FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 22 nov 2011, 16:02

Dule 078 je napisao/la:Yebo vas ofsajd više,igrate li vi možda neku utakmicu sutra!!?? :oops: :oops:

Povrede,kartoni,izostanci,ambicije....?
Malo smo skepticni ,bojimo se sudjenja s obzirom da ste vi bili osteceni pa da nece biti kakvog revansizma :mrgreen:
Salu na stranu kolko uprava ozbiljno misli dokaz je da su od danas pa do subote u banja luci,sutra nece igrat Scepanovic dok jos imamo par rovitih igraca al nam se vracaju Kojasevic i Comor :D uglavnom ove sezone puno bolje igramo u gostima tj.kad nam se protivnik otvori al ovo sutra ce biti vrlo tvrda utakmica sa mozda jednim golom akb u vasoj mrezi 8-) al zato u subotu ce biti druga prica
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dule 078 » 22 nov 2011, 16:18

kolko uprava ozbiljno misli dokaz je da su od danas pa do subote u banja luci
mislim da vam je ovo glup potez,jer ovdje je vrijeme katastrofa (sutra kiša i snijeg,a od prekosutra snijeg!) a i kad je lijepo nema se gdje trenirati,tako da mi uopšte nije jasan ovaj potez,a pogotovo gdje ćete trenirati,osim ako nećete na treninge ići u Krupu koja je udaljena više od 40 kilometara...a čuo sam da vi (ili željo?) imate čak i terene sa vještačkom travom! Mi nemamo nikakav pomoćni teren,a tereni ostalih banjalučkih niželigaša su i inače katastrofa,a u ovom dijelu godine i ne postoje :oops:

poprilično nejasan potez vaše uprave,nije banjaluka preko svijeta.
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
Dejan, BL
Postovi: 818
Pridružen/a: 19 okt 2010, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dejan, BL » 22 nov 2011, 16:28

Do sad su trenirali na igralištu Omladinca.

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 22 nov 2011, 16:33

Dule 078 je napisao/la:
kolko uprava ozbiljno misli dokaz je da su od danas pa do subote u banja luci
mislim da vam je ovo glup potez,jer ovdje je vrijeme katastrofa (sutra kiša i snijeg,a od prekosutra snijeg!) a i kad je lijepo nema se gdje trenirati,tako da mi uopšte nije jasan ovaj potez,a pogotovo gdje ćete trenirati,osim ako nećete na treninge ići u Krupu koja je udaljena više od 40 kilometara...a čuo sam da vi (ili željo?) imate čak i terene sa vještačkom travom! Mi nemamo nikakav pomoćni teren,a tereni ostalih banjalučkih niželigaša su i inače katastrofa,a u ovom dijelu godine i ne postoje :oops:

poprilično nejasan potez vaše uprave,nije banjaluka preko svijeta.
Ne razumijem ovako tvoje razmisljanje :?: nije valjda da nemate nijedan teren sa vjestackom travom :roll:
A druga stvar ako je to tacno sto kazes onda ce se sigurno negdje trazit tereni blizu banja luke,i bas da je banja luka blizu i nije a zbog 2 dana da se vozikaju beze nema bas logike jel tako
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dule 078 » 22 nov 2011, 16:37

Ma kakav teren sa vještačkom travom,to je za nas misaona imenica,stalno je izgibija gdje trenirati...ima jedan u Krupi,to je 40 kilometara od banjaluke (prema Jajcu),to je jedan lokalni moćnik napravio u svom selu :oops: ,ali ni tu nema ni svlačionica,nema ničega...

kako vi u Sarajevu stojite sa terenima sa vještačkom travom?
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 22 nov 2011, 16:42

Dule 078 je napisao/la:Ma kakav teren sa vještačkom travom,to je za nas misaona imenica,stalno je izgibija gdje trenirati...ima jedan u Krupi,to je 40 kilometara od banjaluke (prema Jajcu),to je jedan lokalni moćnik napravio u svom selu :oops: ,ali ni tu nema ni svlačionica,nema ničega...

