Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 16 sep 2011, 22:30

alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?
banovan je bio. trenutno je u hrvatskoj. uziva. libo ga racku za sve :D :D

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la don_burza » 16 sep 2011, 22:36

alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?

Otiso da se vrati
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61569
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Virtu4l » 16 sep 2011, 22:40

alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?
Valjda je u Majamiju, ko će mu ga znati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bianconeri1988 » 16 sep 2011, 22:58

Pitanje za Sarajlije :mrgreen:

Zna li neko gdje se u gradu može naljepiti slika na majcu?

Čuo sam da može u Merkatoru...
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
legenda reala
Postovi: 33827
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2011, 23:02

alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?
Mali je fasovo ban na temi Barce sa onom svojom klapom ,trebo bi se vratiti ,danas ,sutra ,kad već ;)

Nego ljudi navraća li ovdje ikad onaj čoban iz BG ,šta popularnost učini od čovjeka ,ja znam da njemu kako je posto vlast ,predsjednik stranke zabranjuje da se druži sa nama običnim narodom ,ali Stefane dragi što moraš u svemu poštovati predsjednika :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alacious » 16 sep 2011, 23:04

Ma cuo sam da je danas u Brezi poginulo neko dijete na skuteru,pa da provjerim da li on zna nesto o tome :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Devil » 16 sep 2011, 23:06

legenda reala je napisao/la:
alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?
Mali je fasovo ban na temi Barce sa onom svojom klapom ,trebo bi se vratiti ,danas ,sutra ,kad već ;)

Nego ljudi navraća li ovdje ikad onaj čoban iz BG ,šta popularnost učini od čovjeka ,ja znam da njemu kako je posto vlast ,predsjednik stranke zabranjuje da se druži sa nama običnim narodom ,ali Stefane dragi što moraš u svemu poštovati predsjednika :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Samo vas posmtaram,tu sam al' nije mi vise zanimljiva vasa prica,kada bude sta zanimljivo ovde javicu se. :mrgreen:

Pa secas se da sam ti rekao da krecem u nove poduhvate od septembra-oktobra,e pa doslo je vreme za to. ;) :D
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61569
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Virtu4l » 16 sep 2011, 23:08

Bianconeri1988 je napisao/la:Pitanje za Sarajlije :mrgreen:

Zna li neko gdje se u gradu može naljepiti slika na majcu?

Čuo sam da može u Merkatoru...
U Skenderiji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33827
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2011, 23:14

Devil je napisao/la: Samo vas posmtaram,tu sam al' nije mi vise zanimljiva vasa prica,kada bude sta zanimljivo ovde javicu se. :mrgreen:

Pa secas se da sam ti rekao da krecem u nove poduhvate od septembra-oktobra,e pa doslo je vreme za to. ;) :D
Aha dosadni smo ti ,pa i ja kažem ,Emir je u zadnjih mjesec skroz uništio temu chat ,nekad je to bila jedna od boljih tema ,ali Emir ju je uništio ,ja sam pozivo admina da reaguje ali on ništa :lol:

Sećam se da si nešto govrio ,luftamo još koji mesec ,pa od septembra -oktobra idemo u nove poduhvate ,ovako si reko ,jel ono nešto ima veze sa fudbalom . ;)

I ja govorim da idem u nove poduhvate ,ali nikako da krenem :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijc@ » 16 sep 2011, 23:16

Devil je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
alacious je napisao/la:Ljudi,gdje je LBJ MVP?
Mali je fasovo ban na temi Barce sa onom svojom klapom ,trebo bi se vratiti ,danas ,sutra ,kad već ;)

Nego ljudi navraća li ovdje ikad onaj čoban iz BG ,šta popularnost učini od čovjeka ,ja znam da njemu kako je posto vlast ,predsjednik stranke zabranjuje da se druži sa nama običnim narodom ,ali Stefane dragi što moraš u svemu poštovati predsjednika :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Samo vas posmtaram,tu sam al' nije mi vise zanimljiva vasa prica,kada bude sta zanimljivo ovde javicu se. :mrgreen:

