FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Ferplejko
Postovi: 100
Pridružen/a: 27 jul 2009, 23:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferplejko » 18 jun 2012, 13:10

Kakav su tandem bili Drogba i Dagano u Guingampu. Cak je ovaj Dagano bio bolji tada

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 18 jun 2012, 13:26

Previse ste se navalili na predsjednika a sa njim nam ide. Amaru svaka cast definitivno je najzasluzniji za dobre reze ali nemojte Zuju pljuvat nije fer prema covjeku.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 18 jun 2012, 13:27

Oprahnoge je napisao/la:Ja bih došao na prozivku :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Moumouni_Dagano" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je predpostavljam provjerena informacija, koju si dobio od Amara Osima lično.
DRUG NEBI TI PUNCA

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ublehas » 18 jun 2012, 13:45

boccaccio je napisao/la:
ublehas je napisao/la:Ovdje stvarno pojedinci pišu gluposti. Kakava kupovina igrača? Kakva obeštećenja? i to još za igrače iz naše lige. Za koje pare? Znate li kolike su plate našim igračima? Koliki su tekući troškovi ekipe? Pa. npr. samo premije na kraju sezone su iznosile preko 200.000 KM. To je smješna suma za evropske klubove, ali za našu ligu je to više od trećine budžeta većini ekipa. Kojeg to igrača da dovedemo iz naše lige, i da pri tom još platimo i obeštećenje? Platiti igrača 200.000 - 300.000 KM, dati mu platu 4.000 - 5.000 Eura, (to bi iznosilo cca 400.000 za godinu), i na kraju ne bi bila garancija da bi taj igrač bio pojačanje ( Stančeski, E.Čolić, Savić.......su sve bili ponajbolji igrači u svojim klubovima, a nisu se baš proslavili u Želji. Srećom pa ne platismo obeštećenja ), a moguće je i da se povrijedi ( npr. Smajić). I gdje smo mi tu na kraju? Slomismo se pokušavajući prodati adilovića za 350.000 eura. De malo se spustite na zemlju i budite realni. Zdrava sredina se ne gradi preko noći, već godinama. Mi smo nažalost tek počeli sa stabilizacijom i sa dizanjem na jedan veći nivo.
Pa troskovi ekipe su toliki zato sto se zaradilo para od tranfera.Ne vidim u cemu je problem.U klubu godisnje samo od donatora imas oko pola miliona.Naravno da treba da budu veci troskovi ako imas bolju ekipu.Premije su stvar dogovora i one se isplacuju ukoliko se naprave odredjeni ciljevi.Napravljeni su.Ljudi dobili premije koje su u tolikom i tolikom iznosu.
I sta sad ?
Sa stabilizacijom se pocelo prije 4 godine,u stvari usli smo u 4. godinu.Trebalo bi onda da se desi da svi bar imaju redovnu platu,a ne samo igraci.Koliko smo se mi kao klub u stvari uspjeli stabilizovati ? Da li budzet kluba koji je objavljen u stvari samo cifra koja ne moze da podnese troskove ili je to cifra kojom klub raspolaze.Ja mislim da je ovo drugo.Ako neko objavi godisnji budzet,onda kroz godinu dana klub valjda raspolaze tim budzetom.Znaci trebalo bi da podnese troskove u skladu sa budzetom.Nas je budzet skoro 5miliona,je li tako?
O cemu onda pricamo??? Jel nema para ? 5 miliona da je otislo na pripreme ,plate igracima i na troskove rezija ? Sumnjam.Kada podijelis igracima plate,i platis rezije,na mjesecnom nivou neka bude 200 000.Ne bi trebalo da je puno vise.To je godisnje pola budzeta.Plus pripreme i troskovi puteva na gostovanja,hoteli ovo ono,eto dodaj milion.Ja ovo naravno laicki razmisljam,ali mislim da ima prostora i za pojacanja,a ne samo za redovne plate i premije.Naravno ako je budzet ispunjen i ako je ostvaren onako kako su objavili.
Kada pricas o pojacanjima iz nase lige,njihovo obestecenje sigurno ne bi bilo toliko koliko si naveo,nego tri do cetiri puta manje.Samo smo mi na nivou da prodajemo nekog igraca za takce i vece cifre od onih koje si naveo.Nije veliki trosak to za klub poput nas,ako vec takvi jesmo.E sad je dobro pitanje da li postoje interesantni igraci za nas.To se slazem.Ali ako postoji neki igrac ne vidim razloga zasto ne bi doveli za neku cifru.Rizik posla je da se nekad neki igrac i ne isplati,neko ce se isplatiti.Nije niko vidovit pa da zna hoce li igrac biti pogodak ili promasaj.Rizik posla.Znaci po tebi bi najbolje bilo ne dovoditi nikoga,jer moze slomiti nogu,ili biti los.Ne moze se bas ni u stakleno zvonce.
U ovakvoj konstalaciji,ja ne mogu da zamislim nas kao ozbiljne u evropi.Sve sto se dobro desi moze biti samo iznenadjenje.Za ovu ligu smo ekstra i nista nam ne treba.Samo ne zelim da uvijek imamo sistem tipa da pocnu pripreme,dodje 30 igraca na probu pa 1 eventualno uspije.Moramo malo i ciljano gledati,pa i platiti nesto.Ali ako vec nema para u klubu,onda ni budzet nije bio ispunjen,onda nema sta ni da se prica po ovom pitanju.Niko ne leti nigdje,samo pricamo o ovim stvarima,niti se ko napada,niti se zeli odmah nesto.Ovo je samo diskusija .
Ja još uvijek tvrdim da se ne isplati dovoditi igrače iz naše lige za obeštećenje. Ovi ''bolji''' svakako odoše za više para u ove jače klubove, a ove što možemo dovesti za 50.000 - 100.000 ionako su slabiji od ovih što ih imamo. I šta na kraju dobijemo? dobijemo sitaciju da iskeširamo cca 1.000.000 KM za 3 igrača za godinu dana, od kojih će možda 1 biti dobar i uklopiti se i na kraju ako budemo imali sreće prodati za nekih 400.000 EUR.....pa npr. koliko sam upoznat Nyema traži platu 10.000 EUR-a, i mi mu skoro sigurno nećemo dati toliko para, a da ne govori o nekim ekstra pojačanjima. U ostalom, koji su to igrači iz lige koji bi bili pojačanje za nas, a da koštaju 50.000 - 100.000 KM?