kako vi u Sarajevu stojite sa terenima sa vještačkom travom?
Pa danas Sarajevo dosta dobro stoji sa terenima sa vjestackom travom uz pomoc Kantona imamo dva vrlo dobra terena pomocni na Kosevu i na Grbavici a ima i par privatnih dodsue ne bas "prava"vjestacka trava al da se sad ima gdje igrat u zimskom periodu u nasem igradu sigurno ima a to za vas grad bas me iznenadjuje pa gdje vam klub trenira zimi
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dule 078 » 22 nov 2011, 16:45

Nigdje,obuku sportsku opremu ovdje na stadionu,pa putuju 40 kilometara u tu Krupu,i onda se onako prljavi ,blatnjavi i znojni vraćaju autobusom za Banjaluku gdje se na stadionu otuširaju,presvuku :oops: :oops: ...ili improvizuju nešto po banjalučkim parkovima,dvoranama,teretanama...ma strašno!

Sad mi je još nerazumniji ovaj potez vaše uprave,nakon toga što si napisao za terene u Sarajevu.
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
adnanhz
Postovi: 1220
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 22 nov 2011, 16:56

Dule 078 je napisao/la:Nigdje,obuku sportsku opremu ovdje na stadionu,pa putuju 40 kilometara u tu Krupu,i onda se onako prljavi ,blatnjavi i znojni vraćaju autobusom za Banjaluku gdje se na stadionu otuširaju,presvuku :oops: :oops: ...ili improvizuju nešto po banjalučkim parkovima,dvoranama,teretanama...ma strašno!

Sad mi je još nerazumniji ovaj potez vaše uprave,nakon toga što si napisao za terene u Sarajevu.
Mozda nemate pomocne al vam glavni prave ,izgleda od krova kod vas idu :D ,al opet kazem ti ovaj potez uprave je zbog daljine puta a i blizine te 2 utakmice i nista vise, i najvjerovatnije da ce negdje drugo trenirat sad kad si ti to spomeno za terene
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 22 nov 2011, 17:32

Dule 078 je napisao/la:Nigdje,obuku sportsku opremu ovdje na stadionu,pa putuju 40 kilometara u tu Krupu,i onda se onako prljavi ,blatnjavi i znojni vraćaju autobusom za Banjaluku gdje se na stadionu otuširaju,presvuku :oops: :oops: ...ili improvizuju nešto po banjalučkim parkovima,dvoranama,teretanama...ma strašno!

Sad mi je još nerazumniji ovaj potez vaše uprave,nakon toga što si napisao za terene u Sarajevu.
Iz svog iskustva govorim(trenirao sam kosarku 6 godina) ... Nema nista vec otici na daleko gostovanje na dan utakmice , moras biti 30% kvalitetniji da bi pobjedio. Noge teske ko balvani , jos psihicki umor od putovanja pff.Po meni je ovo je dobar potez uprave.

sjever je čudo
Postovi: 13
Pridružen/a: 25 jan 2011, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever je čudo » 22 nov 2011, 17:41

BH Patriot je napisao/la:Da li će biti prijenos utakmice Borac-Sarajevo ?
ima prenos sutra al samo za korisnike MOJA TV

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avlami97 » 22 nov 2011, 18:33

sjever je čudo je napisao/la:
BH Patriot je napisao/la:Da li će biti prijenos utakmice Borac-Sarajevo ?
ima prenos sutra al samo za korisnike MOJA TV
Ne želim da Vas ražalostim, ali sam ja čuo da nema. Prenosiće Čelik-Željo.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bagrcavi » 22 nov 2011, 18:45

avlami97 je napisao/la:
sjever je čudo je napisao/la:
BH Patriot je napisao/la:Da li će biti prijenos utakmice Borac-Sarajevo ?
ima prenos sutra al samo za korisnike MOJA TV
Ne želim da Vas ražalostim, ali sam ja čuo da nema. Prenosiće Čelik-Željo.
Majorizacija !
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 22 nov 2011, 19:22

