FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 30 okt 2017, 20:26

Quinlan je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Logično da mali treniraju u želji i u Sarajevo ih ima, ali ipak ti u CG imaš transkipte sastanaka [emoji144]

Odavno sam rekao ti si najveći licemjer, nekad si bio protiv insajder, protiv izmišljotina, a sada si glavni predvodnik toga
On Fol zna šta je Edis rekao na sastanku u klubu :rol: kako je glasanje se odvijalo i sl..
Pustite se tih šuplji, pišite o onome što znate,a ne što želite da tako predstavite
I danas sam protiv izmišljotina, i uvijek ću biti. Zato najviše volim pisati istinu.

Evo sve čekam da ti nešto konkretno napišeš, kao npr. zašto su nam najbolji kadeti otišli u Sarajevo i Zrinjski, pitaj te svoje iz mahale :kafa: a mogu ti i ja reći.
mislis protiv izmisljotina, a ti izmisljas nekakve price sta se pricalo na sastancima ili kako se glasalo, daj ba ne budi lud da cemo ti u to povjerovati ;)

koji najbolji kadeti? niti pratim kadete niti znam koji je dobar koji nije i opet mogu otici gdje hoce u tim godinama nista te ne veze za klub ;)

i da ja tebe pitam, sta sad ne valja, haj objasni? u cemu je problem? evo sportski dio koji je jedini bio problem, prvi tim sjajno stoji, prvi na tabeli, 1/4 finala kupa, juniori historijski uspjeh napravili, sta sad ne valja?
Ne bih da se ukljucujem u raspravu al stanje u OP je katastrofa.
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 20:30

Quinlan je napisao/la:mislis protiv izmisljotina, a ti izmisljas nekakve price sta se pricalo na sastancima ili kako se glasalo, daj ba ne budi lud da cemo ti u to povjerovati ;)
Znaš koliko me boli đokica hoćeš li mi ti povjerovati, uostalom nemam pojma ni ko si ni šta si, kao većina vas povratnika sa novim nickovima. Sve što napišem je istina i desilo se, a što se to nekome ne sviđa, opet me zaboli ono iz prve rečenice.
Quinlan je napisao/la:koji najbolji kadeti? niti pratim kadete niti znam koji je dobar koji nije i opet mogu otici gdje hoce u tim godinama nista te ne veze za klub ;)
Kako ne znaš za Šarića, bio najbolji na turniru u Bijeljini? Ne smije se dozvoliti da mogu otići gdje hoće. Jedan otišao u Zrinjski, drugi u Njemačku, a trećem nisu uspjeli srediti registraciju, pa smo ostali na igračima iz Sarajevskog Kantona.
Quinlan je napisao/la:i da ja tebe pitam, sta sad ne valja, haj objasni? u cemu je problem? evo sportski dio koji je jedini bio problem, prvi tim sjajno stoji, prvi na tabeli, 1/4 finala kupa, juniori historijski uspjeh napravili, sta sad ne valja?
To da stojimo sjajno možeš okačiti mačku o rep. Ova pozicija na tabeli je splet okolnosti, a ne dobre igre na terenu. Ekipa nam je očajna, nemamo igrača za prodaju, omladinski pogon se raspada, tribine prazne... i prođi me se sa tom pričom o juniorima, oni su proizvod ljudi koji su nekad radili u OP, a ne ovih što su sad... rad trenutne garniture u OP se najbolje vidi kroz naše kadete.
Evribadi sej Željo
Željoooo

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 20:38

Virtu4l je napisao/la: Ova pozicija na tabeli je splet okolnosti, a ne dobre igre na terenu. Ekipa nam je očajna, nemamo igrača za prodaju, omladinski pogon se raspada, tribine prazne...
sto jarane Vitez nije sesti zbog spleta okolnosti ili Sloboda druga!? mi imamo vise srece jel to?

ako ti vec nisu javili novinari pajdasi, sutra juniori igraju Ligu prvaka a OP je zabiljezio najvece prihode od rata do danas.

sve znas osim gdje si supalj.

