Stara škola

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Stara škola

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2011, 13:26

Ovu temu sam zamislio kao kutak gdje cemo se prisjecati nekih igraca koji su nam se zadrzali u memoriji, iako nikada nisu bili mega popularni i ekstra kvalitetni igraci. Postoje razlicti razlozi zbog kojih su ostali u nasim sjecanjima,.. Od njihovih igracki posebnosti (ne nuzno i kvaliteta), njihovog karaktera, izgleda, ponasanja,... Pozeljno je postaviti i neke njihove slike, da se i na taj nacin prisjetimo tih igraca i ne dozvolimo da potonu u zaborav. Dakle, ovo nije tema za Bastena, Gulita, Stoickova, Pelea, Kempesa, Hadzija,... Ovo je tema za Leckova, Helvega, Ksavijera itd ( :mrgreen: :mrgreen: ...)...

Evo jedan nepobjediv tim od mene,..

---------------Kempes---------------
---Strunc--Lebef--Toriceli--Irvin--
---------------Di Livio---------------
-----Babangida--------Leckov------
---------------Mekalister------------
----------Vrizas----Hernadez-------

Klupa,.. Taibi, Helveg, Mboma, Kion, Parlo, Haselbajnk, Helmer, Ton, Sinjori, Sapujsa i Kirsten :mrgreen: .

Nesto se dovede u dilemu,.. Da li je Strunc igr'o zadnjeg veznog ili desnog beka,.. Al' nebitno,..

Ovo je tim iz devedesitih,.. Drugi put mozda postavim iz osamdesetih, izmiksam nesto,...

Nastavite ako vam je zanimljivo :mrgreen: .

I da, ne morate praviti timove,.. Izvlacenje makar jednog igraca iz zaborava je pozeljno djelo :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Monolog » 19 jul 2011, 15:10

Uh. Ja bih ipak pokuš'o s timom. Ako negdje zapnem, nikom' ništa. :mrgreen:



..................................Roa................................



Carr....................Issa..........................Keown....................Tarnat


..................................Sforza............................


....................Fuser..........................Šmicer


................................Okocha........................


..................Flo..........................Asprilla


Klupa: Hesp, Iuliano, Aldair, Hernandez, Djorkaeff, Blomquist, Geremi...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Edin TM87 » 19 jul 2011, 15:18

Dzuninjo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la fanatic » 19 jul 2011, 15:34

Evo neka moja ekipa


---------------Westerveld---------------

Babel----Song-----de Boer---Maldini

----------------Redknapp----------------

---------Ricken-------Basler-------------

--------------Litmanen------------------

----------Bierhoff-------Fowler----------------

trener : Hitzfeld :D

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2011, 15:58

Monolog je napisao/la:Uh. Ja bih ipak pokuš'o s timom. Ako negdje zapnem, nikom' ništa. :mrgreen:



..................................Roa................................



Carr....................Issa..........................Keown....................Tarnat


..................................Sforza............................


....................Fuser..........................Šmicer


................................Okocha........................


..................Flo..........................Asprilla


Klupa: Hesp, Iuliano, Aldair, Hernandez, Djorkaeff, Blomquist, Geremi...
Kako si ovu trojicu uspjeo iskopati iz paucine :mrgreen: . Odlican tim 8-) .

slika

Djalminja & Donato

slika

Angloma

slika

Sjecas se ovog momka :mrgreen: ? Selestin Babajaro.

slika

A ovog? Klaren Akunja.

slika

A ovog? Nikos Dabizas.

slika

Saka Hislop.

slika

Rober.

Jesam te iznenadio sa nekim :mrgreen: !? Znam samo da me je mozak zabolio dok sam ih se prisjetio :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Monolog » 19 jul 2011, 16:07

Acuna je bio pun pogodak, moram priznati. Evo, sad kad bih sjeo i razmišlj'o do petka, on mi ne bi pao na pamet. :mrgreen:

Btw, jedva vidjeh da si boldov'o Iuliana; cijelo vrijeme kontam ko je taj treći na spomen čijeg imena @Valencijino srce zaigra. :mrgreen:

