Olimpik Sarajevo

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 28 sep 2008, 22:58

Olimpik ima daleko najjacu ekipu i osvaja ligu sto posto, a ako udju u premier ligu pravit ce novi stadion na otoci..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la kasap » 28 sep 2008, 23:18

izgleda da ce Olimpik braniti cast Sarajeva kada ne mogu Sarajevo i Zeljo, naredne godine naravno....:)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Sud
Postovi: 164
Pridružen/a: 23 avg 2008, 15:20
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Sud » 28 sep 2008, 23:56

Na Otoci ce se svakako praviti stadion, a Olimpik ce osvojiti ligu federacije pa da imamo 3 premier ligasa

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 29 sep 2008, 01:17

Opstina Novi Grad ulaze pet miliona KM u izgradnju stadiona na Otoci.Radovi poceli u prosli petak.Planira se zavrsetak do ljeta.Gracic treba da uvede u premijer ligu Olimpik.To je usmeni dogovor izmedju njega i nacelnika D.Hadjica.Ovih dana najkasnije do srijede postavlja novog trenera.Veoma je vruce u prostorijama kluba,veliki broj igraca a sada i trenera zele angazman u klubu.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 29 sep 2008, 11:57

Aferim za olimpik odsad za olimpik navijam heh, nekad sam u olimpiku treniro daavno..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 29 sep 2008, 23:41

Husref Musemić preuzima Olimpik

Bivši trener Sarajeva Husref Musemić nije dugo odmarao! Trener s kojim je Sarajevo stiglo do godinama iščekivane titule, sjest će na klupu federalnog prvoligaša Olimpika, čija je Uprava ove sezone zacrtala samo jedan cilj, a to je plasman u Premijer ligu BiH – piše „San“.

Prvi čovjek Olimpika Nijaz Gracić napravio je odličan potez, angažujući provjerenog i dokazanog stručnjaka, koji bi „vukove“ sa Otoke trebao bez većih problema uvesti u elitu bh. fudbala. Pored Musemića, Gracić je najavio i dolazak nekoliko provjerenih i dokazanih igrača u zimskom prelaznom roku.

Podsjećamo, Musemić je napustio klupi Sarajeva po završetku prošle sezone zbog, kako je kazao, želje da se odmori od fudbala. Ipak, mnogo bliže istini je činjenica da u Upravi Sarajeva Musemić nije imao puno prijatelja, pogotovo zbog svog tvrdoglavog stava da mu se u posao niko nije mogao miješati.

Upravo je to bilo ključno u pregovorima s Nijazom Gracićem, inače bivšim predsjednikom Sarajeva, koji je, kada je igračima i ekipi riječ, Musemiću dao odriješne ruke i punu slobodu.

Aferim za Olimpik reko sam ja ba bit ce to pravo perspektivna ekipa sa Musemicem sljedece sezone u PL. Jos kad dovede par pojacanja, a uzimajuci u obzir da je predsjednik Nijaz Gracic znaci covjek koji ima para i koji ulaze u klub Olimpik ima svijetlu buducnost ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Aner » 30 sep 2008, 22:33

Olimpik razvaljuje...
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

Avatar
Zagor
Postovi: 5496
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 01 okt 2008, 12:24

Mogo bi se kladiti ako uđe Olimpik (a ući će sigurno) da mu niko neće biti ravan. bojim se da će i Sarajevo fasovati . Zafrkan je Gracić... ;)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 01 okt 2008, 20:22

Zagor je napisao/la:Mogo bi se kladiti ako uđe Olimpik (a ući će sigurno) da mu niko neće biti ravan. bojim se da će i Sarajevo fasovati . Zafrkan je Gracić... ;)
Mah u to sumnjam njima treba bar dvije sezone u PL da se ustale kako treba i da dovedu dobrih igraca, ruku na srce ovi igraci sto sad igraju su prevazisli ovo prvu ligu federacije, al opet bojim se da se nece bas provest dobro u PL, al eto zato je tu Musemic koji kaze da ce dovest pojacanja vec na zimu..U to ne sumnjam on zna s igracima a iza ledja ima Gracica koji opet ulaze dosta u klub..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la csh » 01 okt 2008, 20:24

Zeznu je usref,ulazi olompik sigurno...
AMAR OSIM!!!

