FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 feb 2018, 20:04

Raonffa je napisao/la:Projić može biti kriv za drugi gol, pretrčao ga frajer jbg. Ovo ostalo nigdje njegove pojedinačne krivice nema.
obrati paznju na kretanje kod 4. gola, krene ispratit igraca, stane iz nekog razloga ovaj istrci i zabiju nam gol, kod 5. gola pravi neuspjesnu offside zamku isto njegov igrac se usunjo i zabio
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 feb 2018, 20:07

Trebao nam je jos jedan stoper ipak ispade, iako sam ja vjerovo u Kemu ali nije on taj kvalitet, tu je bara bara sa Bogicevicem nazalost, nije dovoljno napredovo, kod prvog gola osto u nekom medjuprostoru, ne cuva ni prostor ni igraca, nikakav osjecaj nema.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 04 feb 2018, 20:08

irfo je napisao/la:Trebao nam je jos jedan stoper ipak ispade, iako sam ja vjerovo u Kemu ali nije on taj kvalitet, tu je bara bara sa Bogicevicem nazalost, nije dovoljno napredovo, kod prvog gola osto u nekom medjuprostoru, ne cuva ni prostor ni igraca, nikakav osjecaj nema.
To je to
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 04 feb 2018, 20:11

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Projić može biti kriv za drugi gol, pretrčao ga frajer jbg. Ovo ostalo nigdje njegove pojedinačne krivice nema.
obrati paznju na kretanje kod 4. gola, krene ispratit igraca, stane iz nekog razloga ovaj istrci i zabiju nam gol, kod 5. gola pravi neuspjesnu offside zamku isto njegov igrac se usunjo i zabio
Kod tog četvrog gola pola pola greška sa Bogičevićem, nigdje Bogija u petercu, izašao haman frajer na centar. Za ovaj peti gol si upravu, nisam to primjetio, mislio sam da je izašao na poluvremenu, al' ne znam šta on radi u srcu peterca i kako je nonšalantan ovaj igrač do njega u skoku (Kemo pretpostavljam).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 04 feb 2018, 20:12

Dajte Marcelu još 16. milja na ruke plus dajte i ovim što ga brane kao da im je brat.
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 feb 2018, 20:14

Ako jos uvijek traje prelazni rok kod nas iskopati negdje jednog stopera. Mi trenutno imamo 4 stopera od kojih je samo jedan dobar.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 04 feb 2018, 20:16

Mi da dovedemo Vukotica bio bi najgori, takve smo srece.
- Zeljeznicar -

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 04 feb 2018, 20:45

Halo ko prvi,cuj pojacanja a prvi na tabeli,eto ima Vranjes onaj Hodzic frajer kapitein i.plus decko iz Milana,dupla sigurica.

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la xxh2o » 04 feb 2018, 20:46

Osmanković izdominieao :lol: :lol: :lol:
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 04 feb 2018, 20:56

Neandertalac je napisao/la:
braco je napisao/la:...
Gdje ta analiza Atl Mad "direktore"?

Iskopaj nam kakvih pikanterija jer kakvo je sportsko novinarstvo u BiH daj Bože i da sastav pogode. Imaš vremena do sutra uveče. :mrgreen:
Welcome back. :)

Ne bih puno da vazim o njima, evo jedan link pa neka raja (i novinari koje spominješ :) ) pročitaju recimo kako funkcioniše sistem za analize u Atletikovoj akademiji, šta se radi koji dan, kad djeca pišaju kad seru. Mislim da je dosta interesantan text.

https://www.nacsport.com/en/index.php/b ... lysis-work

Ali evo ono osnovno je da su prvi u svojoj ligi sa 3 boda ispred Reala. Inače ta njihova juniorska liga je valjda podjeljena na 7 grupa, a u svakoj grupi je 16 timova. Sad za vikend su pobjedili neke levate s dna tabele 3-2 u gostima. Najbolji strijelci u LP su im napadači Alberto Salido i Giovanni Navaro. Salido je sva 3 gola dao kad je ulazio sa klupe tako da im ga dođe ko Solskjaer. Salido i Oscar Castro su nastupali za U17 reprezentaciju Španije. Najčešće su nastupali u 4-2-3-1 formaciji.

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 04 feb 2018, 21:08

Neznam koliko ste upratili, ali citava ekipa je jedva hodala. Iz dosade se moze dizati prasina, ali ovaj rezultat je nikakav pokazatelj stanja ekipe.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 04 feb 2018, 21:17

@Braco izdati neće. Inače, gajim neku ludu nadu da imamo solidne šanse za prolaz. Temeljim je na činjenici kako u ovim uzrastima ima jako dosta rezultata koji se mogu klasificirati kao "iznenađenje" nego je to slučaj u seniorskom fudbalu. Opet treba biti svjestan da smo autsajderi po mnogo parametara ali treba se boriti i dati svoj maximum u ovoj skoro istorijskoj prilici kakvu možda nećemo još dugo imati. Takođe podvlačim kako apsolutno nema i ne treba biti nikakvog pritiska na mladiće i da bi se u srijedu prvenstveno svi na stadionu trebali opustiti i zabaviti.

