Ivan Ljubičić

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Mister No » 24 jun 2011, 23:23

Ljubo je 2006 bio na 3 mjestu, nije se puno zadržao, tamo negdje pred US Open, ako se ne varam...

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Blue_He4rt » 24 jun 2011, 23:49

Bio je rangiran kao treci u Maju 2006.godine.U pravu si u vezi s njegovom psihom,tipicni bosanceros mentalitet.Kada je najbitnije bilo on je posustaj`o.˙Vjerujem da je im`o svakako talenta i za duzi period među prva tri igraca.I po meni je kompletniji igrac od Ivanisevica, meni ne zvuci glupo, iako je ovaj osvajac Wimbledona i hrvatski "fanto macan".Opet treba biti zadovoljan sa svojom karijerom.
Chelsea F.C.

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la ManiacsThe » 25 jun 2011, 11:02

Mister No je napisao/la:Ljubo je 2006 bio na 3 mjestu, nije se puno zadržao, tamo negdje pred US Open, ako se ne varam...
Al´ je bio TOP 5 godinu dana.

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la defender » 25 jun 2011, 11:19

"Najbolji plasman na ATP listi bio mu je 2006. godine, kada je bio treći." ;)

http://www.atpworldtour.com/Rankings/Si ... 006&c=&r=1#

prema ovim podacima vec nakon sedam dana je pao na 4. mjesto a nakon toga dugo se drzao medju TOP 5 :)

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la ManiacsThe » 25 jun 2011, 11:42

defender je napisao/la:"Najbolji plasman na ATP listi bio mu je 2006. godine, kada je bio treći." ;)

http://www.atpworldtour.com/Rankings/Si ... 006&c=&r=1#

prema ovim podacima vec nakon sedam dana je pao na 4. mjesto a nakon toga dugo se drzao medju TOP 5 :)
Dobar si momak, al´ sad otvori ranking za 14.08.2006, pa 21.08. 2006, pa 28.08.2006, pa...

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la maminho » 25 jun 2011, 16:14

Ljubo je jučer odigral vrlo doabr meč, teško mu se može puno prigovoriti
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la defender » 26 jun 2011, 16:55

ManiacsThe je napisao/la:
defender je napisao/la:"Najbolji plasman na ATP listi bio mu je 2006. godine, kada je bio treći." ;)

http://www.atpworldtour.com/Rankings/Si ... 006&c=&r=1#

prema ovim podacima vec nakon sedam dana je pao na 4. mjesto a nakon toga dugo se drzao medju TOP 5 :)
Dobar si momak, al´ sad otvori ranking za 14.08.2006, pa 21.08. 2006, pa 28.08.2006, pa...
pa.. !? procitaj jos jednom sta sam napisao ! :shock:

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la ManiacsThe » 26 jun 2011, 17:10

Napisao si da je na trećem mjestu bio sedmicu, a onda da je bio u TOP 5

"prema ovim podacima vec nakon sedam dana je pao na 4. mjesto a nakon toga dugo se drzao medju TOP 5"

Armaaa
Postovi: 167
Pridružen/a: 10 sep 2011, 20:21
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Armaaa » 24 sep 2011, 16:06

Nema ništa ljepše od toga kad Ivan servisom izdominirao protivnika.

Armaaa
Postovi: 167
Pridružen/a: 10 sep 2011, 20:21
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Armaaa » 27 sep 2011, 01:55

slika

nevera
Postovi: 61
Pridružen/a: 09 avg 2011, 21:13
Lokacija: Frankfurt / Vukovar
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la nevera » 02 dec 2011, 14:47

http://sportski.net.hr/tenis/page/2011/ ... 67006.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Humanitarni meču u Banjoj Luci mi nema smisla kada se zna pod kojim je uvjetima moja obitelj napustila Banju Luku", rekao je Ljubičić

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la bambina » 02 dec 2011, 15:43

NAKON što je u Banjoj Luci primio nagradu za "Osobu godine" Novak Đoković rekao je kako se osjeća "kao predstavnik cijele Jugoslavije". U tom tonu razgovarao je i s gradonačelnicom tog grada koja ga je zamolila da dogovori humanitarni meč s Ivanom Ljubičićem, rođenim Banjolučaninom.

"Sa zadovoljstvom. Mi tenisači iz Srbije, Hrvatske i BiH željeli bismo opet biti zajedno. Bili bismo najbolji", rekao je Đoković, ali kod hrvatskog tenisača naišao je na negativan odgovor.

"Prijatelj sam s Đokovićem, no Srbi gledaju malo drugačije na sve što se događalo na ovim prostorima jer nisu osjetili strahote rata kao mi. Na Touru se mi tenisači iz Hrvatske i Srbije družimo, najviše zbog jezika i zajedničke prošlosti. Humanitarni meču u Banjoj Luci mi nema smisla kada se zna pod kojim je uvjetima moja obitelj napustila Banju Luku", rekao je Ljubičić piše, Večernji list.

"Moji roditelji su osjetili da je opasno ostati među Srbima u Banjaluci. Dan za danom nestajali su Hrvati koji su tu desetljećima živjeli. Bilo je strašno. Moja obitelj je bila jedna od posljednjih koje su uspjele pobjeći iz grada. Jedva smo izvukli živu glavu. Cijela Bosna je bila blokirana. Moj otac je preko nekih veza uspio kupiti tri avionske karte za Beograd i tako majku, brata i mene spasio od najgoreg. Poslije nekoliko dana sjeli smo u autobus za Mađarsku, a zatim preko Slovenije stigli u izbjeglički kamp u Hrvatskoj. To je bilo užasno iskustvo za jednog dječaka koji je tek ušao u tinejdžerske godine", ispričao je Ljubičić prije nekoliko godina za engleske medije.