Laurent Robert i top u lijevoj nozi. :o Meni iznimno drag igrač; Babayara i nisam nešto gotivio; mada sam uživ'o gledajući njegova salta (jes' da su rijetka, al'...). :mrgreen:

Smijem li i ja neke likove postaviti? Možda i ja tebe iznenadim. :mrgreen:

slika
Casiraghi :mrgreen:

slika
Damiano Tommasi :mrgreen:

slika
Albert Ferrer



Ne mogu više, odoh pravit' ručak. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2011, 16:30

Monolog je napisao/la:Ne mogu više, odoh pravit' ručak. :mrgreen:
Zeljezo se kuje dok je vruce. Izgleda da se ohladilo, gotovo je sad :mrgreen: . Salim se, ne zamjeri :D .

Ti bogca, divi Luuuuuuiiiiidjiiiiiijaaaaaaaaaaaa :mrgreen: . Gotivan igrac 8-) .

Tomazi. Ne bih mi nikad pao na pamet, a bio je specifican lik :mrgreen: .

A Celsi ima gomilu tih 'kultnih igraca', morat cu im posvetiti malo vise vremena kad popuste ove vrucine :mrgreen: . Ferera se ne bih sjetio ni pomocu trikova.

Kako im se zove onaj omaleni veznjak sto je bio kapiten jedno vrijeme,.. Mozda tamo negdje 96, 97 godine. Na vrh mi jezika, al' se ne mogu sjetiti :? .

slika

Merson

slika

Dikson.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Puma » 19 jul 2011, 17:08

McAllister

slika

Kallon

slika

Patrick Mboma

slika

Lucas Radebe

slika

Alexi Lalas

slika

nastavak malo kasnije :lol:

pohvale za temu ;)

@valencia da ne mislis na Denisa Wisea
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Devil » 19 jul 2011, 18:32

Odlicna tema moglo bi ovde biti svacega kvalitetnog.
Prvo bih vas zamolio ako mozete da ne stavljate ovoliko slika,ili ako ih vec stavljate stavite ih u URL tag jer mi stvarno tesko otvara stranicu. ;) Hvala.

Da nastavimo sa temom kojom bi se mogli pozabaviti nekada kasnije,pogotovo kada krenu kise i lose vreme(ali ja gledam u buducnost :lol: )

Za pocetak evo jedan tim od mene,ne mozda najjaci(ustvari ne sigurno),ali meni jedan od drazih od Old School igraca.


Na golu bi mi bio Bogdan Stelea.Rumunska legenda,i legenda Salamance u periodu od '97-'04.Poznat po svojoj uvek ugladjenoj celavici,meni jedan od drazih golmana.
Odbranu krecem sa desnim bekom,gde mi je neprikosnoven Jocelyn Angloma,nekoliko puta sam pisao o njemu na ovome forumu.Nepogresiv u 1 na 1 situacijama,dovodio je do ludila protivnicke napadace i treba ostati zapisan u fudbalske anale.
Na levu stranu "parkiran" je meni osobno dragi Sinisa Mihajlovic.Iako je karijeru poceo kao veznjak,krilni napadac,prekomandovan je na poziciju levog beka,ali mu nije nimalo strana ni pozicija stopera.Strasna levica,ostace upamcen kao jedan od retkih ako ne i jedini igrac koji je postigao hattrick iz slobodnjaka.
Lucas Radebe suvereno drzi poziciju stopera.Taj "ludi" momak iz Afrike,profesionalni "frizer" ovaca,uspeo je u svojoj karijeri,u zlatnim godinama Leedsa bio nezaobilazna karika njihove igre,ali nazalost nije uspeo sve to da krnuise pogotkom u njihovom dresu.
Kakva bi mi to odbrana bila a da se u njoj ne nadje Thomas Linke,igrac koga se rado secaju i "Plavci" iz Gelserkinchena i "Crveni" iz Munchena.Secam se kada je dosao u Bayernu da su mu vec videli jedan promasaj u karijeri ali je on dokazao da je veliki igrac i sve do poslednje sezone u Bayernu drzao odbranu.
Vezni red krecem sa "drskim" plavusanom iz Francuske,Emanuelom Petitom,koji se sa Makelelom vrlo dobro nadopunjavao u reprezentaciji "Galskih petlova",a znacajan trag ostavio i u Monacu,a kasnije i Arsenalu,u Barceloni se premalo zadrzao a u Chelseau je ipak bio nesta ispod svojih mogucnosti.
Nekadsnji vezista BVB-a Lars Ricken takodje mora da mi nadje mesto ovde.Istina ocekivalo se puno vise od njega u karijeri ali ipak on ce meni ostati u secanju po golu Juventusu.
A mesto po strani ili playa svejedno zauzece mi jos jedan francus,tacnije covek koji ima i Poljskih i Jermenskih i Francuskih korena,Yuri Djorkaeff za devet godine u francuskoj preko 80 nastupa,i 30-ak golova,a svi se secamo njega i iz Monaca,Intera,pa i Boltona gde je dovodio do ludila odbranu protivnika.
Iako je ubio Jugoslaviju na Euru 2000.Marc Overmars mi je jedan od drazih krilnih igraca.Omaleni vezista,velikih mogucnosti nositelj Holandije,Arsenala,Ajaxa pa i u Braceloni je ostavio znacajan trag zasluzuje da ga se setimo.