Aldin_v2
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 okt 2017, 20:43

ali igrac sa brojem 17 more li se on tusnut za neke dobre suske

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 20:44

za_zivot_cijeli je napisao/la:sto jarane Vitez nije sesti zbog spleta okolnosti ili Sloboda druga!? mi imamo vise srece jel to?

ako ti vec nisu javili novinari pajdasi, sutra juniori igraju Ligu prvaka a OP je zabiljezio najvece prihode od rata do danas.

sve znas osim gdje si supalj.

Aldin_v2
Nisu drugi zato što su mali klubovi pa se teško provlače, a i sudije ih ne paze kao nas, to je tako kad si veliki klub.

Naravno da Doganovi juniori igraju ligu prvaka. I da, raduju me prihodi Omladinskog pogona, a još više me raduje ova generacija kadeta, najgora u istoriji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 20:46

Vidi Monci@

Dado Sadiković.
Nastupi 81. Golovi 8. Asistencija 9. Minuta 4.866

Jovan Blagojevic.
Nastupi 90. Golovi 5. Asistencija 11. Minuta 7.468

A Blagojević je po nama naš najbolji veznjak. Realno, prodao više lopti od Adidasa, zasticen u prvoj postavi kao polarni medo. Sjećaš se kako je Dadi psovano sa svih strana kada pogrijesi? Šta misliš da Dado proda pet, deset lopti po utakmici da li bi igrao?

Uglješa Radinović.
Utakmica 32. Golova 0. Asistencija 0. Minuta 1729.

Darko Markovic.
Utakmica 31. Golovi 4. Asistencija 3. Minuta 2297.

Zahirović Adnan.
Utakmica 15. Golovi 0. Asistencije 0. Minuta 1157.

Samir Bekric 15/16 16/17
Utakmica 41. Golovi 9. Asistencija 7. Minuta 2.600.

Zajko Zeba 16/17 17/18
Utakmica 34. Golovi 5. Asistencija 4. Minuta 2.500

Adnan Šećerovic.
Utakmica 10. Golovi 0. Asistencija 0. Minuta 599

Hervas. Najveće pojačanje u istoriji kluba.
0_0_0

Svi zajedno;

Utakmice 243. Golovi 19. Asistencija 25. Min. 18.000

Dado plata nikada veća od 1.500 km, igrao za 400, 600, 800 km.
Hervas 12.000, Zahirovic 9.500, Bekric 8.500, Zeba 6.000, Markovic 5.000, Secerovic i Uglješa oko 2.500. Neto.
Na ruke da dođu sami Bog zna.


Po minutama na terenu samo je Bekrić bolji od golobradog djeteta, Zeba egal a svi ostali losiji. Mogu i za Memiju izvaditi šta su svi oni silni bekovi dovedeni u klub za dvije i po godine uradili. Od idiota Husica do onoga sa gerijatrije iz prosle sezone sa hronicnom povredom leđa i "projekta" kluba koji je "dobar u defanzivi a naprijed nije nesto" Siniše.

Mene bio bilo stid nasladivati se što u klubu nisu uspjeli kapitalizovati dva dječaka na kojem smo mogli uzeti milion i to predstavljati jos kao neki uspjeh.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 20:50

