FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 12 jun 2017, 15:08

Pljuvao sam i Slavka al sad nema fajde kad ga je uprava podrzala, pogrijesil uprava sto ga je podrzala pljuvat cu i njih ;) o tom po tom, vidjet cemo. Sacekaj evropu, kiksamol tu opleti o svemu sad probaj podrzati. :thumbup:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2017, 15:20

Neandertalac je napisao/la:
maldini3 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Nismo se dobro shvatili, piše "navijači" koji su a ne samo Neo. Tako da smo svi krivi :plac:

Otjerati Neandertalca i sve forumaše, dovesti nove :bow:

Ti ko i Slavko nek je neko drugi kriv samo nek nisi ti :rol:
Tako je :lol:

Kaže Slavko da igrači čitaju forume i da to utiče na njih. Pa kaže dalje upravi, smjenjuju se treneri ali kad tad če se forumaši pitati ko je njih doveo jer ih do sada izbjegavaju u kritikama. Po forumašima imamo samo 1-2 igrača da valjaju, trenera ziheraša a Ćenan je Pitar.

Valjda nije tako :kafa:
Postavio bih ali nije lijepo, samo ovaj dio o nama dovoljan.
Kako ih Bogicevic nije uputio blagodetima knjiga, doduse jest da je otkrio knjigu u 33 godini, ali bolje ikad nego nikad svakako.
Za igrace predlazem dodatak za kritikovanje na forumima i pretrpljenu bol od strane forumasa da udje u ugovor. Mozda im to olaksa jade.
Cuj citaju forume i to utice na njih.
Pa kako ne utica na njih 3.000 manijaka u Krupi da sacuvaju onih nezasluzenih 1-0 i donesu nam titulu.
Ako forum toliko utice na njih, neka Kjosevski bude bolji od Bufona, Miro od Kristiana, Zakaric neka bude novi Gigs, a Blagoje Skols.
Slavko moze da bira ali nekako je bolji od Kapela.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 jun 2017, 15:31

Samo ti čekaj pa se mijenjaj kako vjetar puše.

Trener koji ne zna zašto mu igrali nisu trčali u utakmicama za titulu, koji izjavi da su mu ekipe najspremnije a nisu, kojeg javno prozivaju igrači što je jasan znak da ne vlada svlačionicom od mene nema podršku. Pogotovo jer se riješio "trulih" jabuka.
Pa zna sa mladima, rekoše.

Ćenan. Ma zdravo, neću na tu temu uopšte. Ker i tačka.

Podršku može dobiti samo Željo a smatram da sam toliko puta preventivno pisao i da sam bio poslušan a ne napadan da bi danas ako ništa imali par mladih, da ne pretjerujem pa kažem, imal bi tim, trofej, ne bi skršili more para, hrakali legende, stvarali neprijatelje, bili kokuzi.

Ne valja moje pisanje a valja kada se svršava na svaki hebeni potez iako je iz aviona vidljivo da nanosi štetu klubu. Gdje ću šutiti na to, osjećao bi se kao piqka najveća.

Bez uvrede, drug si moj.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 12 jun 2017, 15:38

Treba otjerati ovu upravu jer veze nemaju sta rade, kao i Slavka i Cenana, a onda svi da se sklone Amaru i njegovim ljudima (novoj upravi) koja ce sve postaviti na svoje mjesto, a naravno za njima dolaze i milioni marka u klub.

Ovdje na forumu uvjeka ista ekipa predvođena jednim likom samo sere i izmislja toplu vodu, znaju sve probleme, uzroke i rjesenje istih, znaju za dugove, za tribine, znaju svaki naredni korak uprave i Slavka.

Konobari iz tuborga imaju fudbal u malom prstu, kao i konobar iz drugih kafica gdje se okupljaju navijaci, inforamcija se prvo pojavi u tuborgu a onda u upravi i klubu.

Kako ste samo naproni, yebo vas pitar Cenan, vazno je da vi znate nekog vaseg ultra-mega SD koji nam treba. Kao i ljude za upravu i trenera.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 jun 2017, 16:00

Treba samo klimat glavom. Pohvalit če vas Zenzo, stari dupelizac.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la narodniheroj » 12 jun 2017, 16:03

Zenzo je napisao/la:Treba otjerati ovu upravu jer veze nemaju sta rade, kao i Slavka i Cenana, a onda svi da se sklone Amaru i njegovim ljudima (novoj upravi) koja ce sve postaviti na svoje mjesto, a naravno za njima dolaze i milioni marka u klub.

