FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 30 okt 2017, 14:25

Neandertalac je napisao/la:Ordagic je pitar od zime. 90%.
steta, jer takav nama igrac bas treba ..Prevaga je Amer , al ocito mi za bolje igrace kesa nemamo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 30 okt 2017, 14:27

Vec sam pisao sta misilm o pljuvanju Amara i o tome nema potrebe ni slova vise napisati osim te dvije rijeci PLJUVANJE,AMAR zajedno...to je dovoljno da se sve kaze o nekome ko navija za Zelju.

Medjutim zelio bih istaci jednu drugu stvar. Sve cemo evo staviti po strani i dobre stvari kojih je bilo sigurno poput stadiona kao i lose recimo sportski segment...mene boli najvise sto smo najblaze receno postali pitari.

Bilo je mrznje i pljuvanja prema zelji i prije, ali zaista niko nikada nije imao ni obraza ni nacina da nas ismijava. Sad smo postali komedija kojoj se i ja cak nekad nasmijem, a kamo li navijac nekog drugog kluba. Ljudi se sprdaju sa nama sto je najgore imaju argumente za to...

Ova uprava je takva kakva jeste...jednog dana kad ode ovi sto je slijepo brane ce zavrsiti ko i pitari sa Tanom. Samo okrenut plocu i zaboravit sva go.vna koja su jeli par godina...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 14:30

irfo je napisao/la:E ovaj je prodo acc redakciji medijskog partnera :lol:

Vidi sta je piso ovaj @za_zivot_cijeli o klubu i gospodinu senadu misimovicu :nene:
Moze se slobodno reci da je pitar u dusi
idi vidi sta ima na kinematografiji, formuli i drugim temama, pusti nas zeljovce da razgovaramo izmedju sebe.

uhodavaj forum, ima mrtvih tema.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 okt 2017, 14:34

za_zivot_cijeli je napisao/la:
irfo je napisao/la:E ovaj je prodo acc redakciji medijskog partnera :lol:

Vidi sta je piso ovaj @za_zivot_cijeli o klubu i gospodinu senadu misimovicu :nene:
Moze se slobodno reci da je pitar u dusi
idi vidi sta ima na kinematografiji, formuli i drugim temama, pusti nas zeljovce da razgovaramo izmedju sebe.

uhodavaj forum, ima mrtvih tema.
Da li Misimovicev sin radi za velike pare u Zelji ili si lagao?
Samo mi to reci.

Al cuj uhodavaj forum :rol:
Zadnja izmjena: irfo, dana/u 30 okt 2017, 14:35, ukupno mijenjano 1 put.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 14:35

Došao @za_zivot_cijeli na lobotomiju u ispovjedaonicu. Kaže; moderatoru, grijesio sam.
_Šta si uradio?
_Govorio ružno o Misketu.
_Ne valja ti to. Sta si govorio?
_Da ima glavnu riječ i da se sve pita.
_Sine, 20 hvaljenja uprave na forumu. Slušaj...
_Nije to sve. Rekao sam i da uzima procenat od karti.
_Strasno. 30 hvaljenja uprave i slušaj...
_Nije to sve. Pricao sam da mu sin uzima veliku lovu.
_Eto vidis, iz grijeha u grijeh. 50 hvaljenja uprave i slusaj...
_Nije to sve. Jednom sam za Amara govorio da je uzimo tal.

Sad se ovaj sjebo, kaže sačekaj malo. Pošalje pp drugom modu: Ima ovaj jedan pričao za Amara da je uzimo tal, šta da mu dam?

Kaže zavisi, nekada dres a nekada kartu.

:rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 14:42

Neandertalac je napisao/la:Došao @za_zivot_cijeli na lobotomiju u ispovjedaonicu. Kaže; moderatoru, grijesio sam.
_Šta si uradio?
_Govorio ružno o Misketu.
_Ne valja ti to. Sta si govorio?
_Da ima glavnu riječ i da se sve pita.
_Sine, 20 hvaljenja uprave na forumu. Slušaj...
_Nije to sve. Rekao sam i da uzima procenat od karti.
_Strasno. 30 hvaljenja uprave i slušaj...
_Nije to sve. Pricao sam da mu sin uzima veliku lovu.
_Eto vidis, iz grijeha u grijeh. 50 hvaljenja uprave i slusaj...
_Nije to sve. Jednom sam za Amara govorio da je uzimo tal.

Sad se ovaj sjebo, kaže sačekaj malo. Pošalje pp drugom modu: Ima ovaj jedan pričao za Amara da je uzimo tal, šta da mu dam?

Kaže zavisi, nekada dres a nekada kartu.

:rol:
nadji jedan post u ovih sedam godina, odnosno tvojih sest koliko si vec tu, a u kojem sam te ismijavao i neka bude kvita.

zivio!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 30 okt 2017, 15:01

Napadate momka koji je iznio svoje misljenje i onda se pozivate na neku lobotomiju na drugom forumu,zanimljivo.

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm1987vtz » 30 okt 2017, 15:15

Hoće li biti prijenos sutrašnje tekme na nekom kanalu ili negdje na netu?
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 30 okt 2017, 15:41

Nek pise, postujem njegovo misljenje svako ima svoje samo mu je glupo etiketirati navijace Zeljeznicara sa ovog foruma pitarima :roll:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 15:41

SF6 je napisao/la:Napadate momka koji je iznio svoje misljenje i onda se pozivate na neku lobotomiju na drugom forumu,zanimljivo.
A koje je mišljenje od ova dva, kojem vjerovati?

I ne napada ga niko, sam je kriv. Uletio na temu i prva rečenica da je @ Irfo pitar u duši. Izvini sto mu nismo cvijeće poklonili...


A inače nije loš, bar pokušava diskutovati.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 15:50

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 30 okt 2017, 16:20

Kada bilo ko napiše nešto argumentovano ovdje, onda ide izvlačenje nekih postova iz prošlosti, podjebavanja i slične stvari. Udruženo sa par nickova. Ofirno nema šta. Momak je iznio svoje mišljenje, kao i još neki ovdje, ali to nije na tragu svakdnevne pljuvačine, i odmah ne valja. Joj da su pametni ovi koji su otišli sa foruma da se vrate i otjeraju ove indijance, ložioničare, managere...kako Vam se samo da....

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 16:22

SF6 je napisao/la:Napadate momka koji je iznio svoje misljenje i onda se pozivate na neku lobotomiju na drugom forumu,zanimljivo.
Šta ćeš ako ne pljujes nisi IN, nema veze sto dijeliš prvo mjesto na tabeli, sto si u 1/4 finalu kupa, sto su juniori prošli u LP, naci će se nešto da se pljuje izvući nesta staro, neće se priznati da ide trenutno sjajno gdje ćeš to ;)

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 30 okt 2017, 16:25

I pitanje za branioce lika i djela Edisa Mulalića, pošto su dobri sa njim da ga pitaju šta je sa Dadom Sadikovićem? Tim vanserijskim talentom igračem za prevagu, i talentom koji u Želji nije dobio šansu.

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 30 okt 2017, 16:42

Sretno djeco sutra.Znal ko vise podataka o lokosima?
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61388
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 16:47

Monci je napisao/la:Kada bilo ko napiše nešto argumentovano ovdje, onda ide izvlačenje nekih postova iz prošlosti, podjebavanja i slične stvari. Udruženo sa par nickova. Ofirno nema šta. Momak je iznio svoje mišljenje, kao i još neki ovdje, ali to nije na tragu svakdnevne pljuvačine, i odmah ne valja. Joj da su pametni ovi koji su otišli sa foruma da se vrate i otjeraju ove indijance, ložioničare, managere...kako Vam se samo da....
Nemaš ti šta argumentovano napisati, ni ti, a ni tvoji ahbabi. Posebno jer si kao upućen, a da si upućen onda bi znao da je Željezničar postao klub Senada Misimovića i da se bez njegovog aminovanja ne smije apsolutno ništa. ON je otjerao Odovića i na taj način bukvalno natjerao Gredića da podnese ostavku, a i to isto tako znaš.