Virtu4l je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:mislis protiv izmisljotina, a ti izmisljas nekakve price sta se pricalo na sastancima ili kako se glasalo, daj ba ne budi lud da cemo ti u to povjerovati ;)
Znaš koliko me boli đokica hoćeš li mi ti povjerovati, uostalom nemam pojma ni ko si ni šta si, kao većina vas povratnika sa novim nickovima. Sve što napišem je istina i desilo se, a što se to nekome ne sviđa, opet me zaboli ono iz prve rečenice.
Quinlan je napisao/la:koji najbolji kadeti? niti pratim kadete niti znam koji je dobar koji nije i opet mogu otici gdje hoce u tim godinama nista te ne veze za klub ;)
Kako ne znaš za Šarića, bio najbolji na turniru u Bijeljini? Ne smije se dozvoliti da mogu otići gdje hoće. Jedan otišao u Zrinjski, drugi u Njemačku, a trećem nisu uspjeli srediti registraciju, pa smo ostali na igračima iz Sarajevskog Kantona.
Quinlan je napisao/la:i da ja tebe pitam, sta sad ne valja, haj objasni? u cemu je problem? evo sportski dio koji je jedini bio problem, prvi tim sjajno stoji, prvi na tabeli, 1/4 finala kupa, juniori historijski uspjeh napravili, sta sad ne valja?
To da stojimo sjajno možeš okačiti mačku o rep. Ova pozicija na tabeli je splet okolnosti, a ne dobre igre na terenu. Ekipa nam je očajna, nemamo igrača za prodaju, omladinski pogon se raspada, tribine prazne... i prođi me se sa tom pričom o juniorima, oni su proizvod ljudi koji su nekad radili u OP, a ne ovih što su sad... rad trenutne garniture u OP se najbolje vidi kroz naše kadete.
1. da zanimljivo ja sam povratnik sa novim nickom iako nikad nisam ni otisao sa foruma, samo promjenio 3-4 nicka radi banova kada je hrasno bio tu, a ti si ok iako si otisao na drugi forum pa kad su te otjerali dosao si ovdje serifa glumit :tokralju: :tokralju: yebem ti logiku i onda ja povratnik, a ja jedan od rijetkih bio koji je osto ovdje dok je on bio izbjeglica :tokralju: :tokralju:

i da naravno da ti necu povjerovati, ti fol znas sta se pricalo na sastancima gdje je bilo nekoliko ljudi, daj ba ne budi lud niti nas nemoj praviti budalama, pusti se super insajderske price o stvarima o kojima pojima nemas kao ni ja, ali volis da se pravis pametan ;)

2. znaci od silnih talenata ima samo jedan koji je otisao u zrinjski? ovaj sto je otisao u njemacku ne kontam kako si ga mogao zaustaviti, da ga yebes to se ne moze pripisat losem radu, a treci ako je jos tu valjda ce ga registrovati ;)

3. da tebi je splet sretnih okolnosti jer tebi odgovara tako da se predstavi, ne odgovara ti da se kaze realno stanje kad se pogleda tabela

4. ovo je uspjeh cijelog kluba i prije i sada, ti lagano joldica popisa ko da nije tu, ko da je vazno sta su oni radili do prije 2-3 godine, a ovo ostalo taj najgori period od 17-20 godine cemo baciti u vodu :thumbup:

5. sta su veca, kemo, anel, hajdarevic? pa cak i zakaric mozda? nisu igraci za prodaju u buducnosti?


opet kazem selektivno pisanje i etiketiranje, drugo ne znas jer ti to ne odgovara ;)

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 30 okt 2017, 20:50

Virtu4l je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:sto jarane Vitez nije sesti zbog spleta okolnosti ili Sloboda druga!? mi imamo vise srece jel to?

ako ti vec nisu javili novinari pajdasi, sutra juniori igraju Ligu prvaka a OP je zabiljezio najvece prihode od rata do danas.

sve znas osim gdje si supalj.

Aldin_v2
Nisu drugi zato što su mali klubovi pa se teško provlače, a i sudije ih ne paze kao nas, to je tako kad si veliki klub.