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 18 jun 2012, 13:58

Rekao sam da se tu slazemo,jer je upitno koliko ima interesantnih igraca u ovoj ligi.Ali ima onih mladih koji su interesantni,to nisu pojacanja,ali bi ja dao cifru za njih.
Oko pojacanja mozemo traziti okolo.Ali ti su igraci skuplji.Ali mora se to nekada poceti.Ja nisam zadovoljan ako se stabilizujemo vec 4.godinu,a da u klubu nemaju svi primanja mjesecna.Ako je to stabilizacija,ja sam miki maus.
Naravno ovo je moje misljenje koje moze biti potpuno pogresno i nema problema,ali ako u 3 godine pricamo o platama ,onda cemo za 20 godina pricati o kupovini igraca.Mozda je to vecini u redu,ali meni nije.Nikako mi nije u redu.
Ja ocekujem poboljsanja igrackog kadra.Nadam se tome.Mislim da je u 4.godini vrijeme da se napravi taj iskorak.Ne zurim nigdje,vjeruj mi @ublehas,znam da nije lako,ali vicemo po medijima svasta,a u stvarnosti nema plata radnicima.Mozda ja to sve pogresno vidim.
Evo,neka u nasoj ligi Amar pokupi par talenata,mladih,ali neka sleti neki Slovenac kao pojacanje,ja nemam nista protiv.
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
BlueTiger
Postovi: 502
Pridružen/a: 23 okt 2011, 00:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueTiger » 18 jun 2012, 13:59

[youtube][/youtube]
U boj, u boj za Zeljuuu SVOG!!!!!! FORZAAAA ZELJOOOO!!!! MANIJAK NE MOZE BITI SVAK!!!!