A napad,velika je konkurencija tu,za malo pozicija.Ali ipak meni na poziciji napadaca mora biti Maxim Tsigalko.Da onaj Maxim Tsigalko za koga je vecina cula samo na serijalu Soccer Managera,ubica u napadu na popularnoj igrici,u stavrnosti ni bleda senka toga igraca,ali meni je zbog mnogobrojnih titula na popularnoj igrici veoma drag igrac.
Do njega u napadu odmah Jimmy Floyd Hasselbaink,legenda ostrvskog fudbala a bgm i u Atleticu je resetao.


Uh,eto konacno i ja zavrsih ovu svoju postavu kako rekoh na pocetku zasigurno ne najjacu,ali meni najdrazu. :D
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Megamon » 19 jul 2011, 19:40

Svaka cast na temi,imat ce se ovdje sta pametno procitati.Zbilja mi je drago sto postoji ovaka jedna tema :)

Evo nekih igraca

Ray Parlour

slika

Ljunberg

slika

Solano,igracina koja je cesto zabijala golcine iz slobodnjaka

slika

Onda Mehmet bavacarc

slika
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la dubrava » 19 jul 2011, 19:59

Jedan je Trifon Ivanov 8-)
slika

Hm, sad mi još pada na pamet Ibrahim Ba i Jay-Jay Okocha!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la kumkalesic » 19 jul 2011, 20:02

Nema sta, zanimljiva tema za, sto bi se reklo, prisjecanje proslih fudbalskih vremena...
Posto ste u vecini sastavljali momcadi, da i ja pokusam:
Golman - Bernard Lama, budaletina na golu :D
Odbrana - Stig Inge Byornebye, viking iz Norveske...najbolje ga pamtim iz Liverpoola, ali je i u Norveskoj selekciji razarao po lijevoj strani...
Ne pamtim nesto te desne bekove, pa sam ovo napisao da popunim sastav :) , a na tu poziciju sam smjestio (krasan izraz :D )Michaela Reizingera...
Stoperski par cine soccerasi Marcelo Balboa i Eddie Pope (zao mi je sto nema mjesta za jos jednog iz te generacije, Alexi Lallasa, al' sta ces, jaka konkurencija :D )...
Sredina terena - Cesar Sampaio, sjajni Brazilac, onda Jason McAteer (irsko srce - malo opet vuce na Liverpool :) ), Andreas Meller, kojeg pamtim ponajvise iz sjajnih partija u zutom dresu krajem devedestih godina proslog vijeka...
Napad - Stephane Chapuisat, takodjer, ostao upamcen po sjajnim nastupima u dresu Borussie iz Dortmunda, te sjajni, nenadmasivi 1+8 Ivan Zamorano :D

Evo malo i onih za koje nisam mogao naci mjesta, a ostace, bar meni, u sjecanju: golmani Thomas Ravelli, Jorge Campos i Jose Luis Chillavert...defanzivci Alexi Lallas, Fernando Couto, Danny Blind...igraci sredine terena Aron Winter, Jamie Redknapp...napadaci Pavel Kuka, Claudio Cannigia...

