FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rob do bagro » 13 avg 2012, 19:12

[youtube][/youtube]
Po ovom nebi se reklo da se radi od 10 napusenih ;)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 13 avg 2012, 19:13

Čitam od Šipovca izjavu, nešto mi vuče na fazon majoriziranih..

bosnaaaaa
Postovi: 115
Pridružen/a: 27 feb 2012, 15:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnaaaaa » 13 avg 2012, 19:17

rob do bagro je napisao/la:[youtube][/youtube]
Po ovom nebi se reklo da se radi od 10 napusenih ;)
ja koliko vidim jedino to 10 napusenih nije navijalo posto su bili u svom filmu a ostali su svi skandirali :D

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 13 avg 2012, 19:18

Rios je napisao/la:Evo ja imam jedan prijedlog-na sljedecoj domacoj utakmici na jugu treba istaci transparent na kojem bi stajalo izvinjenje svim normalnim i casnim pripadnicima srpskog naroda kako u Sarajevu tako i sirom BiH..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Armageddon2012 » 13 avg 2012, 19:19

ajde,bilo pa proslo,yebo to...i kod nas se to desavalo X puta,meni je vec smijesno....

zabrinucu se kad takva skandiranja budu kretala iz cista mira,ali i sinoc a i svaki put kod nas se to desi kad dodje do neke frke,tuce i naguravanja na terenu....pa stadion je jbg,nije crkva ili dzamija,ponese ljude...
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
hannya
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la hannya » 13 avg 2012, 19:21

bagrcavi je napisao/la:
Rios je napisao/la:Evo ja imam jedan prijedlog-na sljedecoj domacoj utakmici na jugu treba istaci transparent na kojem bi stajalo izvinjenje svim normalnim i casnim pripadnicima srpskog naroda kako u Sarajevu tako i sirom BiH..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to il nešto slično bi bilo više nego odlično...

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 13 avg 2012, 19:25

admirone je napisao/la:
Rios je napisao/la:Evo ja imam jedan prijedlog-na sljedecoj domacoj utakmici na jugu treba istaci transparent na kojem bi stajalo izvinjenje svim normalnim i casnim pripadnicima srpskog naroda kako u Sarajevu tako i sirom BiH..
Udruzenje navijaca se ogradilo od toga i s toga nece se izvinjavati nikome.
Promijenite temu ljudi vrijeme je ;)
E vidis ja koji sam pokusavao ovdje da obrazlozim zasto je do tog skandiranja doslo i kome je tacno bilo upuceno,i da nas na neki nacin amnestiram,ne mogu se sloziti s tobom..Nema se udruzenje sta ogradjivati..Skandiranje se culo jasno i glasno sa juga i to,po mom uvjerenju,jednog dobrog dijela juga..I zato treba istaci neki transparent,izviniti se casnim srbima ili pokazati na drugi nacin da nismo nacionalisti i nemamo nista protiv CASNIH ljudi ma koje god nacije bili,pokazati zapravo ono sto ovdje svi pisu i s cim se slazem da smo spremni preuzeti krivicu za svoja djela pa makar ona bila i u afektu,pogresno shvacena i uz sve to spontana a ne planirana.. Tako bi pokazali da smo korak ispred svih,kriticarima zacepili usta a nasim drugovima drugih vjeroispovijesti dokazali da se s razlogom nisu uvrijedili sinoc!! Svjestan sam da ce sad biti salve kritika na ovo sto sam napisao,al eto..Oni razumi ce shvatiti o cemu sam pricao i sad i na ranijim postovima..I slazem se s tobom da treba prestati sa ovom pricom,evo ja to radim zakljucno sa ovim postom!
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 13 avg 2012, 19:29, ukupno mijenjano 3 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 13 avg 2012, 19:29

Armageddon2012 je napisao/la:ajde,bilo pa proslo,yebo to...i kod nas se to desavalo X puta,meni je vec smijesno....

zabrinucu se kad takva skandiranja budu kretala iz cista mira,ali i sinoc a i svaki put kod nas se to desi kad dodje do neke frke,tuce i naguravanja na terenu....pa stadion je jbg,nije crkva ili dzamija,ponese ljude...

