bih komentarisao tvoj post. Hoćeš da kažeš da ti već znaš koliko će igrati mlađi igrači? Da ti nisi Amar? Dalje, zaključuješ po jednom igraču (Bučanu), odnosno u zavisnosti od forme njegove, da li ćemo mi biti bolji ili lošiji? Malo smiješno. Ne gledaš u pravcu da su mladi Stanić, Hasanović dobili na iskustvu, da su neki srugi igrači dobili na kvaliteti itd. A sad mi daj jedan razlog zašto ne bi, naprimjer, najbolji strijelac u OPLBiH dobio malo veću minutažu? Jedini konkurent Zrinjski? Po čemu? Što su totalno neuigrani, a pitanje je u kakvoj su formi ovi što su došli? Sačekajmo početak sezone, pa onda dajimo ovakve komentare. Sad će evropske tekme još malo, na to se treba gledati, a kad liga počne, onda ćemo o tome misliti.
Buraz, ovo što ti navodiš je samo razlika u mišljenjima u kojem će jedno ili drugo mišljenje biti istna, vrijeme će pokazati. Zaključujem po Bučanu zbog toga što mislim da bi on mogao dobijati najveću minutažu od ovih koji su došli i zbog toga što je on jedina razlika u u igračkom kadru odnosu na prošlogodišnju drugu polusezonu (ako ove zamjene smatramo mjerodavnim, Škaljić, Hadžić...), ako izuzmemo Bekrića koji nije igrao skoro nikako i ako izuzmemo ove mlade za koje i dalje mislim da neće imati veliku minutažu u narednoj sezoni. Stanić i Hasanović po meni nisu dobili na kvaliteti, nego su jedino sticajem okolnosti (povrede i sl.) dobili veću minutažu a što se ostalih tiće, niko nije bio u nekoj specijalnoj formi i ne možemo nikog izdvojiti. Ja bi lično volio kada bi sve mlade stavio da igraju, po meni su većina kvalitetniji od pojedinih, ali smunjam da će se to desiti pa i kad je u pitanju najbolji strijelac u OPLBiH. Eto navedi ti nekog drugog kao konkurenta za titulu!? Sve ostale su napustili skoro svi kvalitetni igrači.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samocelik » 22 jun 2013, 16:38

Može jedno pitanjce bez nekih neugodnih odgovora i slično? :D Hodžić je igrač Liverpoola na posudbi u Želji jer mora odigrat određenih broj utakmica u svom matičnom klubu radi radne dozvole.Eh sad je li to tačno pošto sam negdje čuo da je tako?A ako nije moželi me neko uputiti u stvar? hvala unaprijed :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 22 jun 2013, 16:42

Posto fino pitas necu biti grub
NO PYRO NO PARTY

Avatar
black64
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la black64 » 22 jun 2013, 16:54

nime_tm87 je napisao/la:Jaoo kako cemo da prodjemo u 3. pretkolo bice ludilo, ludilooooooooo... hajde prvo izvlacenje moze slovan... ;) Covjece vec me neka nervoza puca
jel ako prodjemo 2. a ispadnemo 3. predkolo za LP, onda idemo u playoff za EL ?

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 22 jun 2013, 16:56

Jeste
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 22 jun 2013, 17:00

Pripremama se prikljucio bivsi golman dinama Filip Loncaric :-D

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 22 jun 2013, 17:08

arelinho je napisao/la:Pripremama se prikljucio bivsi golman dinama Filip Loncaric :-D
Odakle ti taj info? Izgleda extra golman...
[youtube][/youtube]
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 22 jun 2013, 17:13

Nimalo los golman, sta vise odlican ali ne kontam sta ce nam ako je se vec doveo Hadzic. jedino da Adnan bude drugi golman jer ne vidim kako bi Loncaric u slucaju da zadovolji bio drugi. Kjosevski mi se dopao na ovom igrama u Turskoj. Neznam mozda je sto sam Zeljovac al nebi bilo lose da on bude prvi golman u repci ispred Plakala. Cisto radi smjene malo. Kjosevski je nasa buducnost!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neutral » 22 jun 2013, 17:14

arelinho je napisao/la:Pripremama se prikljucio bivsi golman dinama Filip Loncaric :-D

Strašan golman. Sigurno da bi bio prvi golman Dinamo Zagreba da nije bilo tih teških povreda koji su ga udaljili sa terena po par mjeseci.