Slike ne bih ubacivao, posto nisu bas nesto lijepi :D
Joint_fc

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Arnelinho » 19 jul 2011, 20:09

Huh, malo mi je mrsko sad razglabati zašto i što, al' aj probat ću i ja jedan tim sklepat.

Inače, nemojte mi zamjerit što ću staviti 90% ,možda i više, igrača iz Bundeske, al' to je jedina liga ,koju sam gled'o od djetinstva pa na ovamo-na njoj sam i odrast'o.

Tek nešto poslije (prelaskom Rosickya u Arsenal) sam počeo gledati i Premiership, Špansku ligu vrlo rijetko-onak' ako igraju Sevilla i(li) Valencia, druge klubove skoro pa nikak', osim ako je pregled ili Europske tekme.

Vrlo slično je i sa 'talijanima i francuzima. Udinese,Fiorentina,Napoli i Milan su klubovi čije igrače znam ko'lko tol'ko, jer ih pogledam ako su na TVu, dok u Francuskoj su meni jedan od najdražih timova na planeti St.Etiene, pored njih Lyon i Marsej, ostale klubovr ne gledam-pa skoro pa nikako, osim onog pregleda na Fra televiziji. :D

Tako da sam donekle "laički kompetentan"(izvuk'o sam ovu riječ iz rukava) da pričam o peMzionerima iz Bundeslige. :mrgreen:

Ove manje lige nisu uzete u obzir, ovde, koliko mogu da zaključim po gore "postanim postovima".Tako da njih Arnelinho zayebi. :lol:

Eh, evo ovako:
-------------------------------------Bernd Meier----------------------------------

Evanilson---------------Herzog-----------------Kuffour---------------Winterburn


----------------------------------------Fink---------------------------------------


-------------------------Lincon*----------------------------Sutter----------------

----------------Bobić---------------Chapuisat--------Otto Ado--------------------

Mislim da su svi manje-više poznati nogometaši,tek da istaknem Chapuisata (čiju sličicu i sad imam :D ) da je svojevremeno bio jedan od najvećih igrača tog doba, al' da nikad nije dobio dovoljno veliki medijski prostor da se njegova veličina pokaže. Istinska legenda Dortmunda.

A što se tiče Lincolna, taj igrač je "malo" noviji( :mrgreen: ), al' ono što mi je zauvijek ostalo u sjećanju je pobjeda Schalkea protiv ,mislim da ,Hannovera ili Wolfsburga i njegova dva gola iz slobodnjaka. Jedan sa lijeve,drugi sa desne. Jednostavno, majstor slobodnih.Mislim da je i danas aktivan i da ima najviše 35 g. :D

Opet Ganac,Samuel, mi je u sjećanju po velikim greškama. Jednostavno ga opisat kao kiks igrač. :D A njegov kolega u ovom mom tandemu, za njega sam ,na početku,mislio da ima veze sa BiH, tj da je odozdo.
Da žalost bude veća , u ne tako davnoj prošlosti sam isto to mislio za jednu slovensku teniserku-Hercog.Polona Hercog. Al' ni jedno ni drugo nemaju veze sa Erom. :lol:

Ostalo su manje-više moji Dortmundovci i jedna legenda Arsenala. :)

btw.Rekoh da neću puno pisat, a ja razdulji. :D Jbg. malo po malo i ne vidjoh da je 'volki tekst. :lol:
Edit:Evo i od mene malo slika:
Štefan Šapuisa
slika
Evanilson
slika
Fredi Bobić
slika
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la geronimo » 19 jul 2011, 20:36

Arnelinho je napisao/la: btw.Rekoh da neću puno pisat, a ja razdulji. :D Jbg. malo po malo i ne vidjoh da je 'volki tekst. :lol:
Hihi, opasan si ti igrac. :D
Neka, neka, samo ti razdulji, drugacijeg te ne poznajemo. :mrgreen:

Da se malo osvrnem na tvoj sastav. :? Ja, kao osoba koja Bundesligu prati 20 godina, ne mogu se sjetiti ko je Winterburn. :oops:
Ostali su mi poznati, Bernd golman 1860-ke nije bio los, ali je neslavno zavrsio u tom klubu (cini mi se).
Otkud ti Herzog na mjestu halfa? Sutter, plavokosi andjeo :) igrao u 2 kluba, koja ja najvise volim. Kad se sjetim njega u tandemu sa Zarate-om u NBG-u.
Jedno pitanje za tebe. Zasto slabo posjecujes pdf. Bundesliga i temu BvB?