ma ljudi su izgleda izgubili percepciju o tome gdje dolaze.Na stadionima se oduvijek psovalo, nerviralo, galamilo, skandiralo svašta, ali naši ljudi bi sad da dođu da utakmicu i da bude tišina.Prevrnuo sam se od smijeha kad mi je jedan drug rekao razlog zašto ne ide na tekme, a on je "Ma ne mogu jarane, tamo je previše glasno" :lol: :roll:

Kako su krenuli sa prohtjevima, uskoro će biti ovako
[youtube][/youtube]

ne spominju se navijači banjalučkog borca ;)
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
voltron30
Postovi: 3680
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 13 avg 2012, 19:33

Ma daj nismo djeca, znamo svi da se na stadionu psuje. Al' brate mili..čak i na takvim mjestima postoji određena granica. Kod nas je pichkaranje sasvim normalna pojava, ali pozivanje na klanje, ubijanje..Jbg, to već prelazi granice dobrog ukusa.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3003
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 13 avg 2012, 19:34

Meni najbitnije 3 boda uknjizena.Sto se tice skandiranja ..ne zelim i neosjecam se duznim nekom da se pravdam.Odvratno jeste,al sta je tu je..valjda bolji docek nisu zasluzili.Ekipa i uprava Borca uvijek trazi neku sitnicu da opravda poraz od Zelje.Sto se tice nase igre mogu reci solidno i hvala Bogu sto Jamak dobi crveni.Makar ga necemo gledati dvije tri tekme.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 13 avg 2012, 19:36

Ajde da privedemo kraju ovo raspravu samo se vrtimo u krug. Idemo dalje, gostovanje u Gradacu sansa za nove bodove.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la astra1922 » 13 avg 2012, 19:39

cujem dolazite u velikom broju,prica se da ste trazili onu nasu cijelu tribinu samo za sebe :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 13 avg 2012, 19:42

Elegant je napisao/la:Ajde da privedemo kraju ovo raspravu samo se vrtimo u krug. Idemo dalje, gostovanje u Gradacu sansa za nove bodove.
Evo dajem svoj doprinos tvom nastojanju..Bice tesko gostovanje,Zvijezda ce zeljeti da pobjedi i makne se sa neugodne pozicije fenjerasa na kojoj se trenutno nalazi..Mi moramo podici formu,poboljsati efikasnost i ako je ikako moguce nametnuti svoj ritam..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tkanton » 13 avg 2012, 20:17

Ja neznam sta se sa vama desava, u zadnji godinu i po niko sa vama nije odigro da se nije na nesto zalio, sad neznam ili je do vas ili je do ostalih klubova.... al opet kazu kad pojdinca ne razumiju ili je neki genij ili nesto drugo.... vama je maribor pokazo da genij niste ........

Avatar
admirone
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 apr 2010, 15:42
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admirone » 13 avg 2012, 20:17

Ajde ba sjasite vise s tom pricom.
Željezničar 1921

Ne boj' se grade mladosti mi moje, na braniku tvome Manijaci stoje.

http://www.youtube.com/watch?v=T4ekTPZW4qU

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 20:22

Tkanton je napisao/la:Ja neznam sta se sa vama desava, u zadnji godinu i po niko sa vama nije odigro da se nije na nesto zalio, sad neznam ili je do vas ili je do ostalih klubova.... al opet kazu kad pojdinca ne razumiju ili je neki genij ili nesto drugo.... vama je maribor pokazo da genij niste ........
Muka vam od naših uspjeha, tolika vam je muka da ste se svi zajedno sjatili da pljujete po najtrofejnijem klubu. Eto, valjda ti je sad jasno.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tkanton » 13 avg 2012, 20:28

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:Ja neznam sta se sa vama desava, u zadnji godinu i po niko sa vama nije odigro da se nije na nesto zalio, sad neznam ili je do vas ili je do ostalih klubova.... al opet kazu kad pojdinca ne razumiju ili je neki genij ili nesto drugo.... vama je maribor pokazo da genij niste ........
Muka vam od naših uspjeha, tolika vam je muka da ste se svi zajedno sjatili da pljujete po najtrofejnijem klubu. Eto, valjda ti je sad jasno.
Nije mi druze to muka, muka mi je gledat da nam prvaka redovno u evropi buse prosjecni klubovi......

