FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 feb 2018, 01:08

LjoZee je napisao/la:Vukoticu, jedan penal za raju sa Grbavice i dosta 0:1 :D
Vukota je svoje i prošle godine odradio kad je dobio onaj žuti koji ga je spriječio da igra protiv nas onu ključnu tekmu u Krupi, ali džaba kad su naši bili nesposobni. Što je najjače taj što ga zamjenio u toj tekmi tačnije Kartal, čini mi se da je on pogriješio kod Bekrićevog gola. :D

Prijateljska s Veležom je u subotu u 14h. Nadam se da ćemo u toj generalci ostvariti pobjedu kako bi u pozitivnoj atmosferi dočekali nastavak prvenstva. Također, nadam se i da se povrijeđenim Bogijem i Mehremićem nije ništa ozbiljnije prirode pogotovo kod Adija jer Raif reče da ima problema s koljenom, a Adi je dok je i Austriji igrao dugo vukao neku povredu koljena. Valjda se nije obnovila.

Kad smo kod ove generalke, kad nam je Simo Krunić bio trener generalka nam je bila sljedeća: Simo podjelio ekipu u 2 tima i igrali jedni protiv drugih na glavnom. Kakva vremena. :lol:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 feb 2018, 01:14

Vremena se mijenjaju uspomene ostaju, nekad se gurao Bus kod Hotica a sad dolazi Atletico i Belgija (repka) u dolinu cupova.
Samo da je popraviti taj teren jer je katastrofa.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 08 feb 2018, 08:18

1. Teren 2. Kamp 3. Zavrsiti istok kompletno sa krovom 4. Jug 5. Zapad
Po meni bi ovako isli prioriteti. Kao manje bitne, ali isto tako vazne bi ubacio fasadu cjebepa i trg ispred istoka.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 feb 2018, 08:45

Tekma sa Velezom je u nedjelju u 14h jer je u subotu nekakav seminar za trenere pa su stavili tekmu dan poslije.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 feb 2018, 09:40

Ja sam ponosan na djecu nasu. Golemo je da igramo Ligu prvaka i docekujemo Atletico. Isto tako sam i tuzan sto se juce vidjelo koliko smo inferiorni u odnosu na vrh evropskog fudbala. Koliko smo ispred svih u BiH u omladinskim kategorijama toliko smo iza ovih pravih ekipa. Rad i samo rad djeco i na kraju ce se isplatiti. Veliki minus za Upravu radi nedovrsenog istoka. Hajde da ga dovrsimo i da onda krenemo u nove projekte.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2018, 12:37

Čestitke juniorima na borbi i zalaganju, veliki je ovo uspjeh za čitav fudbal u BiH, sretno im u nastavku karijera.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 08 feb 2018, 12:58

Monci je napisao/la:1. Teren 2. Kamp 3. Zavrsiti istok kompletno sa krovom 4. Jug 5. Zapad
Po meni bi ovako isli prioriteti. Kao manje bitne, ali isto tako vazne bi ubacio fasadu cjebepa i trg ispred istoka.
:nene:

1. Teren - od maja - na ljeto gotov
2. Istok (krov, fasada i ispod + uređenje trga, parkinga iza) kada konacno dobijemo dozvole, ne znam kakvi smo sa parama za ovo
3. Jug - ako se steknu uslovi i pare naravno
4. Kamp - kosta puno, nema zemljista
5. Zapad - kosta najvise

Ne zaboravite ni uređenje fasade i vanjskog izgleda sjevera sto je najavljeno za ovu godinu.
- Zeljeznicar -

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Saurman » 08 feb 2018, 13:46

Momcima treba odati priznanje na velikom trudu i borbi jer među ovim klincima ima dosta kvaliteta i uz pravo vođenje od stručnog štaba imaće par igrača za prvi tim.Željo već godinama ima najbolju omladinsku školu samo neka tako nastave i djeci da obezbjede što bolje uslove.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Steelman » 08 feb 2018, 14:01

Čestitke na uspjehu vaših juniora. Imate finih igrača u toj mladoj ekipi i koji su sigurno budućnost Željezničara, a koje već sad lagano možete priključivati prvom timu. Mislim da ta tranzicija iz juniora u prvi tim kod vas još i najbolje prolazi mada s ovim momcima imate itekako još prostora za napredak i u tom segmentu. Samo treba imati hrabrosti i momcima dati pravu šansu prije nekih istrošenih igrača, a koji još i mnogo koštaju, pa na kraju i vaš klub ih može kvalitetno iskoristiti, zatim kad dođe vrijeme i oni da ostvare dobre transfere, ali i reprezentacija može imati koristi u budućnosti. Sve zavisi od tog koliko će im se sad posvetiti pažnja, a svakom klubu u državi koji fino radi s omladincima dajem respekt, pa nek im je sa srećom!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
domorocki1921
Postovi: 69
Pridružen/a: 05 feb 2018, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki1921 » 08 feb 2018, 16:17

............Kjosevski..............
Hadžić.....Graovac.....Mehremić.....Stevanović
Zakarić.....Hajdarević..........Vranješ.....Modić.....Zec
...........................Ubiparip....................

