FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 avg 2017, 22:22

Tad smo se malo preracunali. [emoji38]

Da smo tu bar bod uzeli...
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 13 avg 2017, 22:23

Inače bih bio u ekstazi analizirajući ova četiri kola, ali ne mogu više, stvarno nemam volje da se nadam i da letim u nebesa. Od očaja do sjaja po ko zna koji put. Liga je izgleda luđa nego ikad, bukvalno, ali bukvalno svako svakoga može dobiti.

Utakmicu po utakmicu, pa šta bude.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2017, 22:57

Samo da kazem, po 1000x, Stevanovicu ubleho :thumbdown:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 13 avg 2017, 23:27

Nismo ni mi taj zadnji derbi baš dočekali u idealnoj atmosferi. Ok, igrao ti je remi za titulu, al' si prije toga izgubio dva u Krupi, već su počele kružiti neke priče o dešavanjima u klubu, svlačionici, među igračima...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 avg 2017, 23:34

Za razliku od njihove atmosfere nasa je bila odlicna. Oni izgubili od Zrinjskog i finale Kupa pa se onda ono izdesavalo sa Crnkicem i Rustemovicem itd. Jedan j..... bod nam je trebao i to nisu bili u stanju osvojiti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 14 avg 2017, 08:46

Realno zaslužili smo titulu prošle sezone kao što je i Zrinjski zaslužio tj. nezasluženo. Na kraju se to i ispostavilo, pčkastim igrama u Krupi i na derbiju.
Ćelo je tad trebao i morao ići nakon tih debakla, a ne ovako. Sjaši Kurta, uzjaši Murta.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 avg 2017, 10:21

Udruženje "Bordo Glavići".

Ja sam kritikovao sve redom zbog ovih sranja oko derbija, kako smo krenuli od utakmice ćemo okrenuti i ono malo normalne raje koji tu još uvijek vide, eto kao neku tradiciju i ljepotu koja bi se morala njegovati.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shzna » 14 avg 2017, 10:28

Ma samo 5%, svakako nasih milju i po ce raznijeti njihove u navijanju kako god.

Radulovicu Aleksandre yebem ti mamu krezavu u usta!
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 avg 2017, 10:31

Mđda ovako i treba, da dotaknemo dno i da se zla krv očisti.

Kakvo jeftino skupljanje poena od strane lihvara i dupelizaca koji su učestvovali u prodaji kluba pa sada preko Željinih leđa glume neki izopačeni stav privrženosti i ljubavi.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shzna » 14 avg 2017, 10:37

Nije to vise derbi Nea, mani se sentimentalnosti i navike da poslije utakmice ides sa pitarima da se prcate, sad je nesto drukcije, sad je doza dusmanluka ogromna i derbi nije derbi. Dakle, strogo i samo 5% a pogotovo zbog onog dusmanakog cupanja i kurcenja proslo ljeto.

S lesevima smo vazda na ratnoj nozi, dodje ih bruku, a n napravise stete na stadionu ni 5 KM.

Derbi nije derbi otkad im svabe ispiru mozak, al ko ih yebe sami su birali taj put pa sad poslije svakog derbija dobijaju po labrnji.
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 14 avg 2017, 10:52

Nije više derbi, definitivno. Zbog mnogo stvari.

Hbga, utopista i puca me sentimentalna a kako je krenulo bit ću jedan od najžešćih da ga skroz razhebemo. Kada ne znamo i ne želimo čuvati nešto lijepo hajde da ga uništimo za sva vremena.

Tek tada će mnogima doći iz guzice u glavu.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 14 avg 2017, 11:30

shzna je napisao/la:S lesevima smo vazda na ratnoj nozi, dodje ih bruku, a n napravise stete na stadionu ni 5 KM.
Bravo :clap:
Evribadi sej Željo
Željoooo

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 14 avg 2017, 11:34

shzna je napisao/la:Nije to vise derbi Nea, mani se sentimentalnosti i navike da poslije utakmice ides sa pitarima da se prcate, sad je nesto drukcije, sad je doza dusmanluka ogromna i derbi nije derbi. Dakle, strogo i samo 5% a pogotovo zbog onog dusmanakog cupanja i kurcenja proslo ljeto.

S lesevima smo vazda na ratnoj nozi, dodje ih bruku, a n napravise stete na stadionu ni 5 KM.