Avatar
ipetm
Postovi: 1454
Pridružen/a: 08 dec 2009, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ipetm » 13 avg 2012, 20:28

Tkanton je napisao/la:Ja neznam sta se sa vama desava, u zadnji godinu i po niko sa vama nije odigro da se nije na nesto zalio, sad neznam ili je do vas ili je do ostalih klubova.... al opet kazu kad pojdinca ne razumiju ili je neki genij ili nesto drugo.... vama je maribor pokazo da genij niste ........
Leotar se nije žalio...
Sve što imaš njemu daš, mi smo Željini Željo je naš !

White shoes never lose !

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 13 avg 2012, 20:29

ipetm je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:Ja neznam sta se sa vama desava, u zadnji godinu i po niko sa vama nije odigro da se nije na nesto zalio, sad neznam ili je do vas ili je do ostalih klubova.... al opet kazu kad pojdinca ne razumiju ili je neki genij ili nesto drugo.... vama je maribor pokazo da genij niste ........
Leotar se nije žalio...
Nije ni Travnik...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

zuka_TM
Postovi: 365
Pridružen/a: 08 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zuka_TM » 13 avg 2012, 20:36

Izjave trenera od prosle sezone govore koliko se ljud zale na Zelju ;)

Dragan Jović: "Vodili smo 2:0 i s te strane trebamo biti nezadovolji, ali objektivno, Željo je zasluženo osvojio bod. Trebalo je po ovako sparnom vremenu odigrati dobru utakmicu. Nadam se da je ovo najava boljih dana kad su u pitanju derbi utakmice".


Asmir Džafić "Željo je zasluženo dobio, probali smo nešto uraditi u napadu, ali nismo mogli više. Zabili smo jedan gol, možda smo mogli još jedan. Mislim, ipak, da je ovo naš maksimum u ovom trenutku".


Boris Gavran: "Konačan rezultat je pravo mjerilo odnosa snaga na terenu. Dobro smo se držali na samom početku, no bilo je samo pitanje vremena kada ćemo pokleknuti. U utakmicu smo ušli bez nekoliko standardnih prvotimaca, a kada sam vidio da nemamo nikakvih izgleda na Grbavici zamijenio sam i naša tri ponajbolja igrača. U subotu sa Zvijezdom igramo utakmicu sezone i već od ovog momenta samo o tome i razmišljamo".


Slaviša Božičić: "Želji čestitam na zasluženoj pobjedi. Ne bi bilo nezasluženo da je završilo neriješeno. Odigrali smo dobro, nismo realizovali šanse koje smo imali. Nama preostaje da u nastavku prvenstva popravimo realizaciju i utakmice na našem terenu dobijemo što će biti dovoljno za plasman u Evropa ligu".


Zoran Kuntić: "Nismo uspjeli zaustaviti plavu lokomotivu, Željo je bio bolji i čestitam im na pobjedi. Golove smo primili nakon nekih situacija o kojima smo razgovarali, pripremajući se za ovu utakmicu".

Vlatko Glavaš: "Čestitam Želji. Bili su puno bolji. Mislim da će biti prvaci BiH. Okrećemo se narednim utakmicama da probamo osvojiti što više bodova".


Nedim Jusufbegović: "Iskreno, Željo je bio mnogo dominantniji, bilo je teško izdržati pritisak, pogotovo u drugom dijlu, no uspjeli smo i zbog toga smo zaslužili bod", istakao je trener Olimpica, Nedim Jusufbegović, nakon susreta i dodao:
"Željezničaru čestitam na korektnosti. Imali su Plavi više prilika, no i mi smo u par navrata opasno zaprijetili iz kontri i polukontri. Sada smo u borbi za Evropu i učinit ćemo sve da se plasiramo u Evropsku ligu. Pokazali smo i večeras kvalitet i ovi rezultati nisu slučajni. Niko nas nije nadigrao u posljednjih deset utakmica i to dovoljno govori i onašoj kvaliteti".


Slaven Musa: "U utakmicu smo ušli s namjerom da pobijedimo, što smo svih 90 minuta i pokušavali, ali protiv kvalitetnog i iskusnog Željezničara nismo mogli više od boda s kojim se moramo zadovoljiti".

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.