FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 10 dec 2017, 19:35

halaliMi je napisao/la:Kako je mogao doci Elsner doci ce neko drugi, isto kao sto se vratio Stanic moze se vratiti neko drugi. Pravila nema.
Stanic je sutio, nikad od njega nisi cuo da baljezga gluposti.

Kerla - sta reci
Bekrija - rumeni mi je bio drag ali nije njegovo maslo za Ramazana.
Zeba - poslije slobode nikad se nije trebao vratiti.
Bogicevic - nas jos sudio.

Valjda necemo praviti vise takve greske, nista protiv navedenih.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 10 dec 2017, 19:36

Pa Bogicevic ti je jedan od najboljih igraca ove sezone.To nisu greske, nego prava stvar.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 dec 2017, 19:39

Ima u juniorima jedna jako dobra generacija od koje svi tek očekujemo ono najbolje. Ne treba ih zapostavljati već pruziti priliku da se dokažu. Pisali smo nedavno o tome i nekako sam uvjeren da će se bar jedan od njih nametnuti na pripremama.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 10 dec 2017, 19:47

Puna podrška juniorima. Samo da smo svjesni da se ide i na titulu i na kup. Pitanje je koliko je sa previše juniora i neiskustva u ekipi to realno? Sa druge strane ne sumnjam u Adu nimalo, mislim oko djece, zna on to kvalitetno gurati, dozirati, davati šansu. Sigurno će neke od njih voditi na pripreme. Ja bi poveo oba beka, Šehića i Beširevića i Dacića
Zadnja izmjena: Monci, dana/u 10 dec 2017, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 10 dec 2017, 19:47

Mišljenja sam da od trojke Beširević, Dacić i Šehić, jedan mora eksplodirati. Naročito me iznenadio razvoj Beširevića po pitanju čije fizike i igre sam bio skeptik, al' momak me zaista pozitivno iznenadio. Sigurno je najjači lijevi bek juniorske lige, a i u LP se mogao vidjeti njegov osjetan napredak u odnosu na prethodnu sezonu.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 dec 2017, 19:55

Na pripreme obavezno povesti Besirevica, Dacica i oba Sehica. Ja bih poveo jos Velica ili Zilica.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 10 dec 2017, 19:57

halaliMi je napisao/la:Pa Bogicevic ti je jedan od najboljih igraca ove sezone.To nisu greske, nego prava stvar.
Ja i treba svakom ko nas blati dati kapitensku traku, da nam se svi smiju. (igra dobro to je tacno)
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 dec 2017, 19:58

LjoZee je napisao/la:Na pripreme obavezno povesti Besirevica, Dacica i oba Sehica. Ja bih poveo jos Velica ili Zilica.
Ne znam koliko je to izvodivo ali i ja bih nešto slično. Uz ove koji su vec sada tu, klub bi mogao profitirati u milionima eura za koju godinu. Takođe fudbalski ništa lošiji nisu od ovih starijih, samo fizički inferiorijniji i nedovoljno iskusni.

Onaj malac Hasanović ima opasne predispozicije. Jos je mlad ali ona eksplozivnost i snaga, definitivno bi mogao ubrzo zakucati na vrata prvog tima ako nastavi raditi na sebi.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 10 dec 2017, 20:03

Ja od malog Hasanovica u juniorima puno ocekujem, mali je zvijer, bice nesto tipa Armina Hodzica.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 10 dec 2017, 20:04

MocMahale444 je napisao/la:
halaliMi je napisao/la:Pa Bogicevic ti je jedan od najboljih igraca ove sezone.To nisu greske, nego prava stvar.
Ja i treba svakom ko nas blati dati kapitensku traku, da nam se svi smiju. (igra dobro to je tacno)
Bogi je sa Graovcem bedem pred nasim golom. Bogi je preiskusan i on mora produziti ugovor.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 dec 2017, 20:05

Ma treba klub i Hasanovicu i Zilicu ponuditi ugovor. Ne kostaju oni puno, a generacije je fakat puna talentovanih mladica. Steta je izgubiti i jednog od njih. Zato na vrijeme treba reagovati.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 10 dec 2017, 20:08

