Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 07 maj 2012, 23:02

konobar23 je napisao/la:Karacic je bio na zadnja dva okupljanja hrvatske u-16 repke iako je pitanje dali ce imat mjesta u punom sastavu pored mazalina, bozica, tomica, beslica, zebica i jurice koji su na njegovoj poziciji kvalitetom ispred njega

sto se tice ovog pravila oko prelaska igraca postoji jasno pravilo. svaki igrac koji je zaigrao za u-18 reprezentaciju neke drzave na sluzbenom natjecanju nema pravo mjenjati kosarkasko drzavljanstvo bez dozvole fibe, i dva saveza drzave za koju je igrao i u koju prelazi. dakle za ramljaka i planinica trebate dozvolu hks-a, fibe i ksbih-a. za sutona, masica, naletilica i princa to ne treba. masic, naletilic i princ ni nemogu igrat za hrvatsku bez dozvoli vaseg saveza i fibe

o ramljaku u sigurnih 12 u repki to me nebi iznenadilo ako je istina da dolazi u cibonu. vjerovatno mu je to obecanje islo uz dogovor o prelasku u cibonu. ni prvi, ni zadnji kojem je ugovor s cibonom donio status reprezentativca. a ionko m. tomas dobiva slobodno ljeto, a peric je izgubljen slucaj. ne zato sto nema kvalitetu vec nije clan jablanove agencije, a odbio je dati 15,000 eura hks-u kad je potpisao za unicaju

prica od draperu je pocela kad su dva crnca sa zlatnim lancugama gledali utakmicu cedevita-partizan. hks je dobio malo love za nasu putovnicu i mjesto u repki, a prije toga se odbijali 3 puta bolji ameri popu alana andersona ili hawkinsa jer hrvatska javnost to ne podrzava

sto se halilovica tice nije samo on zapostavljen. zapostavljen je bio i saric i svi ostali dok je androic bio trener. dolaskom sarlatana brajkovica saric je dobio sve ovlasti. inace halilovic vam nije trojka i tsko da ce ikad biti. falimu tehnika i sut, dok za 4. mora dobit na kilazi. atletican je i snalazljiv ispod kosa, al generalno nije neki prevelik talent. i inace cisto sumnjam da ce aco imat muda ubacit nekog mladjeg u reprezentaciju. do sad nikad u karijeri nije pokazivao hrabrosti za ubacivanjem mladjih igraca
Odličan post druže. Slažem sa tobom oko Halilovića sem što mislim da ima strašne predispozicije da bude vrhunski igrač. Ima i glavu (vjeurj mi gledao sam ga mnogo puta, mada u glavu spada i to što ne radi na šutu jer ako treba mora i platiti individualnog trenera a očito je da u klubu niko ne brine o njemu), ali šut, šut je katastrofa i ako ga poboljša može biti izvanredna trojka a ako ne onda će biti baš tako kako si ti napisao ni tamo ni vamo. Činjenica je da sada i za četvorku treba šut, a da i trojka treba znati leđima odigrati što on zna.
A ko je ovaj Zovko? Ima li u njemu talenta? Juniori su ipal već koliko toliko formirani pa ipak je uspjeh dati 20 i kusur koševa?
@Edinjo ima li negdje statistika OKK Sloboda sa ovog turnira. Svuda spominju samo Ahmedića.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 07 maj 2012, 23:13

neno#4 je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Ramljak ce biti kod Repese u 12.
Vejrovatno si mislio meni odgovoriti na drugoj temi. Svi igrači koje sam nabrojao (Suton, Planinić, Ramljak i Mašić) zavisno od trenera mogu imati mjesta u repki Hrvatske ali generalno nijedan od njih neće imati dugoročno zacementirano mjesto nezavisno od trenera jer Hrvati imaju na svkoaj poziciji nekoliko takvih igrača a plus imaju nekoliko mladih vanserijskih talenata na istim pozicijama.
Pa kazem da ce da bude u 12 kod Repese i to je provjerena informacija. Nista drugo nisam rekao, jednom kad zabiljezi nastup to je gotovo.
Vjerujem ti ja da je provjereno i nisam ti uopšte replicirao nego sam spominjao ovo više u smislu da je za njih bolje da igrjau za nas, a ako neće ne treba ih ni tjerati. A da je gotovo i nije jer se mogu uz dozvolu HKS vratiti nama što u suštini i sada trebaju dobiti (naravno Mašić i Suton sad ne trebaju dozvolu)

