FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 08 jul 2013, 19:50

Nista momci, i ove kao i prijasnjih godina, opet idemo sa parolom.

slika

slika
Zadnja izmjena: DzoleZeljo, dana/u 08 jul 2013, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 08 jul 2013, 19:50

boccaccio je napisao/la:
Pa sada bi vec trebao biti :mrgreen:
Jesam iskreno ovo je ekipa 86 miliona vrijednost. I mislim da nam se lose pise sto se tice evrope :mrgreen: Po meni su ovi jaci od Plzena znaci plzen bi nam mogao dati gol-dva manje eto to bi bila razlika. A sto se tice nase lige ostatak nemoze ni amatere nabiti sa vide od 1-0 mi smo opet prvi :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

mujoisuljo
Postovi: 999
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mujoisuljo » 08 jul 2013, 19:50

Danas ćuknuh finu lovu!Ima li Željo više prijateljskih u Sloveniji ili moram na Plzen čekat?
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 08 jul 2013, 19:52

Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 08 jul 2013, 19:53

mujoisuljo je napisao/la:Danas ćuknuh finu lovu!Ima li Željo više prijateljskih u Sloveniji ili moram na Plzen čekat?
Nema cuh da Velez igra sa Man Utd, Schalkeom, Laziom i generalka sa Atletico M. pa probaj na tim cvaknuti sta. ;)
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 08 jul 2013, 19:55

Dođe jedan pitar i nama govri da se brukamo od tima koji vrijedi 85. miliona, a oni protiv amaterskog kluba muku muce.

Giganti since 2007.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 08 jul 2013, 19:55

Rade Paprica 9 je napisao/la:Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.
Ma mozemo mi djelovati bolje koliko god hocemo, ali rezutat nam pokazuje suptrotno. Ne treba bjezati od istine. Predati ovo ljudima, da izbjegnemo blamazu jos vecu od ovih na koje smo navikli. Kada budemo pare imali, mozemo igrati ovo takmicenje, u suprotnom, nesto pokusavati sa sironjim napraviti u ovom takmicenju, je ravno samoubistvu.

Ako Amar prode sa ovom trenutnom ekipom Plizen, onda samo neka budale od "nekog" moguceg investitora ne vidi potencijal u njemu. Iskreo govoreci. Neka se raja nadaju, a sportski se nadati. Ja sam se prosle godine nadao, pa umalo nisam glavom od zid opalio koliko mi je tesko onaj poraz pao. Ove godine, znate sta ja mislim. A ako neko misli da mozemo, neka nam je onda svima sa srecom...
Zadnja izmjena: DzoleZeljo, dana/u 08 jul 2013, 20:03, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muXmania » 08 jul 2013, 19:56

Ma strogu bunkericu u Ceskoj igrati, svi u sesnaesterac I sta bog da, valjda nas sreca moze pogledati pa da zabijemo neki krompir iz kornera ili slicno, samo da se ne brukamo. Mi se sa iole ozbiljnim ekipama ne mozemo na sake biti, zato parkiraj autobus I lagano nabijaj sto dalje od gola, smatrsm da bi najbolje tako prosli.
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 08 jul 2013, 20:00

Ovo je cisto taktiziranje i "uspavljivanje" Plzenovaca,oni su nas potcijenili vec a pogotovo nakon ovih prijateljskih koje su sigurno ispratili.
Amar zna sta radi,ovo je "priprema" utakmice u Plzenu,nisu ni svjesni sta ih ceka ;)
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
KosevskoHill
Postovi: 121
Pridružen/a: 02 sep 2012, 11:41
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KosevskoHill » 08 jul 2013, 20:01

DzoleZeljo je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.
Ma mozemo mi djelovati bolje koliko god hocemo, ali rezutat nam pokazuje suptrotno. Ne treba bjezati od istine. Predati ovo ljudima, da izbjegnemo blamazu jos vecu od ovih na koje smo navikli.
Kroz krv i znoj treba proći da bi se nešto veliko postiglo ! Predaja je odlika bijednika i ljudi koji nemaju snage ni volje pokušati.Dok su svi napredovali mi smo nazadovali jer smo MORALI, sve je ovo napredak..Spustite se na zemlju malo i počnite koristiti taj mozak koji vam je dat !
Željezničar za život cijeli !

