FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ado-hz
Postovi: 3424
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 20 jan 2012, 23:54

Zahtjev adimu da hitno,odmah, sto prije skine sliku koja je postavljena na temi F.K.S koja nema veze sa nasim klubom ili cu da budem bezobrazan pa cu da idem u banovice....znaci skini admine sliku dok nisam popizdio nek stavljaju sliku na svojoj temi necu to da gledam ovdje.Sad da vidim koliko ti treba da je obrises.

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 21 jan 2012, 00:06

ado-hz je napisao/la:Zahtjev adimu da hitno,odmah, sto prije skine sliku koja je postavljena na temi F.K.S koja nema veze sa nasim klubom ili cu da budem bezobrazan pa cu da idem u banovice....znaci skini admine sliku dok nisam popizdio nek stavljaju sliku na svojoj temi necu to da gledam ovdje.Sad da vidim koliko ti treba da je obrises.
e moj paša,nema potrebe da se uzbuđuješ,vidiš li koliko je sati...ništa od toga.
ako ne želiš da gledaš,imam prijedlog...prebaci na tv1 i gledaj "sirove strasti"... :lol: nezamjenjiva Sheron...
F.K.SARAJEVO

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 21 jan 2012, 00:24

molotovljev je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la:Da li možda neko zna rezultat prijateljske utakmice kadeti Sarajeva - Sarajevo ?
Uzeli kadeti 2-0,plus Adilovic odbranio penal,a Torlak se lakše povrijedio nakon jednog skok duela...
Otkud to :roll: Igrali protiv djece danas , 9 prvotimaca protiv 11 djece , imali su pravo na dva dodira.

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grdan » 21 jan 2012, 00:28

BolanBolan je napisao/la:slika
Svi navalili u Čitluk :D .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 21 jan 2012, 00:30

Jeli istina da se Smigalovic vratio u klub ??? Takodjes se spominje da ce istim putem Dzakovac i Dzafic jer su Irfanovi igraci i MORAJU IGRATI :mrgreen:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 21 jan 2012, 00:34

Dirk je napisao/la:Jeli istina da se Smigalovic vratio u klub ??? Takodjes se spominje da ce istim putem Dzakovac i Dzafic jer su Irfanovi igraci i MORAJU IGRATI :mrgreen:
Tako sam ja cuo, eno sad je vecina igraca postala Irfanova jos se samo ceka da Adilovic i Obuca postanu njegovi i to je to ;) :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 21 jan 2012, 00:42

Sarajlijc@ je napisao/la:
Dirk je napisao/la:Jeli istina da se Smigalovic vratio u klub ??? Takodjes se spominje da ce istim putem Dzakovac i Dzafic jer su Irfanovi igraci i MORAJU IGRATI :mrgreen:
Tako sam ja cuo, eno sad je vecina igraca postala Irfanova jos se samo ceka da Adilovic i Obuca postanu njegovi i to je to ;) :mrgreen:
Lose si informisan Adi je Irfanov igrac, sad ti je poznat razlog zasto je Hamzic sklonjen sa gola :lol:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

arbitraža
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 maj 2011, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arbitraža » 21 jan 2012, 00:46

Dirk je napisao/la:
Sarajlijc@ je napisao/la:
Dirk je napisao/la:Jeli istina da se Smigalovic vratio u klub ??? Takodjes se spominje da ce istim putem Dzakovac i Dzafic jer su Irfanovi igraci i MORAJU IGRATI :mrgreen:
Tako sam ja cuo, eno sad je vecina igraca postala Irfanova jos se samo ceka da Adilovic i Obuca postanu njegovi i to je to ;) :mrgreen:
Lose si informisan Adi je Irfanov igrac, sad ti je poznat razlog zasto je Hamzic sklonjen sa gola :lol:

Iznenadio si me. Adilović je igrač od izvjesnog Dž.M.

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dzenan01 » 21 jan 2012, 00:50

I Dž. M. je Irfanov uposlenik :mrgreen:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 21 jan 2012, 00:51

@arbitraža

Ironija brate moj, jer ovdje pojedinci prodaju maglu da su svi igraci pod ugovorom sa Irfanom i da moraju igrati pa se mi malo na njihov racun 8-)
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 21 jan 2012, 00:53

Ma ti si lose informisan svi igraci u nasem klubu od pionira do seniora su Irfanovi!
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 21 jan 2012, 00:56

Sarajlijc@ je napisao/la:Ma ti si lose informisan svi igraci u nasem klubu od pionira do seniora su Irfanovi!
Svi smo mi Irfan :mrgreen:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Iskren » 21 jan 2012, 09:50

Aldinn1 je napisao/la:Da li možda neko zna rezultat prijateljske utakmice kadeti Sarajeva - Sarajevo ?
Fk Sarajevo -Kadeti FK Sarajevo 5-0 ( H.Handzic,Obuca 2x,Scepanovic i Suljic )

Avatar
BolanBolan
Postovi: 596
Pridružen/a: 18 avg 2011, 17:51
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BolanBolan » 21 jan 2012, 10:37

slika
"...gledam na svaki preživljeni dan svog života kao na neku veliku pobjedu, a poderotine na mojoj duši sve su veće i niko ih ne može zakrpiti."

