FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 22 jun 2013, 13:44

Ostali smo bez najpouzadnijeg stopera u posljednjoj sezoni, ostali smo bez golmana koji je bio mozda i najkonstantniji dio ekipe. Ostali smo bez Bekrica, igraca za kojeg svi vrlo dobro znamo da bi nam mogao donijeti puno toga kad bi bio u pravoj formi jer nam je donio titulu ne tako davno. Dva mlada, takodjer izuzetno konstantna igraca su nam povrjedjena i bez njih smo jos neko vrijeme, u Evropi ih nema definitivno. Stanic, B.Colic i Svraka nemaju pravo nastupa u prvoj utakmici u Evropi. I pored solidnih zamjena to nije ono sto nam moze donijeti iskorak u Evropi, pogotovo gledajuci protivnike na koje mozemo naletiti. Ocekivanja od Evrope su nikakva, meni je zao, ali ni u 4. sezoni od Amarovog povratka nemamo ekipu koja moze parirati solidnim evropskim ekipama, ne odlicnim, nego solidnim. Mozda je ova opaska preuranjena, ni zrijeb jos nije obavljen, ali pokusavam da gledam realno na stvari i da se ne nadam previse da opet ne bi bilo velikog razocarenja.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 22 jun 2013, 13:46

CARSON je napisao/la:
arhimed89 je napisao/la:Svakom realnom je jasno da se ova ekipa nece prosetati ligom,posebno u slucaju odlaska pojedinih igraca.Jedina prednost Zelje je kontinuitet i Ammar Osim.Sto se tice igrackog kadra,ekipa je dosta podmladjena i ostaje da se vidi kako ce se nositi sa pritiskom.Tesko ce biti odbraniti titulu ove godine,konkurencija je dosta teza.Nadam se da ce Ammar svojim umijecem uspjeti da ponovo donese pehar na Grbavicu,ali i u slucaju da ne donese nemam nikakvih zamjerki ponajprije iz razloga sto je dosta podmladio ekipu i sto ocito zeli da neke od njih za sezonu dvije masno unovci i pokusa Zelju staviti na čvrste temelje.
Slazem se ali Klub treba da izadje u javnost i da kaze koji nam je cilj ove sezone jer dupla kruna nije sigurno.
A to su pred pocetak sezone 2011/12 najavili da je cilj dupla kruna???
Jarane,sve zavisi od toga kako ce se teci sezona. Ali,uzimajuci u obzir ove igrace koji se uvode u tim i one koji ce se vratit posle povrede,opet cemo imati ubjedljivo najbolji tim. Samo da ih Brko uigra dobro.
Tomic,Kvesic,Zolotic,Bajic,Hodzic,Sadikovic i sl. nisu polovni igraci nego momci koji znaju lopte i koja imaju veliku mogucnost da se U ZELJEZNICARU razviju u dobre igrace koje ce Zeljo sutra direktno prodat u Wolfsburg,a ne preko Teplica.
Osim toga,pogledaj sad prosjek godina u ekipi u odnosu na prvu Amarovu povratnicku sezonu. Drze se stariji igraci da nose tim zbog rezultata,a mladji se sve vise uvode kao nosioci. Vjerujem da ce uskoro biti manje-vise sve mladi igraci u timu. To je ogroman kapital. Jos da nam je onaj kamp,dje bi nam kraj bio...
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2897
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 22 jun 2013, 13:47

Kakve ces gledati akcije kad od 15 ekipa PL barem 12 dodje na Grbavicu i brane se ..svi u 16 metara i nabij sto dalje..imas 2-3 ekipe koje dodju i nadigravaju se sa nama

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 13:49

propuh je napisao/la: Ja zelim da vidim koji kvalitetan sprint te sto vise suteva van sesnest na svakoj utakmici i kvalitetan centarsut da ne zaboravim.
Na qurac mi se popelo peljanje lopte do iznemoglosti i pokusavanje usetat u go.
Ne treba neka aman zaman artakcija i driblinzi, ali brate ubrzat igru i pucat sa svih strana to se svakako moze.
Zalosno je kad u 90 minuta igre imas jedan ili niti jedan sut van peterca.
Sve ces ti to vijdeti jer imas skolovane igrace pa pogledaj akciju kod prvog gola ove mediteranske nasa tri igraca ucestvuju u akciji.Bicemo i atraktivni i brzi.A da ne pricam kako se moze zaraditi, vrijedni nam je potpis ovih juniora nego bilo sta drugo.Jel znas da i jedna ekipa u PL radi ovo sto mi radimo ? Ovo je jedini ispravan put ako zelis da imas ekipu i da od te ekipe mozes da zaradis. Zamisli osvojimo ligu i na ovu nasu djecu dodas par iskusnih pojacanja za Evrope a nosioc si e onda napravis uspjeh i onda igraci jos dobijaju na cijeni i lakse prodajes. Pnda ti treba trening kamp itd Jos jednom Amar je matematicar izracuna sezenu.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 13:55

