FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 mar 2018, 13:45

obecati neke opasne premijer za ovu tekmu jer mogla bi se prelomit borba za titulu ovdje
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 15 mar 2018, 13:59

Mi nikad nismo igrali visoki pressing i posjed. Uvijek nam je taktika cvrsta odbrana i direktan napad. Sa ovakvom infrastrukturom je to i najlaksi izbor. To se sigurno nece promijeniti u utakmici protiv Zrinjskog. Siguran sam da cemo opet imati svoje prilike iz kontri i polu kontri. Ovog puta vjerujem da cemo dati gol. Dali ce biti dovoljan za pobjedu, to ostaje da vidimo. Pritisak je veci na domacina, a mi smo iskusniji za jednu utakmicu, od koje smo sigurno izvukli pouke i popravili nedostatke.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 15 mar 2018, 14:13

Zeljo92 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Ne igraju Todorovic i Stojkic kod zrinjskog, dva najvaznija igraca uz bilbiju, pobjeda nam otvara autoput do titule
Ogroman pritisak im je ova utakmica protiv nas hem zbog odustva ta 2 igraca + ako izgube imaju utakmice protiv Sirokog i fks.

Moramo u subotu pobjediti!
Tacno tako, pobjeda idemo na +5 a onda dvije domace zaredom, oni idu Širokom koji nece sekunde popustiti.

Jednistvena prilika da se odljepimo sto bi se reklo.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 mar 2018, 14:17

Smanjite očekivanja, da bi manje kmečali u slučaju nepovoljnog rezultata.
Evribadi sej Željo
Željoooo

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 15 mar 2018, 14:18

Virtu4l je napisao/la:Smanjite očekivanja, da bi manje kmečali u slučaju nepovoljnog rezultata.
Slazem se.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 mar 2018, 14:20

Remi je dobar rezultat, pobjeda odličan. Mnogo faktora je trenutno na našoj strani, to je jasno, ali idemo Zrinjskom, ne Vitezu ili Sarajevu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 15 mar 2018, 14:32

Mi imamo najbolju igru na strani. Siguran sam da cemo do kraja vise bodova uzeti na strani od Zrinjskog, koji gaji napadacku igru sa posjedom. Zato i poraz neznaci puno ovako rano.

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 15 mar 2018, 14:53

Virtu4l je napisao/la:Smanjite očekivanja, da bi manje kmečali u slučaju nepovoljnog rezultata.
Dobro receno, i tu se slazem sa tobom, lose igramo nisam bas nesto optimista sto se tice utakmice u Mostaru, pobjeda ili bod u Mostaru bi nam donijela mnogo toga, dok poraz nez mozda bi nas malo udaljio od titule, jer Siroki nece dobit Zrinju kao ni Sarajevo koje je bas lose ove sezone,sto neko gore napisa @irfo ja msm treba im obecat premije dobre ukoliko dole uzmi tri boda, za titulu treba mnogo truda, borbe,zalaganja,htjenja, znoja, samo se bojim ako se titula ne uzme da na kraju ne pukne po Adzemu da ne bude bivsi..Njima nece igrat mozda dva kljucna i dobra igraca todorovic i stojkic njega mjenja Legenda kluba Stanic sto mozda negdje vidim neku prednost bar jednom da zakaric mu pobjegne, al vidjecemo bitna ovo utakmica smatram da dole necemo napasti, al ado ako je pogledo utakmicu njihovu sa Radnikom zna sta treba da uradi..volim te zeljo
Zadnja izmjena: Neymar11, dana/u 15 mar 2018, 14:57, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 mar 2018, 14:56

