FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RBA 1987 » 25 sep 2011, 20:28

aleksandar_veliki je napisao/la:
jubitubi je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:ja te ne pitam za baklju, nego za komade betona koji se bacaju sa dvije ruke? jer to kako ti pričaš, zvuči k'o da je slučajno bilo, a iz svih okolnosti je očigledno da je smišljeno i planirano.

što si uopšte doš'o ako ti ne godi priča o sinošnjoj utakmici?
Evo odgovorio ti je momak ispod za blokove...Nije nista izrezirano.
Rekao nam poznati uposlenik kluba. Druze, pusti suplju, sad ce RBA reci da se ona vrata ne mogu zakljucati, tako projektovan stadion.
Možda je sve ovo priča koja nam je podmetnuta od ljudi iz saveza R.S., kažem možda, možda je ovo borba protiv komiteta, protiv Borca koji je podržao borbu u borbi protiv fudbalske mafije, i krenuo u otvoreni rat protiv saveza R.S. kažem možda, amožda i nije... :cry:
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FIFA/UEFA » 25 sep 2011, 20:30

@tribiani

normalan momak ne moze braniti DIVLJAKE i smisljati svakakve chetaljske lazi

je li ono u 16.00h u srijedu sa olimpikom?
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
Rodjeni_BRato
Postovi: 232
Pridružen/a: 05 mar 2011, 19:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rodjeni_BRato » 25 sep 2011, 20:32

ma srbski klub a bogme ni hrvatski se nesmje kaznit kao sto bi naprimjer bosnjacki. hajmo se okladit da nece bit neke ozbiljne kazne za Borac. A Velezu su dali 5000$ maraka kazne zbog 3 udarna topa.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 25 sep 2011, 20:32

FIFA/UEFA je napisao/la:@tribiani

normalan momak ne moze braniti DIVLJAKE i smisljati svakakve chetaljske lazi

je li ono u 16.00h u srijedu sa olimpikom?
18:30
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RBA 1987 » 25 sep 2011, 20:33

aleksandar_veliki je napisao/la:RBA hiljadu tih mozda, no svi mi smo svjesni istine i ti i ja. Politika je ****, masu je najlakse iskoristiti, jos nezaposlenu, sta da ti kazem. Mozemo mi ovdje mozdati, ali ako cemo biti realni...
Za sve sam rekao možda, baš zato što istinu teško ko može saznati, dobro je da niko nije stradao i neka se na ovome završilo...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

joey tribbiani
Postovi: 33
Pridružen/a: 10 avg 2011, 18:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la joey tribbiani » 25 sep 2011, 20:34

FIFA/UEFA je napisao/la:@tribiani

normalan momak ne moze braniti DIVLJAKE i smisljati svakakve chetaljske lazi

je li ono u 16.00h u srijedu sa olimpikom?
.

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RBA 1987 » 25 sep 2011, 20:41

Kazna neće biti preko 6000 km, maksimalno dvije utakmice, stadion će biti suspendovan već sutra do okončanja disciplinskog postupka, tako da ćemo već u srijedu odraditi prvu suspenziju, a možda se i žalimo, pa ćemo igrati samo tu u srijedu pred praznim tribinama, ;) ...

Neće se vrijeme računati od Borca, to znamo svi, po meni su daleko teži incidenti napadi na igrače ili nedaj bože službena lica, ali sačekaćemo da ja baš sad ne prejudiciram... :mrgreen:
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FIFA/UEFA » 25 sep 2011, 20:42

pile87 je napisao/la:
FIFA/UEFA je napisao/la:@tribiani

normalan momak ne moze braniti DIVLJAKE i smisljati svakakve chetaljske lazi

je li ono u 16.00h u srijedu sa olimpikom?
18:30
hvala ;)
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61455
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2011, 20:42

Rodjeni_BRato je napisao/la:ma srbski klub a bogme ni hrvatski se nesmje kaznit kao sto bi naprimjer bosnjacki. hajmo se okladit da nece bit neke ozbiljne kazne za Borac. A Velezu su dali 5000$ maraka kazne zbog 3 udarna topa.
Kaznili ih ili ne, postalo je sasvim svejedno. Ovo je još jedan od incidenata u nizu, a niz će se sigurno nastaviti. Zanimaju me tri boda sa najtežeg gostovanja u sezoni i to je to. Za sedam dana će sve ovo biti zaboravljeno, to smo naučili, uskoro će neki novi incident zasjeniti ovaj...

