OI London 2012 - BIH

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la legenda reala » 03 avg 2012, 12:11

NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Po čemu je to on zaslužio da ga neko prikaže? U momentu kada je on bacao spremala se utrka sedmoboja u kojem je nastupala svjetska prvakinja i viceprvakinja Jessica Ennis. I tebi nije jasno što neko ne prenosi tamo nekog Mešića iz tamo neke BiH. Treba zaslužit da te među ovolikim takmičarima prikaže režiser, ovako je taj Tajvanac imao sreće, a naš nije. Štaćeš.
Nemoj majke ti, i ti i tvoji Britanci :mrgreen:

Pa kakave su levate prikazivali mogli su i njega jednom, ti meni sad našo tu šuplju treba zaslužiti pa čime su ovi zaslužili :roll:
I na BHT 1 uopšte nije išlo ostalo, nego samo kugla, skoro svi su prikazani on ni jednom :roll:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Semper
Postovi: 2709
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la Semper » 03 avg 2012, 12:12

Nije prikazan zato što je imao ružnu trenerku ipak je rano mala djeca ustaju mogla su se prepasti.

nanek

OI London 2012 - BIH

Post Postao/la nanek » 03 avg 2012, 12:12

Hrvat 19 'ti, Srbin 8i a nas ? Cccc

Ferplejko
Postovi: 100
Pridružen/a: 27 jul 2009, 23:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la Ferplejko » 03 avg 2012, 12:13

Dvoje sportista (svicarski fudbaler i grcka atleticarka) je istjerano sa Olimpijade zbog rasistickih komentara na Twitteru. Znaci ti se komiteti drze etike. Kod nas u BiH je pravomocno osudjeni kriminalac (Sinisa Kisic, ostetio budzet Distrikta Brcko za nekih 800 hiljada KM) na celu Olimpijskog komiteta BiH. Trebalo bi od etike početi pa mozda za 20 godina mozemo ocekivati neku medalju.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la legenda reala » 03 avg 2012, 12:15

Semper je napisao/la:Nije prikazan zato što je imao ružnu trenerku ipak je rano mala djeca ustaju mogla su se prepasti.
:lol: :lol:
Što jes, jes, oprema mu je da bog sačuva, isto koda mu je tijesna :P
nanek je napisao/la:Hrvat 19 'ti, Srbin 8i a nas ? Cccc
Kolašinac uredu, Hrvat nema nikakve fajde i da je 13-ti, na kraju je bitno samo finale, bio 40 ha 13 isto ti je :roll:
A nije bio ni nešto specijalno bolji od Kemala, dok je Kolašinac bio dosta bolji ;)
Zadnja izmjena: legenda reala, dana/u 03 avg 2012, 12:17, ukupno mijenjano 1 put.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 03 avg 2012, 12:16

legenda reala je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Po čemu je to on zaslužio da ga neko prikaže? U momentu kada je on bacao spremala se utrka sedmoboja u kojem je nastupala svjetska prvakinja i viceprvakinja Jessica Ennis. I tebi nije jasno što neko ne prenosi tamo nekog Mešića iz tamo neke BiH. Treba zaslužit da te među ovolikim takmičarima prikaže režiser, ovako je taj Tajvanac imao sreće, a naš nije. Štaćeš.
Nemoj majke ti, i ti i tvoji Britanci :mrgreen:

Pa kakave su levate prikazivali mogli su i njega jednom, ti meni sad našo tu šuplju treba zaslužiti pa čime su ovi zaslužili :roll:
I na BHT 1 uopšte nije išlo ostalo, nego samo kugla, skoro svi su prikazani on ni jednom :roll:
Nisu prikazali ni jednom pola onih koji su se plasirali u finale, a da prikazuju onog ko je zauzeo 24. mjesto.Taj Tajvanac se plasirao u finale ako je već on problem. I nisu ni po čemu zaslužili nego su imali sreće da niko ne trči dok oni bacaju. Mislim glupa vam priča, onom ružan stadion, tebi kriv režiser, Olimpijada je u svakom segmentu vrhunska osim ako ju ne gledaš iz ugla prosječnog Bošnje, jer nama je kukanje nacionalni sport, pogotovo ako treba kukat na Engleze, to nam je disciplina broj jedan.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la kokuz » 03 avg 2012, 12:17

bazeni je napisao/la:sad nam ostaju još samo Fazlija(6. august 10:00) i Kimani(5. august u 11:00)
možda nas iznenade posebno možda se Fazlija iskupi za dosadašnje rezultate :lol: :D
tog prvog, svi vide velikog favorita... da konačno nakon dva nastupa pogodi svoju metu :lol: :lol:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la likma23 » 03 avg 2012, 12:21

Mozda je Fazlija pogodio Mešića, pa je zato bio slab :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la legenda reala » 03 avg 2012, 12:21

Oj lika
Pa čuješ šta ti govorim, na BHT1 je samo bio prenos kugle, kontaš ili da ponovim ???'
Ti gledaš na Eurosportu oni prenose razno, ali BHT je samo uzeo kvalifikacije kugle i cijele su prenosili, i skoro sve su prikazali bar jednom, dok Mešića nisu ni jednom prikazivali su likove koji su bacali pola metra slabije od Kemala po dva puta ili liko0ve koji su prestupili po tri puta ti sad meni opravdavaj režisera :roll:

O đesi Britanac pa što odma ne kažeš :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la admin » 03 avg 2012, 12:22

Ma SportSport.ba je kriv.

