FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jun 2017, 23:13

zna li se jel potpiso sa nama zec amaterski ili profesionalni ugovor? jer se mora platit ona naknada ako je profesionalni, vidim da do sad nije imo takav
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 13 jun 2017, 23:31

Virtu4l je napisao/la:Ne mogu i Dado i Žera, jedan mora otići.
Nikakva tragedija da oba odu.
- Zeljeznicar -

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 13 jun 2017, 23:43

Zenzo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ne mogu i Dado i Žera, jedan mora otići.
Nikakva tragedija da oba odu.
Ma neee babo će pljuvati i klub i trenera, i upravu, Na sve strane gdje god stigne,pojedini će ga još dodatno hanjcati, a mali Žera iz Bakusa, taj dokazani talenat će imati zagarantovano mjesto u prvih 11. To im je strategija. Može al u rcuku...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jun 2017, 23:47

I Lendic nije izlazio iz Argelinija pa je imao zagarantovano mjesto u prvih 11 i kad nismo imali nikakve koristi od njega. Jos se ponasao kao je klub njegov pa glumio neku zvijezdu.

Vise sam za to da Zeric ostane. Obojica ne mogu,a Zeric je zasluzio priliku. Zao mi je Dade,ali tako je kako je. I ovako imamo najgori vezni red.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 13 jun 2017, 23:49, ukupno mijenjano 2 puta.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Buffon1
Postovi: 120
Pridružen/a: 05 jun 2017, 10:11

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buffon1 » 13 jun 2017, 23:48

Velike stete ako pljuje upravu ..

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 00:08

Monci je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ne mogu i Dado i Žera, jedan mora otići.
Nikakva tragedija da oba odu.
Ma neee babo će pljuvati i klub i trenera, i upravu, Na sve strane gdje god stigne,pojedini će ga još dodatno hanjcati, a mali Žera iz Bakusa, taj dokazani talenat će imati zagarantovano mjesto u prvih 11. To im je strategija. Može al u rcuku...
Slažem se, sve to treba s noge na nogu u inat. Nek klub ne zaradi ni marke al' neće igrat!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 14 jun 2017, 00:16

Na dajte ba, mali nije izdominirao u juniorima, neka pokaže nešto. Neka na treningu pošalje svima poruku svojom igrom, zalaganjem, kvalitetom da zaslužuje igrati. Ko od Vas gleda treninge? Iskreno? Da gledate vidjeli bi šta je kurcobolja u pravom smislu riječi. Neka babu sluša, i neka se ne sikira, veliku će karijeru napraviti...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 00:31

Monci je napisao/la:Na dajte ba, mali nije izdominirao u juniorima, neka pokaže nešto. Neka na treningu pošalje svima poruku svojom igrom, zalaganjem, kvalitetom da zaslužuje igrati. Ko od Vas gleda treninge? Iskreno? Da gledate vidjeli bi šta je kurcobolja u pravom smislu riječi. Neka babu sluša, i neka se ne sikira, veliku će karijeru napraviti...
Ma klošar, fol talenat.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 jun 2017, 01:17

da mi je kako postat cenanov haver, pa da mi ugovor ponudi, da osiguram sebi egzistenciju :hmmmmm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 14 jun 2017, 01:29

irfo je napisao/la:da mi je kako postat cenanov haver, pa da mi ugovor ponudi, da osiguram sebi egzistenciju :hmmmmm:
J.ebem li mu majq majcinu!!!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 14 jun 2017, 01:30

irfo je napisao/la:zna li se jel potpiso sa nama zec amaterski ili profesionalni ugovor? jer se mora platit ona naknada ako je profesionalni, vidim da do sad nije imo takav
Napunio je 23 godine, nema potrebe za amaterskim ugovorom jer se ne plaća naknada za treniranje kad igrač napuni 23. :)
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 jun 2017, 01:35

Jaozinho22 je napisao/la:
irfo je napisao/la:zna li se jel potpiso sa nama zec amaterski ili profesionalni ugovor? jer se mora platit ona naknada ako je profesionalni, vidim da do sad nije imo takav
Napunio je 23 godine, nema potrebe za amaterskim ugovorom jer se ne plaća naknada za treniranje kad igrač napuni 23. :)
hvala :thumbup:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 jun 2017, 01:39

Zeljo92 je napisao/la:
irfo je napisao/la:da mi je kako postat cenanov haver, pa da mi ugovor ponudi, da osiguram sebi egzistenciju :hmmmmm:
J.ebem li mu majq majcinu!!!
Sto je najtuznije, nas SD jos nije skonto sta je razlog pa smo pali u finisu sezone, kaze danas pokusat cemo vidjeti sta je razlog zasto momci nisu odigrali kako se ocekivalo :lol:
bio malo na godisnjem direktor, ima sad vremena za razmisljanje, ha ya :kafa: bezveze da se sekira
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 14 jun 2017, 01:40

Cut ces me sa istoka kako mu hebem majq prvoj evropskoj utakmici sve mu hebem i haveru mu sesaru
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Buffon1
Postovi: 120
Pridružen/a: 05 jun 2017, 10:11

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buffon1 » 14 jun 2017, 02:16

Zamisli, sram ih bilo da babo tako psuje na upravu.
Kao da su svete krave indije, neki bogovi nesto, pa da se ne smije pricati o njima negativno.
Stvarno nekad vidis kako ljudi samo gledaju interese, **** se njima za Zelju. Upadnu u neki krug ljudi i svi imaju isto misljenje.
Tako stanje uma im moze samo donijeti kontra efekat.
Ovako lose selektiranje igraca, prekide ugovara s mladim, orkerstrirano pisanje protiv djeca da ljudi steknu pogresno misljenje o mladicima a onda nam cudno kad se psuje na utakmici.
Pisao sam vec ranije o tome a ljoze ne vjeruje.

