FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Asimetric » 12 feb 2018, 00:05

Da postoji priča da je Ibro to zabranio da mu neki klubovi na osnovu snimaka ne bi preoteli igrače koje je doveo na probu, mislim smiješno ali eto :facepalm:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shaman7 » 12 feb 2018, 10:25

Asimetric je napisao/la:Da postoji priča da je Ibro to zabranio da mu neki klubovi na osnovu snimaka ne bi preoteli igrače koje je doveo na probu, mislim smiješno ali eto :facepalm:
sto je smijesno, nije ovo vise tanin velez da za kesu kikirikija dajemo igrace. Koja to ekipa malog behrama ne bi voljela imati u svojoj ekipi, uzet cemo u obzir prosjecne ekipe nase lige. Tako i treba radit, kad ih potpisemo sve, onda nek ide na svik mogucim tv kanalima. dosta je javasluka bilo.

Ja se izvinjavam, nisam mogao momku drugacije odgovorit

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 12 feb 2018, 11:35

Skoro svaku pripremnu smo tradicionalno igrali loše osim one sa Astanom prosle godine u Antaliji tako da to nije mjerilo neko, ali da ima nonšarlantnosti dokazao je Zec koji dva puta šuta u golmana k'o da je stolni nogomet a Blagoje pas za stopera, to je već posebna priča.
Bit će to mnogo bolje vjerujem kad krene nastavak lige.
VTŽ!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 12 feb 2018, 11:38

grbavicka1921 je napisao/la:Skoro svaku pripremnu smo tradicionalno igrali loše osim one sa Astanom prosle godine u Antaliji tako da to nije mjerilo neko, ali da ima nonšarlantnosti dokazao je Zec koji dva puta šuta u golmana k'o da je stolni nogomet a Blagoje pas za stopera, to je već posebna priča.
Bit će to mnogo bolje vjerujem kad krene nastavak lige.
VTŽ!
Dokazao je i Vojo u svakoj pripremnoj nonsalatnost pa se nigdje ne spominje jer je on veliki Vojo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 12 feb 2018, 11:45

bhsport je napisao/la:
grbavicka1921 je napisao/la:Skoro svaku pripremnu smo tradicionalno igrali loše osim one sa Astanom prosle godine u Antaliji tako da to nije mjerilo neko, ali da ima nonšarlantnosti dokazao je Zec koji dva puta šuta u golmana k'o da je stolni nogomet a Blagoje pas za stopera, to je već posebna priča.
Bit će to mnogo bolje vjerujem kad krene nastavak lige.
VTŽ!
Dokazao je i Vojo u svakoj pripremnoj nonsalatnost pa se nigdje ne spominje jer je on veliki Vojo.
Nisam htio da imenujem i prozivam, naravno da je i Vojo nonšarlantan. Neko reče fino da je Veca zaslužio prolaznu ocjenu jedini, ali naveo sam dvije situacije što mi baš zasmetaše.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 feb 2018, 11:50

Titula. Kako će igrati i zalagati se nas ne treba previše zanimati. Cilj je jasan.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 feb 2018, 12:05

Fejzic - Hadzic, Osmankovic, Cubara, Projic - Sabanadzovic, Modic - Zeric, Zeba, Jusufi ( Crnov ), Kajkut

Danas ovako vjerovatno
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 12 feb 2018, 12:20

Hajde iskreno ko nama navijacima,bolesnicima garantuje da Zakaric,Blagojevic,Zec,Vojo nece bit isto tako nezainteresovani i u prvenstvu,sta onda da radimo.Da kazemo eto **** nesto nisu imali volje a ti 5 godina drhtis cekajuci titulu,a njemu se neigraju prijateljske.Prvo trener mora da ispita te sto nemaju volju sta je problem misu,ako ti nemas ima ko hoce,prosle godine ode titula nemaju volje.Halo kako se uopste moze diskutovat o tome da igrac koji igra u prvih 11 trenutnog lidera nema volje.To se neceka da liga pocne pa da vidis hoce li imat volje,odose bobe a drugi jedva cekaju da ti budes bezvoljan.cirkus Remze mi moje.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 feb 2018, 12:59

Izgleda i danas na plastici igramo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 feb 2018, 13:33

LjoZee je napisao/la:Fejzic - Hadzic, Osmankovic, Cubara, Projic - Sabanadzovic, Modic - Zeric, Zeba, Jusufi ( Crnov ), Kajkut

Danas ovako vjerovatno
Željo počinje u sastavu: Fejzić - Hadžić, Osmanković, Ćubara, Projić - Šabanadžović, Blagojević - Crnov, Zeba, Zajmović - Kajkut.


Žerić povrijeđen?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 12 feb 2018, 13:45

Sto Fejzic brani ispred Cemana?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 feb 2018, 14:14

0:1 Kajkut
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 12 feb 2018, 14:34

0:2 Zajmovic
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 feb 2018, 14:38

Neandertalac je napisao/la:Titula. Kako će igrati i zalagati se nas ne treba previše zanimati. Cilj je jasan.
Baš zato neću ništa da komentarišem, čekam prvenstvo, vidim da ponovo imaju 'sve uslove i da je sportski segment dobio apsolutno sve'. Ok, ako ne uzmu titulu, marš iz svetinje, svi, od prvog do zadnjeg.

