Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 22:15

Ulaznice za meč kvalifikacija za SP Srbija - Litvanija, koji se igra 11. oktobra, prodavaće se po cenama od 300 do 700 dinara.


Karte za severnu i južnu tribinu stadiona Crvene zvezda koštaće 300, one za istočnu 500, a za zapadnu tribinu 700 dinara. Kupci prvih 29.600 ulaznica automatski će dobiti i besplatne karte za duel mladih reprezentacija Srbije i Danske u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo 2009. godine.

Ulaznice za duel Srbije i Danske, koji će se igrati 15. oktobra na stadionu beogradskog Partizana, prodavaće se, a možda i deliti besplatno, samo u slučaju da utakmicu sa Litvanijom bude gledalo manje od 29.600 navijača.

Predstavnici Fudbalskog saveza Srbije rekli su i da postoji veliko interesovanje srpskih navijača za utakmicu sa Austrijom, koja će se 15. oktobra igrati u Beču.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Srpska reprezentacija

Post Postao/la obannon » 22 sep 2008, 22:27

alan_cardec je napisao/la: Šta su to grobari skandirali,nisam upratio?
Ja sam cuo na SOS kanalu da je Antic posmatrao utakmicu u temisvaru i kada je izasao na teren, tj. kad su ga vidjeli grobari su mu poceli skandirati"Radomir Antic........", a odma poslije toga i "Mateja Kezman"
A Antic je pri dolasku naveo da je prihvatio rep. najvise zahvaljujuci grobarima gledajuci kosarkaske utakmice, i prativsi rukomet i odbojku u Nisu , kao povukla ga zelja(ali to mislim vec znas)

Sto se tice pokusaja provokacije, ja ni na jednu necu odgovarati pa neka to ucine i drugi. ladno ignorisati
A 300 dindzi za reprezentaciju uvijek, pa na marakanu(najvjerovatnijre))
- " $...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la calcio » 22 sep 2008, 22:33

2:0 na Marakani protiv Farskih ostrva i to poslije autogola i sa igracem vise. Zar je stvarno fudbal u Srbiji pao na tako niske grane?

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 23 sep 2008, 12:32

Neka sada pozove Ninkovica iz Dinamo Kieva-a, zasluzio je poziv
Sto se Subotica tice kao i njega ce zvati, pa ako hoce neka dodje
Dvoumi se izmedju nas, njemaca i amera pa koga god izabere neka mu je sa srecom, inace vec je odbio bosance, crnogorce i hrvate.
Najbolji je bio Ninkovic, kome nikada ne treba zaboraviti sta je rekao neki dan:"Ne mogu zamisliti da stojim mirno i slušam himnu, a da to nije srpska"
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 23 sep 2008, 14:27

Treba pozvati Miloša Ninkovića koji je dugo bio na klupi Dinama,ali evo konačno je čini se dobio šansu.Čini mi se da on u Dinamu igra upravo poziciju playmakera,gdje je Srbija realno dosta tanka,tako da bi Ninković mogao da posluži itekako.Krajnje je vrijeme da se u reprezentaciju pozove i štoper Marko Baša,koji je dugo igrao u Francuskoj(Le Man) i za to vrijeme bio jedan od najboljih defanzivaca lige.Sad igra čini mi se u Lokomotivi iz Moskve.Po meni,on bi bio bolje rješenje od Ivanovića jer je Baša dosta iskusniji,a i standardan je u klubu.On se dugo dvoumio između CG i Srbije,bio bio je blizu Cg reprezentacije,ali je tražio još malo vremena da razmisli i onda su mu na jednoj od prijateljskih utakmica CG u Podgorici,navijači počeli pogrdno skandirati i on je nakon toga rekao da CG otpada.Zato Antiću ne razmišljaj previše.
Što se Subotića tiče,poodavno sam čitao negdje da se on odlučio igrati za Srbiju,a toj njegovoj odluci dosta je doprinio i bivši reprezentativac Jugoslavije i bivši igrač Borusije,Miroslav Stević.Tako da mislim da će za Srbiju i zaigrati.Ako se kojim slučajem predomisli i zaigra za Amere ili Nijemce,naravno nek mu je sa srećom.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 23 sep 2008, 21:25

Ja postujem svaku odluku bilo kog igraca, vezano za bilo koju reprezentaciju
Kao sto sam naglasio, ja bih se drzao one Ninkoviceve sto sam postavio gore.
Pa kad igrac stoji i kada ponosan slusa himnu(te reprezentacije koju izabere), onda je to to
- " $...