Ako se dobro sjećam Filip je veoma rano stao na gol Dinama, branio je na vrhunskom nivou, no prvo je imao napuknuće ligamenata, a kasnije je imao i povredu koljena.

Sigurno da je bez kluba radi opasnosti od tih povreda, ko će potpisati i davati keš za golaman koji može uvijek obnoviti povredu neku i biti odsutan po par mjeseci.

Garantujem vam da je kvalitetniji od Antolovića ;)

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 22 jun 2013, 17:29

sajo10 je napisao/la:Nimalo los golman, sta vise odlican ali ne kontam sta ce nam ako je se vec doveo Hadzic. jedino da Adnan bude drugi golman jer ne vidim kako bi Loncaric u slucaju da zadovolji bio drugi. Kjosevski mi se dopao na ovom igrama u Turskoj. Neznam mozda je sto sam Zeljovac al nebi bilo lose da on bude prvi golman u repci ispred Plakala. Cisto radi smjene malo. Kjosevski je nasa buducnost!
Ja mislim da mi imamo samo dva golmana (Kojosevski, Hadžić), Karić nema ugovor a Bukvić je uzeo papire.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DukeOfWellington » 22 jun 2013, 17:32

Dakle, Bukviću i Kariću smo se zahvalili, Hadžić će bit' drugi golman, Lončarić prvi, a Kjosevski još godinu dana u omladinskom pogonu. Da ti kažem jednu stvar, možda za Kjosevskog i nije loše da bude tamo, za golmana je smrt da sjedi na klupi, bolje mu je da brani pa makar i sa omladincima. Očito je da se na njeg računa kao na prvog golmana u budućnosti.

Avatar
adillovic
Postovi: 110
Pridružen/a: 21 apr 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la adillovic » 22 jun 2013, 17:32

pored karica mi dovodimo 2 levata e moj amare :mrgreen:
nego dosta golmana,branica hocemo napadaca ;)
za ponedjeljak maribor il slovan
THE MANIACS-ZAVIDOVICI

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 17:37

*Ta ce Amar :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Ultras1921
Postovi: 925
Pridružen/a: 10 jul 2012, 23:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultras1921 » 22 jun 2013, 17:39

otkud vam taj info?
Stojimo predano, nikom te ne damo! 1921

Forza Inter!

QWERTZ
Postovi: 342
Pridružen/a: 26 jan 2013, 13:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la QWERTZ » 22 jun 2013, 17:57

kako se nakon samo jednog doslovno POJACANJA promijeni raspolozenje na bolje naravno. Ubijedjen sam da ako bi izvukli jos kakvog " finog" protivnika da bi i Amaru porasli apetiti pa bi vjerovatno dobili mozda jos jedno pravo pojacanje a po meni bi to mozda bio neka " desetka " koja nam strasno fali i mislim da bi sigurno imali super tim daj boze da potpisemo ovog Loncarica jer je strasan golman VOLIM TE ZELJOOOOOOOOOOOOOOOOO
ŠAMPIONI: *1946, *1972, *1998, *2001, *2002, *2010, *2012, *2013...
KUP BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 ...
SUPER KUP: 1998, 2000, 2001
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972, POLUFINALE 1984/1985.

Avatar
Zeman
Postovi: 1448
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeman » 22 jun 2013, 17:59

Ove sedmice smo doveli dva gomana.
Iduće dovodimo 4 štopera, i 7 bekova.
Onda su na redu veznjaci (njih 13-14) i za šlag, četvrte sedmice, 5 novih napadača. Čitao Amar forum, pa se naljutio.
NAPRIJED NARODE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.