Idealna kombinacija. Zna li neko zbog čega Kenan Hadžić nije igrao do sad, jel neka teža povreda?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 feb 2018, 17:16

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2018, 18:53

domorocki1921 je napisao/la:............Kjosevski..............
Hadžić.....Graovac.....Mehremić.....Stevanović
Zakarić.....Hajdarević..........Vranješ.....Modić.....Zec
...........................Ubiparip....................

Idealna kombinacija. Zna li neko zbog čega Kenan Hadžić nije igrao do sad, jel neka teža povreda?
Al' si izmiješao odbranu :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 feb 2018, 19:17

Zenzo je napisao/la:
Monci je napisao/la:1. Teren 2. Kamp 3. Zavrsiti istok kompletno sa krovom 4. Jug 5. Zapad
Po meni bi ovako isli prioriteti. Kao manje bitne, ali isto tako vazne bi ubacio fasadu cjebepa i trg ispred istoka.
:nene:

1. Teren - od maja - na ljeto gotov
2. Istok (krov, fasada i ispod + uređenje trga, parkinga iza) kada konacno dobijemo dozvole, ne znam kakvi smo sa parama za ovo
3. Jug - ako se steknu uslovi i pare naravno
4. Kamp - kosta puno, nema zemljista
5. Zapad - kosta najvise

Ne zaboravite ni uređenje fasade i vanjskog izgleda sjevera sto je najavljeno za ovu godinu.
Prioritet bi trebalo biti zavrsiti zapoceto. Znaci zavrsiti istok i onda razmisljati o narednim koracima. Lijepo izgleda istok, ali moramo priznati da je nedovrsena tribina. Nisam bio ispod, ali kaze raja da prokisnjava jer smo zurili i nismo gledali na te stvari. Jug uprkos velikim najavama ne vidim u bliskoj buducnosti i bojim se da teren ne bude pravljen polovicno kao i istok. Zato mislim da treba istok fino zavrsiti i onda ostalo.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 08 feb 2018, 19:41

Ovaj teren ne može više. Mora se raditi, jer bi Europu opet mogli u lavoru igrati. I slažem se da se istok mora završiti, i krov i prostor prije JUGA.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 feb 2018, 20:38

Teren se mora raditi i to kvalitetno. Sto kaze @Monci on vise ne moze. Nikakve popravke mu vise ne pomazu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 feb 2018, 21:08

Teren treba raditi, ali ako ce se raditi polovicno kao istok onda je to glupost. Ako imamo sredstva i uloziti milion ili dva koliko kosta da se sredi kako treba onda raditi, ako nemamo srediti istok.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 08 feb 2018, 21:40

Mislim da se pare za teren moraju naći, i to kvalitetan teren. Ništa nije prioritetnje, pa ni istok. A mislim da je Misimović u onom razgovoru sa Hadžićem i naglasio da će se odmah nakon završetka sezone raditi. Nego danas na ručku, i čuh priču oko GS. Zna li ko šta?

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 feb 2018, 21:49

Kakav je ovo bolid, cuj znal ko sta a fraer sve zna :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 08 feb 2018, 21:55

Monci je napisao/la:Mislim da se pare za teren moraju naći, i to kvalitetan teren. Ništa nije prioritetnje, pa ni istok. A mislim da je Misimović u onom razgovoru sa Hadžićem i naglasio da će se odmah nakon završetka sezone raditi. Nego danas na ručku, i čuh priču oko GS. Zna li ko šta?
Ne vjerujem brate ni Misimovicu svaku. Sazvao je pres bio radi Juga i onda odjednom nista. I njemu je pocesto jezik brzi od pameti. Teren novi nam treba, ali treba nam i zavrsen istok radi ljudi koji su ucestvovali u izgradnji i radi priliva novca od prostora.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 09 feb 2018, 00:22

Bilo je zaletanja, nije da nije. I ne samo JUG, bilo je i drugi stvari. Slažem se. Međutim, teren ne trpi neozbiljna obećanja i pristup. Mora se raditi što prije. Od tog projekta mnogo ovisi. I reprezentacija, i uopšte Grbavica kao stadion. Teren je osnova svega.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: darkangel4, Kamaga11, meecko, MojaMalenkost i 39 gostiju.