Avatar
Torentte
Postovi: 60
Pridružen/a: 01 jun 2008, 13:48
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Torentte » 23 sep 2008, 21:40

Ma kakva reprezentacija Srbije, ko zna kada će opet na neko veliko natjecanje. Od ovih jugoslavenskih reprezentacija jedino Hrvatska ima solidnu momčad, iako i oni pokazuju znake slabosti jer su bez Da Silve 50-60% slabiji što su i prezentirali na ovim zadnjim ozbiljnijim utakmicama. Daj Bože da i oni odu na SP kao najozbiljnija reprezentacija, a da ne spominjem Srbiju i BiH kojima su šanse minimalne.
DROIT AU BUT

jaguar
Postovi: 32
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:13
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la jaguar » 23 sep 2008, 23:44

bosna ce na svjetsko. sto se tice srbije ja mislim da su u padu i da nista nema od njih.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 24 sep 2008, 01:05

jaguar je napisao/la:bosna ce na svjetsko. sto se tice srbije ja mislim da su u padu i da nista nema od njih.
E vidiš ja mislim da će Srbija na svjetsko,a nadam se da će i Bosna.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2008, 00:40

Pantelić ga zavali u kupu protiv Borusije,ali Hertha ispade.

Sve izvjesnije je da će Miloš Ninković dobiti poziv da zaigra u crvenom dresu Srbije i to čini se već za mečeve u oktobru sa Litvanijom i Austrijom.

Antić još zagonetan po pitanju Kežmana.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 25 sep 2008, 16:39

Srce kaže Srbija!

Otac talentovanog Nevena Subotića Željko izrazio želju da njegov sin postane stub odbrane "orlova" uprkos želji Nemaca da igra za njih

Otac fudbalera Borusije iz Dortmunda Nevena Subotića, 48-godišnji Željko izrazio je želju da mu sin jednog dana zaigra za reprezentaciju Srbije, uprkos interesovanju fudbalskih saveza Nemačke, SAD, BiH i drugih federacija koje nameravaju da ga privole svom nacionalnom timu. Glava porodice Subotić kaže da talentovani štoper treba da ostane koncentrisan na obaveze u klubu, jer bi razmišljanje o reprezentaciji za koju će igrati u budućnosti moglo da ga skrene s pravog puta.

- Moje srce kaže da Neven treba da igra za Srbiju. On je mlad, razvija se kako treba, pa za mene kao njegovog oca ne bi postojalo veće zadovoljstvo od toga da ga vidim kako nastupa za Srbiju. Nadam se da će selektor Radomir Antić stvoriti respektabilan tim, imam veliko poverenje u njega - kaže Željko Subotić
Kakve šanse imaju Nemci da pobede u trci za Nevenom? Da li se na njega vrši pritisak?

- Pritisak je možda gruba reč. Nemci svakako vide neki svoj interes i žele da ga ostvare, a njihovi novinari su ti koji dižu tenziju. Neven mora da ostane koncentrisan na obaveze u klubu, jer ako se upusti u razmišljanja i priče o reprezentaciji, najviše će da trpi posao. Moja supruga Svetlana je od pre nekoliko dana pored njega u Dortmundu. Prijaće mu blizina majke, a dogovor je i da mu prenese moju poruku i želju.

Da li vam nešto znače iskustva Bojana Krkića i Marka Marina?