Sandokan87 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
halaliMi je napisao/la:Pa Bogicevic ti je jedan od najboljih igraca ove sezone.To nisu greske, nego prava stvar.
Ja i treba svakom ko nas blati dati kapitensku traku, da nam se svi smiju. (igra dobro to je tacno)
Bogi je sa Graovcem bedem pred nasim golom. Bogi je preiskusan i on mora produziti ugovor.
'
Jesam li napisao da nije, opet to tuzakanje kluba i ismijavanje je bilo :puke:
Graovac igracina.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 10 dec 2017, 20:13

Najmanje golova smo primili ove polusezone.
Nismo nešto naročito efikasni, ali smo uvijek postizali pravovremene golove, bilo da smo trebali preokrenuti rezultat ili riješiti pitanje pobjednika.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 10 dec 2017, 20:14

MocMahale444 je napisao/la:
halaliMi je napisao/la:Pa Bogicevic ti je jedan od najboljih igraca ove sezone.To nisu greske, nego prava stvar.
Ja i treba svakom ko nas blati dati kapitensku traku, da nam se svi smiju. (igra dobro to je tacno)
Nisam neki fan Bogicevica niti sam za to da nosi kapitensku , ali je to rezonski.Bas onakav treba biti kapiten po meni. Cesto pravi pritisak na sudije , komanduje odbranom i ekipom i uz to je najveci mangup u ekipi bar na prvu. On je trebao biti jedna od legendi Zeljeznicara , ali ga nahajca rumeni. Nek je on tuzio i ja bih na njegovom mjestu , ali moglo je to malo tise i bez kvazi sindikata.

Cestitke momcima , nastavljamo ovo ako Bog da i na proljece.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 dec 2017, 20:15

Ovo je Zeljo. Puni sampouzdanja, jaki i kada smo u deficitu. Danas sam vidio Zelju i prestetan sam. Nadam se da ce Stani biti ponudjen novi i ako treba bolji ugovor i da necemo poneseni slavom u prelaznom roku praviti gluposti.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 dec 2017, 20:17

Iskustvo kada je danas nakon penala uletio među četiri igrača Radnika, stao ispred njih i tražio drugi žuti. To je samo jedan detalj šta je iskustvo iako ga ni ja ne mirisem još od Maribora. Ali da igra dobro ovu pokusezonu, igra.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 dec 2017, 20:27

[emoji57] slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 20:42

LjoZee je napisao/la:[emoji57] slika
Vjerujem da će ostati, zapravo sam siguran da on ima želju i nadam se da će se dogovoriti sa ljudima iz kluba oko novog ugovora.

PS: Bolje je da priliku na lijevom beku dadnemo Bešireviću nego što ćemo dovesti nekog srpsko/hrvatskog polovnjaka.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Damir05
Postovi: 278
Pridružen/a: 24 avg 2012, 15:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Damir05 » 10 dec 2017, 20:44

Najveca dobit Zelje proslog prelaznog roka je Ramovic Sinan,ljudi moji momak igra svaka mu cast.Decka znam i privatno i znam da zivi sportski zivot sve vrijeme,to se vidi i tokom tekmi.Isao je stepenicu po stepenicu,igrao u Gorazdu,pa Velezu,Mladosti i dosao u velikog Zelju za kojeg i navija citav zivot.Poslije Zelje, volio bih da ode negdje vani gdje bi obezbijedio svoju egzistenciju,jer zasluzuje momak sigurno.....
E vidis da si dobio extra igraca-klasu,i odmah treba produziti jos godinu dana koliko god ima ugovora i eto ti para prilikom ponude,al eto,kod nas se sve ceka u posljednji cas,kad istice ugovor.......
Zeljo je ovih dana bio vrh,ceka nas plavo proljece aBD............

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 10 dec 2017, 20:45

Čime ih kljukaju zadnjih 4-5 utakmica?!
Trka je fantastična i još se igra na dva fronta.
REspekt!
VOlim te Željo!

Zadnju liniju imamo u juniorima mrak. Samo u vatru! Gvožđe se kuje vruće, a naša djeca će to dokazati i na terenu Admire.
P.S. Javno ti kažem izvini. Nakon Viteza je vruća glava jbg.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.