P.S. Kakvo silovanje Osmankovica od strane navijača. Kriv što je živ, bukvalno. Strašno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 04 feb 2018, 21:27

Atletiko kao klub i akademija su svemirski brod za nas, ali ne mislim da smo bez sansi u ovoj utakmici.

Sjebat ce se oni kada vide teren i pune tribine.
- Zeljeznicar -

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 04 feb 2018, 21:32

Vjeruj da nece,a problemen najveci CE bit trcanje jer i zadnju Nas je Lokomotiva ubila trkom,a ovi su plus tehnicki jaki Ali borba navijanje i malo srece i moze svasta bit.

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 04 feb 2018, 21:44

Neandertalac je napisao/la:@Braco izdati neće. Inače, gajim neku ludu nadu da imamo solidne šanse za prolaz. Temeljim je na činjenici kako u ovim uzrastima ima jako dosta rezultata koji se mogu klasificirati kao "iznenađenje" nego je to slučaj u seniorskom fudbalu. Opet treba biti svjestan da smo autsajderi po mnogo parametara ali treba se boriti i dati svoj maximum u ovoj skoro istorijskoj prilici kakvu možda nećemo još dugo imati. Takođe podvlačim kako apsolutno nema i ne treba biti nikakvog pritiska na mladiće i da bi se u srijedu prvenstveno svi na stadionu trebali opustiti i zabaviti.

P.S. Kakvo silovanje Osmankovica od strane navijača. Kriv što je živ, bukvalno. Strašno.
Nego pošto nam se bliži nastavak bh. premiershipa, šta misliš ti o Željinom prelaznom roku i o ekipi generalno ove zime?

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 04 feb 2018, 21:51

Ne branim nikoga, a posebno ne Projića,( da nam je boljeg, niko sretniji od mene) samo mi se čini da nas je ubio frajer za koga je Zec bio zadužen, nije ga Zeko ni jednom ispratio, svaki put mu je pobjegao i asistirao. I sredina terena se danas baš "nahodala". Vidjelo se da nemožemo meda, umorni smo i bez svježine, a protivnik daleko iznad nas.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 04 feb 2018, 21:57

Vi pijete, ponekad i duvate
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 feb 2018, 22:11

Kratko i jasno - pregazeni smo
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 04 feb 2018, 22:17

braco je napisao/la: Nego pošto nam se bliži nastavak bh. premiershipa, šta misliš ti o Željinom prelaznom roku i o ekipi generalno ove zime?
Neće biti dosadno. :mrgreen:

Ne želim previše na tu temu iz jednostavnog razloga što iznošenjem svog mišljenja pojedincima dajem materijala za konstrukcije i eventualne alibije. Da se ne bi desilo kao prošle sezone da su "navijači pravili pritisak" što je otežalo ekipi i stručnom štabu ove ću se oglasavati nakon utakmica i probati se suzdržati od prognoza. To valjda smijem/o.

Ono što mogu reći a da ne bi trebalo biti shvaćeno zlonamjerno jeste kako smo u jesenjem dijelu maximalno iskoristili činjenicu da su nas ostale ekipe većinom potcjenjivale, što zbog smjene trenera, što zbog promjena u igračkom kadru i gubitku dva ponajbolja igrača lige. U nastavku sasvim sigurno neće i bit ce interesantno posmatrati kako će se naša ekipa zajedno sa stručnim štabom nositi sa bremenom favorita a ovo se posebno odnosi na pojedine igrače od kojih se očekuje da prave razliku na terenu.

Naravno kao navijač očekujem titulu i ništa manje me ne bi zadovoljilo uzimajući u obzir sve faktore. Neće biti lako ali Bože moj, veliki uspjesi ne dolaze sami od sebe.

Edit. Zato @Braco ovu "šamarčinu" danas treba gledati pozitivno. Na vakat što bi se reklo. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 04 feb 2018, 22:27, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 04 feb 2018, 22:20

Ne nadam se prolazu al' također smatram da imamo šanse protiv Atletica. Ono što je veoma bitno, mislim da bi razliku u našu korist mogli praviti Šabanadžović i Hajdarević, jer ipak imaju sezonu seniorskog fudbala iza sebe, za razliku od njihovih igrača koji su većinom još uvijek u juniorskoj konkurenciji.

To je ta sredina terena koja će vjerovatno biti najvažniji faktor + domaći teren i navijači, uglavnom nismo bez šansi sigurno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.