Tema moze postati hit sezone. 8-)

Odoh gledati Bayu.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la sarajlija89 » 19 jul 2011, 20:37

Nemojte slike...valjda svi znamo lik pobrojanih igraca, a ko ne zna, a interesuje ga, moze naci sam.

Mark Bosnich - vece rupe, u vecem klubu, nisam vidio :lol:

Lee Dixon - desni bek Arsenala, zanimljiva pojava :mrgreen:
Donato- ikona Deportiva :lol: igro do 40 i neke :lol:
Paolo Montero - legendarni igrac Juventusa i Urugvaja, rekorder po broju crvenih u Seria A i dan danas...
Tarnat - kakvu je bombu u nozi imao taj covjek ..sjecal se ko onoga gola protiv Milana hahaha :mrgreen:

Dino Baggio - 8-)
Valeron - genije, veliki igrac, kojeg su povrede unistile...
Atilo Lombardo - zvijer na desnom krilu...
Patrick Berger - sjajni Ceski nogometas, koji je mnogo obecavao, ali je imo dosta problema sa povredama...


Patrice Loko - haha..PSG, zanimljiv lik..sjecaju se ovi, malo stariji...
Olaf Marschall - brko i rasni strijelac :mrgreen:

Strasan tim. :mrgreen:

Morel ko bolje :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 19 jul 2011, 20:55

--------------------------------Hesp-----------------------------

-----Petrescu----P.Anderson-------De Boer-------Sergi Barjuan

--------------------------------Ince----------------------------------

---------------------Poyet---------McManaman-----------------

-------------------------------Valeron-------------------------------

------------------------Sand---------------Flo-----------------------
Za zivot cijeli!

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Arnelinho » 19 jul 2011, 21:07

geronimo je napisao/la:Neka, neka, samo ti razdulji, drugacijeg te ne poznajemo. :mrgreen:
Vala baš. :mrgreen: Aj mene naĆeraj da napišem kratak post. Nema tog admina koji moRe. :lol:
geronimo je napisao/la: Ja, kao osoba koja Bundesligu prati 20 godina, ne mogu se sjetiti ko je Winterburn. :oops:
Da te ispravim.
Arnelinho je napisao/la:Ostalo su manje-više moji Dortmundovci i jedna legenda Arsenala. :)
Arnelinho je napisao/la:Inače, nemojte mi zamjerit što ću staviti 90% ,možda i više, igrača iz Bundeske, al' to je jedina liga ,koju sam gled'o od djetinstva pa na ovamo-na njoj sam i odrast'o.
Eto sad ,odakle Winterburn. :D
Mog'o sam ja još kog' dodat' iz Arsenala, al' sam se naprez'o za ove malo "manje legende"-recimo Adamsa,Seamena i Keowna sam se predomišlj'o. :mrgreen: Pa rek'o da ne budu sve legenda do legende. Bolje 'vako. :mrgreen:
geronimo je napisao/la:Bernd golman 1860-ke nije bio los
Inače,prvi klub za kog sam navij'o. :D I sad imam njihov šal, malo ofuco, al' stoji negdje u ormaru. :)
geronimo je napisao/la:Otkud ti Herzog na mjestu halfa?
Ne znam na kog Herzoga ti misliš, al' ja imam na umu onog Stuttgartovog (nisam siguran?).Henrich, Herlich, tako nekako se preziv'o? Koliko se ja sjećam bio je štoper. Špico. :mrgreen:
geronimo je napisao/la:Jedno pitanje za tebe. Zasto slabo posjecujes pdf. Bundesliga i temu BvB?
Iskreno, ni sam ne znam. Nekak' sam navez'o kontakt sa ovim na pdf. Premiership, pa sam tam "malo" aktivniji.
Inače, gledam dosta često i Bundesligu. Ma, često. Svako kolo, makar pregled. Al' ipak sam na pdf.Premiership "veteran", a tam sam nekak' "novajlija". :D