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 18 jun 2012, 14:14

E vala nek se nesto desava,pa makar i prozivka danas. Pozelio sam se vala i atmosfere i tekmi

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la partibrejker1921 » 18 jun 2012, 14:14

@ boccaccio

O tome se i radi, sve što misliš da je možda neistina možeš vrlo jednostavno i sam provjeriti - odeš i pitaš, ti ljudi će ti reći i mnogo više od te jedne plate u ovoj godini. Elem, ne bih da unosim nekakav pesimizam naročito u ovom trusnom periodu, nije toliko ni bitno. Htio sam samo sasjeći te neke priče tipa plaćanja obeštećenja koje su glupost. Željo još dugo dugo neće biti sposoban platiti neko obeštećenje ni Kozari iz Gradiške.

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ublehas » 18 jun 2012, 14:15

boccaccio je napisao/la:Rekao sam da se tu slazemo,jer je upitno koliko ima interesantnih igraca u ovoj ligi.Ali ima onih mladih koji su interesantni,to nisu pojacanja,ali bi ja dao cifru za njih.
Oko pojacanja mozemo traziti okolo.Ali ti su igraci skuplji.Ali mora se to nekada poceti.Ja nisam zadovoljan ako se stabilizujemo vec 4.godinu,a da u klubu nemaju svi primanja mjesecna.Ako je to stabilizacija,ja sam miki maus.
Naravno ovo je moje misljenje koje moze biti potpuno pogresno i nema problema,ali ako u 3 godine pricamo o platama ,onda cemo za 20 godina pricati o kupovini igraca.Mozda je to vecini u redu,ali meni nije.Nikako mi nije u redu.
Ja ocekujem poboljsanja igrackog kadra.Nadam se tome.Mislim da je u 4.godini vrijeme da se napravi taj iskorak.Ne zurim nigdje,vjeruj mi @ublehas,znam da nije lako,ali vicemo po medijima svasta,a u stvarnosti nema plata radnicima.Mozda ja to sve pogresno vidim.
Evo,neka u nasoj ligi Amar pokupi par talenata,mladih,ali neka sleti neki Slovenac kao pojacanje,ja nemam nista protiv.
Vjeruj mi kralju, niko sretniji od mene da možmo dovesti sada 2-3 kvalitetna igrača (ne mislim kvalitetna za našu ligu, nego u nekim osrednjim evropskim okvirima), ali nažalost to nismo u stanju. Evo pogledaj Hajduk koji je imao prošle godine budžet od cca 50 mil. kn, što je oko 17 mil. KM (što je 3-4 puta više nego kod nas), pa nisu uradili ništa u evropi, Dinamo im pobjegao milion bodova, nisu uzeli kup, i još sada kao pojačanja/prinove uzimaju Vršajevića i traže Huseinovića (ali nije sigurno da ga mogu platiti :? ). Kada se taj Hajduk spomenuo u kontekstu dovođenja Kvesića Osim se samo nasmijao. Ako oni sa tolikim budžetom ne mogu dovesti bolji igrače, pitanje je kako ćemo mi to uraditi. Evo Dinamo npr. svake godine dovede bar 5-6 mladih i perspektivnih igrača koje plate po cca 200.000 EUR-a i jedan ili dvojica im se ispalte, a ostali propadnu ( npr. Pandža je otišao u Dinamo za 300.000 Eura, a završio je u zvijezdi ). Super bi bilo da to i mi možemo uraditi, ali nažalost još uvijek ne možemo. i usput taj isti Dinamo ima budžet 200 mil. kn, ili preko 50 mil. KM.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 18 jun 2012, 14:25

Kako se zva ono mjesto u Austriji gdje ce se odraditi pripreme. Procita negdje na nekom clanku al sad nigdje naci hehe.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 18 jun 2012, 14:28

Buduci da nam se svake godine do sad rasipao igracki kadar i prodavali smo najbolje igrace,ako ove godine ode samo adil i niema koji je vec izgleda otisao,to ce biti uspjeh.
zar nije put prema stabilizaciji,ako se ove god npr zadrzi postojeci igracki kadar?

