FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 feb 2018, 17:23

LjoZee je napisao/la:Hadzic i Projic nemaju pravo nastupa u ovom kolu. Hadzic dobio dva zuta u HNL-u u zadnjem kolu i prebacili mu suspenziju. :D
kakva je to glupost? Prvi put cujem da se prebacuje suspenzija iz druge lige :crazy: to samo kod nas ima
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

windows1
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 feb 2018, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la windows1 » 15 feb 2018, 17:34

Čisto sumnjam da se iz lige u ligu prebacuju žuti kartoni. Suspenzija može biti iz drugih razloga da ne mozeš prijaviti igrača za prvo kolo što je vrlo moguće da je to.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 feb 2018, 17:35

ja sam bio napisao post pa izbrisao, reko mozda je sad tako. Nije ls ni el da moze. Cudno.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 feb 2018, 17:41

Tako su ovi nasi mediji napisali. I meni je cudno, ali gdje zivimo sve je moguce.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1140
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la theKuPuS » 15 feb 2018, 19:01

Pa jesmo li bili jedna drzava ili ne, i to vise puta :lol:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 feb 2018, 21:13

Vojine zasluge su ogromne u rezultatima koji su iza nas, u ovom Želji je najmanje bitno ko će zabiti gol, pa zato ove sezone imamo 13 različitih asistenata i 12 različitih strijelaca u svim takmičenjima.

Jedini koji se izdvaja je Zakarić, za kojeg sam mnogo puta rekao da je bolji igrač od Miroslava Stevanovića pa je to izazivalo smijeh, e pa nije više smiješno drugovi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

windows1
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 feb 2018, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la windows1 » 16 feb 2018, 10:42

Gledajuci kako smo bili neefikasni na pripremama, sutra ocekujem jednu mrljavu utakmicu s puno gresaka na obje strane. Ziharaška igra gdje ako se ne desi neki bas veliki kiks rezultat ce na kraju biti neriješen.

Realno svi smo u pet deka po kvalitetu, uz inace poznato teško gostovanje.

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Capajebo » 16 feb 2018, 10:43

Sinoc kasno vam je prvi covjek kluba zavrsio na KUM-u na pretragama zbog srcanih tegoba, valjda pritisak posla i ne znanje nosenja problema
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 16 feb 2018, 11:06

Virtu4l je napisao/la:Vojine zasluge su ogromne u rezultatima koji su iza nas, u ovom Želji je najmanje bitno ko će zabiti gol, pa zato ove sezone imamo 13 različitih asistenata i 12 različitih strijelaca u svim takmičenjima.

Jedini koji se izdvaja je Zakarić, za kojeg sam mnogo puta rekao da je bolji igrač od Miroslava Stevanovića pa je to izazivalo smijeh, e pa nije više smiješno drugovi.
I Zakaric i Stevanovic odlicni za nase lige, ali na malo vecem nivou obojica katastrofa, posebno Zakaric, jer u Evropi ne prolazi ono njegovo gradjenje lopte i usporavanje igre, da je pametan osto bi ovdje do kraja karijere, nece on nigdje moci igrat u jacoj ligi.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 16 feb 2018, 11:35

Capajebo je napisao/la:Sinoc kasno vam je prvi covjek kluba zavrsio na KUM-u na pretragama zbog srcanih tegoba, valjda pritisak posla i ne znanje nosenja problema
Odyebi sa teme.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Capajebo » 16 feb 2018, 12:12

Dobro je mali, idi uči i pusti druge ljude na miru, simpatišem Želju i poznajem neke prilike u i oko kluba i sa pravom mogu ucestvovati u raspravama na temi i to kao simpatuzer kluba, budi mi pozdravljen
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 16 feb 2018, 12:15

Je l' ima sutra prenos na Mojoj TV?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 16 feb 2018, 12:17

Raonffa je napisao/la:Je l' ima sutra prenos na Mojoj TV?
trebalo bi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 16 feb 2018, 12:26

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Je l' ima sutra prenos na Mojoj TV?
trebalo bi
Valja Irfo :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 16 feb 2018, 15:20

Zenzo je napisao/la:I Vojo i Lendric su placeni da igraju, kao sto su Kerla, Jahic, Bekric bili itekako dobro placeni pa nas unazadili svojim igrama. Kao i svi ostali sto su sada tu - placeni da igraju. Koji vam je qurac vise navijaci Zelje, Misketa, Amara, djece, infrastukture,...itd.
Sve si odlicno reko i napiso, nema se sta da doda, Vojo i Lendra su dva paklena igraca, Lendric je dosta toga dao nasem zelji a bogami zeljo je njemu, al pred nama je jako vazna utakmica sutra idemo Krupi na nezgodnom terenu gdje nam nece bit ni malo lahko, bice zayebano i pored toga sto su ostali bez par kljucnih igraca al to nas nesmije i ne treba zavarati, treba se gore postavit dominatno od prve do zadnje minute, nama pobjeda samo igra sutra ,jer Zrinja ce dobit Goska, jedan remij Sirokog i Sarajeva dobro bi nam doso, al ja vjerujem u pobjedu makar 0:1 uz podrsku nasih navijaca kojih ce bit sigurno do 500.... Volim te Zeljo :bih:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 feb 2018, 15:44

Ima jedna tradicija protiv koje se borimo. Da malo pomognem, u pitanju je nešto u vezi osvajanja titule.

Pogađajte. Ne može vam ni @Braco pomoći. :mrgreen:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 16 feb 2018, 17:26

Nikad nismo osvojili titulu kad prvi proljetni zvanični meč igramo u Krupi? :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 feb 2018, 18:14

0:1 i kuci lagano.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 16 feb 2018, 18:54

Raonffa je napisao/la:Nikad nismo osvojili titulu kad prvi proljetni zvanični meč igramo u Krupi? :mrgreen: :mrgreen:
Ne. Ideš u dobrom pravcu, u pitanju je tim ali ne Krupa.

Edit. Olimpic. Željo nikada posle rata nije osvajao titulu kada se i Olimpic nije takmičio. Eto jedan interesantan podatak.
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 16 feb 2018, 22:25, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

windows1
Postovi: 12
Pridružen/a: 08 feb 2018, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la windows1 » 16 feb 2018, 22:09

Ma samo treba praviti mitove zašto ne osvojimo titulu. Mit o Krupi :D

Ne osvajamo trofej jer smo jako slabo igrali, na momente da je bilo na pojedinim utakmicama. Skupit se sutra i pobjediti, a moliti Boga da igra neće biti kao na pripremama, jer ako tako bude opet nas patnja čeka.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.