FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 29 okt 2017, 21:52

LjoZee je napisao/la:Ovo protiv Mladosti nije bila igra ? I vise nego dobro odigrana utakmica. Protiv GOSK-a je vec bila druga prica iako smo i tu mogli uvaliti jos 2-3 da nasi znaju pogoditi iz prve, a ne iz 10 sanse.
Dva su covjeka znala postaviti igru, i tada se moglo nesto vidjeti a s tim ce se svi sloziti da je to bio Osim koji je neprevazidjen i Odovic. Ovo sto si vidio protiv Mladosti u kup utakmici je cirkus! Znas i sam zbog cega da ne pisem ovdje, a druga utakmica je bila izuzetno trkacki dobra i borbena ali sve na "ho ruk". I hvala Bogu pa je shvatio "svevisnji ado" da zeba ne moze igrati krilo pa ga ostavio na klupi.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 21:53

Sandokan87 je napisao/la:Molim Boga samo da nas **** vitez ne ohladi, jer smo se uvijek poslije par pobjeda na misice ne na igru jer mi igre nismo vidjeli od suneta dizali ko kurcine i prizivali titule. Egal odrzati do pocetka proljetnog dijela, valjda tada igraci shvate teorije "svevisnjeg ade".

Vreli ko vulkan vjeruj, nego gdje nestade tvoja prica da ce se Bekric vratiti u prvu?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 29 okt 2017, 21:56

MocMahale444 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:Molim Boga samo da nas **** vitez ne ohladi, jer smo se uvijek poslije par pobjeda na misice ne na igru jer mi igre nismo vidjeli od suneta dizali ko kurcine i prizivali titule. Egal odrzati do pocetka proljetnog dijela, valjda tada igraci shvate teorije "svevisnjeg ade".

Vreli ko vulkan vjeruj, nego gdje nestade tvoja prica da ce se Bekric vratiti u prvu?
Jedno su zelje a drugo mogucnosti. Ja jesam zelio ali...Garantujem da bi vise ponudio od zebe.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 21:59

A Slavko bi osvojio titulu da je ostao :rol:

Koliko smo ono kasnili za prvim kada je Slavko dosao, deset, dvadeset bodova :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 29 okt 2017, 22:03

Neandertalac je napisao/la:A Slavko bi osvojio titulu da je ostao :rol:

Koliko smo ono kasnili za prvim kada je Slavko dosao, deset, dvadeset bodova :lol:
13 bodova koliko se sjecam. Logistika zrinjskog uradila svoje i uzeli gdje nasi nisu znali. Da je bilo posteno titula bi bila na grbavici...
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 22:05

Nasi su pali na testu kad nisu kupili tekmu u Krupi i vozdra. Kraj price!
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 22:09

Sandokan87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:A Slavko bi osvojio titulu da je ostao :rol:

Koliko smo ono kasnili za prvim kada je Slavko dosao, deset, dvadeset bodova :lol:
13 bodova koliko se sjecam. Logistika zrinjskog uradila svoje i uzeli gdje nasi nisu znali. Da je bilo posteno titula bi bila na grbavici...
Jesi siguran da je 13, mozda je više? Mislim da si se zayebao, mi imali sedam i utakmicu više a Zrinjski 21 plus utakmicu manje nakon šest kola. A ovi za evropu su nam bježali po 8,10 i 11.

Hajde provjeri ako ti nije tesko pa javi.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 29 okt 2017, 22:11

Neandertalac je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:A Slavko bi osvojio titulu da je ostao :rol:

Koliko smo ono kasnili za prvim kada je Slavko dosao, deset, dvadeset bodova :lol:
13 bodova koliko se sjecam. Logistika zrinjskog uradila svoje i uzeli gdje nasi nisu znali. Da je bilo posteno titula bi bila na grbavici...
Jesi siguran da je 13, mozda je više? Mislim da si se zayebao, mi imali sedam i utakmicu više a Zrinjski 21 plus utakmicu manje nakon šest kola. A ovi za evropu su nam bježali po 8,10 i 11.