Naravno da Doganovi juniori igraju ligu prvaka. I da, raduju me prihodi Omladinskog pogona, a još više me raduje ova generacija kadeta, najgora u istoriji.
me sumnjam da te raduje sve sto nam skripi.
pitar u dusi. vuk u ovcijoj kozi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 20:54

Neandertalac je napisao/la:.
ako moze listing svih plata da i mi vidimo posto vidim da ti je pri ruci?
da ne bi djabe zblobnici ti rekli da lazes, prosipas suplje, izmisljas i sl., najbolje je tako da poklopis zlobnicima labrnje ;)

hvala

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 20:59

Quinlan je napisao/la:1. da zanimljivo ja sam povratnik sa novim nickom iako nikad nisam ni otisao sa foruma, samo promjenio 3-4 nicka radi banova kada je hrasno bio tu, a ti si ok iako si otisao na drugi forum pa kad su te otjerali dosao si ovdje serifa glumit :tokralju: :tokralju: yebem ti logiku i onda ja povratnik, a ja jedan od rijetkih bio koji je osto ovdje dok je on bio izbjeglica :tokralju: :tokralju:

i da naravno da ti necu povjerovati, ti fol znas sta se pricalo na sastancima gdje je bilo nekoliko ljudi, daj ba ne budi lud niti nas nemoj praviti budalama, pusti se super insajderske price o stvarima o kojima pojima nemas kao ni ja, ali volis da se pravis pametan ;)

2. znaci od silnih talenata ima samo jedan koji je otisao u zrinjski? ovaj sto je otisao u njemacku ne kontam kako si ga mogao zaustaviti, da ga yebes to se ne moze pripisat losem radu, a treci ako je jos tu valjda ce ga registrovati ;)

3. da tebi je splet sretnih okolnosti jer tebi odgovara tako da se predstavi, ne odgovara ti da se kaze realno stanje kad se pogleda tabela

4. ovo je uspjeh cijelog kluba i prije i sada, ti lagano joldica popisa ko da nije tu, ko da je vazno sta su oni radili do prije 2-3 godine, a ovo ostalo taj najgori period od 17-20 godine cemo baciti u vodu :thumbup:

5. sta su veca, kemo, anel, hajdarevic? pa cak i zakaric mozda? nisu igraci za prodaju u buducnosti?


opet kazem selektivno pisanje i etiketiranje, drugo ne znas jer ti to ne odgovara ;)
Puno pišeš a ništa ne govoriš, kao i uvijek. Prvo lažeš da me je neko otjerao, što ti mogu potvrditi tvoji drugovi sa lobotomije, samo neka postave poruke u kojima im tražim da me banuju. Drugo, nije jedan klinac nego četiri klinca, Šarić je otišao u Sarajevo a ne u Zrinjski. Konkurencija nam nikad nije uzimala djecu do dolaska ustaljenih procedura Senada Misimovića. To je uspjeh Dogana i njegovig OP, a ne Joldića ili Misimovića. Njihov uspjeh se vidi kroz kadete.

Ostalo neću ni komentarisati, jer vidim da si plitak kao potok i da samo lupaš bez i jednog konkretnog argumenta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 21:06

Virtu4l je napisao/la:Puno pišeš a ništa ne govoriš, kao i uvijek. Prvo lažeš da me je neko otjerao, što ti mogu potvrditi tvoji drugovi sa lobotomije, samo neka postave poruke u kojima im tražim da me banuju. Drugo, nije jedan klinac nego četiri klinca, Šarić je otišao u Sarajevo a ne u Zrinjski. Konkurencija nam nikad nije uzimala djecu do dolaska ustaljenih procedura Senada Misimovića. To je uspjeh Dogana i njegovig OP, a ne Joldića ili Misimovića. Njihov uspjeh se vidi kroz kadete.