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 07 maj 2012, 23:21

ja sam jos samo ovo nasao:

Juniori viceprvaci države
Ponedjeljak, 07 Maj 2012 15:01 | PDF | Ispis | E-mail

Na finalnom turniru državnog prvenstva B i H za juniore, održanom u Sarajevu u dane 04., 05, i 06. maja uz učešće OKK Spars Sarajevo, HKK Široki Wwin Široki Brijeg i OKK Sloboda juniori našeg kluba osvojili su drugo mjesto.

U prvoj utakmici, odigranoj u petak, 04.05.2012 sastali su se juniorske ekipe OKK Sloboda i OKK Spars, bolji su bili domaćini i slavili su rezultatom 96:66.

Drugog dana turnira naši juniori su igrali sa prošlogodišnjim prvakom države, HKK Široki Wwin i ostvarili pobjedu rezultatom 85:78.

Trećeg dana su igrali OKK Spars i HKK Široki Wwin i pobjedom nad ekipom HKK Široki Wwin, rezultatom 85:71, ekipa OKK Spars je osvojila prvo mjesto.

Konačan poredak:

1. OKK Spars 2 2 0 4

2. OKK Sloboda 2 1 1 3

3. HKK Široki Wwin 2 0 2 2

PS: znamo eto najbolje pojedince iz slobode (ahmedic i marijan) usput to i jesze najvaznija informacija jer su oni i jedini jun. reprezentativci iz slobode :)
selam svima!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Slatinash_7 » 07 maj 2012, 23:38

Pa jedino su njih dvojica i vrijedni pomena kod Slobode,eto npr Ahmedic je dao 28 ili 20 poena Sparsima,nebitno,u svakom slucaju to je bila najmanje 1/3 Slobodinih poena i Marijan se vrtio oko 20 i to kad saberes to su skoro 3/4 poena Slobode,isto tako,ako je i vise je bilo protiv Sirokog,a kad uzmes u obzir da su njih dvojica i glavni skakaci ekipe onda su svi ostali potpuno i nebitni u kontekstu neke statistike a i nekog ozbiljnijeg gledanja.Meni sad samo nije jasno zasto Ahmedic kao ubjedljivo najbolji strijelac turnira 24 poena u prosjeku,28 i 20 u 2 tekme,nije imao minuta u reprezentaciji ?
Jos bi eto da kazem da je ova generacija Slobode najlosija u zadnjih signurno 5,pa usudim se reci i 8 godina...Samo 2 talenta od kojih je jedan talenat(Ahmedic) i jedan "anti-talenat"(Marijan)
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la lumani » 08 maj 2012, 06:40

zaboljisportuBiH je napisao/la:
konobar23 je napisao/la:Karacic je bio na zadnja dva okupljanja hrvatske u-16 repke iako je pitanje dali ce imat mjesta u punom sastavu pored mazalina, bozica, tomica, beslica, zebica i jurice koji su na njegovoj poziciji kvalitetom ispred njega

sto se tice ovog pravila oko prelaska igraca postoji jasno pravilo. svaki igrac koji je zaigrao za u-18 reprezentaciju neke drzave na sluzbenom natjecanju nema pravo mjenjati kosarkasko drzavljanstvo bez dozvole fibe, i dva saveza drzave za koju je igrao i u koju prelazi. dakle za ramljaka i planinica trebate dozvolu hks-a, fibe i ksbih-a. za sutona, masica, naletilica i princa to ne treba. masic, naletilic i princ ni nemogu igrat za hrvatsku bez dozvoli vaseg saveza i fibe

o ramljaku u sigurnih 12 u repki to me nebi iznenadilo ako je istina da dolazi u cibonu. vjerovatno mu je to obecanje islo uz dogovor o prelasku u cibonu. ni prvi, ni zadnji kojem je ugovor s cibonom donio status reprezentativca. a ionko m. tomas dobiva slobodno ljeto, a peric je izgubljen slucaj. ne zato sto nema kvalitetu vec nije clan jablanove agencije, a odbio je dati 15,000 eura hks-u kad je potpisao za unicaju

