FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 14 jun 2017, 10:16

Ma ok je to meni, imas svoje mišljenje, no međutim isto želiš da nametneš. Ja cu ti reci da od kad znam za sebe ovaj klub je sve radi addhock, jednu sezonu smo samo imali gdje smo malo promjneili sastav, jer se tako potrefilo, svaku drugu u svačijem peridou je bio kamion odlazaka i dolazaka, srbijanskih polovnjaka, ja moram biti iskren da za Lazu, Ćuluma, Radovanovica, MArkovica, Kolobova, Selimbegovica, Mudirinice, Woodove i td nikad nisam čuo am mogu reci da pratim fudbal. Loše je a to vec dugo traje da se sve pokusava predstaviti kao katastrofu. Da smo uzeli titulu raspoloženje kod pojedinaca bi bilo isto nista se ne bi promjenilo. Znam lično i "velike Željovce" koji su slavili jer smo popušili titulu jer ne vole ove u klubu. Je li to normalno? Meni nije. Necu da imenujem nikoga ali te legende osim možda jednog ili dva nisu podobne da kapiju otvaraju, zasto to mislim, mislim jer evo godinama ih ne vidim nigdje drugo, nije Željo jedini klub za te vrle magove i stručnjake, ako si mag i profesionalac ti bi uspjehe nizao i pravio i mimo Želje. je li tako? Bezveze nam je rasprava. Ja evo kunem se svim i svačim da ne bi nikad poželio da se desi da dodju te izvikane legende da im krene nizbrdo i da ja pjenim i blatim i da se naslađujem. Sutra da dodje bilo ko, a da ja vidim da ima ambiciju želju da nesto napravi da nije iz koristi ja ću ga podržati. Dao Bog da nama Rumenige i Bekenbauer sjede u upravi, da nam namaknu deset miliona i dovedu sve same zvijezde ali u ovom beznađu gdje je marka golema mi smo svi zajedno malo više zinuli i brzo zaboravili neke stvari... Ali o tom po tom ja želim da vjerujem da će Željo uvijek biti prvi!!!!
1921

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 14 jun 2017, 10:34

Virtu4l je napisao/la:Ne mogu i Dado i Žera, jedan mora otići.
Zasto ne mogu?
Dado moze igrati sve pozicije u vezi, Zeric ofanzivnog.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Buffon1
Postovi: 120
Pridružen/a: 05 jun 2017, 10:11

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buffon1 » 14 jun 2017, 10:37

Ovo je prvi put u historiju da navijaci skupljaju pare i navijaci su ih skupili.

Dva transfera od 2 miliona dobili od igraca koje im je ostavila prosla uprava, nebitno ko.

Za kratko vrijeme kad je tesko namaknuti uspjeli su otjerati potencijalne igrace za koje bi mozda mogli zaraditi neku marku.

Redom, Beganovic, Sadikovic, Durakovic, Mujagic, ima ih jos.

A sad prelaze na pljuc pljuc Zerica..

Malo previse idealizirate neciji rad a ustvari je skroz drugacije.

Namakni novac jer si dosao da napravis klub, a to nije stvar navijaca nego uprave. Cemu potenciranje

Ovoj upravi su dosle pare od Visce, dio neki.

Koliko smo potrosili na raskide ugovora stavite na papir. Pola Bajicevog transfera a mozda vise.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 14 jun 2017, 10:43

Buffon1 je napisao/la:Ovo je prvi put u historiju da navijaci skupljaju pare i navijaci su ih skupili.

Dva transfera od 2 miliona dobili od igraca koje im je ostavila prosla uprava, nebitno ko.

Za kratko vrijeme kad je tesko namaknuti uspjeli su otjerati potencijalne igrace za koje bi mozda mogli zaraditi neku marku.

Redom, Beganovic, Sadikovic, Durakovic, Mujagic, ima ih jos.

A sad prelaze na pljuc pljuc Zerica..

Malo previse idealizirate neciji rad a ustvari je skroz drugacije.

Namakni novac jer si dosao da napravis klub, a to nije stvar navijaca nego uprave. Cemu potenciranje

Ovoj upravi su dosle pare od Visce, dio neki.

Koliko smo potrosili na raskide ugovora stavite na papir. Pola Bajicevog transfera a mozda vise.
Imas skupstinu i svi odgovori na tvoja pitanja se tu nalaze.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 11:43

Treba samo klimat glavom, ako ne klimaš ne podržavaš Želju.

To ti priča IdemoPlavi?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 14 jun 2017, 11:47

Neandertalac je napisao/la:Treba samo klimat glavom, ako ne klimaš ne podržavaš Želju.

