Slike BiH stadiona

Amenhotep
Postovi: 60
Pridružen/a: 19 apr 2009, 23:19
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Amenhotep » 20 jan 2013, 18:45

crvenocrnitz je napisao/la:
don_burza je napisao/la:slika
:D


ovo je cini mi se stadion OFK Tuzle na Pasa Bunaru :D
teren ugasenog ofk sloga sapna. kad se popije i ne ocekuje se bolje markiranje ;)

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Jack777Pott » 20 jan 2013, 22:09

Probisvjet je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Daj netko sliku zapda na Tusnju s vanjske strane. Bivao sam u Tuzli, al na stadionu bio nisam il se ne sjecam, a zanima me kako izgleda. Mislim da je to jedini stadion za kojeg ni google ne moze nac valjski izgled :lol:
Ne znam sta zelis da vidis sa vanjske strane. Zid, par prostorija i ulaze na tribinu i lozu.
Isto kada bi gledao gace naizvrat. Nista posebno!
Pa eto, zanima me :mrgreen:
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

elf1
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 dec 2012, 21:11
Lokacija: Gradacac-Neuburg
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la elf1 » 07 feb 2013, 21:58

terabajt je napisao/la:Sta bi sa onim stadionom sto se pravi u brckom,fina tribina je napravljena i stalo se na tome ima li neko slike toga dokle se doslo.
steta ali sve je stalo kisa,snijeg sve unistava sto je do sada uradjeno...pitanje je kada ce se masine vratit na taj stadion jer je u velikom sijenu sto se politike tice,pojedinci su digli paru i sada adio
DOMINACIJA BAYERNA
1 FC Bayern München
2 FC Bayern München
3 FC Bayern München

Avatar
rodjak
Postovi: 2240
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la rodjak » 08 feb 2013, 23:54

elf1 je napisao/la:
terabajt je napisao/la:Sta bi sa onim stadionom sto se pravi u brckom,fina tribina je napravljena i stalo se na tome ima li neko slike toga dokle se doslo.
steta ali sve je stalo kisa,snijeg sve unistava sto je do sada uradjeno...pitanje je kada ce se masine vratit na taj stadion jer je u velikom sijenu sto se politike tice,pojedinci su digli paru i sada adio

taj stadion nije pocet da se zavrsi,nego je pocet da bi se izvlacile pare iz disticta,ono recimo 10 miliona iz budzeta za stadion,od toga raznim mahinacijama 9miliona u privatne dzepove a za 1 milion se nesto i izgradi.Tako ce i dalje raditi dok god ima para u Districtu jer ih niko i ne kontrolise.Dok se mafija ne zatvori nece biti nista od stadiona ;)
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
brcak108
Postovi: 143
Pridružen/a: 15 jan 2013, 15:29
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la brcak108 » 09 feb 2013, 00:15

tribina je sada nakrivena, tako da se zausavilo to propadanje, cini mi se da treba jos jedno milion, do milion i pol da se ta tribina zavrsi i to je to u ovoj fazi, jojj sto mrzim te faze :D a dosla je i nova vlast, cini mi se da su oni spremni poboljsati stvari opcenito u distriktu, e sada kada ce stadion doci na red to je pitanje, a najzalosnije od svega je sto distrikt ima ne svojim racunima cini mi se oko 50 do 60 mil maraka para mimo budžeta, para koje stoje na racunima koje nisu znali kako da porose, cini mi se da do sada nije bilo volje da se to zavrsi, neko je tu lovu uzimao, mislim da za disrikt i nije toliko do para koliko nekome nije u cilju da se to rijesi u dogledno vrijeme, vidjecu ovih dana pa da slikam stadion da raja vidi dokle je to sve stiglo ;)
BUDI PONOSAN

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la edo07 » 09 feb 2013, 00:19

brcak108 je napisao/la:tribina je sada nakrivena, tako da se zausavilo to propadanje, cini mi se da treba jos jedno milion, do milion i pol da se ta tribina zavrsi i to je to u ovoj fazi, jojj sto mrzim te faze :D a dosla je i nova vlast, cini mi se da su oni spremni poboljsati stvari opcenito u distriktu, e sada kada ce stadion doci na red to je pitanje, a najzalosnije od svega je sto distrikt ima ne svojim racunima cini mi se oko 50 do 60 mil maraka para mimo budžeta, para koje stoje na racunima koje nisu znali kako da porose, cini mi se da do sada nije bilo volje da se to zavrsi, neko je tu lovu uzimao, mislim da za disrikt i nije toliko do para koliko nekome nije u cilju da se to rijesi u dogledno vrijeme, vidjecu ovih dana pa da slikam stadion da raja vidi dokle je to sve stiglo ;)

prosle godine tacnije u proslom budzetu izdvojeno je blizu 2 miliona KM...nazalost taj novac nije utrosen na stadion, ostalo je onako kako je i bilo...samo se pokrilo i to je sve

Avatar
BorcevaMasina
Postovi: 44
Pridružen/a: 08 feb 2013, 18:17
Lokacija: ? &
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la BorcevaMasina » 10 feb 2013, 19:01

$ $ & ?

slika
slika
slika
Zadnja izmjena: BorcevaMasina, dana/u 10 feb 2013, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
" ' твоја $ $!

Avatar
BorcevaMasina
Postovi: 44
Pridružen/a: 08 feb 2013, 18:17
Lokacija: ? &
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la BorcevaMasina » 10 feb 2013, 19:24

($ ? - Опен " њу &)
slika

Спава...
slika
" ' твоја $ $!