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la benajon » 03 okt 2008, 00:27

ma dokopo se lik para

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 03 okt 2008, 01:40

benajon je napisao/la:ma dokopo se lik para
Ovaj tvoj post je nidje veze, to jel se on dokopo para il nije za to me bas briga..vazno je da on finansira taj klub, mi ne pricamo o tome kako se i jeli se on dokopo para nego o FK Olimpik!!!
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la calcio » 03 okt 2008, 12:57

pitanje je koliko ima para i koliko je spreman uloziti? da bi napravio ekipu za Premijer ligu i ne trebaju neke ogromne pare, ali ako hoce nesto vise onda treba odrijesiti kesu :mrgreen:

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 04 okt 2008, 04:31

calcio je napisao/la:pitanje je koliko ima para i koliko je spreman uloziti? da bi napravio ekipu za Premijer ligu i ne trebaju neke ogromne pare, ali ako hoce nesto vise onda treba odrijesiti kesu :mrgreen:
Ja koliko znam i koliko vidim stvarno se covjek zadao da uradi nesto od ovog kluba, doveo je dosta kvalitetnih igraca i sigurno kako stvari stoje Olimpik ulazi, a druga je stvar kako ce se on ponasat kad udju u PL, al cisto sumnjam da i dalje nece nastavit finansirat..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 05 okt 2008, 22:01

Bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo,vise nego dobra utakmica.Olimpik mnogo vise prikazao i imao sest do sedam fantasticnih prilika,Jedinstvo jednu.Milos Vidovic zadnji vezni igrac Olimpika,18 god.star,izuzetan talenat,ja mladjeg a boljeg igraca nisam vidio na ovim prostorima.Velika buducnost ceka ovog djecaka.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 05 okt 2008, 23:52

herbion je napisao/la:Bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo,vise nego dobra utakmica.Olimpik mnogo vise prikazao i imao sest do sedam fantasticnih prilika,Jedinstvo jednu.Milos Vidovic zadnji vezni igrac Olimpika,18 god.star,izuzetan talenat,ja mladjeg a boljeg igraca nisam vidio na ovim prostorima.Velika buducnost ceka ovog djecaka.
Bio sam i ja na utakmici u hrasnici, onako usput mi bilo pa svratio, uslovi za igru su bili jedna velika nula al opet Olimpik je pokazao puno vise, a istina je sto kazes za tog malog Vidovica i ja sam ga zapazio..Ali je Radonja po meni najbolji igrac u Olimpiku, momak se jednostavno izdvaja od svih ostalih..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la benajon » 08 okt 2008, 00:34

al ponovo ce i oni kao i svi jer ipak nemaju kadar za prvih 8 u BIH

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 08 okt 2008, 00:50

benajon je napisao/la:al ponovo ce i oni kao i svi jer ipak nemaju kadar za prvih 8 u BIH
Pa jbg zato se vrati par postova unazad i procitat ces da sam napisao da ce se sigurno pojacat, jer imaju sredstva za to a sigurno imaju i kvalitetnog trenera..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la benajon » 08 okt 2008, 00:51

ma musemic hoce da se sto prije vrati na kosevo olimpik nece moc opstat od zelje i sarajva tacnije slabe ce sponzore imat

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 08 okt 2008, 00:55

benajon je napisao/la:ma musemic hoce da se sto prije vrati na kosevo olimpik nece moc opstat od zelje i sarajva tacnije slabe ce sponzore imat
Hehe ne treba im jaci sponzor od Nijaza Gracica firma Europlakat, a on ima jake prijatelje oni imaju jake prijatelje, bit ce tu sponzora, Sarajevo i Zeljo imaju tradiciju to stoji, al kao sto vidis danas u ovoj nasoj ligi sve je naopako, dodje neki lijevi klub i osvoji ligu, sto ne bi i taj Olimpik :)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.