Ljoze, citaj sad pljuc pljuc na Zerica pa kad nas glupi narod stekne pogresnu sliku o igracu, bice ti cudno sto mu psuju majku i babu.

Ljudi razmisljajte svojom glavom, a ne glavom poltrona koji s namjerom podvaljaju price.
A sve u interesu naseg kluba a ne ljudi koji cuvaju stolice. Jer su sad bitni a kad odu iz Zelje nece ih niko **** 5%. Stolica je cudna furka.

Uhinje se malo da kontas nisu a onda se provale vrlo brzo. Ispricana bajka odavno..

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 14 jun 2017, 02:44

Sad će i Sulejman Krpić u želju. AIK ga daje na posudu

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 14 jun 2017, 03:06

nide je napisao/la:Sad će i Sulejman Krpić u želju. AIK ga daje na posudu
Ako Gotal ne potpise moguce...sumnjam u to mada ne bih volio da dodje.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 08:45

A šta je fazon da se pljuju djeca koja nisu ili neće zaigrati za prvi tim? Volio bih da mi neko objasni kako to da su krivac uvijek, ali fakat uvijek ti dječaci od 17_18 godina koji su po iskazima "forumaša" sve a samo ne talenti ili fudbaleri, upitnih morala i karaktera?

Kako to?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 14 jun 2017, 09:29

Čitam postove i vidim da ste svi naoštreni toliko baš kao da se ne radi o našem Želji. Bošnjo samo zna da sjedi ugodno zavaljen i da pljuje i blati. Aferim. Sjedim neku noć sa ljudima koji imaju na leđima tekmi sto po bivšoj jugi sto po ovim vrletima i kažu mi da od kad znaju za sebe k.urac ih bolio ko je direktor ko je predsjednik kolika je kome plata jel redovna ili nije. Njih je samo zanimala ekipa navijanje i tako je i danas. Kažu ovi balavci danas bi samo mjenjali svaki dan, a u stvarnom životu smiju samo posteljinu da promjene kad matere najure.
Kod nas su uvijek "najvecu" pamet imali konobari i portiri jbg svoje neuspjehe i frustracije uvijek optuzivali druge i u tuđe novčanike zavirivali a nikad da pogledaju u ogledalo i priznaju do koga je.

Ja ću bodriti i navijati Želju dok sam živ ma ko god igrao za njega i na kome god mjestu bili, jer on je za mene jedan jedini i nepobjedivi!!!
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 jun 2017, 09:49

Idemoplavi je napisao/la:Čitam postove i vidim da ste svi naoštreni toliko baš kao da se ne radi o našem Želji. Bošnjo samo zna da sjedi ugodno zavaljen i da pljuje i blati. Aferim. Sjedim neku noć sa ljudima koji imaju na leđima tekmi sto po bivšoj jugi sto po ovim vrletima i kažu mi da od kad znaju za sebe k.urac ih bolio ko je direktor ko je predsjednik kolika je kome plata jel redovna ili nije. Njih je samo zanimala ekipa navijanje i tako je i danas. Kažu ovi balavci danas bi samo mjenjali svaki dan, a u stvarnom životu smiju samo posteljinu da promjene kad matere najure.
Kod nas su uvijek "najvecu" pamet imali konobari i portiri jbg svoje neuspjehe i frustracije uvijek optuzivali druge i u tuđe novčanike zavirivali a nikad da pogledaju u ogledalo i priznaju do koga je.

Ja ću bodriti i navijati Želju dok sam živ ma ko god igrao za njega i na kome god mjestu bili, jer on je za mene jedan jedini i nepobjedivi!!!
Vidi, slažem se sa tobom, al' fakat. Takav smo narod da mislimo kako smo najpametniji i kako znamo sve, umiješati ćemo se u svaku moguću diskusiju, pametovati, predlagati, objašnjavati. Još ako tu dodamo mlađe generacije koje su povodljive i nerijetko jako bezobrazne, dobijemo bućkuriš u kojem je normalna i zdrava diskusija skoro nemoguća. To je tako i ja se slažem sa tobom.

Međutim u poentiranju se ne slažem jer nam podmećeš zamjenu teza. Ako dozvoliš da pojasnim.

Ne mogu ja brate navijati za "ustaljene procedure, za transfer rokove bez smisla, za polovnjake skupo plaćene a koji svojim igrama i ponašanjem ne zaslužuju Željin grb, za raskide na silu, za nepostojanje strategije, za konstantne greške, za opravdavanje grešaka, za pljuvanje mladih, za pljuvanje legendi, za rasipništvo, za jednoumlje.

Ne mogu ja navijati za Ćenana, za pitara. Za Deju Nikolića koji je stručan koliko i ja, da nam on dovodi igrače, za Manuela koji kaže "Mi smo stvorili klub", za činjenicu da za legende nema mjesta jer nisu podobni, za poslušnike i poltrone, za nestručne ljude koji guraju nos gdje mu nije mjesto a slažem se sa tobom, struka/ struci.

Svaka čast ko može, ja ne mogu. Miješaš kruške i jabuke.

Željezničar za život cijeli!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: deyo i 30 gostiju.