Ostalo neću ni komentarisati, jer vidim da si plitak kao potok i da samo lupaš bez i jednog konkretnog argumenta.
ocekivano, prozovi i nemoj odgovoriti na cinjenice tako je najbolje :thumbup: idemo spin majstore opet po istom
- ja **** forumu nisam bio nego sam ostao ovdje, dok si ti bio, otisao sa ovog foruma i tamo pisao, ali oni su moji drugovi - SPIN1
- nisu me otjerali, ja sam sam otisao tj. trazio da me banuju - SPIN2 (ne mora te niko banovati, niti to trebas traziti preko poruka ako ti se napusta forum, valjda samo odes log out i vise nikad ga ne posjetis, ali kod tebe to drugacije ocigledno funkcionise)
- ove godine LP je igrana sa igracima koji su kroz portal dosli od prije 2-3 godine, ono sto se desavalo od tada je nebitno jer mi ne odgovara u mom monologu - SPIN3
ruzno je vrlo popišat rad omera, ade i ostalih zadnjih godina sa tom djecom, vrlo ruzno :thumbdown: fuj :thumbdown:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 21:07

Nemaš ti činjenice, to smo naučili. Još od kako si se hvalio sa djecom iz mahale, pa nam ništa ne reče.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 21:11

Virtu4l je napisao/la:Nemaš ti činjenice, to smo naučili. Još od kako si se hvalio sa djecom iz mahale, pa nam ništa ne reče.
logicno da cu se hvaliti, ti ocigledno nemas tu privilegiju da vidis djecurliju u zeljinim trenerkama ili sa zeljinom torbom kako idu sa ili na trening, morao sam ti docarati kako to izgleda da pokusas osjetiti taj merak

i da ovo je SPIN4 u svega par minuta, preskoci dva posta sa cinjenicama jer mu ne odgovara da odgovori, tacnije nema sta odgovoriti, a da mu moze odgovarati
sta je virtu tesko odgovoriti na jednostavna pitanja? tesko opravdati spinove svoje? da bogdom imam svaki dan ovako vise vremena da odgovaram na vase lazi, i ruzne insinuacije, ali nazalost nemam jer smjesno je vise postalo sa izmisljanjima prica da bi se ocrnio zeljo ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 21:15

Quinlan je napisao/la:logicno da cu se hvaliti, ti ocigledno nemas tu privilegiju da vidis djecurliju u zeljinim trenerkama ili sa zeljinom torbom kako idu sa ili na trening, morao sam ti docarati kako to izgleda da pokusas osjetiti taj merak

i da ovo je SPIN4 u svega par minuta, sta je virtu tesko odgovoriti na jednostavna pitanja, tesko opravdati spinove svoje? da bogdom imam svaki dan ovako vise vremena da odgovaram na vase lazi, i ruzne insinuacije, ali nazalost nemam jer smjesno je vise postalo sa izmisljanjima prica da bi se ocrnio zeljo ;)
Šta ću ti ja kad si trivijalac, nemaš pojma ni o čemu a sve ti je pred nosom. Eto vidiš kako ti to lijepo reče 'da bi se ocrnio Željo', e to ste vi lobotomci, ako neko kritikuje, odmah je protiv Želje, ne protiv Uprave i slično, već protiv Želje.

Gdje su otišle pare? Nije valjda da ti veliki Željovac nemaš finansijski i revizorski izvještaj, a neki Virto ga ima, isti onaj koji nema privilegiju da gleda djecu u Željinim trenerkama :kafa: zašto ga Uprava ne objavi, donedavno su sve objavljivali - transparentnost im je srednje ime... ali ne baš za sve :wave:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 21:15

Quinlan je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:.
ako moze listing svih plata da i mi vidimo posto vidim da ti je pri ruci?
da ne bi djabe zblobnici ti rekli da lazes, prosipas suplje, izmisljas i sl., najbolje je tako da poklopis zlobnicima labrnje ;)

hvala
slika

Evo sunce moje, bruto, najveci trošak na plate u istoriji kluba. Rezultat, jedna godina bez evrope i jednom viceprvaci. Vidiš komparaciju za 2015 milionce manje a godinu ranije zlato moje citav budzet godisnji bio manji od plata 2016. Još nemamo izvještaj za 2017 ali kako se dovodilo, davalo, premiralo minimalno smo u egalu sa 16`. Da pojedinacno stavljam, što ce ti to, samo te glava zaboli.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 21:17