Avatar
Padovan
Postovi: 12688
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la Padovan » 03 avg 2012, 12:27

Legenda i meni je bilo krivo što ga nisu prikazali, ali Belmin je to dočarao :lol: , ili kad je Medina rekla ništa (nakon trećeg bacanja) :mrgreen: Nije ni Kološinac prikazan, a bio je 8, dok je onaj Mulaomerović (Hrvat) zaplatio termin tri puta je prikazan.

Šteta što Kemal nije bacio bar preko 20 metara, ovako je i on razočarao kao i ostali takmičari, valjda građanima Londona preživjeti još jedan dan uz Fazliju.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

pokusni_kunic
Postovi: 117
Pridružen/a: 08 mar 2008, 11:35
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la pokusni_kunic » 03 avg 2012, 12:30

Kakvi smo ovo ljudi postali, momak sam dodje na Igre, baci medju 30 najboljih na svijetu, ne udje u finale i dobije ismijavanje. Neki maloumnik kojemu mama i tata placaju internet da bi on prije spavanja mogao lakse izdrkat, koji spava do 1 i misli da je veliki poznavatelj sporta jer je osvojio Kup UEFA sa Leedsom na FM, sportovima se bavi na playstationu, a strucnjak je i za svedski hokej jer igra kladionicu, na kraju ismijava momka koji citav zivot trenira, bori se, lomi se, kojemu se drugovi smiju jer dok oni puse travu i guze napaljene maloljetnice uz Jelenu Karleusu on budala baca kuglu.

Slazem se da svakoga ko je zasluzio treba kritikovati, da apsolutno svakog treba nagaziti, organizovati javne rasprave na temu OI - zasto smo uzasni?, traziti ostavke ljudi iz OK, traziti odgovornost sportista, trenera... Ali ismijavanje i pljuvanje su isto tako jedan od razloga sto smo tu gdje jesmo. Koji ce se klinac pozeljeti baviti kuglom nakon sto vidi kako ovi moderni i pametni likovi ismijavaju momka koji je bacio 24. duzinu na OI? Nije mahnit, ako zelis biti prihvacen u nasem drustvu bolje ti je biti propali fudbaler, moci dobro popit, plesati po stolovima uz cajke, eventualno nekog propucat na ulici...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la legenda reala » 03 avg 2012, 12:31

admin je napisao/la:Ma SportSport.ba je kriv.
Pa dobro Mešića niste naružili kao ostale :mrgreen: Realno momak nije ni zaslužio kritikovanje ;)


A šteta što Mešić nije bacio bar 20,25(dovoljno za finale), ima on taj hitac čak i bolje, uvjeren sam, ali nije mu se dalo, jedan Miknevich je ostao bez finala :oops:
Šta je razlog što je ovako podbacio boga pitaj, haj bar je zabilježio plasman, Hamza prestupi po tri puta :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 03 avg 2012, 12:32

legenda reala je napisao/la:Oj lika
Pa čuješ šta ti govorim, na BHT1 je samo bio prenos kugle, kontaš ili da ponovim ???'
Ti gledaš na Eurosportu oni prenose razno, ali BHT je samo uzeo kvalifikacije kugle i cijele su prenosili, i skoro sve su prikazali bar jednom, dok Mešića nisu ni jednom prikazivali su likove koji su bacali pola metra slabije od Kemala po dva puta ili liko0ve koji su prestupili po tri puta ti sad meni opravdavaj režisera :roll:

O đesi Britanac pa što odma ne kažeš :mrgreen:
Eto oni su znali ko će prestupit :lol: Frajer je neatraktivan i njima je svejedno prikazati njega ili tog Tajvanca. Tajvanac se potrefio i to je to. Il nije to, mora da je kraljica naredila dekretom da se ne prenose takmičari iz BiH :lol:

Tukne ti ba priča, džaba se trudiš :D

Avatar
bhsport
Postovi: 11331
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la bhsport » 03 avg 2012, 12:35

pokusni_kunic je napisao/la:Kakvi smo ovo ljudi postali, momak sam dodje na Igre, baci medju 30 najboljih na svijetu, ne udje u finale i dobije ismijavanje. Neki maloumnik kojemu mama i tata placaju internet da bi on prije spavanja mogao lakse izdrkat, koji spava do 1 i misli da je veliki poznavatelj sporta jer je osvojio Kup UEFA sa Leedsom na FM, sportovima se bavi na playstationu, a strucnjak je i za svedski hokej jer igra kladionicu, na kraju ismijava momka koji citav zivot trenira, bori se, lomi se, kojemu se drugovi smiju jer dok oni puse travu i guze napaljene maloljetnice uz Jelenu Karleusu on budala baca kuglu.