Škaljić: Čast je nositi dres Željezničara, želim osvojiti duplu krunu
Ovo govori ako hoces da osvojis nesto moras doci u Zelju :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 14:27

neroazzuro je napisao/la:
CARSON je napisao/la:
arhimed89 je napisao/la:Svakom realnom je jasno da se ova ekipa nece prosetati ligom,posebno u slucaju odlaska pojedinih igraca.Jedina prednost Zelje je kontinuitet i Ammar Osim.Sto se tice igrackog kadra,ekipa je dosta podmladjena i ostaje da se vidi kako ce se nositi sa pritiskom.Tesko ce biti odbraniti titulu ove godine,konkurencija je dosta teza.Nadam se da ce Ammar svojim umijecem uspjeti da ponovo donese pehar na Grbavicu,ali i u slucaju da ne donese nemam nikakvih zamjerki ponajprije iz razloga sto je dosta podmladio ekipu i sto ocito zeli da neke od njih za sezonu dvije masno unovci i pokusa Zelju staviti na čvrste temelje.
Slazem se ali Klub treba da izadje u javnost i da kaze koji nam je cilj ove sezone jer dupla kruna nije sigurno.
A to su pred pocetak sezone 2011/12 najavili da je cilj dupla kruna???
Jarane,sve zavisi od toga kako ce se teci sezona. Ali,uzimajuci u obzir ove igrace koji se uvode u tim i one koji ce se vratit posle povrede,opet cemo imati ubjedljivo najbolji tim. Samo da ih Brko uigra dobro.
Tomic,Kvesic,Zolotic,Bajic,Hodzic,Sadikovic i sl. nisu polovni igraci nego momci koji znaju lopte i koja imaju veliku mogucnost da se U ZELJEZNICARU razviju u dobre igrace koje ce Zeljo sutra direktno prodat u Wolfsburg,a ne preko Teplica.
Osim toga,pogledaj sad prosjek godina u ekipi u odnosu na prvu Amarovu povratnicku sezonu. Drze se stariji igraci da nose tim zbog rezultata,a mladji se sve vise uvode kao nosioci. Vjerujem da ce uskoro biti manje-vise sve mladi igraci u timu. To je ogroman kapital. Jos da nam je onaj kamp,dje bi nam kraj bio...

Kada imas u ekipi Antolovic.Zebu,bekrica,kvesica,besliju,svraku iz najboljih dana ,zolotica svima je bilo jasno da je zeljo najbolja ekipa ali ako u sezoni ostanes bez tih igraca i ne dovedes nikoga (osim nase djece sto je po meni odlican potez) znaci da vise nismo favoriti za titulu ako ostane ova ekipa i ako Amar osvoji titulu onda svaka cast

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 14:33

Pile radi tebe vise necu nista reci za ekipu ako si ti optimista i ja cu onda da budem nego koga li cemo ovaj put dobiti vec me lagano hvata trema

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 14:34

CARSON je napisao/la:

Kada imas u ekipi Antolovic.Zebu,bekrica,kvesica,besliju,svraku iz najboljih dana ,zolotica svima je bilo jasno da je zeljo najbolja ekipa ali ako u sezoni ostanes bez tih igraca i ne dovedes nikoga (osim nase djece sto je po meni odlican potez) znaci da vise nismo favoriti za titulu ako ostane ova ekipa i ako Amar osvoji titulu onda svaka cast
U aktivnom uzimanju te titule su sudjelovali : Antolovic i Svraka ostalo je bilo povrjedjeno ili na klupi. Pa **** te navijaci borca se smijali kad smo doveli Antolovica bila prica da cemo se vise zajebat nego sa Stanceskim. Opusteno ba ima ko ce procjeniti koliko je ova ekipa u stanju. Uostalom nije tacno ni da nismo nikog doveli Bucan, Hadzic i Skaljic su u stanju dostojno zamjeniti igrace koji su otisli .
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 14:37