Aco, ti k'o Platini. Da, to je sasvim realna kazna, ali da je ovo neka druga liga, neka druga zemlja, itd. Obzirom da nije tako, uzalud se nadati i razmišljati o Drakonskim kaznama. Bićemo sretni ako nam se i ova tri boda ne zakomplikuju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VanBasten » 25 sep 2011, 20:44

Ma ljudi, ako se en napravi neki rez kojim će se stati u kraj sličnim stvarima, iskreno bojim se prekida sezone zbog nekog tragičnog događaja. Eskalacija je haman neminovna ako se ovo ne zasutavi. Pa mi nismo imali nijedno kolo bez incidenta ove sezone.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dino lj » 25 sep 2011, 20:49

Stvarno smo mi navijaci Zelje bezobrazni sto ne priznamo da smo sinoc izrezirali prekid,prvo smo prije utakmice unijeli masu kamenja i betonskih komada na tartan stazu onda smo poslali stotinjak momaka medju navijace Borca koji su mudro sutili i pri ulasku otkljucali kapiju i u pravom trenutku uletili na teren i napali sami sebe jer smo poveli sa 1:0 i sada bez imalo srama i stida hocemo da svalimo krivicu na pripadnike neduznog nebeskog naroda.Pa jadovi jadni iz RS-a priznajte jednom da iz patoloske ljubomere nemozete da smislite ni grad Sarajevo ni Bosnu i Hercegovinu kao drzavu.Ali dzaba vam sve uvjek cete biti gradjani Bosne i Hercegovine a Sarajevo ce uvjek biti glavni grad te drzave i samo mozete mastati i sanjati da cete biti dio Srbije,shvatite da se zapad boji i da nikada nece dozvoliti nam Muslimanima svoju jednonacionalnu drzavu u Evropi(ja sam toga svjestan i sa tim sam se pomirio) i da ce te vi i ovi iz takozvane HZ HB biti vjecni taoci te politike,i sto prije to shvatite i okrenete se normalnim stvarima i razmisljanju zivot ce vam biti bolji.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61455
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 sep 2011, 20:53

VanBasten je napisao/la:Ma ljudi, ako se en napravi neki rez kojim će se stati u kraj sličnim stvarima, iskreno bojim se prekida sezone zbog nekog tragičnog događaja. Eskalacija je haman neminovna ako se ovo ne zasutavi. Pa mi nismo imali nijedno kolo bez incidenta ove sezone.
Ne znam kako je to definisano zakonima, ustavima, ali očigledno da nije baš najbolje. Huligani polako shvataju da su nezaustavljivi, da im niko ništa ne može i potpomognuti određenim sredstvima onih kojima ovakva situacija odgovara (vjerovatno političara) su u stanju napraviti puno gore od onoga sinoć. Jučer Željo, prekjučer Sarajevo, prije toga Travnik, i tako dalje, i tako dalje... ko da razmišlja o fudbalu i kvalitetu istog, kada je taj isti fudbal u drugom ili čak trećem planu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chichak » 25 sep 2011, 20:56

Samo cu reci SVAKA CAST AMARE!!! Koliko covjek misli na nas navijace i na sam klub trebamo mu biti vjecno zahvalni. U ovome intervju za hayat je covjek sve objasnio...i kad bude 10:0 gubio od mene ce Amar dobiti aplauz i hvala Bogu da ovakvog jednog covjeka imamo na klupi,sad mi je i jasno zasto je svima trn u oku,covjek voli svoje i nas.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Emir ZENICA » 25 sep 2011, 20:56

Sramotno jeste.I svaka cast Zeljeznicaru kao klubu sto nije pristao da se tekma nastavi,naravno 3 boda ce vama ici.
Sto se navijaca tice,ono je sve dogovor sa policijom bio,ja prvi dajem glavu ako nije.Doduse,Lesinari su poznati po tome sto imaju dogovor sa policijom,od pirotehnike pa evo sad do ovog.Odakle da su vrata otkljucana ? Zasto odma oni "sekjuriti" nisu krenuli na ta vrata kako treba ? Daj bolan kako nije bilo dogovoreno.Odakle na stadionu onoliko kamenje ? Pa ono su cigle ono nije kamenje.Ajd dobro unjeti kamen,dva,pa i 10 i moze se unjeti,al kako ciglu na stadion unjeti ? kako ? Sve u svemu sramotno.
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 25 sep 2011, 21:27