Slazem se da svakoga ko je zasluzio treba kritikovati, da apsolutno svakog treba nagaziti, organizovati javne rasprave na temu OI - zasto smo uzasni?, traziti ostavke ljudi iz OK, traziti odgovornost sportista, trenera... Ali ismijavanje i pljuvanje su isto tako jedan od razloga sto smo tu gdje jesmo. Koji ce se klinac pozeljeti baviti kuglom nakon sto vidi kako ovi moderni i pametni likovi ismijavaju momka koji je bacio 24. duzinu na OI? Nije mahnit, ako zelis biti prihvacen u nasem drustvu bolje ti je biti propali fudbaler, moci dobro popit, plesati po stolovima uz cajke, eventualno nekog propucat na ulici...
Sve si u pravu, najlakse je pljuvati, kaze juce jedan, jedva sam ustao da gledam Mekica i kloc izgubi, znaci mrsko mu ustati u 10 da gleda tv ili surfa, a kako bi tek otisao na trening.
Mi smo odron odrona drzava, i djeca koja se imalo trude su predmet sprdancije i ismijavanja, najveci treninzi su na plejki, a vani se niko vise ne igra.
Strucnog rada u klubovima i nema i ja opet kazem kakvi smo dobro imamo ikog poslat na olimpijadu. Za par godina ce i ovih 4,5 sportista - ucesnika biti samo pusti san.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Saurman
Postovi: 29571
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la Saurman » 03 avg 2012, 12:37

legenda reala je napisao/la:
admin je napisao/la:Ma SportSport.ba je kriv.
Pa dobro Mešića niste naružili kao ostale :mrgreen: Realno momak nije ni zaslužio kritikovanje ;)
Možda su ih trebali obasuti hvalospjevima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la legenda reala » 03 avg 2012, 12:41

NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Eto oni su znali ko će prestupit :lol: Frajer je neatraktivan i njima je svejedno prikazati njega ili tog Tajvanca. Tajvanac se potrefio i to je to. Il nije to, mora da je kraljica naredila dekretom da se ne prenose takmičari iz BiH :lol:
Tukne ti ba priča, džaba se trudiš :D
Samo je bitno odbraniti braću Britance ma ja :roll: zato i jesmo tu gdje smo :roll:
Niti sam rekao da su znali, niti sam imao nešto protiv što su prikazali tog nekog što je tri puta prestupio, ali kad su prikazali većinu, mogli su i Mešića barem jedanput, ali se ti praviš Englez pa nećeš da shvatiš ;)
Ma ja nedaj na majku vas Britanaca, u rat zbog nje :roll: :roll: , ko je kraljicu spomenuo :roll:

Ne trudim se znam da se vama Britancima neda objašnjavati, vi ste najsavršenija nacija svijeta ;)
Saurman je napisao/la:
Možda su ih trebali obasuti hvalospjevima.
Normalno da nisu ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 03 avg 2012, 12:45

legenda reala je napisao/la:Samo je bitno odbraniti braću Britance ma ja :roll: zato i jesmo tu gdje smo :roll:
Niti sam rekao da su znali, niti sam imao nešto protiv što su prikazali tog nekog što je tri puta prestupio, ali kad su prikazali većinu, mogli su i Mešića barem jedanput, ali se ti praviš Englez pa nećeš da shvatiš ;)
Ma ja nedaj na majku vas Britanaca, u rat zbog nje :roll: :roll: , ko je kraljicu spomenuo :roll:

Ne trudim se znam da se vama Britancima neda objašnjavati, vi ste najsavršenija nacija svijeta ;)
:lol: U prvom dijelu posta su mi Britanci braća, a kasnije sam i sam postao Bitanac :lol:
Ma najbolje pljuvat, nemoj slučajno pohvalit nekog. Bosanska posla.

icetea01
Postovi: 415
Pridružen/a: 11 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la icetea01 » 03 avg 2012, 13:32

pokusni_kunic je napisao/la: Slazem se da svakoga ko je zasluzio treba kritikovati, da apsolutno svakog treba nagaziti, organizovati javne rasprave na temu OI - zasto smo uzasni?, traziti ostavke ljudi iz OK, traziti odgovornost sportista, trenera...
To je upravo ono sta nam najprije i treba da bi u necem uspjeli, ili barem bili negdje u sredini a ne medju najlosijim. Ako se nebude niko odgovoran trazio za inace ovu dosta siromasnu (vec godinama takvu) predstavu nasih sportista, onda se necemo nikad ni poboljsati po tom pitanju. Evo npr. Austrija jos nije osvojila medalju, pa se juce oglasio njihov sportski ministar zbog losih rezultata, trazi promjene itd. a kod nas? Dzabe mi pisemo po forumima treba ono, treba ovo, ako se oni odgovorni ljudi nepitaju odnosno njih niko nepita necemo ni u narednih 100 godina nista osvojiti :roll:

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: OI London 2012 - BIH

Post Postao/la AYAN » 03 avg 2012, 13:36

Volio bih vidjeti ko je bolji u streljaštvu Zlatko Lagumdžija ili Nedžad Fazlija. 8-)
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.