prica od draperu je pocela kad su dva crnca sa zlatnim lancugama gledali utakmicu cedevita-partizan. hks je dobio malo love za nasu putovnicu i mjesto u repki, a prije toga se odbijali 3 puta bolji ameri popu alana andersona ili hawkinsa jer hrvatska javnost to ne podrzava

sto se halilovica tice nije samo on zapostavljen. zapostavljen je bio i saric i svi ostali dok je androic bio trener. dolaskom sarlatana brajkovica saric je dobio sve ovlasti. inace halilovic vam nije trojka i tsko da ce ikad biti. falimu tehnika i sut, dok za 4. mora dobit na kilazi. atletican je i snalazljiv ispod kosa, al generalno nije neki prevelik talent. i inace cisto sumnjam da ce aco imat muda ubacit nekog mladjeg u reprezentaciju. do sad nikad u karijeri nije pokazivao hrabrosti za ubacivanjem mladjih igraca
Odličan post druže. Slažem sa tobom oko Halilovića sem što mislim da ima strašne predispozicije da bude vrhunski igrač. Ima i glavu (vjeurj mi gledao sam ga mnogo puta, mada u glavu spada i to što ne radi na šutu jer ako treba mora i platiti individualnog trenera a očito je da u klubu niko ne brine o njemu), ali šut, šut je katastrofa i ako ga poboljša može biti izvanredna trojka a ako ne onda će biti baš tako kako si ti napisao ni tamo ni vamo. Činjenica je da sada i za četvorku treba šut, a da i trojka treba znati leđima odigrati što on zna.
A ko je ovaj Zovko? Ima li u njemu talenta? Juniori su ipal već koliko toliko formirani pa ipak je uspjeh dati 20 i kusur koševa?
@Edinjo ima li negdje statistika OKK Sloboda sa ovog turnira. Svuda spominju samo Ahmedića.


Halilovic nije tolika klasa,koliko pricas.
Sut ili imas ili nemas,nema tu trenera koji ce napraviti sutera od tebe.
Potrebnije bih mu bilo malo na tehnici da radi,jer mu to ne ide nikako.Ako se ne varam odprilike je visine kao bodiroga,a dejan nije bio neki suter,ali je znao neke stvari koje pojednicni nisu znali na treningu izvesti,a da ne pricam o utakmici.
Ako ikad budes imao priliku da odgeldas trening slavnih trenera,primjetit ces, sve ih mogu nauciti, ali ne da imaju mekanu ruku!!
Znaci ,cosic je dejana sve naucio,ali eto sut je bio solida,a da je bio bolji suter gdje bih dejanu bio kraj?

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Slatinash_7 » 08 maj 2012, 12:55

@lumani
Miralem je imao dobar sut,pa nije na drzavnom davao 50 poena iz zakucavanja.Bilo je tu nerjetko po 5-6 trica,samo sto je on nejak i u svoj toj zelji da ojaca,izgubio je taj sut u teretani.Mehanika suta mi se totalno promijenila.Ne trazi se od njega puno,nesto kao npr Kirilenko da gadja,mada je i to previse,al ka tom nivou se mora ici...Mehanika suta se mora promijeniti i to se moze uraditi,eto uzmi ti danas sutni 1000 lopti i sutra 2000 i prekosutra 3000 pa ces vidjeti da li si poceo bolje da sutas...Sut se moze poboljsati i to je cinjenica,Miralemu fali minuta,usao je neki strah u njega,fali mu i lopti,al prije svega toga mora na individualne treninge ici pa onda za sezonu dvije da bude igrac koji nam treba,trenutno nije !
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Kevin » 08 maj 2012, 13:03

konobar23 je napisao/la:Karacic je bio na zadnja dva okupljanja hrvatske u-16 repke iako je pitanje dali ce imat mjesta u punom sastavu pored mazalina, bozica, tomica, beslica, zebica i jurice koji su na njegovoj poziciji kvalitetom ispred njega
može biti...ne bih znao..znam samo da je pozivan već 2 puta..dečko je '96, u kadetima što sam gledao ovdje je daleko ispred ostalih i po visini i po ostalom..zakucava kako oće i kad oće..vidi se da je napredniji..igra znači za kadete, juniore i široki II..a kažem, tek je 1.godina kadet
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