Rešpekt Ljubo svaka čast nisi podoban kao neki ;)

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Valencia » 02 dec 2011, 16:40

nevera je napisao/la:http://sportski.net.hr/tenis/page/2011/ ... 67006.html

Humanitarni meču u Banjoj Luci mi nema smisla kada se zna pod kojim je uvjetima moja obitelj napustila Banju Luku", rekao je Ljubičić
Posteno i razumljivo.

Svaka cast gradonacelnici i Djokovicu na ponudi, takve incijative su svakako pozitivne,.. Al' u potpunosti razumijem Ivana Ljubicica. Mozda bih isto postupio da sam na njegovom mjestu.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 02 dec 2011, 18:52

ljubičić je uvijek bio ljudina i gospodin

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la MaGiCa » 02 dec 2011, 19:17

Na zalost jos jednom moram demantirati novinare i reci da NIKAD nisam izjavio moj odgovor Djokovicu da srbi nisu patili kao mi
6 hours ago

»
Ivan Ljubicic
IvanLjubicic1 Ivan Ljubicic
Klasično prepisivanje. Vrhunac novinarstva. I onda kad taj neki prvi pogrešno prevede dobije hrpetine gluposti
30 Nov



http://twitter.com/IvanLjubicic1" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Dule 078 » 02 dec 2011, 20:06

jako cijenim ovaj potez ljubicica koji ne zeli doci u banjaluku i ucestvovati u tom bolesnom slizivanju i hapeningu jugonostalgicara djokovica,kusturice i dodika....

bravo ljubo,majstore,nek si ih odyebao!!
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Tritolone » 08 mar 2012, 21:35

Ljubo 15.4.2012 igra zadnji profesionalni turnir u karijeri :( :(

ATP Monaco - Monte Carlo. Steta.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
samocelik
Postovi: 6044
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la samocelik » 08 mar 2012, 22:04

Hvala ti za sve majstore sto si donio nesto novo tenisu.HVALA ĆELAVI
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2012, 22:18

"IMAO JE SJAJNU KARIJERU"
Federer: Ljubičić je sjajna osoba, tužan sam što odlazi
Ivan Ljubičić objavio je oproštaj od teniske karijere sljedećeg mjeseca na ATP Masters 1000 turniru u Monte Carlu.

"Niti jednom profesionalnom sportisti se nije jednostavno odlučiti za odlazak u penziji. Radujem se sljedećoj fazi mog života. Tenis mi je dao toliko puno i želim ostati i dalje uključen i dati nekakav doprinos u ovom sportu na neki način", poručio je Ljubičić, bivši treći teniser svijeta, koji je pored brojnih uspjeha na terenima, veliko poštovanje svojih kolega igrača stekao i vrlo aktivnim radom u upravljačkim strukturama ATP Toura. Šest godina (2002-2008) služio je u Vijeću igrača, zadnje dvije kao predsjednik, a bio je i u Upravnom odboru, odnosno najvišoj organizacijskoj instanci ATP Toura.

Švicarac Roger Federer odličan je prijatelj s Ljubičićem. Stoga ne čudi da se i on oglasio povodom Ivanovog skorašnjeg odlaska.

"Jako sam dobar prijatelj s Ivanom, tužan sam što odlazi u penziju. Opet, meni je to poznato već neko vrijeme. Znali smo puno razgovarati o tome. S obzirom na njegov obiteljski status, mislim da se odlučio povući u pravo vrijeme. Nedavno je dobio kćerku, drugo dijete. Imao je prekrasnu karijeru", rekao je Federer, koji se u Indian Wellsu priprema za prvi ATP 1000 turnir sezne, kojeg je prije dvije godine osvojio baš Ljubičić.

- Bio je jedan od najopasnijih igrača na Touru. On je moj krasan prijatelj. Osim toga, bio je vrlo koristan za tenis, ne samo na terenu, već i zbog doprinosa u političkim strukturama ovog sporta. Pred njime je sjajna budućnost, bilo u tenisu ili nečemu drugome što će odlučiti raditi. Sjajna je osoba, krasan čovjek. Tužan sam što prestaje igrati, ali imao je prekrasnu karijeru i na tome mu mogu samo čestitati na tome – rekao je Federer.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
first
Postovi: 37
Pridružen/a: 23 feb 2012, 12:53
Kontakt:

Re: Ivan Ljubičić

Post Postao/la first » 08 mar 2012, 22:22

Valencia je napisao/la:
nevera je napisao/la:http://sportski.net.hr/tenis/page/2011/ ... 67006.html

Humanitarni meču u Banjoj Luci mi nema smisla kada se zna pod kojim je uvjetima moja obitelj napustila Banju Luku", rekao je Ljubičić
Posteno i razumljivo.

Svaka cast gradonacelnici i Djokovicu na ponudi, takve incijative su svakako pozitivne,.. Al' u potpunosti razumijem Ivana Ljubicica. Mozda bih isto postupio da sam na njegovom mjestu.
Svaka čast. :)

Davis Cup 2005, lijepi su to bili momenti; i ona finala kada ga bi Federer zaustavio. Ivane sretno u životu, sve najbolje.

Edit: FedEx legenda :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.