FK Željezničar - Omladinske selekcije

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Hadzijalagic
Postovi: 897
Pridružen/a: 12 avg 2015, 10:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la Hadzijalagic » 03 okt 2015, 12:21

Odlaskom Dogana omladinske selekcije Zelje nisu ono sto su bile.. Uprava nije mogla napraviti gluplji potez od tjeranja Dogana.. Nacekati cemo se do novog Are, Baje, Amira, Memije i slicnih.. Uprava koja rjesava finansijske probleme ali apsolutno nema smisla za sport, odnosno za fudbal zbog kojeg nas klub prvenstveno i postoji..
BUDI ŽELJO !!!

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la cikazubo » 03 okt 2015, 12:24

Hadzijalagic je napisao/la:Odlaskom Dogana omladinske selekcije Zelje nisu ono sto su bile.. Uprava nije mogla napraviti gluplji potez od tjeranja Dogana.. Nacekati cemo se do novog Are, Baje, Amira, Memije i slicnih.. Uprava koja rjesava finansijske probleme ali apsolutno nema smisla za sport, odnosno za fudbal zbog kojeg nas klub prvenstveno i postoji..
Znas li mozda kolko godina je Dogan radio u klubu ? Interesuje me cisto da znam jel on bio tu kad su se proizvodili ovi talenti kao Ara, Baja, Hajradinovic, Zolotic itd itd..

Hadzijalagic
Postovi: 897
Pridružen/a: 12 avg 2015, 10:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la Hadzijalagic » 03 okt 2015, 12:32

cikazubo je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Odlaskom Dogana omladinske selekcije Zelje nisu ono sto su bile.. Uprava nije mogla napraviti gluplji potez od tjeranja Dogana.. Nacekati cemo se do novog Are, Baje, Amira, Memije i slicnih.. Uprava koja rjesava finansijske probleme ali apsolutno nema smisla za sport, odnosno za fudbal zbog kojeg nas klub prvenstveno i postoji..
Znas li mozda kolko godina je Dogan radio u klubu ? Interesuje me cisto da znam jel on bio tu kad su se proizvodili ovi talenti kao Ara, Baja, Hajradinovic, Zolotic itd itd..
Za vrijeme Dogana smo proizveli i Stilu, Cocalica, Dzeku, Zukanovica, Sehica i ostale.. Ne znam tacno koje je godine dosao u Zelju ali ocigledno da je on za OP bio ono sto je Amar Osim za kompletan klub, tj. karika bez koje ne ide..

edit: evo nasao sam

"Mensur Dogan, kao šef omladinskog pogona kluba FK Željezničar, na Grbavici je radio u dva navrata. Najprije od 2001. do 2003, a zatim od 2007. do danas. U tom periodu čak 27 omladinaca plavog tima je zaigralo za prvi tim Želje ili je potpisalo ugovore sa nekim drugim timom."
U tu grupu igrača spadaju slijedeći nogometaši: Edin Džeko, Nermin Jamak, Edin Cocalić, Ervin Zukanović, Semir Štilić, Ibrahim Šehić, Muamer Svraka, Enes Sipović, Benjamin Čolić, Nermin Zolotić, Armin Hadžić, Riad Bajić, Haris Hajradinović, Armin Čerimagić, Vedran Kjosevski, Aldin Ćeman, Damir Sadiković, Kerim Memija, Dženis Beganović, Amer Gojak, Amir Hadžiahmetović, Eldar Hasanović, te igrači koji su tek potpisali profesionalne ugovore sa prvim timom Želje: Alihodžić, Ćutahija, Osmanković, Hasanović i Šehić.
BUDI ŽELJO !!!

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la cikazubo » 03 okt 2015, 13:21

@Hadzijalagic hvala na informacijama :) Znao sam da je covjek bas cijenjen al nisam znao da je bas toliko igraca izaslo za vrijeme njegovih mandata, nadam se da ce doc neko bar pribliznih kvaliteta sto se tice koordinacije omladinskog pogona, jer dobru djecu i trenere imamo.

Avatar
brile
Postovi: 1596
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la brile » 03 okt 2015, 13:36

Igraju li Memija, Amir, Began i ostali za juniore danas ?
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la arelinho » 03 okt 2015, 13:41

brile je napisao/la:Igraju li Memija, Amir, Began i ostali za juniore danas ?

Ma nemaju pravo igrati. Niko osim Amira,a on pogotovo ne bi igrao.

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la Peace » 03 okt 2015, 13:54

Kadeti su odigrali stvarno strasno dobru utakmicu... prvih 30min nisu im dopustili prelazak centra... i onda trener radi katastrofalnu stvar... ne mijenja igraca koji se povrijedio u 30min i onda oni sa igracem vise daju dva gola do poluvremena.... sve 3 gola iz prvog poluvremena su iz prekida...

U drugom poluvremenu nasi imali bolje prilike i nisu pogadjali... stativa i precka pogodjenje i jos uz to jos 2 zicera... a oni davali
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la cikazubo » 03 okt 2015, 13:56

Peace je napisao/la:Kadeti su odigrali stvarno strasno dobru utakmicu... prvih 30min nisu im dopustili prelazak centra... i onda trener radi katastrofalnu stvar... ne mijenja igraca koji se povrijedio u 30min i onda oni sa igracem vise daju dva gola do poluvremena.... sve 3 gola iz prvog poluvremena su iz prekida...