CARSON je napisao/la:Pile radi tebe vise necu nista reci za ekipu ako si ti optimista i ja cu onda da budem nego koga li cemo ovaj put dobiti vec me lagano hvata trema
Ja nisam bio optimista pred ovu proslu sezonu mislio sam da nam fali nesto malo pa onda povrede i tjeranje Zebe i na kraju opet titula.
Ko da gledam da cemo opet izvuci futaci ali tajno prizeljkujem Slovan. :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 22 jun 2013, 14:37

pile87 je napisao/la:
propuh je napisao/la: Ja zelim da vidim koji kvalitetan sprint te sto vise suteva van sesnest na svakoj utakmici i kvalitetan centarsut da ne zaboravim.
Na qurac mi se popelo peljanje lopte do iznemoglosti i pokusavanje usetat u go.
Ne treba neka aman zaman artakcija i driblinzi, ali brate ubrzat igru i pucat sa svih strana to se svakako moze.
Zalosno je kad u 90 minuta igre imas jedan ili niti jedan sut van peterca.
Sve ces ti to vijdeti jer imas skolovane igrace pa pogledaj akciju kod prvog gola ove mediteranske nasa tri igraca ucestvuju u akciji.Bicemo i atraktivni i brzi.A da ne pricam kako se moze zaraditi, vrijedni nam je potpis ovih juniora nego bilo sta drugo.Jel znas da i jedna ekipa u PL radi ovo sto mi radimo ? Ovo je jedini ispravan put ako zelis da imas ekipu i da od te ekipe mozes da zaradis. Zamisli osvojimo ligu i na ovu nasu djecu dodas par iskusnih pojacanja za Evrope a nosioc si e onda napravis uspjeh i onda igraci jos dobijaju na cijeni i lakse prodajes. Pnda ti treba trening kamp itd Jos jednom Amar je matematicar izracuna sezenu.
Sto se tice ovih mladih to potenciram otkako su juniori potpisali, ali to sve nam ne garantuje brzu igru i odvaznost da se suta kao npr kod drugog gola meditreanske repke.Prije svega tu ima veliki uticaj Osim i njegov stil igre koji ima rezultate ali realno veoma slabo prolazi kod publike.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 14:40

propuh je napisao/la: Sto se tice ovih mladih to potenciram otkako su juniori potpisali, ali to sve nam ne garantuje brzu igru i odvaznost da se suta kao npr kod drugog gola meditreanske repke.Prije svega tu ima veliki uticaj Osim i njegov stil igre koji ima rezultate ali realno veoma slabo prolazi kod publike.
I Njemacka igra istu postavku na terenu. Mislim da je vise do igraca ne terenu kako ce izgledati nego do same postavke igre.Uostalom ako se sjecas utakmice protiv borca kad smo zijanili kup jedna od boljih tekmi ali samo zato sto su dvije ekipe igrale fudbal a ne opstrukciju igre.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la legenda reala » 22 jun 2013, 14:40

Ma šta ćete dovoditi koga, imate ovih juniora na izvoz samo djecu potpisati,šteta velika što se Hodžić i Ćerimagić nisu mogli vezati višegodišnjim ugovorom +Zola svi bi bili na doobitku Željo,liga i reprezentacija al jbg
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 22 jun 2013, 14:47

pile87 je napisao/la:
propuh je napisao/la: Sto se tice ovih mladih to potenciram otkako su juniori potpisali, ali to sve nam ne garantuje brzu igru i odvaznost da se suta kao npr kod drugog gola meditreanske repke.Prije svega tu ima veliki uticaj Osim i njegov stil igre koji ima rezultate ali realno veoma slabo prolazi kod publike.
I Njemacka igra istu postavku na terenu. Mislim da je vise do igraca ne terenu kako ce izgledati nego do same postavke igre.Uostalom ako se sjecas utakmice protiv borca kad smo zijanili kup jedna od boljih tekmi ali samo zato sto su dvije ekipe igrale fudbal a ne opstrukciju igre.
Zato se sjeti i posjete u to vrijeme 8-10K je bilo na svakoj utakmici. U biti nadam se da ce ovi klinci trcati ako nece oni ko ce.
I kad pogledam ove nase pripreme zao mi sto ne odrade bar 10 dana na planini da im se nebije kondicija da mogu trcat 90 minuta, to je Amar praktikovao u prvom mandatu kada smo ruku na srce trkom i snagom mljeli protivnike.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 22 jun 2013, 14:49