Derbi nije derbi otkad im svabe ispiru mozak, al ko ih yebe sami su birali taj put pa sad poslije svakog derbija dobijaju po labrnji.
Doci ce ovi "ultrasi" nama svima glave, mislim na noramlne ljude i navijače, cuj ultras a vecina ih se ne brije i ima u prosjeku 56kg. A ne zna nista obuci osim crne majice,pa nek idu BG pa stadion JNA da gledaju Partizan ako vole crno-bele!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 14 avg 2017, 12:24

cruz40 je napisao/la:
shzna je napisao/la:Nije to vise derbi Nea, mani se sentimentalnosti i navike da poslije utakmice ides sa pitarima da se prcate, sad je nesto drukcije, sad je doza dusmanluka ogromna i derbi nije derbi. Dakle, strogo i samo 5% a pogotovo zbog onog dusmanakog cupanja i kurcenja proslo ljeto.

S lesevima smo vazda na ratnoj nozi, dodje ih bruku, a n napravise stete na stadionu ni 5 KM.

Derbi nije derbi otkad im svabe ispiru mozak, al ko ih yebe sami su birali taj put pa sad poslije svakog derbija dobijaju po labrnji.
Doci ce ovi "ultrasi" nama svima glave, mislim na noramlne ljude i navijače, cuj ultras a vecina ih se ne brije i ima u prosjeku 56kg. A ne zna nista obuci osim crne majice,pa nek idu BG pa stadion JNA da gledaju Partizan ako vole crno-bele!
Vala, u pravu si 100% :thumbup: :salut: :clap:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2017, 12:25

Joj saopstenja. Komedija [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

josmenijeproslo
Postovi: 41
Pridružen/a: 15 jul 2017, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la josmenijeproslo » 14 avg 2017, 12:34

molim upravu sarajeva da nam daju 1% karata, opet cemo pokazat sta je ljubav, taj jug citavu sezonu zjapi prazan i veci dio zapada i sad nesta ufatili glumit naki bordo prijatelji, vise mrze nas nego sto vole sarajevo. Al opet to je dokaz koliko smo veliki.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 14 avg 2017, 12:40

Davno sam ja pisao o njihovim sezonskim za jug. Kakva je to zvrčka i odakle su se pojavile, nemam pojma.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 14 avg 2017, 13:41

Evo čitam za Gotala potpisao za Istru. Nije kažu prošao probu i tako se skrasio u Istri. Ovo je dokaz kako Ozbiljni klubovi prave ekipu. Neka imaš iskustva i dobar CV nego de ti dođi da mi tebe vidimo tvoje današnje kvalitete i socijalno ponašanje. Kada se klub uredi ovako tada nemaš raskida ugovora svaki kvartal i slično. Nadam se da će naša uprava sazrijeti i poći raditi posao sa vizijom od par godina u naprijed a ne samo da preguramo polusezonu ili u najboljem slučaju sezonu i hajde onda ispočetka

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 14 avg 2017, 13:50

Ako se ne varam Gotal je ispalio Istru također tamo nekad na početku prelaznog roka, dogovorio sve uslove s njima i odjednom se uhvatio varijante noge ali eto završi ipak kod njih.

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 14 avg 2017, 13:56

Izgleda da trebamo biti sretni ako nam Đelmić stigne kako bi pomogao ekipu. Još Kokota da vratimo i to bi bilo to. Tada bi imali "šampionsku" ekipu. Ovo je žalosno da ovakav klub mora od dovodi igrače svakih 6 mjeseci i da te igrače naziva pojačanjima i opet dovode pojačanja na ova pojačanja i raskida ugovore sa nekim drugim nakon sljedećih 6 mjeseci. Ovo ide u nedogled. Nemamo viziju u ovom sportskom segmentu ni 2 %. Uz dužno poštovanje prema svakom pojedincu koji sigurno daje svoj max za klub mislim da što se ovog sportskog segmenta tiče da tu se moraju dogoditi velike promjene i doći ljudi sa današnjim vizijama rada. Mislim da nam i brend opada ovako ako se raskidaju ugovori svako malo.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t, desnibocni, Edin TM87, GIBRA, Maestro^^, maho_sa, PointBlank i 187 gostiju.