konobar23
Postovi: 96
Pridružen/a: 03 apr 2011, 22:35
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la konobar23 » 08 maj 2012, 14:28

ne velim da je mali los, samo se tako potrefilo da u generaciji 96. + mazalin 97. imamo puno dobrih igraca na pozicijama 2-3

neko je pitao za zovka...zovko je igrao za zadar prije dve godine, snazan klinac, ali sto se ostalog tice uglavnom je zabijao sto mu je mavra kreirao dok u repki nije imao veliku ulogu. sad neznam kakav je, mozda je napredovao u sirokom jer zadarska skola kosarke je propala

sto se miralema tice, slazem se da je odlicna atleta, uz to je dosta snalazljiv pod kosem, ali tehnika i sut mu nije zadovoljavajuca za poziciju trojke. ni vidim toliko da je problem sut jer se taj segment uvjek da popravit u velikoj mjeri, ali tehnicki nebi mogao igrat na perimetru. no daleko od toga da nebi mogao postat solidan kosarkas na poziciji 4. puno toga ce za njega znacit kako ce veceras zagreb proci protiv zadra. zagrebu treba + 8 za 4. mjesto, ako ne osvoje 4. mjesto tada je sve moguce. od stecaja, rasprdaje igraca itd.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la lumani » 08 maj 2012, 19:34

Slatinash_7 je napisao/la:@lumani
Miralem je imao dobar sut,pa nije na drzavnom davao 50 poena iz zakucavanja.Bilo je tu nerjetko po 5-6 trica,samo sto je on nejak i u svoj toj zelji da ojaca,izgubio je taj sut u teretani.Mehanika suta mi se totalno promijenila.Ne trazi se od njega puno,nesto kao npr Kirilenko da gadja,mada je i to previse,al ka tom nivou se mora ici...Mehanika suta se mora promijeniti i to se moze uraditi,eto uzmi ti danas sutni 1000 lopti i sutra 2000 i prekosutra 3000 pa ces vidjeti da li si poceo bolje da sutas...Sut se moze poboljsati i to je cinjenica,Miralemu fali minuta,usao je neki strah u njega,fali mu i lopti,al prije svega toga mora na individualne treninge ici pa onda za sezonu dvije da bude igrac koji nam treba,trenutno nije !

Kolega,ja miralema nisam gledao dok je igrao za juniore i ne znam kome je trpao po 50!Ja sam ga 2,3 puta gledao za zagreb i prosto na zagrijavanju vidis ,momak ima brzinu ,finih pokreta, ali kada se digne u zrak mnogo toga ne dostaje.Za mene tko je sam i pogodi nije suter a miralem i tu ima problem,suteri su kojima mozes i akciju da izradis itd...
Ja sam iz one malo starije generacije,koji je pratio kk bosnu krajem 80 ,pa se navikao na druge talente.
Iskreno osim teletovica ,mozda nihada , ni jedan igrac ne bih imao mjesta u prvom timu kk bosne !

Teretana jos ni jednog igraca nije pogorsala,u suprotnom, jacas u svakom segmentu.

kobe64
Postovi: 142
Pridružen/a: 24 mar 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kobe64 » 10 maj 2012, 01:29

Na turniru kadeta sistema A KSBIH
Spars Sarajevo - Spars Mostar
Real way - KK Mostar
Celk - Salinas Falcons
Spars Mostar - Gradina Trica
Sloboda - Real way
Gradina Trica - Spars Sarajevo
KK Mostar - Sloboda

turnir se otvara u 9.30 pvom utakmicom Spars Sarajevo - Spars Mostar u dovrani Zetra

kajl
Postovi: 192
Pridružen/a: 10 maj 2012, 08:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kajl » 11 maj 2012, 13:46

kobe64 je napisao/la:Na turniru kadeta sistema A KSBIH
Spars Sarajevo - Spars Mostar
Real way - KK Mostar
Celk - Salinas Falcons
Spars Mostar - Gradina Trica
Sloboda - Real way
Gradina Trica - Spars Sarajevo
KK Mostar - Sloboda

turnir se otvara u 9.30 pvom utakmicom Spars Sarajevo - Spars Mostar u dovrani Zetra

je li turnir sutra?