Pa secas se da sam ti rekao da krecem u nove poduhvate od septembra-oktobra,e pa doslo je vreme za to. ;) :D
Dusmanine :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Jimmy from the hood
Postovi: 2962
Pridružen/a: 27 apr 2011, 17:28
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Jimmy from the hood » 16 sep 2011, 23:16

riijreiuijoijrpoijgephiusdgoij30w9ujočmkasjfdasdhfoq45z
o4q35ajeijrewqrqewčrjsadfncx,cvnyx,cbvkautro4q250q245asldAyx
c,xycvm,g9eutq34592+453q25iewrtsdčgkjasš'r2+340923493253458erjfas
dfsaćfa'12123'0491'48iujtasdjgsadgjx.,gmxycg,.masčdk
fadsr0iwerqweriwqersadčfkasždroweštirpeoteprutper
tueportuerotčfjgčfdutro4q250q245asldAyxc,xycvm,g9eut
q34592+453q25iewrtsdčgkjasš'r2+340923493253458erjfasdfsaćfa'12123'0491'48iujtatasdjgsadgjx.,gmx
Sorry ljudi, čistio sam tastaturu.
Jimmy from the hood je lud.
Statictics show that 1 in 20 of us live next door to a convicted paedophile, not me though, I live next door to two stunning 12 year olds... buahaha...

What do you call 2 men getting married? Man United!

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alacious » 16 sep 2011, 23:16

Jimmy from the hood je napisao/la:riijreiuijoijrpoijgephiusdgoij30w9ujočmkasjfdasdhfoq45zo4q35ajeijrewqrqewčrjsadfncx,cvnyx,cbvkautro4q250q245asldAyxc,xycvm,g9eutq34592+453q25iewrtsdčgkjasš'r2+340923493253458erjfasdfsaćfa'12123'0491'48iujtasdjgsadgjx.,gmxycg,.masčdkfadsr0iwerqweriwqersadčfkasždroweštirpeoteprutpertueportuerotčfjgčfdutro4q250q245asldAyxc,xycvm,g9eutq34592+453q25iewrtsdčgkjasš'r2+340923493253458erjfasdfsaćfa'12123'0491'48iujtatasdjgsadgjx.,gmx
Sorry ljudi, čistio sam tastaturu.


hahahahahhaha... :D :lol: :lol:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Devil » 16 sep 2011, 23:17

legenda reala je napisao/la:
Devil je napisao/la: Samo vas posmtaram,tu sam al' nije mi vise zanimljiva vasa prica,kada bude sta zanimljivo ovde javicu se. :mrgreen:

Pa secas se da sam ti rekao da krecem u nove poduhvate od septembra-oktobra,e pa doslo je vreme za to. ;) :D
Aha dosadni smo ti ,pa i ja kažem ,Emir je u zadnjih mjesec skroz uništio temu chat ,nekad je to bila jedna od boljih tema ,ali Emir ju je uništio ,ja sam pozivo admina da reaguje ali on ništa :lol:

Sećam se da si nešto govrio ,luftamo još koji mesec ,pa od septembra -oktobra idemo u nove poduhvate ,ovako si reko ,jel ono nešto ima veze sa fudbalom . ;)

I ja govorim da idem u nove poduhvate ,ali nikako da krenem :lol:
Da,da ali necu ti reci sta :mrgreen: ,mozda sam i napisao ali ne verujem. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
legenda reala
Postovi: 33827
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2011, 23:21