U svakom slucaju ucinili su nam medvjeđu uslugu, za pola sata uzeli smo tri boda ekipa se nije potrosila pred mec sa olimpicom sto treba maksimalno iskoristiti.NAPRIJED ZELJO DO POBJEDE. :D
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
Hawking
Postovi: 1945
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 25 sep 2011, 21:37

BLU SKY je napisao/la:U svakom slucaju ucinili su nam medvjeđu uslugu, za pola sata uzeli smo tri boda ekipa se nije potrosila pred mec sa olimpicom sto treba maksimalno iskoristiti.NAPRIJED ZELJO DO POBJEDE. :D
Sebi su učinili medvjeđu, a nama pravu uslugu :mrgreen:
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

deset
Postovi: 384
Pridružen/a: 30 nov 2010, 13:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la deset » 25 sep 2011, 21:38

Mogu samo da iskažem svoje žaljenje što utakmica nije nastavljena ,jer sam imao osjećaj da bi bila super za gledati.Ono što je uradio Osim je za svaku pohvalu ,jer navijači Želje su bili pred linčom,a po meni sat vremena poslije ponovo da igrači igraju je za svakog igrača ubitačno.Ono što vam ja mogu iz Tuzle poručiti da vam dolazi super klub Olimpic i bogami nemojte misliti da će te ih lako dobiti.Po meni najbolji klub BiH koji je došao na Tušanj

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la veteran 1987 » 25 sep 2011, 21:45

deset je napisao/la:Mogu samo da iskažem svoje žaljenje što utakmica nije nastavljena ,jer sam imao osjećaj da bi bila super za gledati.Ono što je uradio Osim je za svaku pohvalu ,jer navijači Želje su bili pred linčom,a po meni sat vremena poslije ponovo da igrači igraju je za svakog igrača ubitačno.Ono što vam ja mogu iz Tuzle poručiti da vam dolazi super klub Olimpic i bogami nemojte misliti da će te ih lako dobiti.Po meni najbolji klub BiH koji je došao na Tušanj
tradicija kaze suprotno olimpik jeste neugodan ali kako gdje :D
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Denizmare » 25 sep 2011, 21:48

RBA 1987 je napisao/la:Kazna neće biti preko 6000 km, maksimalno dvije utakmice, stadion će biti suspendovan već sutra do okončanja disciplinskog postupka, tako da ćemo već u srijedu odraditi prvu suspenziju, a možda se i žalimo, pa ćemo igrati samo tu u srijedu pred praznim tribinama, ;) ...

Neće se vrijeme računati od Borca, to znamo svi, po meni su daleko teži incidenti napadi na igrače ili nedaj bože službena lica, ali sačekaćemo da ja baš sad ne prejudiciram... :mrgreen:
Koliko se sjecam vi ste za napad na igraca Sarajeva prije par godina dobili....3 boda,zato mojne majke ti,nismo sa Romanije sisli da mogu proci te tvoje suplje price

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RBA 1987 » 25 sep 2011, 21:51

Denizmare je napisao/la:
RBA 1987 je napisao/la:Kazna neće biti preko 6000 km, maksimalno dvije utakmice, stadion će biti suspendovan već sutra do okončanja disciplinskog postupka, tako da ćemo već u srijedu odraditi prvu suspenziju, a možda se i žalimo, pa ćemo igrati samo tu u srijedu pred praznim tribinama, ;) ...

Neće se vrijeme računati od Borca, to znamo svi, po meni su daleko teži incidenti napadi na igrače ili nedaj bože službena lica, ali sačekaćemo da ja baš sad ne prejudiciram... :mrgreen:
Koliko se sjecam vi ste za napad na igraca Sarajeva prije par godina dobili....3 boda,zato mojne majke ti,nismo sa Romanije sisli da mogu proci te tvoje suplje price
Pa šta sam ja rekao...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pablo11, Paromlinac i 25 gostiju.