Baš mu poklopi labrnju :rol:

EDIT: Ima tu još zanimljivih stavki, pored plata, ali o tome drugom prilikom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 30 okt 2017, 21:25

Virtu4l je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:logicno da cu se hvaliti, ti ocigledno nemas tu privilegiju da vidis djecurliju u zeljinim trenerkama ili sa zeljinom torbom kako idu sa ili na trening, morao sam ti docarati kako to izgleda da pokusas osjetiti taj merak

i da ovo je SPIN4 u svega par minuta, sta je virtu tesko odgovoriti na jednostavna pitanja, tesko opravdati spinove svoje? da bogdom imam svaki dan ovako vise vremena da odgovaram na vase lazi, i ruzne insinuacije, ali nazalost nemam jer smjesno je vise postalo sa izmisljanjima prica da bi se ocrnio zeljo ;)
Šta ću ti ja kad si trivijalac, nemaš pojma ni o čemu a sve ti je pred nosom. Eto vidiš kako ti to lijepo reče 'da bi se ocrnio Željo', e to ste vi lobotomci, ako neko kritikuje, odmah je protiv Želje, ne protiv Uprave i slično, već protiv Želje.

Gdje su otišle pare? Nije valjda da ti veliki Željovac nemaš finansijski i revizorski izvještaj, a neki Virto ga ima, isti onaj koji nema privilegiju da gleda djecu u Željinim trenerkama :kafa: zašto ga Uprava ne objavi, donedavno su sve objavljivali - transparentnost im je srednje ime... ali ne baš za sve :wave:
ma ja meni je pred nosom a ne vidim, ali zato ti vidis vjerovatno jer si prisluskivace postavio po grbavici pa cujes sve sta se prica?
pa sta je drugo nego reci da je spret sretnih okolnosti sto je zeljo prvi, da te stid i sram bude da se takvi navijacima nazivaju, znaci svjesno degradiras klub za koji "navijas" fuj
i da opet ajmo malo spinovati, preskociti cemo cijela gore dva posta gdje su neke stavri koje ti ne odgovaraju, pa cemo dalje okrenuti pricu itd..

i da nemam izvjestaj niti cu ga imati, ne znam sto bi u moje ruke dosao izvjestaj taj ;) skupstina je tu da se njima on iznese ;)
Neandertalac je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:.
ako moze listing svih plata da i mi vidimo posto vidim da ti je pri ruci?
da ne bi djabe zblobnici ti rekli da lazes, prosipas suplje, izmisljas i sl., najbolje je tako da poklopis zlobnicima labrnje ;)

hvala
slika

Evo sunce moje, bruto, najveci trošak na plate u istoriji kluba. Rezultat, jedna godina bez evrope i jednom viceprvaci. Vidiš komparaciju za 2015 milionce manje a godinu ranije zlato moje citav budzet godisnji bio manji od plata 2016. Još nemamo izvještaj za 2017 ali kako se dovodilo, davalo, premiralo minimalno smo u egalu sa 16`. Da pojedinacno stavljam, što ce ti to, samo te glava zaboli.
ti ocigledno ne znas sta sam pito da postavis?
gdje tu pise plata zahirovica od 9500,00 KM? to su ukupni bruto rashodi na plate zaposlenika FK Zeljeznicara, kad ti je vec pri ruci postavi dio sa platama za igrace koji si maloprije citao ;)

slobodno ti stavi pojedinacno popit cu ja kofan instant ako me glava zaboli ;)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 30 okt 2017, 21:26

Bajic posjetio nase juniore u Zagrebu[emoji1] slika
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 30 okt 2017, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2017, 21:26

Bravo za ovo,

http://sportsport.ba/bh_fudbal/igrac-sa ... -17/257017

Ja lijepo prošle sezone napišem da će Zakarić biti naš najbolji igrač, a oni ponovo sumnjaju u moje procjene :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 okt 2017, 21:29

e moj Zeljo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.