Hajde provjeri ako ti nije tesko pa javi.
Ma ne mogu se opet sjebavat boga mi. Da je 30 bodova bilo u pitanju isto mi dodje. Pisi propalo i moli boga da je i nasa logistika dosla pameti pa ako zaskripi da znaju gdje i kako podmazati...
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 22:12

Stvarno Nea ta prica i gubljenje titule je bolno, nemoj je potezati vise ziv bio :stop:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 22:13

Pazi bagrcavog, a pušio je ovdje svima kite da mu se skinu trajni banovi, pa je onda Cartmana izmolio za nick, i opet dobio nogu :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 22:15

MocMahale444 je napisao/la:Stvarno Nea ta prica i gubljenje titule je bolno, nemoj je potezati vise ziv bio :stop:
Neću, nije namjerno. Nego pričamo kako nam je prvi kada je Slavko dosao bjezao 18 bodova a Slavko stigao zaostatak.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 22:20

Neandertalac je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Stvarno Nea ta prica i gubljenje titule je bolno, nemoj je potezati vise ziv bio :stop:
Neću, nije namjerno. Nego pričamo kako nam je prvi kada je Slavko dosao bjezao 18 bodova a Slavko stigao zaostatak.
Druze pricamo vec duze vrijeme o tome, znamo Slavko levat neki jos gori ali sta da radimo to je proslost.

Treba naglasiti neke druge stvari (srecni koliko smo teski "golemo" i pricati o tome.

Zaka i druge stvari, ima dosta toga da mozemo polemisati. Ono je tmurno i bljak, 10 god zivota nekima skratilo uz dosta papirica.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 22:23

Virtu4l je napisao/la:Pazi bagrcavog, a pušio je ovdje svima kite da mu se skinu trajni banovi, pa je onda Cartmana izmolio za nick, i opet dobio nogu :rol:
Ma ok je to, ja se ne ljutim na ove neke kojima se manipuliše a nisu dovoljno inteligentni da shvate. Ima jedan koji često ujeda, pun mi inbox poruka kako pljuje "lobotomce" a sada glavni branioc. Valjda vole osjetiti da negdje pripadaju, fali im ljubavi...


Mahalac@, shvatio sam te. Nema ništa dobro u poltronu, vjeruj. Koliko su nas ubjedivali da nam treba neko "sa strane", neko sa "autoritetom", da mu se ne mijesaju, da je sef svlacionice, da djeca nemaju kvalitetu...

Ublehe...
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 29 okt 2017, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 22:24

Nikad nam se vise ne ponovilo onakvo nesto. I sad mi nije dobro kad se sjetim derbija i perioda do tekme sa Radnikom. Ako nista tu utakmicu sam pratio bez imalo skrleta prvi put u zivotu cak i kad smo gol primili.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 22:27

Neandertalac je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Pazi bagrcavog, a pušio je ovdje svima kite da mu se skinu trajni banovi, pa je onda Cartmana izmolio za nick, i opet dobio nogu :rol:
Ma ok je to, ja se ne ljutim na ove neke kojima se manipuliše a nisu dovoljno inteligentni da shvate. Ima jedan koji često ujeda, pun mi inbox poruka kako pljuje "lobotomce" a sada glavni branioc. Valjda vole osjetiti da negdje pripadaju, fali im ljubavi...
Ma meni smiješan ovaj gore bolid, uvlačio se u pakaš svima, a sad on kao nešto proziva. Tako je i jokera prozivao pa ga ovaj zovnuo imenom i od tad bježi od njega kao od đavola :lol: a zboravio je kako je sa lažnim profilom kmečao da mu se skidaju banovi, nije se moglo živjeti od njega.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 29 okt 2017, 22:29

Jao tek sad vidjoh intervju adzema poslije utakmice.Pa je li realno da ovako pokusava da imitira osima dok prica i daje komentar :lol: :lol: :lol:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 22:32

Truju ih Virtu. Ima par ovih ko fol upućenih koji im mozak ispiraju, šire dezinformacije, hajcaju. Ovi naivni i vjeruju pa se to zloupotrebljava i onda pošto im većini znaju ko su privatno, ne smiju ni pisati šta hoće. Prodali dušu đavolu.

