OI London 2012 - Odbojka

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Odgovori
Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la Citizen-X » 13 avg 2012, 12:53

soba 39 je napisao/la:Ja brazilaca što usrashe danas :mrgreen:
"ŠTA" :)

strašan meč - povaljaše me rusi u 2. za pare na lajvu stavljam tripl ulog u 3. na ruje i gledam i gledam i kontam kako padam - uzimam keš kontra branim i ponovo se nekako vratim na nulu....

4. set - kontam strašan šok su ruje priredile brazilu koji je imao i 23:20 u 3 setu te propustio niz od mec lopti - reko dobijaju ga 90% plasiram ulog - lomljava kod 12.poena (igralo se poen za poen skoro citav mec)... kontam cekacu i plasiraju 2 "winnera" konacno (do tad ja ne znam da su u 2 seta pukli 5 winnera kako treba - sve ostalo greške brazila bile na servisu, na smeču, na prijemu servisa).... i tu me poprave za oko 50 eura...

svejedno - galamio sam pravo zbog para - s druge sportske strane - rekao bih mec pun gresaka na momente kukavicke igre rusa (pokusaji nekih mekanih lobova bloka te mekani voleji) - sve u svemu puno preokreta.....

ko nije pogled'o nek pogleda snimak...
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la MaGiCa » 13 avg 2012, 14:14

Ovo je bilo najbolje finale na ovim OI u timskim sportovima. Taman sam mislio da ce se nastaviti "prokletstvo OI" u timskim sportovima, jer Brazilci ne uzese fudbal, Srbi vaterpolo, Italijani odbojku, a Svedjanima i Spancima su sanse bile samo teoretske u finalima rukometa i kosarke...A ono najjaca odbojkaska nacija svih vremena uze zlato u finalu u kome je njena selekcija bila u klasicnom knockdownu. :o
Drago mi je da je odvratno iritantni Rezende ostao bez zlata, jer je forsirao svog juniora + gomilu matoraca, koji su mu uprskali ovo finale. Jos mi je draze zbog Rusa, jer su konacno igracki kvalitet pretocili u timski. Od onih koji redovno "pucaju kad najvise treba" dodjose konacno i do onih sto nose zlato sa OI, prvi put od raspada SSSR. Mnogo volim ovaj sport, koji je tradicionalno najjaci timski sport na OI (usled konkurencije) i ovo je bila prava poslastica na najvisem nivou.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 avg 2012, 14:55

MaGiCa je napisao/la:Ovo je bilo najbolje finale na ovim OI u timskim sportovima. Taman sam mislio da ce se nastaviti "prokletstvo OI" u timskim sportovima, jer Brazilci ne uzese fudbal, Srbi vaterpolo, Italijani odbojku, a Svedjanima i Spancima su sanse bile samo teoretske u finalima rukometa i kosarke...A ono najjaca odbojkaska nacija svih vremena uze zlato u finalu u kome je njena selekcija bila u klasicnom knockdownu. :o
Slažem se da je finale muške odbojke bilo najbolje što se tiče timskih sportova 8-)

Iako su Brazilci choknuli opasno u finalu, pravi meltdown nakon 3 seta :shock:

A na kakvo prokletstvo OI si ovdje mislio :?

Brazilci su bili glavni favoriti i nisu uzeli zlato, Srbi također, Italijani i nisu bili glavni favoriti što se tiče odbojke, kao ni Šveđani u rukometu, a Španci su bili naravno iza Amera, ako se to može tako reći glavni kandidati za naslov, ili bolje rečeno srebrenu medalju :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la MaGiCa » 13 avg 2012, 15:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
A na kakvo prokletstvo OI si ovdje mislio :?

Brazilci su bili glavni favoriti i nisu uzeli zlato, Srbi također, Italijani i nisu bili glavni favoriti što se tiče odbojke, kao ni Šveđani u rukometu, a Španci su bili naravno iza Amera, ako se to može tako reći glavni kandidati za naslov, ili bolje rečeno srebrenu medalju :mrgreen:

Na "prokletsvo" da zemlje koje vladaju raznim takmicenjima i koje su uvek u vrhu nikako ne mogu do zlata na OI.
Brazilci su fudbalski dominantni u istoriji - nemaju zlato sa OI.
Spanci su najjaca kosarkaska sila van SAD - nemaju zlato sa OI.
Svedjani su vladari rukometa iz 90ih i jos uvek top tim u novom milenijumu - nemaju zlato sa OI.
Italijanima samo to fali u odbojci, nama u vaterpolu.
Rusi su bili najjaci kao SSSR, ali u poslednjih 20 godina niti jedno zlato i pored strasnih ekipa koje su imali.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la Texi » 13 avg 2012, 16:10

MaGiCa je napisao/la:

Na "prokletsvo" da zemlje koje vladaju raznim takmicenjima i koje su uvek u vrhu nikako ne mogu do zlata na OI.
Brazilci su fudbalski dominantni u istoriji - nemaju zlato sa OI.
Spanci su najjaca kosarkaska sila van SAD - nemaju zlato sa OI.
Svedjani su vladari rukometa iz 90ih i jos uvek top tim u novom milenijumu - nemaju zlato sa OI.
Italijanima samo to fali u odbojci, nama u vaterpolu.
Rusi su bili najjaci kao SSSR, ali u poslednjih 20 godina niti jedno zlato i pored strasnih ekipa koje su imali.
Ovaj komentar zbog boldovanog baš nema smisla. Kažeš zemlje koje vladaju, a onda navodiš Brazilce ( dominantne kroz istoriju ), i Špance ( dominantne '' danas '' ).

Tačno je da su Španci najjači van SAD i da su Brazilci 5 puta svetski prvaci, ali se moraš odlučiti između te dve stvari. Brazilci odavno ne dominiraju ( dominirali su ranije ), sada dominiraju Španci. Španci su najbolja repka van SAD, ali samo u poslednjih 10 godina, kroz istoriju ( kao Brazil u fudbalu ) dominantniji su i SSSR, SFRJ i SRJ/SCG.
I think I'm a pussy one.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Odbojka

Post Postao/la MaGiCa » 13 avg 2012, 22:04

Texi je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:

Na "prokletsvo" da zemlje koje vladaju raznim takmicenjima i koje su uvek u vrhu nikako ne mogu do zlata na OI.
Brazilci su fudbalski dominantni u istoriji - nemaju zlato sa OI.
Spanci su najjaca kosarkaska sila van SAD - nemaju zlato sa OI.
Svedjani su vladari rukometa iz 90ih i jos uvek top tim u novom milenijumu - nemaju zlato sa OI.
Italijanima samo to fali u odbojci, nama u vaterpolu.
Rusi su bili najjaci kao SSSR, ali u poslednjih 20 godina niti jedno zlato i pored strasnih ekipa koje su imali.
Ovaj komentar zbog boldovanog baš nema smisla. Kažeš zemlje koje vladaju, a onda navodiš Brazilce ( dominantne kroz istoriju ), i Špance ( dominantne '' danas '' ).

Tačno je da su Španci najjači van SAD i da su Brazilci 5 puta svetski prvaci, ali se moraš odlučiti između te dve stvari. Brazilci odavno ne dominiraju ( dominirali su ranije ), sada dominiraju Španci. Španci su najbolja repka van SAD, ali samo u poslednjih 10 godina, kroz istoriju ( kao Brazil u fudbalu ) dominantniji su i SSSR, SFRJ i SRJ/SCG.
Sitna crevca rasplici negde drugde. Ko je hteo da razume to sto sam napisao, mogao je. Ko nije hteo - sta da mu radim :?:

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.