Mirza Teletović

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la dema » 03 nov 2011, 14:57

doe78 je napisao/la:
dema je napisao/la:Uskoro Mirzu u NBA,svake godine je sve bolji i bolji.Covjek je spreman radit na sebi i stalno napredovat.Taman sljedecu sezonu,kad se i ovo smiri u NBA .

Nadajmo se..
Dobar je za 10 do 15 poena """ima ono sto traze..
Ako ode slucajno u bullse ,postajem bikovac:))
Ma to bi bilo predobro da ode u Bullse ali tesko vidjecemo u koju god ekipu ode normalno da cu je pratit.Jos sto je dobro za njeg da su bivsi nosioci igre njegovog kluba redovno u NBA bili jako dobri.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 03 nov 2011, 22:49

scekica i sinanovica treba definitivno pozvati u repku, pa neka odbiju, ali barem vrijedi pokusati jer i jedan i drugi mogu donijeti kvalitet vise jer scekic moze pruziti 10-50 min na 5, a o sinanovicu necu ni pricati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 03 nov 2011, 23:50

badblueboylivno je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Solidna tekma sinoc Caje i Olya. Medjutim ne mogu se oteti dojmu da je i jednim i drugim plafon TOP 8. Olyu vjerovatno i prije. Imaju jednog igraca.
Oly je pred raspadom. Kriza je utjecala na braću vlasnike i to se odrazilo na klub. Nekad se davalo 24M dolara za Childressa, sad se ne može skrpat ekipa za prolaz TOP16 faze. Bio sam u šoku kad okrenuše -15 protiv Fenera.
Odlicno poznajem situaciju kod brace Angelopulos vjeruj mi, jer sam vatreni navijac Panathe. Ali uglavit ce se oni nekako u TOP 16, Duda ce ipak izvuci na kraju to.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 04 nov 2011, 00:08

nerminh74 je napisao/la:scekica i sinanovica treba definitivno pozvati u repku, pa neka odbiju, ali barem vrijedi pokusati jer i jedan i drugi mogu donijeti kvalitet vise jer scekic moze pruziti 10-50 min na 5, a o sinanovicu necu ni pricati
Bolji je Scekic od npr. Bavcica, pa cak i od Kene u ovom trenutku. Medjutim, sumnjam da bi njemu to u ovim godinama trebalo. A Sinanovic, ja ne znam sta taj covjek razmislja u svojoj glavi. Zasto nece(pored sukoba sa Big Bossom), koji su razlozi, vjerovatno ni on sam ne zna.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Kuko » 04 nov 2011, 00:13

neno#4 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:scekica i sinanovica treba definitivno pozvati u repku, pa neka odbiju, ali barem vrijedi pokusati jer i jedan i drugi mogu donijeti kvalitet vise jer scekic moze pruziti 10-50 min na 5, a o sinanovicu necu ni pricati
Bolji je Scekic od npr. Bavcica, pa cak i od Kene u ovom trenutku. Medjutim, sumnjam da bi njemu to u ovim godinama trebalo. A Sinanovic, ja ne znam sta taj covjek razmislja u svojoj glavi. Zasto nece(pored sukoba sa Big Bossom), koji su razlozi, vjerovatno ni on sam ne zna.
Ja sam postavljo link gdje se u jednom komentaru navodi da Sinanovica niko osim Markovica nije pozivao (a on je tad bio povrijedjen), e sad koliko u tome ima istine niko mi nije odgovorio :)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 04 nov 2011, 00:19