EDIT: vodimo 1-2
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 feb 2018, 14:55

Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Titula. Kako će igrati i zalagati se nas ne treba previše zanimati. Cilj je jasan.
Baš zato neću ništa da komentarišem, čekam prvenstvo, vidim da ponovo imaju 'sve uslove i da je sportski segment dobio apsolutno sve'. Ok, ako ne uzmu titulu, marš iz svetinje, svi, od prvog do zadnjeg.

EDIT: vodimo 1-2
Zavisi. Ako se uradi teren, kamp, krov na istoku i jug kao što je najavljeno imaju moju punu podršku i iducih sezona.

Gledao sam Bosnu kada su protiv Olimpica igrali u Safet Zajko centru. Blage veze nemaju ljudi, očekujem da ovo završi 3/4 razlike za nas.

Još jednom, Žerić povrijeđen?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zizu1991 » 12 feb 2018, 14:59

Asimetric je napisao/la:Pozz ljudi, evo danas je odigrana ta utakmica starih rivala pa zelim da se na neki svoj nacin osvrnem.
Prije svega opet dolaze informacije da je Velez zabranio ekipi 1921 da snima utakmicu. Ako je ovo tacno onda mislim da nije korektno u najmanju ruku, da navijam za Velez ali koji k.rac to rade, prije svega nisu u stanju da obezbijede kvalitetnu platformu za snimanje, pa prijenos ovih utakmica ne lici ni na sta, druga stvar zasto glume neku profesionalnost tamo gdje nema potrebe.
Pored ovoga zelim da kazem da ce druga polusezona biti izuzetno zanimljiva za neutralne posmatrace fudbala u BiH, svi klubovi su dosta jaki tako da nista nece biti lako, Zrinjski je jak opet cini se Sarajevo koraca stopama stare slave, Zeljo pod pritiskom zbog titula bice zanimljivo i naravno Siroki sa svojim nadama iz vlstitog pogona.
Velez je domacin, a domacin se slusa, domacin postavlja uslove. Kome se ne dopada neka trazi srecu negdje drugo. Dalje, ta platforma I pozicija snimatelja je irelevantna jer ste imali priliku gledati na bilo kakav nacin pripremnu utakmicu bez znacaja. Svaka rasprava na Tu temu je suvisna.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 12 feb 2018, 15:03

zizu1991 je napisao/la:
Asimetric je napisao/la:Pozz ljudi, evo danas je odigrana ta utakmica starih rivala pa zelim da se na neki svoj nacin osvrnem.
Prije svega opet dolaze informacije da je Velez zabranio ekipi 1921 da snima utakmicu. Ako je ovo tacno onda mislim da nije korektno u najmanju ruku, da navijam za Velez ali koji k.rac to rade, prije svega nisu u stanju da obezbijede kvalitetnu platformu za snimanje, pa prijenos ovih utakmica ne lici ni na sta, druga stvar zasto glume neku profesionalnost tamo gdje nema potrebe.
Pored ovoga zelim da kazem da ce druga polusezona biti izuzetno zanimljiva za neutralne posmatrace fudbala u BiH, svi klubovi su dosta jaki tako da nista nece biti lako, Zrinjski je jak opet cini se Sarajevo koraca stopama stare slave, Zeljo pod pritiskom zbog titula bice zanimljivo i naravno Siroki sa svojim nadama iz vlstitog pogona.
Velez je domacin, a domacin se slusa, domacin postavlja uslove. Kome se ne dopada neka trazi srecu negdje drugo. Dalje, ta platforma I pozicija snimatelja je irelevantna jer ste imali priliku gledati na bilo kakav nacin pripremnu utakmicu bez znacaja. Svaka rasprava na Tu temu je suvisna.
Uh sile domacinske, to sto nisu dopustili 1921 ekipi da snimi prilog je sramota. Momci su snimali od Zete, Aek-a svih stadiona u PL i dodju u Vrapcice i kazu taraba. E pa bruka.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 feb 2018, 15:12

Neandertalac je napisao/la:
Gledao sam Bosnu kada su protiv Olimpica igrali u Safet Zajko centru. Blage veze nemaju ljudi, očekujem da ovo završi 3/4 razlike za nas.
Ispred su Veleza na tabeli.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 12 feb 2018, 15:17

66' minuta 1-4 za nas ako ne laže ovaj qrac od https://www.marathonbet.es/en/live/6544544
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 feb 2018, 15:21

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Gledao sam Bosnu kada su protiv Olimpica igrali u Safet Zajko centru. Blage veze nemaju ljudi, očekujem da ovo završi 3/4 razlike za nas.
Ispred su Veleza na tabeli.
1_4

Mujagic x 2.

Kao što sam i rekao Visočani su za nas neozbiljni. Ovo je vec rezultat dostojan renomea i trenutne situacije u klubovima za razliku od utakmice protiv Veleza.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”