Devil je napisao/la: Da,da ali necu ti reci sta :mrgreen: ,mozda sam i napisao ali ne verujem. :roll:
Ma pogađo sma ja onda ,mislim da si mi i rekao ,kao završio DIF i nešto kao sportski menadžer ,pa time ćeš se baviti ,nego puno informacija pa zaboravim jbg ili je skaut :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Devil » 16 sep 2011, 23:26

legenda reala je napisao/la:
Devil je napisao/la: Da,da ali necu ti reci sta :mrgreen: ,mozda sam i napisao ali ne verujem. :roll:
Ma pogađo sma ja onda ,mislim da si mi i rekao ,kao završio DIF i nešto kao sportski menadžer ,pa time ćeš se baviti ,nego puno informacija pa zaboravim jbg ili je skaut :mrgreen:
Ne znam. :mrgreen: :lol: :P
Menadzer necu sigurno to odbaci,istina tu i jeste najveca para,ali je u menadzerstvu fora da si sto veci lopov,bar u danasnje doba,a u Srbiji je konkurencija tu izuzetna da mi ne pada na pamet da se sa njima borim. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
legenda reala
Postovi: 33827
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 16 sep 2011, 23:30

Devil je napisao/la: Ne znam. :mrgreen: :lol: :P
Menadzer necu sigurno to odbaci,istina tu i jeste najveca para,ali je u menadzerstvu fora da si sto veci lopov,bar u danasnje doba,a u Srbiji je konkurencija tu izuzetna da mi ne pada na pamet da se sa njima borim. ;)
Onda ćeš biti ,kordinator mlađih uzrasta Crvene Zvezde :mrgreen: ,ili pomoćnik Prosinečkom :P
Ma nastavljaš karijeru ,oporavio si se od povrede nakon nekoliko godina i sad si spreman za nove poduhvate ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Devil » 16 sep 2011, 23:35

legenda reala je napisao/la:
Devil je napisao/la: Ne znam. :mrgreen: :lol: :P
Menadzer necu sigurno to odbaci,istina tu i jeste najveca para,ali je u menadzerstvu fora da si sto veci lopov,bar u danasnje doba,a u Srbiji je konkurencija tu izuzetna da mi ne pada na pamet da se sa njima borim. ;)
Onda ćeš biti ,kordinator mlađih uzrasta Crvene Zvezde :mrgreen: ,ili pomoćnik Prosinečkom :P
Ma nastavljaš karijeru ,oporavio si se od povrede nakon nekoliko godina i sad si spreman za nove poduhvate ;)
Kako da ne,jbg ko zna iz ovog mog posla se i moze izaci u trenera ako treba,pomocnik svakako postajes,jer pomocnik je sirok pojam(skaut,medikant,kondicioni...). ;)
Nema za mene vise ozbiljnog fudbala,ja vise ni na turnirima ne igram 100% jednostavno jos uvek se bojim. :( ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 16 sep 2011, 23:52

Samo da se i ovdje pozdravim sa forumašima.Sretno svima momci i sve najbolje u životu.Svaka vam čast,raja ste prava.Legenda,Hary,Emir,LBJ,Sarajlijica,Tribalian,Devil,Virto,Don Burza,Ćema,Jasmin,Jimy i ostala kompanija.
Možda se opet nekada čujemo,do tada pozdrav i sve najbolje,hvala vam što ste znali napravili ovdje feštu koja me uvijek radovala.

Pozdrav i sretno svima.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 16 sep 2011, 23:54

Momci, hvala vam svima na druženju, želim vam sve najljepše u ostatku života, kako u realnom svijetu tako i ovdje ... Neutrala__ i ja samo odlucili da napustimo forum ... iz nekih privatnih razloga, zahvaljujemo se svima koji su bili tu kad je najteze: sony,devil,hammers i ostala ekipa da ne nabrajam ...mozda se vratimo ali pod drugim nickovima no to vise nije vazno. LJUDI SRETNO VAM SVIMA, BUDITE POZDRAVLJENI OD DVA BANOVIĆANINA !!
1947!

Jimmy from the hood
Postovi: 2962
Pridružen/a: 27 apr 2011, 17:28
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Jimmy from the hood » 16 sep 2011, 23:55

Ko vas yebe, idite prčite šta ! :mrgreen:
Jimmy from the hood je lud.
Statictics show that 1 in 20 of us live next door to a convicted paedophile, not me though, I live next door to two stunning 12 year olds... buahaha...

What do you call 2 men getting married? Man United!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88 i 9 gostiju.