Nema prenos , trebao je da bude multiprenos nas i zelje ali alkos sipovac nije dozvolio :roll:

PS Kaze Kojasevic igracemo nasu igru. Samo nemojte vasu igru ako boga znate igrat !
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RBA 1987 » 22 nov 2011, 20:07

Nema prenosa za kikiriki...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
zvijezdica
Postovi: 175
Pridružen/a: 27 dec 2009, 20:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zvijezdica » 22 nov 2011, 20:16

Dule 078 je napisao/la:Nigdje,obuku sportsku opremu ovdje na stadionu,pa putuju 40 kilometara u tu Krupu,i onda se onako prljavi ,blatnjavi i znojni vraćaju autobusom za Banjaluku gdje se na stadionu otuširaju,presvuku :oops: :oops: ...ili improvizuju nešto po banjalučkim parkovima,dvoranama,teretanama...ma strašno!

Sad mi je još nerazumniji ovaj potez vaše uprave,nakon toga što si napisao za terene u Sarajevu.
Pa teren u Krupi je sa vještačkom travom! Kako igrači mogu biti blatnjavi kada je teren super. Zvijezda igrala 2 puta prijateljske sa Borcem. Pozdrav!

Avatar
-A-
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 nov 2009, 15:22
Lokacija: Samo Saraj'vo!!!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la -A- » 22 nov 2011, 20:19

Sto se tice vjestacke trave,koja je super kada je u pitanju zima i blato kod nas na Kosevu imaju dva terena ,a i na Grbavici dva terena sa tom travom. Cudi me da nema u Banja Luci barem jedn takav teren,iznenadilo me je to.

Moguce da nasi nece biti bas u Banja Luci.moguce da budu tu negdje u blizini.. :mrgreen:

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dzenan01 » 22 nov 2011, 20:25

RBA 1987 je napisao/la:Nema prenosa za kikiriki...
Vama to ionako ne bi smanjilo posjetu ni za 1 % jer (ako sam dobro upućen) većina ljudi u Banjaluci ne korist bh telecom. A dobili bi 2 milje, opet kažem bez utjecaja na posjetu. Nećemo tražiti unaprijed alibi za eventualni poraz ali bojim se da su tu u pitanju druge stvari...
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RBA 1987 » 22 nov 2011, 20:30

dzenan01 je napisao/la:
RBA 1987 je napisao/la:Nema prenosa za kikiriki...
Vama to ionako ne bi smanjilo posjetu ni za 1 % jer (ako sam dobro upućen) većina ljudi u Banjaluci ne korist bh telecom. A dobili bi 2 milje, opet kažem bez utjecaja na posjetu. Nećemo tražiti unaprijed alibi za eventualni poraz ali bojim se da su tu u pitanju druge stvari...
Zaključno sa prenosom u subotu, to će biti treći prenos sa Gradskog stadiona u Banjaluci ove polusezone, nađi mi samo jedan sličan primjer...

Ovo za telekom, apsolutno si u pravu, ali nismo zadovoljni ponuđenom cijenom... ;)
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la veteran 1987 » 22 nov 2011, 20:42

dzenan01 je napisao/la:
RBA 1987 je napisao/la:Nema prenosa za kikiriki...
Vama to ionako ne bi smanjilo posjetu ni za 1 % jer (ako sam dobro upućen) većina ljudi u Banjaluci ne korist bh telecom. A dobili bi 2 milje, opet kažem bez utjecaja na posjetu. Nećemo tražiti unaprijed alibi za eventualni poraz ali bojim se da su tu u pitanju druge stvari...
ma kakve druge stvari bice posteno kao zadnja 2 puta na kosevu 8-)
"JOŠ OD 1926"

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dzenan01 » 22 nov 2011, 21:31

****, već smo priznali da ste bili oštećeni zadnja dva puta, ali ako mi budemo imali i onako suđenje gore neću se žaliti :mrgreen:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.