gazda664
Postovi: 247
Pridružen/a: 16 mar 2012, 16:10
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la gazda664 » 12 maj 2012, 21:21

" onclick="window.open(this.href);return false;

gazda664
Postovi: 247
Pridružen/a: 16 mar 2012, 16:10
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la gazda664 » 12 maj 2012, 21:32

" onclick="window.open(this.href);return false;
ovaj mali je dobar !!! :)

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 13 maj 2012, 22:58

KK KAKANJ - OKK SPARS 76:72 ot 63:63 (14:14, 17:17, 13:18, 19:14 ; 13:09)

OKK SPARS: Salčin, Vukotić 5, Maksimović 3, Vrabac 17, Buza 6, Bebagić 4, Glišović 18, Tuljković 8, Bulić 2, Hrnčić 7, Glogovac 2, Šalić. Trener: Trbić Marko, pomoćni trener: Trnka Mirza.

KK KOTEKS TRICA - OKK SPARS 53 : 112 (15:32, 14:25, 13:28, 11:27)

OKK SPARS: Čolo 11, Tahtović 11, Durak 7, Penava 10, MAšić 8, Buljubašić 2, Pilav 14, Đozić 8, Memić 5, Boloban 4, Jahić 13, Smajlović 18. Trener: Enes Numanović, pomoćni trener: Bakir Srna.

OKK SPARS SARAJEVO – OKK SPARS MOSTAR 66:35 (11:08; 20:08; 18:10; 17:09;)

OKK SPARS SARAJEVO : Čolo 7, Tahtović 3, Durak 2, Penava, Mašić, Buljubašić 2, Pilav 10, Đozić 9, Memić 6, Boloban 2, Jahić 9, Smajlović 16. Trener : Enes Numanović

OKK SPARS MOSTAR : Peco, Safro H. 13, Safro E. 1, Gološ 7, Šuta, Gosto, Hodžić 3, Ćorić 2, Zuhrić , Džiho, Islamović 2, Karabeg 2. Trener : Dženan Šuta

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 15 maj 2012, 15:13

U sklopu priprema kadetske reprezentacije BiH je i učestvovanje na Međunarodnom turniru TRAVNIK 2012. Za ovaj ciklus su pozvani slijedeći igrači:

Mirza MANJGO, Ante ŠARAVANJA KK ZRINJSKI -Mostar, Dino HOTIĆ, Alija PIRIĆ KK MAGIC - Tuzla,

Nikola LAKIĆ - KK HEMOFARM-Vršac, Dejan RADOVIĆ KK SUTJESKA- Foča, Kenan ARNAUT OKK ČELIK - Zenica

Meris BEČIROVIĆ KK ISKRA - Bugojno, Mirsad AVDIĆ OKK SLOBODA - Tuzla,Benjamin ČAJIĆ KK MAGLAJ - Maglaj

Petar BEVANDA, Stjepan SESAR KK ŠIROKI WWIN - Široki brijeg, Duško RACA KK ROOKIE - Banja Luka

Haris ČUREVAC, Rijad SMAJLOVIĆ KK BOSNA ASA BHT, Amar BALIĆ, Haris PANDŽIĆ KK REAL WAY - Sarajevo

Faris SMAJLOVIĆ ,Mirsad PILAVDŽIĆ OKK SPARS - Sarajevo

Okupljanje je utorak 15.05.2012 godine u 10,00 sati Hotel Hollywiid - Ilidža.


Kadetska reprezentacija BiH okupila se u Sarajevu

Na turniru u Travniku, koji će biti održan od 18. do 20. maja, BiH će u grupi igrati protiv ekipa Alkar iz Sinja (Hrvatska) i Kolubara iz Lazarevca (Srbija)
Autor Fena | Objavljeno 15.05.2012. u 02:05
Verzija za štampu Samo tekst Decrease font Enlarge font
Foto: Ilustracija Foto: Ilustracija

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine okupila se danas u Sarajevu i odradila prvi kontrolni trening u sklopu priprema za međunarodni turnir "Travnik 2012.".