Čast izuzetcima.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 22:36

SF6 je napisao/la:Jao tek sad vidjoh intervju adzema poslije utakmice.Pa je li realno da ovako pokusava da imitira osima dok prica i daje komentar :lol: :lol: :lol:

Gleda Amara preko yt i onda pravi grimase, pruguta pljuvacku pa se pocese po vratu dok gleda negdje u luster. Copy/paste ali opet bolje i na Amara nego na skijasa.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 30 okt 2017, 08:14

Nije Željo ničije vlasništvo i niko nema pravo da ga svojata. Niko nema pravo da mu osporava istoriju i blati ljude koji su je pisali. Nije Željo firma u kojoj se ljudi troše na baterije a navijači valjaju samo za donacija i kada napune stadion, ako ne dođu niko ih ne pita zašto nisu dosli već ih se osporava i kudi, govori da ih treba biti sramota. Niti je Željo beton na sjeveru, istoku, jugu, one zastave, parking ili vip lože. Nije Željo igračka za nadobudne privrednike koji misle da su vlasnici i da Željo zavisi od njihovih pozajmica. Nije Željo kamion skupih igraca, treneri koji su zalutali pa ih za ruku uzeli nadobudni i doveli u klub. Nije Željo poligon za exoerimente pitarskog Sd_a i ne treba Želju kao klub niko praviti, Željo postoji skoro sto godina. I ne treba niko da nam priča kako prije nije valjalo a da je sada pozlaceno, uvijeno u svilu i kadifu.

Željo su ljudi. Navijači. Treneri. Igraci. Uspjesi. Borba. Bunt. Prkos. Joško. Ribar. Zeljina škola. Ribarova djeca. Titula. Ivica. Videoton. Poraz. Suze. Rat. Džilda. Grbavica u plamenu. Ne damo klub! Patnja. Djeca. Rad. Hadžija. Zubandan. Amar. Titule. NewCastle. Dupla. Vjecna vatra. Dominacija. Patnja. Amar. Titule. Dominacija. Djeca.

I pri kraju balade, privrednici koji su počeli da grade i renoviraju ali nam uzeli dušu. Popljuvali sve što je bilo prije, ljude, uspjehe, istoriju, klub. Podijelili navijače. Izmanipulisali ih da su neprijatelji svi oni koji ih slijepo ne podržavaju i da prije nista nije valjalo, u onih 95 godina nikada nismo nista imali. A sada imamo. U ove zadnje dvije, tri godine. Sada imamo...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 30 okt 2017, 08:53

Neandertalac je napisao/la:Nije Željo ničije vlasništvo i niko nema pravo da ga svojata. Niko nema pravo da mu osporava istoriju i blati ljude koji su je pisali. Nije Željo firma u kojoj se ljudi troše na baterije a navijači valjaju samo za donacija i kada napune stadion, ako ne dođu niko ih ne pita zašto nisu dosli već ih se osporava i kudi, govori da ih treba biti sramota. Niti je Željo beton na sjeveru, istoku, jugu, one zastave, parking ili vip lože. Nije Željo igračka za nadobudne privrednike koji misle da su vlasnici i da Željo zavisi od njihovih pozajmica. Nije Željo kamion skupih igraca, treneri koji su zalutali pa ih za ruku uzeli nadobudni i doveli u klub. Nije Željo poligon za exoerimente pitarskog Sd_a i ne treba Želju kao klub niko praviti, Željo postoji skoro sto godina. I ne treba niko da nam priča kako prije nije valjalo a da je sada pozlaceno, uvijeno u svilu i kadifu.

Željo su ljudi. Navijači. Treneri. Igraci. Uspjesi. Borba. Bunt. Prkos. Joško. Ribar. Zeljina škola. Ribarova djeca. Titula. Ivica. Videoton. Poraz. Suze. Rat. Džilda. Grbavica u plamenu. Ne damo klub! Patnja. Djeca. Rad. Hadžija. Zubandan. Amar. Titule. NewCastle. Dupla. Vjecna vatra. Dominacija. Patnja. Amar. Titule. Dominacija. Djeca.

I pri kraju balade, privrednici koji su počeli da grade i renoviraju ali nam uzeli dušu. Popljuvali sve što je bilo prije, ljude, uspjehe, istoriju, klub. Podijelili navijače. Izmanipulisali ih da su neprijatelji svi oni koji ih slijepo ne podržavaju i da prije nista nije valjalo, u onih 95 godina nikada nismo nista imali. A sada imamo. U ove zadnje dvije, tri godine. Sada imamo...
Ovo mene najvise iskreno boli al sta je tu je.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, bibula, invincible1921, upohaluhizugnimda i 128 gostiju.