Ovdje na forumu uvjeka ista ekipa predvođena jednim likom samo sere i izmislja toplu vodu, znaju sve probleme, uzroke i rjesenje istih, znaju za dugove, za tribine, znaju svaki naredni korak uprave i Slavka.

Konobari iz tuborga imaju fudbal u malom prstu, kao i konobar iz drugih kafica gdje se okupljaju navijaci, inforamcija se prvo pojavi u tuborgu a onda u upravi i klubu.

Kako ste samo naproni, yebo vas pitar Cenan, vazno je da vi znate nekog vaseg ultra-mega SD koji nam treba. Kao i ljude za upravu i trenera.
Moj zenzo u sportu postoji nešto što se zove odgovornost. Ne možeš kroz klub provući 103 igrača u dvije sezone a pritom potrošiti ogromnu lovu i ne ispuniti ni jedan sportski cilj, a da ne pozoveš na odgovornost one koji su se bavili tim poslovima. Čak šta više jednog od njih promovišeš na funkciju sportskog direktora. Moj zenzo koga boli qrac što će sutra Zakarić imati veću penziju od recimo Tomića jer mu je klub uplatio doprinose na puni iznos plaće :lol: nas navijače interesuje rezultat. A rezultat smo imali i njime smo se ponosili čak i dan danas se samo na to vadimo kad pričamo najj, najj.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 12 jun 2017, 16:24

Neandertalac je napisao/la:Samo ti čekaj pa se mijenjaj kako vjetar puše.

Trener koji ne zna zašto mu igrali nisu trčali u utakmicama za titulu, koji izjavi da su mu ekipe najspremnije a nisu, kojeg javno prozivaju igrači što je jasan znak da ne vlada svlačionicom od mene nema podršku. Pogotovo jer se riješio "trulih" jabuka.
Pa zna sa mladima, rekoše.

Ćenan. Ma zdravo, neću na tu temu uopšte. Ker i tačka.

Podršku može dobiti samo Željo a smatram da sam toliko puta preventivno pisao i da sam bio poslušan a ne napadan da bi danas ako ništa imali par mladih, da ne pretjerujem pa kažem, imal bi tim, trofej, ne bi skršili more para, hrakali legende, stvarali neprijatelje, bili kokuzi.

Ne valja moje pisanje a valja kada se svršava na svaki hebeni potez iako je iz aviona vidljivo da nanosi štetu klubu. Gdje ću šutiti na to, osjećao bi se kao piqka najveća.

Bez uvrede, drug si moj.
Slazem se.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2017, 16:29

Yebes igrace i strucni stab, pravimo stadion, treba se preimenovati u gradjevinsko preduzece i ostaviti se fudbala.

Gradi Miske boli te kjurac :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 jun 2017, 16:50

Prodje Zec pored Predsjednistva maloprije. Znaci nas je. [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 12 jun 2017, 17:09

Ide on prema Titovoj kod pitara na pregovore.
- Zeljeznicar -

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2017, 17:13

narodniheroj je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Treba otjerati ovu upravu jer veze nemaju sta rade, kao i Slavka i Cenana, a onda svi da se sklone Amaru i njegovim ljudima (novoj upravi) koja ce sve postaviti na svoje mjesto, a naravno za njima dolaze i milioni marka u klub.

Ovdje na forumu uvjeka ista ekipa predvođena jednim likom samo sere i izmislja toplu vodu, znaju sve probleme, uzroke i rjesenje istih, znaju za dugove, za tribine, znaju svaki naredni korak uprave i Slavka.

Konobari iz tuborga imaju fudbal u malom prstu, kao i konobar iz drugih kafica gdje se okupljaju navijaci, inforamcija se prvo pojavi u tuborgu a onda u upravi i klubu.