Treneru Emiru Halimiću odazvali su se Mirza Manjgo, Ante Šaravanja, Dino Hotić, Alija Pirić, Nikola Lakić, Dejan Radović, Kenan Arnaut, Meris Bećirović, Mirsad Avdić, Benjamin Čajić, Petar Bevanda, Stjepan Sesar, Haris Ćurevac, Rijad Smajlović, Amar Balić, Haris Pandžić, Faris Smajlović i Mirsad Pilavdžić.

Halimić je rekao da su na okupljanje došli svi pozvani igrači osim košarkaša KK Rookie iz Banje Luke Duška Race koji nije mogao doći zbog povrede ruke.

Halimić je istaknuo da je današnje okupljanje drugo te da će trebati vremena da se od mladih košarkaša napravi selekcija koja će predstavljati BiH u narednom periodu.

Na turniru u Travniku, koji će biti održan od 18. do 20. maja, BiH će u grupi igrati protiv ekipa Alkar iz Sinja (Hrvatska) i Kolubara iz Lazarevca (Srbija).

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 16 maj 2012, 13:16

Dzenis Sogolj iz Svedske na spisku U - 18 repke...
@edinjo, ipak smo nesto napravili :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 16 maj 2012, 20:49

Okupljanje potencijalnih kandidata U18 27.05.2012 Hotel Hoolywood- Ilidža do 10,00 sat. Za ovo okupljanje pozvani su slijedeći igrači:

Marko RIKALO - Takovo Leotar,

Srđan DAMJANOVIĆ, Kenan GUZONJIĆ- Bosna ASA BHT,

Mijo BABIĆ - Široki WWIN, Đenis ŠOGOLJ - Švedska,

Adin VRABAC, Nedim BUZA, Stefan GLOGOVAC - Spars

Stefan LAKIĆ - Varda HE, Bojan LULIĆ - Maribor

Asim AHMEDIĆ, Nikola MARIJAN - Sloboda

Berin GUDIĆ - Koš

Jusuf NURKIĆ - Cedevita

Emir SULEJMANOVIĆ - Olimpija

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 16 maj 2012, 20:51

hehe drago mi je :)

evo mu statistike sa u17 prvenstva u dresu svedske -->

9.0 Points per game
7.1 Rebounds per game
0.0 Assists per game

ACCUMULATED STATISTICS
G Min FG 2P FG 3P FG FT Reb AS TO ST BS PF Pts Avg
M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot C D
8 18.5 30/67 44.8 30/65 46.2 0/2 0.0 12/15 80.0 2.4 4.8 7.1 0.0 1.1 0.8 0.5 1.9 1.1 72 9.0

Match Min FG 2P FG 3P FG FT Reb AS TO ST BS PF Pts
M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot C D
vs Ireland 16 5/11 45.5 5/11 45.5 0/0 0.0 0/0 0.0 4 2 6 0 0 3 0 2 0 10
vs Switzerland 15 2/3 66.7 2/3 66.7 0/0 0.0 0/0 0.0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 4
vs Armenia 14 3/12 25.0 3/11 27.3 0/1 0.0 0/0 0.0 2 7 9 0 0 0 1 0 0 6
vs Slovak Republic 20 4/8 50.0 4/8 50.0 0/0 0.0 5/8 62.5 5 4 9 0 2 0 0 5 4 13
vs Hungary 17 1/8 12.5 1/7 14.3 0/1 0.0 2/2 100.0 3 6 9 0 1 0 0 3 1 4
vs Belgium 19 1/5 20.0 1/5 20.0 0/0 0.0 0/0 0.0 1 4 5 0 0 0 0 1 0 2
vs Estonia 26 8/10 80.0 8/10 80.0 0/0 0.0 4/4 100.0 2 5 7 0 1 1 0 2 3 20
vs Georgia 21 6/10 60.0 6/10 60.0 0/0 0.0 1/1 100.0 0 9 9 0 5 2 3 2 1 13
vs Switzerland 0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 16 maj 2012, 21:09

evo i jedno zakucavanje od njega " onclick="window.open(this.href);return false;

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.