a to da ce mo kome odstetu platiti,to je bezze sanjati i pricati o tome u skorije vrijeme,jedino da opet ubodemo kakvog viscu ili slicnoga,to bi dobro bilo. za kupovinu igraca je potrebno vise faktora koji i ne zavise od nas.ev npr ako je najbolji strijelac lige procjenjen da treba otici za 350000E,a mi platimo odstetu za nekoga 150000E min + njegova plata,kako onda zaraditi na njemu?? kako tom nekome dati platu 3-4x vecu nego ostalima??.
dok god nam se ne digne koeficijent lige i reprezentacije,pa da se mogu igraci cjeniti 2-4 mil E nema nista od placanja odsteta. a to zavisi od toga da repka dobije koga jacega i ode na neko takmicenje,a ne od nas
bezze nam je prica skroz

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 18 jun 2012, 14:30

Ma svjestan sam svega toga apsolutno sto posto.Mi ovde pricamo,nije mrtva glava nikome pala.Samo sam pisao,pa koliko god to nerealno bilo,ali napredak ide samo u tom pravcu,i nikako drugacije.Na kraju krajeva mi smo i izgradili ekipu od imena koji su totalni anonimusi bili.Ko je znao za Bekrica kad je dosao iz Gradine,ko je znao za Viscu iz Banovica,za Culuma,Radovanovica,za Kvesica sada,ko bi rekao da ce Svraka biti na nekoj cijeni a on ode u repku itd itd....Pravi Amar od anonimusa igraca,sve je to ok,i svi su oni dosli za nista para,osim plate.I napravio se napredak,prekucali ligu,sve super.
Za evropu to nema sanse.Medjutim,ja i ne govorim o pojacanjima kao da ocekujem da cemo u grupnu fazu.Ali hocemo za 5 godina ako budemo igracki napredovali i polako.Jedan do dva igraca maksimalno godisnje,koji su dobri i provjereni i koji su jaci od ovih koje imamo.I tako za 5 godina imas dobru ekipu.Bitno je zadrzati te igrace koji dodju.To je smisao napretka kada se radi o igracima.Biti stabilan i ne zuriti.Prica da dolasci zavise od odlazaka meni nije stabilna uopste.A to opet znaci,prodaj Svraku za pola miliona i opet ce doci neko ko je dzaba.Ili Adilovic za 350 milja eura,opet ce doci neko dzaba.To meni nije to.Ali znam da drugacije i ne ide,mora se klub malo dici na noge ne samo demagogijom celnih ljudi,vec i konkretnim radom na sponzorima i dovodjenju love.Jako je tesko uci u evropsku ligu,grupnu fazu,ali valjda je cilj ici prema tome.Ako je ovo put,da cekamo da neko ode,kako bi neko dosao kao zamjena onda necemo za 20 godina doci na neki nivo.O nasoj ligi uopste ne razmisljam,dok ja Amar tu,mogu i juniori igrati,amar ce svojim radom da ih dovede bar do treceg mjesta.Zanima me igracki napredak i stabilan klub koji ce moci da zadrzi i pojaca kadar na zadrzano.4.godina je u toku stabilizacije i nasu ligu smo odradili.Brinu me ove plate koje se neplacaju,i to nije dobro nikako za klub.
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 18 jun 2012, 14:47

ima to sve smisla sto pricas,svi bi mi to htjeli,al kazem ti sve se vrti oko cifre za koju se prodaje igrac. ev da je adil kojim slucajem igrao u dinamu i zabio 20 golova u hr ligi koja osim dinama i mozda hajduka,nije specijalno jaca od nase,mamic bi ga talio za min 2 mil i otisao bi glat,ako ne i vise.
a to da smo vazda zivili od anonimusa koji su poslje postajali zvjezde stoji,to je meni nekako poenta zelje,kad ti dodje covjek za koga niko cuo nije,a ti ga talnes za 500000E za godinu. s tim da ce toga sad biti vise,jer smo se pokazali,ev mjesec pricaju o raznim kombinacijama dolazaka,trpali su sve i svasta kod nas,a brko dodje,mrtav hlada i rece,nemam ja pojma o tome. ide generalno na bolje,siguran sam da ce i te plate biti isplacene,valjda ce sad da legne love od uefe