Da si upućen kao što pričaš, znao bi da Senad Misimović ima većinu u Skupštini i Upravi, što mu u ovom Želji daje neograničenu moć.

A ti što su otišli sa foruma bi ovdje trajali jedan dan, oni sa ispranim mozgom.

Željo je očajan, igrački, administrativno, omladinski pogon u rasulu, svi se sprdaju sa nama, a to se nikada nije dešavalo dok nije došao Senad Misimović.
Evribadi sej Željo
Željoooo

BlueMatrix
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 sep 2017, 20:00
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueMatrix » 30 okt 2017, 16:56

Neymar11 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ordagic je pitar od zime. 90%.
steta, jer takav nama igrac bas treba ..Prevaga je Amer , al ocito mi za bolje igrace kesa nemamo
Ode covjek vani,jedino da ne prodje lijecnicke preglede(sto nije nemoguce)
HVALA TI DIMITRIJE

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 30 okt 2017, 16:57

Quinlan je napisao/la:
SF6 je napisao/la:Napadate momka koji je iznio svoje misljenje i onda se pozivate na neku lobotomiju na drugom forumu,zanimljivo.
Šta ćeš ako ne pljujes nisi IN, nema veze sto dijeliš prvo mjesto na tabeli, sto si u 1/4 finalu kupa, sto su juniori prošli u LP, naci će se nešto da se pljuje izvući nesta staro, neće se priznati da ide trenutno sjajno gdje ćeš to ;)
Nista meni iskreno ne znaci ovo sadasnje prvo mjesto kad znam da nam je sportski segment nula. Ovo je zadnja generacija juniora koji valjaju, vidjet cete sve iduce godine kakvi ce biti juniori. Kadeti su ove godine kao i ostatak selekcije OP nula.

Prosle godine koliko se sjecam hvalio se sportski segment, **** igru daj bodove, Petrovic igra cvrsto na rezultat skuplja bodove bla bla da bi nam se to sve na kraju sezone obilo od glavu. Sad igramo cvrsto uz blagi napredak kroz svaku utakmicu zahvaljujuci Adzemu a ne upravi jer sad uprava ne uplice prste u rad sportskog segmenta kao ranije.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61388
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 17:04

Ma pusti više prodavanje muda za bubrege. Ja sam ih podržavao do ovog posljednjeg prelaznog roka. Jednostavno sam vidio da to više nije to, neznanje, egoizam i sujeta preovladavaju, a tome u Želji nije mjesto. Nije mjesto dok nešto ne postigneš, a kad osvojiš titulu onda radi šta ti je volja. Daj ba, kupiš sredstvo za čišćenje stolica i to ti je udarna vijest, a lobotomci skaču, urliču, kao da smo privaci Evrope jbt.

Ovi ljudi moraju što prije napustiti klub. Treba vratiti Gredića koji je svakako sve ovo i započeo pa mu ga je Misimović zabio s leđa. Uradili su dovoljno, hvala im na istoku, nikad neće biti zaboravljeni, ali neka daju klub u ruke nekome ko zna.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 17:06

Definitivno se mora obratiti veca paznja na OP. Rezultati kadeta su jako losi. Pioniri dobro "guraju" dok su juniori napravili zaostatak nakon meca sa Bugarima. Imaju tezak raspored, a neki od njih igraju i za B tim pa se to sve odrazi na prvenstvo. Ali oni "guraju" na dva fronta pa im je sve oprosteno.


I Cica je u Zagrebu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.