FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:12

Ma nešto sam raspoložen danas, pa da bacim koji komentar reko....fkt me Edis razočarao, jbg ne gledamo svi stvari istim očima.
Skloniću se ja opet, nisam nešto raspoložen previše raspravljati sa Vama. Imate sve informacije, dok sam ja fakat u magli, i pojma nemam niti o čemu.
Tako da je najbolje i ne pisati.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 29 okt 2017, 15:13

Sretno juniorima u Zagrebu. Da se aBd vrate s pozitivnim rezultatom pa da se na punoj Grbavici radujemo prolasku dalje k'o protiv bugarskih cigana.

Golman Dujmovic najslabija karika po meni.

Volim te Željo!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 15:14

Monci je napisao/la:Prosječni premijer ligaški trener koji u principu nema nikakve zapažene uspjehe u svojoj karijeri Milomir Odović je morao otići. Samo je pitanje timinga. Da li je trebao poslije Kaknja, danas, ili je možda bilo pametnije sačekati do zimske pauze, pa izanalaizirati i donijeti odluku. Uprava zna najbolje. Sigurno znaju kakva je situacija u ekipi, da li se trener bojkotuje, i sigurno su donijeli odluku sa najboljom namjerom.

Uglavnom podržavam rad uprave a moja želja je da Edis preuzme ekipu, nastavi forsiranje naše djece koja ga izuzetno cijeni i poštuje, jer je on jedan od najzasluznijih za njihovo forsiranje. Još kad bi sa njima napravio nešto kao u juniorskoj konkurenciji bilo bi sjajno
Monci WroteColon
Tako je!! Edis vojnik naš!! Jes da je malo "pljuckao" po Odi, i radio sve da ga povali, smijao mu se iza leđa, ali nema veze!! Edis je naš!!
Ko je ono pljuckao po Odi, ovi što sve podržavaju ili tvoja želja za trenera Edis?


Kažem ja to obraza nema! Danas pljuje sutra liže!
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 29 okt 2017, 15:15, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:14

Jbg, uzimali smo i duple pa nas je na proslavi titule 5-6 milja bilo...čudni smo šta da ti kažem...a zainatimo se pa nas protiv Travnika 7 milja dođe.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 15:15

Joj što ga nađe :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 29 okt 2017, 15:15

Joj al ga prosu :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 29 okt 2017, 15:15

Monci je napisao/la:Ma nešto sam raspoložen danas, pa da bacim koji komentar reko....fkt me Edis razočarao, jbg ne gledamo svi stvari istim očima.
Skloniću se ja opet, nisam nešto raspoložen previše raspravljati sa Vama. Imate sve informacije, dok sam ja fakat u magli, i pojma nemam niti o čemu.
Tako da je najbolje i ne pisati.
ne moras napustat forum odmah jer se ne slazes sa tudjim misljenjima :crazy:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 15:15

Mene je Mulalic iznervirao sa ovom svojom izjavom na press-u. Niko ne moze osporiti njegovu ljubav prema klubu, ali neko ko nije gledao utakmicu citajuci njegovu izjavu moze pomisliti da je sudija odredio pobjednika. Medjutim, mi smo osteceni jucer. Udaranje Stanica i Zeca proslo bez kazne. Mozda su oni osteceni u drugim utakmicama, ali nek se poslije njih zale a ne jucer kad nisu imali nijedan sut u okvir gola.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:17

Ti si bolestan lik, definitivno. Zbog takvih i ne pišem ovdje, i ja i mnogi drugi.
I danas sam napisao da mi je Edis veliko razočarenje. Tada jesam bio za njega, i sve što sam napisao stoji. Ali na žalost nije ispalo tako...glumio je autoritet, posebno prema upravi, a o lopti i ne zna puno više od njih. Na žalost...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 15:18

Zato ga i pljujete jer je Deji Nikoliću i ostalim stručnjacima rekao koliko ne znaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:22

Pa eto vidi šta sam pisao kada je trebao doći za trenera. 100% za njega. Na žalost malo o lopti zna. Neznalica glumio autoritet neznalicama...kakav Nikolić baš me racku za sve njih zaboli,,,a sa druge strane, i za ove Vaše me racku zaboli....eto da se zna ;) ;) ;)

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amar009 » 29 okt 2017, 15:23