Avatar
kemica
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 okt 2011, 21:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kemica » 21 jan 2012, 12:55

http://sportsport.ba/bh_fudbal/kojasevi ... lede/72741" onclick="window.open(this.href);return false;
-FK Sarajevo
-FC Arsenal

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 21 jan 2012, 14:52

dzenan01 je napisao/la:I Dž. M. je Irfanov uposlenik :mrgreen:
:D :D
Naravno, i kojasevic je irfanov igrac samo na visem levelu, ceka se njegov transfer u city pa da i mi hajrujemo 50%. A i smigalovic razmislja da se vrati pa da ponovo postane ifranov igrac a i savic je inace tajni irfanov igrac pa namjerno nije primio platu ni zdravstveno 18 mjeseci u inat dusmanima :D

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cikac » 21 jan 2012, 15:06

Ismijavajte se vi koliko god hoćete, to je odlika neukih. Al je činjenica da mi na čelu kluba imamo menadžera kojeg vodi interes nespojiv sa dobrobiti kluba, koji je do jučer bio željovac, a sutra će biti borčevac, ako zatreba. to niko zdravog razuma ne može ni osporiti niti mi treba dokazivati, pa bio on bordo, plav il zelen.

pa kad za pola godine budete kukali i ponovo tražili krivca, nadam se da će neko da se sjeti i da konačno kaže da smo sami krivi, jer ćemo i crnog džavola u kuću primiti samo ako nam komšija kaže da to ne valja, pa da mu kontru opalimo.

odlika velikih je da se znaju pogledati u ogledalo i sagledati svoje mane, pa ih pretvoriti u vrline. Mi smo uvijek bili veliki, i nismo sami sebi trebali pjevati da smo divovi, niti nam je trebalo da to dokazujemo drugima hvaleći sve pa makar i nevaljalo. seljački mentalitet u ovim mladim generacijama je baš uzeo maha. :evil:

Avatar
ado-hz
Postovi: 3424
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 jan 2012, 15:13

cikac je napisao/la:Ismijavajte se vi koliko god hoćete, to je odlika neukih. Al je činjenica da mi na čelu kluba imamo menadžera kojeg vodi interes nespojiv sa dobrobiti kluba, koji je do jučer bio željovac, a sutra će biti borčevac, ako zatreba. to niko zdravog razuma ne može ni osporiti niti mi treba dokazivati, pa bio on bordo, plav il zelen.

pa kad za pola godine budete kukali i ponovo tražili krivca, nadam se da će neko da se sjeti i da konačno kaže da smo sami krivi, jer ćemo i crnog džavola u kuću primiti samo ako nam komšija kaže da to ne valja, pa da mu kontru opalimo.

odlika velikih je da se znaju pogledati u ogledalo i sagledati svoje mane, pa ih pretvoriti u vrline. Mi smo uvijek bili veliki, i nismo sami sebi trebali pjevati da smo divovi, niti nam je trebalo da to dokazujemo drugima hvaleći sve pa makar i nevaljalo. seljački mentalitet u ovim mladim generacijama je baš uzeo maha. :evil:
Potpis...aferim!

Avatar
Dirk
Postovi: 2038
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 21 jan 2012, 15:14

Problem je sada u tome sto se Irfan ne smije skloniti, jer zamislite da on ode a ima ugovore sa citavim prvim timom FKS. Dakle da ga otjeramo klub bi ostao bez igraca jer ih je Irfan sve preveslao da im bude menadjer :mrgreen:


Ima ovdje na forumu pojedini "navijaca" koji su i godinama primali platu od FKS, a sada su protiv ove uprave, prepoznat ce se. Normalno da im ne valja ova uprava jer ne mogu uzimati stanove od kluba niti biti na platnoj listi istog.
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cikac » 21 jan 2012, 15:30

Nadam se iskreno da su modovi primjetili kako je diskusija bez tebe bila daleko konstruktivnija i da će te trajno ukloniti za dobrobit foruma.


Vidim vlada oduševljenje što je otišao suvišni Šmigalović i to je kao dokaz ispravnog poslovanja. Zapita li se iko koliko je minuta taj momak odigrao u bordo dresu, za koliko mjesečnih plata, za koliko para odlazi, ko je povukao taj sjani poslovni potez i da li će iko preuzeti odgovornost ili ćemo to tretirati kao dobar potez? Na kraju, ko je profitirao od njegovog boravka u FKS? klub?

nama je uspjeh što otjeramo nekog za koga smo od početka znali da nam ne treba. isto nam je uspjeh što odlazi igrač koji je i dalje pod ugovorom sa FKS, a ide bez obeštećenja.

jasno mi je da ovi osnovci to ne kontaju, ali zar nema ozbiljnijih koji vide da to nije dobro nego loše? OK, prihvatam stav da se sada to mora uraditi, ali i dalje to ne mogu gledati kao pozitivnu stvar, jer to ona nije.
Zadnja izmjena: cikac, dana/u 21 jan 2012, 15:34, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.