FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kupus army » 21 maj 2017, 23:43

Zenzo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Naravno,ali gledao sam i nasu i u Bijeljini utakmicu. Lik produzava 5 minuta bespotrebno. Kad je sviran penal je i zavrsen derbi otprilike.
Ja sam misljenja da bi Zrinjski u tih pet minuta dao gol na ovaj ili onaj nacin.
Ja sam upratio zadnjih 15-tak minuta,sega bila na terenu,igraci Radnika se izmicu ovim levatima.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 maj 2017, 23:44

plavousrcu je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Nije Slavko jedini krivac. Odmah od starta su mu nametali neke stvari a kulminiralo je zadnjih dva mjeseca.
Npr u srijedu Ćenan hladno prekine trening i kaže ovo qurcu ne valja. Slavko šuti.

Daje sebi za pravo da vodi treninge. O sastavu ne vrijedi riječi trošiti. Marković koji je Ćenanov sveta krava a na Blagojevića drvlje i kamenje.
Ko je dozvolio Cenanu da se tako ponasa? Mi mjesecima i godinama govorimo o super sistemu u klubu. Kakav je to sistem i ko mu dozvoljava da se ponasa tako?
Pitaj ove upućene što kažu da lažem.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 maj 2017, 23:45

Nikad Zrinjski ne bi dao ni prvi gol da igraci Radnika nisu poceli glumiti muhe bez glave. Njima na dusu sta sad. Nista se ne moze promijeniti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 21 maj 2017, 23:47

Neandertalac je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Nije Slavko jedini krivac. Odmah od starta su mu nametali neke stvari a kulminiralo je zadnjih dva mjeseca.
Npr u srijedu Ćenan hladno prekine trening i kaže ovo qurcu ne valja. Slavko šuti.

Daje sebi za pravo da vodi treninge. O sastavu ne vrijedi riječi trošiti. Marković koji je Ćenanov sveta krava a na Blagojevića drvlje i kamenje.
Ko je dozvolio Cenanu da se tako ponasa? Mi mjesecima i godinama govorimo o super sistemu u klubu. Kakav je to sistem i ko mu dozvoljava da se ponasa tako?
Pitaj ove upućene što kažu da lažem.
Da nema blagoslov iz kluba ne bi to radio. Ako je istina sto govoris neka se svi gone u pizdu materinu. Cenan prekida trening i govori valja li ili ne valja.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 21 maj 2017, 23:52

opet kazem nije istina to sto pokusavas poturiti u ovako teskom trenutku, tebi na dusu ;)

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 21 maj 2017, 23:53

Zamisli drugi nam krivi sto u 2 utakmice ne mozemo da sacuvamo titulu nego se prica o nepostojecim penalima a kad protiv nas nisu svirali i 5 sudija suspendovali onda se suti hinjavci jedni, nije niko kriv nego ova picketina od trenera pa tek onda ovi igracici al on je najvise kriv.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 21 maj 2017, 23:56

Slavko po meni treba otići. Isto tako i ti igrači koji analiziraju da li trener zna ili ne zna takođe moraju biti nabijeni nogom, i to još juče. Nek se kite napuše i oni šta glume, eto oni znaju igrati al u rcuku. Sve starudije sa noge na nogu, očistiti ekipu skroz i krenuti iz početka.
Ovi što napadaju, napadaju ciljano, i nema ovo veze niti sa Slavkom, niti sa Ćenanom. Druge ciljeve oni imaju.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 21 maj 2017, 23:57

Ja Slavki zamjeram sto je Kerla poceo umjesto Bocce i sto mu Musao nije bio ni na klupi. Ne znam u kakvom bi se smjeru odvijala utakmica ali ovaj Kerla kao da vjezba ove situacije i gres u kojima se nalazi i radi iz kola u kolo.