To ti priča IdemoPlavi?
Evo samo mi sad reci. Eto ja klimam ti ne klimas. I sta sad? Sta ce se promjeniti? Hoce li biti bolje sto ti ne klimas a ja klimam?
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 11:52

Idemoplavi je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Treba samo klimat glavom, ako ne klimaš ne podržavaš Želju.

To ti priča IdemoPlavi?
Evo samo mi sad reci. Eto ja klimam ti ne klimas. I sta sad? Sta ce se promjeniti? Hoce li biti bolje sto ti ne klimas a ja klimam?
Vrlo jednostavno, treba prestati sa tim. Čovječe jel normalno toliki broj igrača u dvije godine i da nam Dejo kaže u plusu smo, svi aplauz?

Jel' normalno to hbte, kakav plus u piqku materinu?

Realno te pitam, reci kao Željovac!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2017, 11:53

Zeljo92 je napisao/la:Imas skupstinu i svi odgovori na tvoja pitanja se tu nalaze.
Hehe, pa čim se registrovao bilo je jasno u kojem pravcu će ići.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 14 jun 2017, 12:08

Neandertalac je napisao/la:
Idemoplavi je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Treba samo klimat glavom, ako ne klimaš ne podržavaš Želju.

To ti priča IdemoPlavi?
Evo samo mi sad reci. Eto ja klimam ti ne klimas. I sta sad? Sta ce se promjeniti? Hoce li biti bolje sto ti ne klimas a ja klimam?
Vrlo jednostavno, treba prestati sa tim. Čovječe jel normalno toliki broj igrača u dvije godine i da nam Dejo kaže u plusu smo, svi aplauz?

Jel' normalno to hbte, kakav plus u piqku materinu?

Realno te pitam, reci kao Željovac!

Je li mislis da ljudi lažu? Ako mislis otiđi fino kao čaln kluba i traži uvid ako ti je toliko zabremede. Spinujes bezveze i hvatas se za nebuloze. Dovodilo se i odvodilo godinama. Smatram i ja da nije dobro ali se ponašaš kao da je ovo samo sad se desilo i nikad prije. KAd me več vučeš za jezik, gdje su bile te legende kluba kad je klub tonuo u nekoliko faza kroz svoju historiju i bio otvoren da primi slamku bilo koga ko želi da pomogne? Poslije prvog otakaza Amara i odlaska Zujage legende naše? Što tad ne upadose legende i ne spasie klub i napravise po svojim uzusima? Zato sto je bio zavaljen do guše i nije bilo para. Pa opet dodjose "spasioci pa ga zavališe do guše ali ovaj put bi i ostali nego jbg malo se država umjesala, pa rekla e nece vise ovako moći, pa malo savez rekao nece vise ovako moci dok se ne izmire pare, i kad su sabrali dva i dva se so jednodnog noge se uhvatili sa misljom u glavi neka ovo neko drugi vraća. U ono doba se nije moglo ni trositi na raskide jer nije ni postojalo ugovora kako treba vec se pare u kesu davale. Pitaj Malo Vernesa, Adila, i ostale koliko su im ti tvoji magovi ostali kratki, ili i to opravdavas? I ja cu u kafani u kojoj ne izadjem racune i imam deset konobara na dnevnici milione obrnuti, ali bgm u kafani gdje izadjem svaki racun, nemam pica ispod stola i gdje su mi svi konobari prijavljeni k.urac od ovce obrnuti. A ti i dalje spinuj na Deju, Cenana, Misketa, raskide jer vjerovatno imas dobar razlog za to, nije to sto ti voliš Želju, vec zato sto te filuju Tuborg haveri i njihov kolovođa :ljepota:
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 12:18

Ma sve si mi rek'o. Klimač.

Kako te nije stid!?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la narodniheroj » 14 jun 2017, 12:23

Treba biti pošten i reći da je najbolje neko vrijeme ne ulaziti na forum, rasprave se svedu na lična vrijeđanja što ni u kom slučaju nije uredu. Razlike u mišljenjima bi trebale biti dobrodošle, još ako se argumentovano diskusuje još bolje. Reči za nekog da nije željovac zato što ne klima glavom na ove pokušaje pranja katastrofalno ispuštene titule, je nebulozno. Takođe, pljuvati po najuspješnijem treneru u istoriji ove lige je nedopustivo, to se ne smije dopuštati na ovom djelu foruma. Takve sam stvari nekad mogao čitati samo na djelovima foruma gdje pišu oni koji su godinama patili zbog postojanja Amara i koji se useru samo na pomen imena Amar Osim. Zar je tako teško imati svoj stav, zar se po pamet mora ići kod manje uspješnih :kafa:

dimitrije21
Postovi: 75
Pridružen/a: 06 dec 2016, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dimitrije21 » 14 jun 2017, 12:30

Dobra pojačanja po mom ukusu treba nam Ramović, redžić Ordagić dvojica od tri bar da bi imali vezu kako bog zapovjeda, i krilo i lijevi bek subić, il Jašarević ovaj Ordagić jedva čeka da ga neko uzme jer je stalno na sportsport.ba udarna vjest nametanje odlaska.