Kuko je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:scekica i sinanovica treba definitivno pozvati u repku, pa neka odbiju, ali barem vrijedi pokusati jer i jedan i drugi mogu donijeti kvalitet vise jer scekic moze pruziti 10-50 min na 5, a o sinanovicu necu ni pricati
Bolji je Scekic od npr. Bavcica, pa cak i od Kene u ovom trenutku. Medjutim, sumnjam da bi njemu to u ovim godinama trebalo. A Sinanovic, ja ne znam sta taj covjek razmislja u svojoj glavi. Zasto nece(pored sukoba sa Big Bossom), koji su razlozi, vjerovatno ni on sam ne zna.
Ja sam postavljo link gdje se u jednom komentaru navodi da Sinanovica niko osim Markovica nije pozivao (a on je tad bio povrijedjen), e sad koliko u tome ima istine niko mi nije odgovorio :)
Iskreno receno on je tek u zadnjem periodu poceo da igra kako treba. Ima i druga strana, kakvih je sve analfabeta prodefilovalo, od Dine Hodzica, Boze Djurasovica, Minje Milosevica, itd, trebao je i on da dobije poziv. Dobio bi on poziv, ali decko vjerovatno misli da mu to ne treba (ja sam cuo da je mnogo sujetan). A i pojavljivala se info da covjek uzima spansko drzavljanstvo. Medjutim bio je intervju u Avazu gdje rezimski novinar Jesenkovic ni rijeci o datim temama.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la doe78 » 04 nov 2011, 08:24

neno#4 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:scekica i sinanovica treba definitivno pozvati u repku, pa neka odbiju, ali barem vrijedi pokusati jer i jedan i drugi mogu donijeti kvalitet vise jer scekic moze pruziti 10-50 min na 5, a o sinanovicu necu ni pricati
Bolji je Scekic od npr. Bavcica, pa cak i od Kene u ovom trenutku. Medjutim, sumnjam da bi njemu to u ovim godinama trebalo. A Sinanovic, ja ne znam sta taj covjek razmislja u svojoj glavi. Zasto nece(pored sukoba sa Big Bossom), koji su razlozi, vjerovatno ni on sam ne zna.

Gledao sam sinanovica sinoc,bio je dobar""jest da mu je crnac kucao 2 puta u facu"
Nama bih pomogao,napredovao je""jedina mana je "gubi lopte previse.
Scekic"" mozda bih neko novo lice dobro doslo!
JA licno bih zvao krupaliju,pa sada prvo nam treba selektor...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 04 nov 2011, 10:36

Ima opcija za selektora, da li ce da prodje to cemo da vidimo u narednom periodu.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la doe78 » 04 nov 2011, 12:11

neno#4 je napisao/la:Ima opcija za selektora, da li ce da prodje to cemo da vidimo u narednom periodu.
Koje su opcije?
Nadam se da nije mutapcic!!
Bruno Soce bih mozda pristao!!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 04 nov 2011, 13:55

Ti se druzis sa strucnjacima i bivsim igracima, to ti meni reci..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

intelekt
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 maj 2008, 16:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la intelekt » 04 nov 2011, 13:57

"Mirza je veoma bitan igrač, koji poseduje fenomenalan šut. Međutim, posebno me raduje činjenica da je Teletović počeo da koristi širi dijapazon košarkaškog znanja. Ne oslanja se samo na dalekometne bombe i, ako popravi odbranu, kao i skok u oba smera, sigurno će izrasti u najboljeg igrača Evrope"
zaključio je Ivanović a preneo list "Novosti".

!.

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la doe78 » 04 nov 2011, 14:04

neno#4 je napisao/la:Ti se druzis sa strucnjacima i bivsim igracima, to ti meni reci..

HAHA :)))
nisam rekao da se druzim sa ljudima iz saveza"""
Poznajem par strucnjaka to je cinjenica,ali ni jedan od tih ne preuzima bih!!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 04 nov 2011, 14:22

doe78 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Ti se druzis sa strucnjacima i bivsim igracima, to ti meni reci..

HAHA :)))
nisam rekao da se druzim sa ljudima iz saveza"""
Poznajem par strucnjaka to je cinjenica,ali ni jedan od tih ne preuzima bih!!
Pa u kuloarima sve svasta prica, ako to ti "strucnjaci" ne znaju, onda su vrlo vrlo tanki :lol: :lol: :lol:
Ali hajde nema veze, sve u svoj vakat. Polahko, vidjet cemo sta ce na kraju da bude.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la doe78 » 04 nov 2011, 14:44

neno#4 je napisao/la:
doe78 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Ti se druzis sa strucnjacima i bivsim igracima, to ti meni reci..