Također ostatak tima, sramota, jedne jedine prilike nisu stvorili da pokusaju ugrozit gol protivnika, na sredini matori Zeba i Bekric, Markovic kao muha bez glave.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 21 maj 2017, 23:59

Antonio Bandic moram ti spomenuti roditelje dbgd ti se u grobu prevrtali !
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 22 maj 2017, 00:02

Pojedini shvatite da nas sutra Slavko napusti, Amar nece doci na njegovo mjesto iz puno razloga.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2017, 00:03

Zenzo je napisao/la:Pojedini shvatite da nas sutra Slavko napusti, Amar nece doci na njegovo mjesto iz puno razloga.
Tako nekako, šanse da Amar dođe su minimalne, skoro nikakve.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 maj 2017, 00:04

Quinlan je napisao/la:opet kazem nije istina to sto pokusavas poturiti u ovako teskom trenutku, tebi na dusu ;)
Ja ne poturam ništa niti sam lažov. Ćenan bio na zapadu, Hare na terenu a Slavko iz liniju. Ćenan ustao i rekao ovo ne valja. A što je najtuznije, slažem se da ne valja. Očajni treninzi, nigdje veze.

Možda lažem i da je Miro napustio trening pred Zrinjski. Zbog Lendrića. Nekad prije Uglješa. Lendrić. Da je atmosfera goli qurac odavno.

Lažem li?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 22 maj 2017, 00:04

Zenzo je napisao/la:Pojedini shvatite da nas sutra Slavko napusti, Amar nece doci na njegovo mjesto iz puno razloga.
Kojih puno razloga?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 maj 2017, 00:05

I jos ovi nasi puleni imaju obraza stati pred JUG. Placu Zeba,Sinisa i drugi, a nisu ni boda mogli uzeti. Od njih 20 i nesto 4-5 igraca bar ostavlja srce na teren,a ostatak visi po Argeliniju i SCC-u.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 maj 2017, 00:08

plavousrcu je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Pojedini shvatite da nas sutra Slavko napusti, Amar nece doci na njegovo mjesto iz puno razloga.
Kojih puno razloga?
Fakat, reci nam par tih razloga. Uputi nas.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 22 maj 2017, 00:10

Neandertalac je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:opet kazem nije istina to sto pokusavas poturiti u ovako teskom trenutku, tebi na dusu ;)
Ja ne poturam ništa niti sam lažov. Ćenan bio na zapadu, Hare na terenu a Slavko iz liniju. Ćenan ustao i rekao ovo ne valja. A što je najtuznije, slažem se da ne valja. Očajni treninzi, nigdje veze.

Možda lažem i da je Miro napustio trening pred Zrinjski. Zbog Lendrića. Nekad prije Uglješa. Lendrić. Da je atmosfera goli qurac odavno.

Lažem li?
Nelazes ima istine u ovome sto ti pises, isto tako mogo bi se ti radovati jednoj finoj info izgleda slavki je noga sta mislis ko ce bit new seff ? taj ce Cenanu doci glave :kafa:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 maj 2017, 00:12

Nece dati otkaz Petrovicu do kraja sljedeceg kola,a mozda nece ni tad.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 22 maj 2017, 00:13

LjoZee je napisao/la:Nece dati otkaz Petrovicu do kraja sljedeceg kola,a mozda nece ni tad.
Jasam skoro siguran cak ubjedjen da Slavko nakon Radnika je bivsi jer sam Miske nije zadovljan vodjenu ekipe od strane Slakve
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1140
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la theKuPuS » 22 maj 2017, 00:14

Ko ce to biti bolji i profesionalniji?
Kostic?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2017, 00:15

Ne može Amar raditi sa ovom upravom koja je veoma autoritativna. Moralo bi tu biti mnogo odricanja sa obje strane, morao bi nekome polagati račune, biti samo zaposlenik koji uvijek može dobiti otkaz. On je težak, oni su teški, tako da tu ne bi bilo neke ljubavi. Amar voli strogu autonomiju, a sa ovima je nikad ne bi imao i sigurno da ima i onih kojima bi bilo drago da je on u hijerarhiji ispod njih. Bilo bi tu svega.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.