A ako dobro prodju pripreme,cak i ako adil ode,sjeti se da je vernes dao vecinu vaznih golova za nas,a ne adil,mislim da ce to amar ponovo ukomponovati i sa zebom koji igra najbolje od kad je kod nas i bekricem koji ulazi u formu i postaje onaj stari,da ne nabrajam ostale, mislim,imam neku "suhu" ,da ce ova ekipa,ove godine fino proci u evropi,ako nas posluzi zrijeb (nazalost mora tako). mozda se razocaram,vjerovatno hocu,al i dalje mislim da je ova godina nasa 8-)

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 18 jun 2012, 15:01

sajo10 je napisao/la:Kako se zva ono mjesto u Austriji gdje ce se odraditi pripreme. Procita negdje na nekom clanku al sad nigdje naci hehe.
hajligekrojc sto bi bilo u prevodu sveti kriz + Medjugorje = prvak BiH
Zadnja izmjena: pile87, dana/u 18 jun 2012, 15:06, ukupno mijenjano 1 put.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avlami97 » 18 jun 2012, 15:04

boccaccio je napisao/la:Ma svjestan sam svega toga apsolutno sto posto.Mi ovde pricamo,nije mrtva glava nikome pala.Samo sam pisao,pa koliko god to nerealno bilo,ali napredak ide samo u tom pravcu,i nikako drugacije.Na kraju krajeva mi smo i izgradili ekipu od imena koji su totalni anonimusi bili.Ko je znao za Bekrica kad je dosao iz Gradine,ko je znao za Viscu iz Banovica,za Culuma,Radovanovica,za Kvesica sada,ko bi rekao da ce Svraka biti na nekoj cijeni a on ode u repku itd itd....Pravi Amar od anonimusa igraca,sve je to ok,i svi su oni dosli za nista para,osim plate.I napravio se napredak,prekucali ligu,sve super.
Za evropu to nema sanse.Medjutim,ja i ne govorim o pojacanjima kao da ocekujem da cemo u grupnu fazu.Ali hocemo za 5 godina ako budemo igracki napredovali i polako.Jedan do dva igraca maksimalno godisnje,koji su dobri i provjereni i koji su jaci od ovih koje imamo.I tako za 5 godina imas dobru ekipu.Bitno je zadrzati te igrace koji dodju.To je smisao napretka kada se radi o igracima.Biti stabilan i ne zuriti.Prica da dolasci zavise od odlazaka meni nije stabilna uopste.A to opet znaci,prodaj Svraku za pola miliona i opet ce doci neko ko je dzaba.Ili Adilovic za 350 milja eura,opet ce doci neko dzaba.To meni nije to.Ali znam da drugacije i ne ide,mora se klub malo dici na noge ne samo demagogijom celnih ljudi,vec i konkretnim radom na sponzorima i dovodjenju love.Jako je tesko uci u evropsku ligu,grupnu fazu,ali valjda je cilj ici prema tome.Ako je ovo put,da cekamo da neko ode,kako bi neko dosao kao zamjena onda necemo za 20 godina doci na neki nivo.O nasoj ligi uopste ne razmisljam,dok ja Amar tu,mogu i juniori igrati,amar ce svojim radom da ih dovede bar do treceg mjesta.Zanima me igracki napredak i stabilan klub koji ce moci da zadrzi i pojaca kadar na zadrzano.4.godina je u toku stabilizacije i nasu ligu smo odradili.Brinu me ove plate koje se neplacaju,i to nije dobro nikako za klub.
U mnogo čemu se slažem sa tobom, ali činjenice govore da Željo još nema lovu da bi plaćao obeštećenja za bilo kakve igrače. način trenutnog finansiranja sam objasnio u svom prethodnom postu na prethodnoj strani. U prijevodu - kuja još ne može da stigne zeca.

U Želji najbolje funkcioniše ekipa na čelu sa Amarom, a ostalo to još kaska i to debelo za navedenim. Po meni sve strukture u klubu osim ekipe i Amara slabo rade svoj posao, da ne kažem veoma slabo, a neki i nikako. Jednostavno ostali ne mogu da prate rezultate tima i čini mi se svi očekuju, da se desi čudo i da uletimo u to neko famozno evropsko takmičenje i zaradimo lovu sa kojom bi mogli strašno napredovati.