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 14 jun 2017, 12:32

Tuga je ovo. Mogu razumiti da ovi u upravi misle da klub postoji od 2015 god i da su ga oni osnovali al ne mogu shvatiti da neko ko za sebe misli da je navijac kluba misli isto tako. Al nema veze doci ce vrijeme kad ce neko svoditi racune i ovima pa ce na skupstini objaviti i njihove rezultate rada pa cemo vidjeti kako se moglo zaraditi na raskidima ugovora
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 12:33

Nema sramote, nema odgovornosti.

Reći da je navijačima drago jer nismo uzeli titulu je van svake pameti, drsko, bezobrazno, bljutavo, neljudski.

Svakom svačije, valjda samo okreneš obraz pa postaviš drugi...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 14 jun 2017, 12:54

Dobro i sta sada, eto recimo da danas ode ova uprava zajedno sa Slavkom i Cenanom sta cemo onda ? Da li mozda negdje neka ekipa ljudi to ceka da oni dođu i onda ce teci med i mlijeko ?

Da neko imenom te ljude navede ovde ako nije problem, jer su ti neki ocigledno stucniji od ovih trenutnih ljudi ? Niko nije pomislio da moze biti gore, samo bolje ?
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 13:01

Zenzo je napisao/la:Dobro i sta sada, eto recimo da danas ode ova uprava zajedno sa Slavkom i Cenanom sta cemo onda ? Da li mozda negdje neka ekipa ljudi to ceka da oni dođu i onda ce teci med i mlijeko ?

Da neko imenom te ljude navede ovde ako nije problem, jer su ti neki ocigledno stucniji od ovih trenutnih ljudi ? Niko nije pomislio da moze biti gore, samo bolje ?
Polako, dečko.

Nisi mi juče odgovorio, kako možemo biti u plusu a da nemamo para, pod jedan. Dva, kako si rekao stabilni smo, pa stabilizovat ćemo se i onda ćemo imati para.

Prvo da ovo razjasnimo za širi forumski auditorij.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 14 jun 2017, 13:26

Ide Jug uskoro ;)
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 14 jun 2017, 13:28

Zenzo je napisao/la:Dobro i sta sada, eto recimo da danas ode ova uprava zajedno sa Slavkom i Cenanom sta cemo onda ? Da li mozda negdje neka ekipa ljudi to ceka da oni dođu i onda ce teci med i mlijeko ?

Da neko imenom te ljude navede ovde ako nije problem, jer su ti neki ocigledno stucniji od ovih trenutnih ljudi ? Niko nije pomislio da moze biti gore, samo bolje ?
Imam osjećaj da bi Neandertalac u tom slučaju sa svojim ljudima došao u klub, grupna faza LP bi bila blizu, momčina ima viziju očigledno :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 14 jun 2017, 13:33

Forum je poludio malo :) ako klimaš ne valjaš, ako ne klimaš opet ne valjaš a ako imaš svoje izdvojeno mišljenje mimo ove dvije opcije, e tek' si onda najeb'o! :D
Dajte ljudi malo uvažavanja, država u kurcu, narodu kurcu, pojedinci cvjetaju, sport u **** i sad mi k' nešto sanjarimo.
Izlet u Evropu će biti baš k'o izlet na Barice, dođoh, vidjeh, otidjoh :)
legende ne legende, bez jakog uporišta u Zakonu, kojeg naravno nema, "žali se Huso materi" znači haustore nam jbene privatizuju do vrata i to je moguće, zgrade privatnici nam prave i mijenjaju urbanističku sliku ovoga grada, a ne može se u klub uletiti 100% kao vlasnik 1/1, kao automobila npr.
Ma pustite više šuplje!
Samo Željo je bitan, i Zakon valjan, pa i sutra da taj neki famozni imaginarni investitor ili gazda koji bi sutra došao da poklopi i Vedrane i Ćenane i qurce i palce.
Ne bi više ni foruma bilo, šta ćeš se žaliti na nekoga ili prizivati nekog trećeg kad GAZDA odlučuje. MRŠ! :)
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 14 jun 2017, 13:49

Zeljo92 je napisao/la:Ide Jug uskoro ;)
Prvo da se hoce istok zavrsiti sa poslovnim prostorima pa neka ide jug.
Radi li se ista konkretno na istoku?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.