HAHA :)))
nisam rekao da se druzim sa ljudima iz saveza"""
Poznajem par strucnjaka to je cinjenica,ali ni jedan od tih ne preuzima bih!!
Pa u kuloarima sve svasta prica, ako to ti "strucnjaci" ne znaju, onda su vrlo vrlo tanki :lol: :lol: :lol:
Ali hajde nema veze, sve u svoj vakat. Polahko, vidjet cemo sta ce na kraju da bude.
Pa uvjek se nesto nacuje:))))
Ali mene zanima tko je od kanditata najblizi funkciji:))))
Neno,firke?Emir? hehehhe........
Ili netko od susjeda....

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la doe78 » 04 nov 2011, 16:04

intelekt je napisao/la:"Mirza je veoma bitan igrač, koji poseduje fenomenalan šut. Međutim, posebno me raduje činjenica da je Teletović počeo da koristi širi dijapazon košarkaškog znanja. Ne oslanja se samo na dalekometne bombe i, ako popravi odbranu, kao i skok u oba smera, sigurno će izrasti u najboljeg igrača Evrope"
zaključio je Ivanović a preneo list "Novosti".

!.

Takvu slicnu izjavu je dao vec jednom,tada ga je smatrao najboljom 4..
Neka mirza igra a ostala djela se vide iz sedmice u sedmicu!!

armin dju
Postovi: 1167
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la armin dju » 06 nov 2011, 14:59

Dabl dabl 14 11 3, :)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la kobe24 » 06 nov 2011, 15:23

Utakmicu sam gledao, i nije me nesto posebno impresionirala igra naseg asa, kao u vecini dosadasnjih utakmica. Da, imao je on double-double ucinak (postigao 14 poena i 11 skokova), uz to dodao je jos i 3 asistencije. Bio najbolji u ekipi, i kao strijelac, i kao skakac, i kao asistent, ali mi je tu nesto falilo. Imao dosta los sut za 2 poena, za 3 je bio prihvatljiv (2/3). Imao je nekih ishitrenih suteva, po meni, dosta nepotrebnih. Doduse, sudije su mu u dva navrata svirale korake, iako je, ja mislim, Mirza oba puta bio fauliran od strane protivnickih igraca. Sve u svemu, ucinak je i u ovoj utakmici bio jako dobar, ali...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Admir_Sa » 06 nov 2011, 15:31

kobe24 je napisao/la:Utakmicu sam gledao, i nije me nesto posebno impresionirala igra naseg asa, kao u vecini dosadasnjih utakmica. Da, imao je on double-double ucinak (postigao 14 poena i 11 skokova), uz to dodao je jos i 3 asistencije. Bio najbolji u ekipi, i kao strijelac, i kao skakac, i kao asistent, ali mi je tu nesto falilo. Imao dosta los sut za 2 poena, za 3 je bio prihvatljiv (2/3). Imao je nekih ishitrenih suteva, po meni, dosta nepotrebnih. Doduse, sudije su mu u dva navrata svirale korake, iako je, ja mislim, Mirza oba puta bio fauliran od strane protivnickih igraca. Sve u svemu, ucinak je i u ovoj utakmici bio jako dobar, ali...
Sad navikla raja ono kao jordan, 25+ svaku tekmu :roll:

oni igraju tekme svako 3 dana, mora se malo stediti
nema potpisa

Avatar
rossoner
Postovi: 897
Pridružen/a: 04 sep 2009, 16:17
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la rossoner » 06 nov 2011, 15:33

Halo ba ko je ovdje moderator? DOSTA VAS JE VISHE ! DOSADNI STE DO NEBA ! Tema je : MIRZA TELETOVIC a ne potencijalni reprezentativci, kvazi novinari, selektori i tako dalje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osim - drugo ime za Želju !

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la neno#4 » 06 nov 2011, 17:11

Oprosti nam, necemo vise :lol: :lol: :lol:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lumani i 5 gostiju.