Samo nemojte tih kalkulacija te uredu je bod, nije ni poraz kraj svijet itd. i prosle godine smo racunali bod u krupi, bod na kosevu kalkulisalo se, zbrajali se nekakvi bodovi i na kraju se dobilo mudo marjanovo, ici na pobjedu svaku tekmu i sve osim pobjede je neuspjeh.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

bioVanibiloDobro
Postovi: 25
Pridružen/a: 27 feb 2018, 11:28

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bioVanibiloDobro » 15 mar 2018, 15:08

irfo je napisao/la:Ne igraju Todorovic i Stojkic kod zrinjskog, dva najvaznija igraca uz bilbiju, pobjeda nam otvara autoput do titule
Ima i kod nas upitnika,velikih!
NAŠA PRIČA OD SADA KREĆE,NIKO JE NIKAD VIŠE,ZAUSTAVITI NEĆE!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 15 mar 2018, 15:14

bioVanibiloDobro je napisao/la:
irfo je napisao/la:Ne igraju Todorovic i Stojkic kod zrinjskog, dva najvaznija igraca uz bilbiju, pobjeda nam otvara autoput do titule
Ima i kod nas upitnika,velikih!
Ko?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 mar 2018, 15:17

Pa sta treba nesto cekat,kad bas zagusti pa onda dat sve OD sebe pa sta bude,e nece tako nego Adzem ako ne napadne sad nemora vise ni napadat.Nije naravno ni nerjeseno problemen Ali ako hoces titulu napadni neigraj ko picic,a sve se bojim da CE ovaj Nas nesto kombinovat.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 mar 2018, 16:12

Cuj nije bod dobar a imas prednost vec nad brojem 2.
Neki forumasi bi da mi igramo ko bar tika taka, eno sta se dogodi s sitnim vezom.

Jednostavno nema potrebe da igramo pickasto. Svo postovanje protivniku ali daj idi bori se ko lud.


Ako budemo gubili (nedo Bog) ubaciti nekog rez igraca neka zaradi crveni na nemanji. Lomi odvratnog gmizavca.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 17:11

Nadam se, kao prvo, da ćemo izaći na teren hrabro dole, jer da bi i taj bod osvojili apsolutno moramo pokazati muda, dakle skroz suprotno od onoga što smo vidjeli prije 15 dana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 15 mar 2018, 21:27

Zrinjski je opet favorit da se ne lazemo al ne pobjedjuju uvjek favoriti
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 mar 2018, 22:41

:ljepota: :ljepota:

:pray: :pray:

(epizoda 79 - mladi igrači, sjajan komentar)
Evribadi sej Željo
Željoooo

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 15 mar 2018, 23:08

Cim ga vidim nostalgija me fata i loshe mi pravo sto vise nije tu
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 16 mar 2018, 17:12

Raonffa je napisao/la:Nadam se, kao prvo, da ćemo izaći na teren hrabro dole, jer da bi i taj bod osvojili apsolutno moramo pokazati muda, dakle skroz suprotno od onoga što smo vidjeli prije 15 dana.
ma jasta pasa moj solidni :thumbup:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 16 mar 2018, 17:58

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nadam se, kao prvo, da ćemo izaći na teren hrabro dole, jer da bi i taj bod osvojili apsolutno moramo pokazati muda, dakle skroz suprotno od onoga što smo vidjeli prije 15 dana.
ma jasta pasa moj solidni :thumbup:
Biće gusto, biće 0-2 :njanjanja:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 16 mar 2018, 18:17

Raonffa je napisao/la:Nadam se, kao prvo, da ćemo izaći na teren hrabro dole, jer da bi i taj bod osvojili apsolutno moramo pokazati muda, dakle skroz suprotno od onoga što smo vidjeli prije 15 dana.
To je to roki, dobro receno, samo se nadam da su nasi izvukli neke pouke iz prosle utakmice, kad smo dole otisli bez muda i ispaljenog metka, nadam se da ce ovaj put bit drugacije da ce nasi igrat hrabro muski, borbeno i srcem svi ko jedan da bi se vratili kuci pjevajuci, samo ado neka im skrene paznju na bibliju na njegove skokove glavom jer vidjeli ste kolko je stvorio sansi protiv radnika svojim skokovima , isto tako treba obratit paznju na Milosa Filipovica koji je takodje uz bibliju njihov najopasni igrac... Sve u svemu nadati se dobrom da nas Allah cuva i da dobijemo sutra mada i bod nebi los bio... Sve do kraja Zeljo nema predaje !
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.