LjoZee je napisao/la:Mene je Mulalic iznervirao sa ovom svojom izjavom na press-u. Niko ne moze osporiti njegovu ljubav prema klubu, ali neko ko nije gledao utakmicu citajuci njegovu izjavu moze pomisliti da je sudija odredio pobjednika. Medjutim, mi smo osteceni jucer. Udaranje Stanica i Zeca proslo bez kazne. Mozda su oni osteceni u drugim utakmicama, ali nek se poslije njih zale a ne jucer kad nisu imali nijedan sut u okvir gola.
ma jucer je zeljo zasluzeno slavio...ma edisu je krivo sto savez neda mladosti da igra...secer je trebao dobiti crveni ali arezina dobije i to bas pred utakmicu sa borcem...pozdrav manijacima sa juga...svaka cast za navijanje...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 15:24

Monci je napisao/la:Pa eto vidi šta sam pisao kada je trebao doći za trenera. 100% za njega. Na žalost malo o lopti zna. Neznalica glumio autoritet neznalicama...kakav Nikolić baš me racku za sve njih zaboli,,,a sa druge strane, i za ove Vaše me racku zaboli....eto da se zna ;) ;) ;)
Koji su to naši?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:27

Ekši koji su? Haj ba ohladi malo. Zna mali iz Pazarića, pitaj njega..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2017, 15:34

Opet hinjska provlačenja kao i uvijek. Ja znam koji su tvoji, Misimović, Bajramović, Nikolić, Misimović Jr, itd... a koji su moji zaista ne znam, osim Amara Osima naravno, ali to baš i nije neka ekskluziva - da navijač Želje priželjkuje najvećeg trenera svih vremena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:43

Vjerovao ili ne..moj je jedino Dino Pekić, jer jedino se sa njim lično znam od svih ljudi koji su uposlenici, ili članovi upravljačkih struktura u Želji. Mnogi koji su ranije činili upravljačke strukture i struku u Želji su moji prijatelji i drugovi. Morate shvatiti da neki od nas imamo i svoje mišljenje, i ako se razlikuje od nečijeg to ne mora značiti apriori da naginje na neku drugu stranu.
Ponavljam ko papagaj i kreten ovdje, mene ne zanima niti ova niti bilo koja bivša uprava Želje. Da ima boljih, finansijski i poslovno jačih, fudbalski školovnijih i sa više znanja, i da uz to još da hoće da se uhvate u koštac sa Željinim izazovima, prvi bi bio za odlazak ove uprave. I ako se pojave ikada, prvi sam za to da Misimović i ekipa idu. Na žalost ja takve u ovom momentu ne vidim.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 29 okt 2017, 15:46

Kako znas da nema?
Je li iko od nas znao za Misimovica i ostale u upravi prije nego su dosli u klub?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 29 okt 2017, 15:55

opet ste poceli sra.nja po temi izvoditi, opet se zna vidim kolike su plate, sta je na nekim sastancima receno ko da su snimani ili prisluskivani itd...

yebo mater imamo 4 pobjede u nizu, prosli u 1/4 kupa, isto bodova ko prvi sa utakmicom vise, ekipa iz tekme u tekmu se dize, sve je bolja, ali ne idemo i dalje pricat o upravi yebala vas ona ko da oni igraju :thumbdown:

za sad ide sve super, ali jok to necemo spomenuti hajmo mi o upravi iako u ovom periodu imaju minimalnog dodira sa sportskim dijelom :crazy: :crazy:

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 15:58

U pravu si, ne znam da nema. Evo uzeću hipotetički...ja da imam pare, viziju, projekciju, sistem, da imam jakog investitora sutra bih organizovao sastanak sa upravom, organizovao press i ušao u upravljačke strukture kluba. Ako donosim više, bolje, kvalitetnije, organizovanije, ako imam više iskustva, ko bi me odbio? Naglašavam, legalno, transparentno...
Ili šta treba, da rušim klub, upravu, ljude i da se pojavim kao neki spasilac? Tako ne bi moglo.
Još jednom naglašavam da je ovo moj pogled, koji nema veze sa realnom situacijom, fkt je hipoteza samo...
Sa druge strane svi znamo kakva nam je sadašnjost, i koliki interes vlada da se neko angažuje u i oko Želje...i ne samo oko Želje nego u sportu uopšte.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 16:02

Dok ste tu, sta je sa istokom i poslovnim prostorima? I onim reklamama na sjeveru? Ako ima neko upućen.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: GradKamena2 i 31 gost.