U drugom poluvremenu nasi imali bolje prilike i nisu pogadjali... stativa i precka pogodjenje i jos uz to jos 2 zicera... a oni davali
Znas li kolko juniori igraju ?

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la zeka_tm87 » 03 okt 2015, 13:57

0-0
51%--------49%

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la bhsport » 03 okt 2015, 14:12

Nek neko napise zašto je Dogan otjeran.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la Peace » 03 okt 2015, 14:28

cikazubo je napisao/la:
Peace je napisao/la:Kadeti su odigrali stvarno strasno dobru utakmicu... prvih 30min nisu im dopustili prelazak centra... i onda trener radi katastrofalnu stvar... ne mijenja igraca koji se povrijedio u 30min i onda oni sa igracem vise daju dva gola do poluvremena.... sve 3 gola iz prvog poluvremena su iz prekida...

U drugom poluvremenu nasi imali bolje prilike i nisu pogadjali... stativa i precka pogodjenje i jos uz to jos 2 zicera... a oni davali
Znas li kolko juniori igraju ?
Nisam gledao juniore... morao ici iskrslo mi nesto...

Kadetima ne treba suditi na osnovu ovog poraza... jer odlicno su odigrali... a izgubili 4:1 koliko god to glupo zvucalo i izgledalo...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la DooVe » 03 okt 2015, 14:35

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

IvanOsim
Postovi: 264
Pridružen/a: 03 maj 2015, 21:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la IvanOsim » 03 okt 2015, 19:15

S obzirom da su imali tesko putovanje i utakmicu u srijedu, mozemo biti zadovoljni rez juniora, a neko rece da su kadeti bili solidni, mada steta sto izgubise..
ko je trener kadeta?? Mulaosmanovic??
Jeste li znali da je Zeljeznicar jedini tim koji je osvojio duplu krunu u BiH, i to je ucinio dva puta.

Avatar
Minhi
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 mar 2012, 13:59
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la Minhi » 03 okt 2015, 19:33

Dogan znao ne doći u klub po 40 dana.
Eto on stvorio naše talente... Niđje veze.
Željo je uvijek imao kvalitetnu školu i dosta talentiranih omladinaca i tako će biti uvijek aBd!
Ja sam lud, ja sam jak - ja sam ZELJIN MANIJAK !!!

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la DooVe » 05 okt 2015, 23:15


Rezultati omladinskih selekcija protekli vikend; pioniri postigli čak 13 golova


http://fkzeljeznicar.ba/rezultati-omlad ... ova/16924/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la DooVe » 14 okt 2015, 15:23

Omladinske selekcije bez poraza za vikend, pjetlići osvojili turnir

http://fkzeljeznicar.ba/omladinske-sele ... nir/16976/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la DANAN » 14 okt 2015, 16:54

Hadzijalagic je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Odlaskom Dogana omladinske selekcije Zelje nisu ono sto su bile.. Uprava nije mogla napraviti gluplji potez od tjeranja Dogana.. Nacekati cemo se do novog Are, Baje, Amira, Memije i slicnih.. Uprava koja rjesava finansijske probleme ali apsolutno nema smisla za sport, odnosno za fudbal zbog kojeg nas klub prvenstveno i postoji..
Znas li mozda kolko godina je Dogan radio u klubu ? Interesuje me cisto da znam jel on bio tu kad su se proizvodili ovi talenti kao Ara, Baja, Hajradinovic, Zolotic itd itd..
Za vrijeme Dogana smo proizveli i Stilu, Cocalica, Dzeku, Zukanovica, Sehica i ostale.. Ne znam tacno koje je godine dosao u Zelju ali ocigledno da je on za OP bio ono sto je Amar Osim za kompletan klub, tj. karika bez koje ne ide..

edit: evo nasao sam

"Mensur Dogan, kao šef omluadinskog pogona kluba FK Željezničar, na Grbavici je radio u dva navrata. Najprije od 2001. do 2003, a zatim od 2007. do danas. U tom periodu čak 27 omladinaca plavog tima je zaigralo za prvi tim Želje ili je potpisalo ugovore sa nekim drugim timom."
U tu grupu igrača spadaju slijedeći nogometaši: Edin Džeko, Nermin Jamak, Edin Cocalić, Ervin Zukanović, Semir Štilić, Ibrahim Šehić, Muamer Svraka, Enes Sipović, Benjamin Čolić, Nermin Zolotić, Armin Hadžić, Riad Bajić, Haris Hajradinović, Armin Čerimagić, Vedran Kjosevski, Aldin Ćeman, Damir Sadiković, Kerim Memija, Dženis Beganović, Amer Gojak, Amir Hadžiahmetović, Eldar Hasanović, te igrači koji su tek potpisali profesionalne ugovore sa prvim timom Želje: Alihodžić, Ćutahija, Osmanković, Hasanović i Šehić.
Stila dosao iz Portugala,Cocalic dosao iz Bubamare isto kao i Zukanovic.....

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la FaraonTM » 14 okt 2015, 16:57

Sretno večeras momcima :salut:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la EmirTM87 » 14 okt 2015, 19:54

slika

Ja morao uplatiti po ovoj kvoti. :D

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar: Omladinske selekcije

Post Postao/la sajo10 » 14 okt 2015, 20:07

Mujagiiiic 1-0!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921, nicaze95 i 35 gostiju.