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 08 jul 2013, 20:02

ennis je napisao/la:Amar zna sta radi,ovo je "priprema" utakmice u Plzenu,nisu ni svjesni sta ih ceka ;)
Tjesi se drug ali realnost je druga stvar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

vlada87
Postovi: 89
Pridružen/a: 13 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vlada87 » 08 jul 2013, 20:03

pocelo je zagrijavanje za evropu ,prvo od slavena 4 komada sad metalist 5 ,a u plzenu necemo pricati :D

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rafael30 » 08 jul 2013, 20:04

Još u srijedu kod nas u Bihaću izgubite :) i onda uzmite Plzena ;)

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 08 jul 2013, 20:04

pa vala ništa novo nismo ni saznali, ne bismo ni da smo sve utakmice izgubili. to da smo talašika za evropu, zna svako sa tri čiste. možda je i bolje ovako nego gajiti neke lažne nade, da smo danas pobijedili ispadanje od plzena bi bilo neuspjeh i katastrofa. a još bi igrači utripovali da umiju :mrgreen:

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 08 jul 2013, 20:04

Rafael30 je napisao/la:Još u srijedu kod nas u Bihaću izgubite :) i onda uzmite Plzena ;)
hahaha dobra ova je sa stilom ostale su seljacke :lol: svaka cast
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Devotion
Postovi: 79
Pridružen/a: 20 jul 2012, 10:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Devotion » 08 jul 2013, 20:05

Sada je na Amaru zadatak da igrači što prije zaborave ova tri loša rezultata i da ih psihološki i taktički što bolje pripremi za Plzen (što se tiće fizičke spreme to je što je). Svaka je utakmica zasebna priča, a komentare ovih rezultata za sada treba staviti ad acta (i ja sam ih komentarisao) da se i mi (navijaći) a i ekipa malo relaksira do 16.07.

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AeGon099 » 08 jul 2013, 20:06

ennis je napisao/la:Ovo je cisto taktiziranje i "uspavljivanje" Plzenovaca,oni su nas potcijenili vec a pogotovo nakon ovih prijateljskih koje su sigurno ispratili.
Amar zna sta radi,ovo je "priprema" utakmice u Plzenu,nisu ni svjesni sta ih ceka ;)
i dalje vjeruješ da je to u pitanju ? ovo nije nikakvo taktiziranje, ovo je trenutni kvalitet naše ekipe i neuigranost izazvana odlaskom nekoliko vrlo važnih igrača proteklih sezona. ne treba biti pesimista i reći da ćemo primiti 6 ili 7 golova, jer se iskreno nadamo da nećemo, ali treba biti realan i reći da ćemo prije primiti cenera u dvije utakmice nego proći u naredno kolo.
Odlazi Safete.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aqarius » 08 jul 2013, 20:06

Nemojte nikome reći ali mislim da je u pitanju "specijalni psihološki rat".Cilj nam je da nas Plzen shvati kao ekipu-lako ćemo mi njih,a zatim nastupamo....Šalu na stranu ali zaista se nikad nisam osjećao jadnije....pa ne igraju euri i dolari bpo terenu nego igrači od krvi i mesa..pa majku mu kakve su to pripremne utakmice da od svake ekipe dobiješ3,4,5 komada.....pa iz mahale 10 dripaca samo im daj po 100KM nebi popili ovoliko golova...

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 08 jul 2013, 20:07

Rade Paprica 9 je napisao/la:Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.
Ako je tako zadovoljan sam, X u plzenu nam ne gine

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 08 jul 2013, 20:08

KosevskoHill je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la:
Rade Paprica 9 je napisao/la:Sa lica mjesta uopšte nismo loše izgledali. Primili smo dva gola iz offsise i poništen nam gol, čist. Naravno ljudi su bolji, ali djelujemo bolje nego prošle godine.
Ma mozemo mi djelovati bolje koliko god hocemo, ali rezutat nam pokazuje suptrotno. Ne treba bjezati od istine. Predati ovo ljudima, da izbjegnemo blamazu jos vecu od ovih na koje smo navikli.
Kroz krv i znoj treba proći da bi se nešto veliko postiglo ! Predaja je odlika bijednika i ljudi koji nemaju snage ni volje pokušati.Dok su svi napredovali mi smo nazadovali jer smo MORALI, sve je ovo napredak..Spustite se na zemlju malo i počnite koristiti taj mozak koji vam je dat !
Kako ne mozes da svatis. U nasoj ligi covjek moze sa 1 KM napraviti cudo, u prevodu da dovete neke odbacene igrace pa da ih on trenira. U takmicenjima tipa Liga prvaka, gdje svi ulazu maksimalno da bi postigli nesto, jer je zarada najveca moguca, ti ne mozes korisiti isti sistem kao u domacem prvenstvu ili pak moras cekati svaku 10 godinu, da ti se potrefi ekipa tipa Serif, koja ce zamijeniti pola tima, pa da bi imao neke izglede. Ovako, bez uloga nemas ni dobitka, u prevodu bez rizika, nema ni profita.

Zajebi tu pricu da je napredak. Zapravo bio bi napredak da imamo jaku ekipu stalno, pa da pokusamo nauciti jos nesto, ali ovo sa novom ekipom, bez ulaganja (kojih nemas, a nesto zelis), u velikom takmicenju gdje svi drugi ulazu, iskreno mi nemamo pravo nista ni traziti...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.