- Upućen sam preko štampe da su obojica odlučila da igraju za Španiju, odnosno Nemačku. Odigrali su po nekoliko minuta i sada su obezbeđeni od strane tih saveza. Ne bih voleo da se mom sinu dogodi isto, da bude zloupotrebljen. Međutim, svestan sam da samo od njega zavisi da li će zaigrati i hoće li uspeti da zadrži mesto standardnog reprezentativca.
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2008, 17:09

Ovo mi je drago čuti. :)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la bistrikboy » 25 sep 2008, 17:27

posebno kada je on odgovoran za 3 od zadnjih 5 golova koje je BVB primio :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2008, 23:19

bistrikboy je napisao/la:posebno kada je on odgovoran za 3 od zadnjih 5 golova koje je BVB primio :lol:
Neka on samo dođe da igra za Srbiju,a za ostalo ćemo lako.Pa dečku je tek 19 godina,napredovaće on još.

Da je kojim slučajem prihvatio Ćirin poziv,ti sigurno ne bi ovako pričao ali ajde.I u formi kakvoj je sada,realno,dosta je bolji nego Nadarević.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 sep 2008, 02:52

Sjajna vijest stigla iz UEFE.Sjajna vijest za "male" reprezentacije.Na EURU 2016 učestvovaće 24 reprezentacije.Odlično. :D
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3350
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la newton_heath_lyr » 26 sep 2008, 04:16

alan_cardec je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:posebno kada je on odgovoran za 3 od zadnjih 5 golova koje je BVB primio :lol:
Neka on samo dođe da igra za Srbiju,a za ostalo ćemo lako.Pa dečku je tek 19 godina,napredovaće on još.

Da je kojim slučajem prihvatio Ćirin poziv,ti sigurno ne bi ovako pričao ali ajde.I u formi kakvoj je sada,realno,dosta je bolji nego Nadarević.
ap normalno da je [prihvatio Cirin poziv da bi ga hvalili,zasto ne , a ovako naravno da nam je drago kada grijesi kao pocetnik u zadnje vrijeme.A sto se tice za koga ce igrati,sada mi vise i nije bitno.Dok je bilo govora da ce zaigrati za moju reprezentaciju gotivio sam ga,sada me jednostavno zaboli dupe sta ce biti sa njim,.......jedino da ga SAF uzme pod svoje biop bi mi drag ponovo.Eto prijatelju,ja sam iskren.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la obannon » 26 sep 2008, 13:52

$ ?
slika

Ја " ? $ у ? групу:
"
&
"
$
ЦРНА ГОРА
?
& " то " ?
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 sep 2008, 14:19

newton_heath_lyr je napisao/la:ap normalno da je [prihvatio Cirin poziv da bi ga hvalili,zasto ne , a ovako naravno da nam je drago kada grijesi kao pocetnik u zadnje vrijeme.A sto se tice za koga ce igrati,sada mi vise i nije bitno.Dok je bilo govora da ce zaigrati za moju reprezentaciju gotivio sam ga,sada me jednostavno zaboli dupe sta ce biti sa njim,.......jedino da ga SAF uzme pod svoje biop bi mi drag ponovo.Eto prijatelju,ja sam iskren.
Poštujem tvoju iskrenost,ali nije mi jasno zašto ti je drago kada Subotić griješi? Realno,Subotić je trenutno najbliži reprezentaciji Srbije,ali sam već ovdje rekao ukoliko se odluči da igra za Amerikance ili Nijemce,nek mu je sa srećom.Kad je Krkić odlučio da igra za Španiju priznajem jesam bio razočaran,ali nemam razloga da se radujem kad npr. promaši mrtvu šansu.U svakom slučaju mi je draže gledati kad zabija Krkić,Ibrahimović,Ibišević,Pantelić,Olić,Kačar,Vučinić nego recimo Eto,Kruz,Adriano,Toti...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 26 sep 2008, 14:23

obannon je napisao/la:$ ?
slika

Ја " ? $ у ? групу:
"
&
"
$
ЦРНА ГОРА
?
& " то " ?
Ma to bi bio Treći svjetski rat.Tu bi bilo svega više nego fudbala.

A i UEFA bi dobro zaradila :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 27 sep 2008, 01:42

Miloš Ninković zabio gol u pobjedi Dinamo Kijeva od 3:0 protiv Krivbasa.Samo tako.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.