U Mrkonjić Grad i idu da nabijaju snagu.Neće odigrati nijednu utakmicu koliko ja znam.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la legenda reala » 22 jun 2013, 14:50

bagrcavi je napisao/la:U Mrkonjić Grad i idu da nabijaju snagu.Neće odigrati nijednu utakmicu koliko ja znam.
Kad će u Vitkoviće :mrgreen: :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
arhimed89
Postovi: 1146
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arhimed89 » 22 jun 2013, 14:51

Ako sa ovim brojem mladica Ammar u narednoj sezoni uzme titulu,ovi momci ce postati zlatne koke kluba.To bi definitivno bilo udaranje temelja jakog i stabilnog Zeljeznicara.
Srdjan Stanic,23
Eldar Hasanovic,23
Josip Kvesic,22
Yani Urdinov,22
Tomislav Tomic,22
Danijal Brkovic,22
Benjamin Colic,21
Saban Pehilj,20
Nermin Zolotic,19
Damir Sadikovic,18
Armin Hodzic,18(doduse posudba)
Kjosevski, Vedran,18
Rijad Bajic,19
Obucina, Dejan,18(valjda je i dalje u klubu)
Anel Alibasic,19
15 igraca 8-)
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar

Post Postao/la champions1921 » 22 jun 2013, 14:51

propuh je napisao/la: Sto se tice ovih mladih to potenciram otkako su juniori potpisali, ali to sve nam ne garantuje brzu igru i odvaznost da se suta kao npr kod drugog gola meditreanske repke.Prije svega tu ima veliki uticaj Osim i njegov stil igre koji ima rezultate ali realno veoma slabo prolazi kod publike.
A sta nam moze garantovati brzu igru, pogotovu u situaciji kada 90% domacih tekmi igramo protiv bunkera.. Na strani smo mnoge tekme prosle sezone odigrali dobro..

Mnogi pominju timove u regiji ali ni njihova igra nije nesto pretjerano bajna i brza.. Gledao sam par tekmi Partizana u kojima su se patili sa ispodprosjecnim ekipama tipa Novog Pazara a taj Partizan ima 20 puta skuplju ekipu od nase..

Mislim da u nasoj ligi nema igraca koji moze donijeti prevagu, osim mozda Kajkuta u napadu ali ni to nije 100% sigurno.. Kada su mladi u pitanju mislim da je bolje gurati ove iz nasih redova nego iz drugih klubova a za koje moramo placati naknade koje nisu male s obzirom u kakvoj smo finansijskoj situaciji.. Nasi omladinci su u najmanju ruku u istom nivou sa mladim reprezentativcima a pored toga su jeftiniji i siguran sam da ce vise igrati srcem nego neki koji nisu odrasli na Grbavici..
BUDI ŽELJO !!!

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 22 jun 2013, 15:15

Ne znam na osnovu cega neki omalovazavaju kvalitet ove ekipe.
Evo,recimo Bucan. Od njegovog odlaska nismo imali bolje krilo. Al nebitno,koliko je to sad boljih krila u ligi od Bucana? Jedno? Dvoje? Nijedno?
Skaljic. Koliko je stopera u ligi boljih od njega? Jos momak moze igrati i beka.
Ovog Zeljkovica nisam gledao.
Ne treba stalno ni kritikovati bez osnova, brate.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 15:32

neroazzuro je napisao/la:Ne znam na osnovu cega neki omalovazavaju kvalitet ove ekipe.
Evo,recimo Bucan. Od njegovog odlaska nismo imali bolje krilo. Al nebitno,koliko je to sad boljih krila u ligi od Bucana? Jedno? Dvoje? Nijedno?
Skaljic. Koliko je stopera u ligi boljih od njega? Jos momak moze igrati i beka.
Ovog Zeljkovica nisam gledao.
Ne treba stalno ni kritikovati bez osnova, brate.
Ne znam kako nekima jos nije jasno vjerovatno su mladi: Zeljo je najjaci kad je najteze.Mi smo Zeljo !
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 22 jun 2013, 15:34

Jaoo kako cemo da prodjemo u 3. pretkolo bice ludilo, ludilooooooooo... hajde prvo izvlacenje moze slovan... ;) Covjece vec me neka nervoza puca

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 55 gostiju.