Svi znamo da je svijet fudbala finansijski, daleko ispred svijeta obrazovanja, bar u evropskim okvirima. Svi znamo da fudbaleri zarađuju puno više od univerzitetskih profesora i pino više love se vrti u ovoj sferi sporta. Što ovo navodim? Neki dan slušam na vijestima, da je UNSA - obezbjedila od Saudijaca donaciju za gradnju biblioteke u Kampusu Univerziteta vrijednu 15 mil. eura = 30 mil. KM. Znači ljudi sa Univerziteta žele, znaju, imaju volju i nađu nekoga ko će to finansirati. Znači lova se može naći ako znaš i imaš volju za nečim. Zašto Žujo (Žujo mi je personifikacija svih funkcionera i uglednika kluba) tako nešto ne pokuša napraviti, odnosno što da pokuša neka napravi. Cifra od 30 mil. KM može napraviti nama stadion. Međutim, postavlja se pitanje, da li to ljudi koji bi trebali da naprave mogu realizovati? Da li ti ljudi posjeduju volju i znanje za takvo što. To je pitanje!

Kada ostale strukture u klubu budu na nivou ekipe sa Amarom na čelu, tada možemo očekivati da klub živi od kupovine i prodaje igrača, a sada trenutno preživljavamo od pronalaženja, stvaranja i prodaje igrača.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
H-beg
Postovi: 171
Pridružen/a: 10 okt 2009, 13:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la H-beg » 18 jun 2012, 15:23

Kadeti...

[youtube][/youtube]
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga, u mom' srcu jedna ljubav i ne postoji druga, volim te Željo, tvoj Manijak s' Juga !!!

harson
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 dec 2011, 18:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la harson » 18 jun 2012, 15:33

IMALI KAKVI PARA OD ADILOVICA ZA CELIK IPAK JE TUJ PONIKAO DEGEN

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 18 jun 2012, 15:41

pile87 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Kako se zva ono mjesto u Austriji gdje ce se odraditi pripreme. Procita negdje na nekom clanku al sad nigdje naci hehe.
hajligekrojc sto bi bilo u prevodu sveti kriz + Medjugorje = prvak BiH
Hvala drug, al ovo mjesto nigdje na mapi nema. Predpostavljam da je na "bosanski" haha. Zna li se kako se pravo zove?
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
fanatic1991
Postovi: 2293
Pridružen/a: 31 maj 2010, 02:27
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fanatic1991 » 18 jun 2012, 15:57

harson je napisao/la:IMALI KAKVI PARA OD ADILOVICA ZA CELIK IPAK JE TUJ PONIKAO DEGEN
:mrgreen: ma vjerovatno ce biti nesto :mrgreen:
I dont have a singnature:(
Can i have yours?

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Aldinn1 » 18 jun 2012, 16:00

Ne mogu da vjerujem šta ovdje pojedinici pišu. Čuj ne treba plačati igrače ne znaš hoće li oni biti pojačanja, japomajko. Znači po vašoj priči pojačanje je samo Neymar i niko ga više ne treba dovoditi i ni slučajno plačati obeštečenja za nekog igrača, kad imamo nekih Savića, Markovića, Stančeski koji dođu za džaba i onda dangube na klupi po godinu dana, a plata im ide redovno. Naravno da je tako, jer nismo pametno uložili umjesto 10 igrača koji će sjediti na klupi dovedeš dva i s tim parama ih pokriješ troškove, a da li će isplatiti do ne zna ni jedna ekipa na svijetu, pa ni Real, ni Man City ali prvo moraš uložiti da bi znao na ćemu si.
Da su ovi stručnjaci s foruma u Man City oni nikad ne bi osvojili ništa, jer gdje ćes plačati igrača i kupiti ko zna hoće li on biti pojačanje. Nego dovedi igrača iz Wigana i hoćes da napraviš neki iskorak u evropi i postaneš ozbiljna ekipa.
Prvo trebaš uložiti pametno bar na dva igrača, ne davati plate igračima po godinu dana, a oni sjediti na klupi i zajebavati se...
Baš pametno ..
Potpis!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg i 15 gostiju.