Svi koji me poznaju, znaju koliko volim Dortmund (čak šta više od Dortumda imam daleko više "rekvizita"), pored Arsenala, al' jbg. Rosicky je presudi'o.Nisam ja. :D
Kad je bilo gdje će prijeći, bilo je koliko se sjećam Fiorentina,A. Madrid,Arsenal i Juve u opticaju, pa sam seb' rek'o čak gdje god da prijedje navijaću za njih. :mrgreen:

Ima tu još ,valjda, i ovo medijsko rešetanje nas, običnog ,pučanstva,pa i posljedično imaš više prostora za razgovor/debatu o engleskim klubovima.

Jedino, što znam je, da Gotze polaHko postaje moj novi Rosicky. :mrgreen:

btw.A i tvog Bayerna, evo dodjoh u 33-ćoj, gube 2-0. :lol:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2011, 21:55

dubrava je napisao/la:Jedan je Trifon Ivanov 8-)
slika

Hm, sad mi još pada na pamet Ibrahim Ba i Jay-Jay Okocha!
To se trazi Dubrava. Ivanov - kralj :mrgreen: .

kumkalesic, odlicno momce/ljudino (kako volis) :mrgreen: . Imena iz tvog posta bude nostalgiju i lijepa sjecanja 8-) .

Kouto, Ivanov, Lama, Loko, Kampos,.. To su posebni igraci koji ne smiju biti zaboravljeni. Stara skola.

Sto se tice slika, mislim da je lijepo prisjetiti se tih likova,... Mene je obradovala slika Ivanova 8-) . Al' da bi pokazali razumjevanje za one kojim stopaju stranice, onda bi bilo dobro da se u jednom komentaru ne stavljaju vise od dvi slike (i to manjih dimenzija),.. Ako neko zeli postaviti vise, i to je vrijedno pohvale, samo neka ostavi linkove za te slike.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Arnelinho » 19 jul 2011, 22:17

slika
Postavio sam bio pitanje o kom igraču se radi, a nisam vidio da piše na slici. :mrgreen:
Tako da, za fudbalske nostalgičare i one koji znaju nešto o njem, ovo je sigurno bio veliki igrač. ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Megamon » 19 jul 2011, 22:27

Evo da napisem i jedan sastav u kojem ce prevladavati igraci Bayerna i Valencije.Naravno najvise zaslugom zbog finala lige sampiona 2001.Joj kakvo je to finale bilo,meni jedno od najdrazih i najboljih.Sjecam se Bayern u pocetku pravo lose kren'o i onda braco daje prvi gol za njih.Valencija mogla da prelomi seriju i popne se na krov evrope a Kahn nekome odbrani penal i lopta ode u precku i zaustavi se na gol loniji.Kako mi je srce tad igralo.Hajd' sto je meni nego rahmetli dedi koji je bio teski bavarac,inace pric'o mi je da je prije rata is'o u njemacku da ih gleda.Poslije odsluzenog vojnog roka cini mi se negdje u Splitu,Dubrovniku sluzio i da umjesto dodje kuci on se zaputi u Dojcland :lol: .U pocetku me "tjero" da navijam za njih,govorio mi da licim na Linkea :twisted: ,mada sam prije 5-6 godina dobio nadima Pelegirno(jos kad je ovaj igr'o u liverpoolu :mrgreen: ).Svasta je naprica,ponjela me tema :mrgreen:

---CAnizares

Lizarazu-Linke-Desaily-Sagnol

---Efenberg--

Davids--Mendieta--Killy Gonzalez

Elber--Vieri

Ovdje su iznima Desaily.Jednostavno mor'o sam ga staviti jer sam ga se nekako plasio,im'o je odvratnu facu pa sam ga vise zbog toga primjeciv'o nego zbog kvaliteta

Davids-takodjer njegov me je izgleda uvijek fascinirao :mrgreen:

A Vieri mi je bio igracina,ne znam sto al' pravo sam ga gotivio

A meni omiljen medju ovim je brzi Gonzalez.Znam uvijek bila zahebancija kad sprintas izgovaranje naglas,ma kako izgovaranje deranje ide brzi Gonzalez :lol:

Halalite,dusu sam otvorio :D
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.