Kako ste samo naproni, yebo vas pitar Cenan, vazno je da vi znate nekog vaseg ultra-mega SD koji nam treba. Kao i ljude za upravu i trenera.
Moj zenzo u sportu postoji nešto što se zove odgovornost. Ne možeš kroz klub provući 103 igrača u dvije sezone a pritom potrošiti ogromnu lovu i ne ispuniti ni jedan sportski cilj, a da ne pozoveš na odgovornost one koji su se bavili tim poslovima. Čak šta više jednog od njih promovišeš na funkciju sportskog direktora. Moj zenzo koga boli qrac što će sutra Zakarić imati veću penziju od recimo Tomića jer mu je klub uplatio doprinose na puni iznos plaće :lol: nas navijače interesuje rezultat. A rezultat smo imali i njime smo se ponosili čak i dan danas se samo na to vadimo kad pričamo najj, najj.
Odgovornost je rijec koja se dvije godine ne koristi kod nas. Ukro neko pare ili ih procerdo ko ovi streberi dodje ti isto - gubitak za Zelju. Ne treba sporiti zelju, ali i ja bih da **** Brenu, a ne ide me nikako.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2017, 17:33

plavousrcu je napisao/la:Ukro neko pare ili ih procerdo ko ovi streberi dodje ti isto
:bow: :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 jun 2017, 17:33

Stevo dovidjenja

Bekric i Markovic. Dovoljne su dvije slike da mi uniste ovaj divan dan.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 12 jun 2017, 17:36

narodniheroj je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Treba otjerati ovu upravu jer veze nemaju sta rade, kao i Slavka i Cenana, a onda svi da se sklone Amaru i njegovim ljudima (novoj upravi) koja ce sve postaviti na svoje mjesto, a naravno za njima dolaze i milioni marka u klub.

Ovdje na forumu uvjeka ista ekipa predvođena jednim likom samo sere i izmislja toplu vodu, znaju sve probleme, uzroke i rjesenje istih, znaju za dugove, za tribine, znaju svaki naredni korak uprave i Slavka.

Konobari iz tuborga imaju fudbal u malom prstu, kao i konobar iz drugih kafica gdje se okupljaju navijaci, inforamcija se prvo pojavi u tuborgu a onda u upravi i klubu.

Kako ste samo naproni, yebo vas pitar Cenan, vazno je da vi znate nekog vaseg ultra-mega SD koji nam treba. Kao i ljude za upravu i trenera.
Moj zenzo u sportu postoji nešto što se zove odgovornost. Ne možeš kroz klub provući 103 igrača u dvije sezone a pritom potrošiti ogromnu lovu i ne ispuniti ni jedan sportski cilj, a da ne pozoveš na odgovornost one koji su se bavili tim poslovima. Čak šta više jednog od njih promovišeš na funkciju sportskog direktora. Moj zenzo koga boli qrac što će sutra Zakarić imati veću penziju od recimo Tomića jer mu je klub uplatio doprinose na puni iznos plaće :lol: nas navijače interesuje rezultat. A rezultat smo imali i njime smo se ponosili čak i dan danas se samo na to vadimo kad pričamo najj, najj.
@narodniheroj objasnio :thumbup:
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 12 jun 2017, 17:37

Pametan potez uprave, bolje Zajmović i Zec na klupi.

Hvala za važne golove i asistencije Stevo, ljudina si. :stop:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Blueboy1
Postovi: 214
Pridružen/a: 08 jan 2016, 16:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueboy1 » 12 jun 2017, 17:38

Graovac je na ljekarskim i ako sve bude u redu potpisuje danas.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 12 jun 2017, 17:42

Blueboy1 je napisao/la:Graovac je na ljekarskim i ako sve bude u redu potpisuje danas.
Prosao ljekarski pregled, bice oficijalno do kraja dana.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2017, 17:44

:njanjanja:

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 jun 2017, 17:45

Tanki smo skroz sa napadacima. Ni traga ni glasa od onog Gotala,a Lendric,Beganovic i Stevo odose. Ostao samo onaj iz Travnika.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 12 jun 2017, 17:59

Virtu4l je napisao/la::njanjanja:

Bravo Virtu. Joj kakav je ovo doktor igre Allahu dragi, poslije prvog primanja i dijagonale, znao sam da samo njegov dres dolazi u obzir :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.