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la ceze » 10 feb 2013, 19:55

Super izgleda stadion Borca i ove klupske boje na tribinama i okolo su super, svaka cast :D
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Vamos
Postovi: 527
Pridružen/a: 13 mar 2012, 19:08
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Vamos » 10 feb 2013, 23:52

Koliko je kostao ovaj semafor u BL???

Jos jedno pitanje- ne znam jesam li u pravu, ali bila je prica da se za licencu PL mora imati i barem pristojan semafor. J l' neko zna nesto vise o tome???

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Lik » 11 feb 2013, 00:31

Vamos je napisao/la:Koliko je kostao ovaj semafor u BL???

Jos jedno pitanje- ne znam jesam li u pravu, ali bila je prica da se za licencu PL mora imati i barem pristojan semafor. J l' neko zna nesto vise o tome???
Kakav crni semafor pa skontaj samo kakvi su u Travniku i Trebinju. Evo pogledaji sve će ti biti jasno :lol:
" onclick="window.open(this.href);return false;
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Vamos
Postovi: 527
Pridružen/a: 13 mar 2012, 19:08
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Vamos » 11 feb 2013, 00:48

Obisao sve stadioen, znam sve :mrgreen:
Ima i nekih drugih stvari za licenciranje stadiona preko kojih se jos uvijek prelazi zmiri na jedno oko, pa je vjerovatno tako i sa semaforima.

Mene je interesaovalo da li postoje neka precizna pravila vezano za semafor, a svi znamo u kakvom je stanju sve to na nasim stadionima. :o :shock: :mrgreen:

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Jack777Pott » 11 feb 2013, 00:57

Vamos je napisao/la:
Mene je interesaovalo da li postoje neka precizna pravila vezano za semafor, a svi znamo u kakvom je stanju sve to na nasim stadionima. :o :shock: :mrgreen:
U HNL-u je pravilo da moras imati minimalno digitalni (mislim da se tako naziva) i na njemu moraju bit vrijeme i rezultat. Sumnjam da je velika razlika u pravilima izmedju BHPL i HNL-a, pa vjerojatno i u BHPL vrijedi isto, samo sto se u BHPL puno vise gleda kroz prste i sve dok je tako liga ce se igrati na pasnjacima.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la astra1922 » 11 feb 2013, 09:05

Lik je napisao/la:
Vamos je napisao/la:Koliko je kostao ovaj semafor u BL???

Jos jedno pitanje- ne znam jesam li u pravu, ali bila je prica da se za licencu PL mora imati i barem pristojan semafor. J l' neko zna nesto vise o tome???
Kakav crni semafor pa skontaj samo kakvi su u Travniku i Trebinju. Evo pogledaji sve će ti biti jasno :lol:
" onclick="window.open(this.href);return false;
moram priznati da je ovaj u trebinju ipak bolji od zvijezdinog mi nemamo nikako :lol: :lol:

da se i ja ukljucim u ovu pricu oko infrastrukture.moje misljenje je da bi se trebali ugledati na hrvatsku neka savez postavi uslove igranja u premijer ligi.3000 sjedecih mjesta natkrivena tribina loza,mjesta za novinare,semafor pomocni tereni jedan sa plastikom i reflektori i ko ima neka igra ko nema neka iznajmljuje stadion i gradi svoj postavit im rokove,ako to ne urade druga liga i gotovo,.ni zvijezda nema te uslove ali volio bi da se to sve napravi u gradaccu pa tamam da jednu sezonu provedemo u nizem rangu.inace mislim da do toga dode zvijezda bi to sve ispunila jer kako se prica kod nas reflektori ce doci kao poklon od uefe a semafor bi trebao biti mozda jedan od najboljih u nasoj ligi spominju se velike dimenzije i mogucnost prikazivanja slika i videa na njemu...kod nas se za sad radi po pravilima uefe i rok za zavrsetak stadiona je kraj 2014 znaci jos dvije godine pa sto se toga tice optimista sam da ce se ovo ispostovati :D amin
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la gio10 » 11 feb 2013, 10:40

sve je lahko pričati, ali u ovoj zemlji oko fudbala niko ne radi. Želim da čestitam Borcu na sjajnoj obnovi ekipe, doveli su jako dobre igrače, a stadion im za naše uslove zviždi.
Da se vratim na ono zbog čega pišem post. Veliki lopovluci se dešavaju u klubovima i niko ne planira investirati novac u nešto ozbiljno.Pa ja se zacrvenim kad vidim stadion leotara i ovo sa ovim semaforom, stid me je. Jel to mjesto gdje će naši igrači, naše zvijezde :D igrati? Treba malo savez da stisne klubove, sad preko ljeta dati rok da se makar malo poprave stadioni, pošto sa njivama nećemo daleko dogurati. Pa bolji mi teren u mahali imamo jbt :S
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
BorcevaMasina
Postovi: 44
Pridružen/a: 08 feb 2013, 18:17
Lokacija: ? &
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la BorcevaMasina » 11 feb 2013, 11:40

Савез & $ "..." ? % ", %... $. " $ у ? је у ? ¥ ? стању. " ? $ у & $ се " " ранга " на $ са $ ", на $ & " ', & ¥...$ не " о " ", & ' ? за - ", " ?, " " $. $ у & ? " у " су $ " $ $ ?.

У $ $ сезоне у ? $ $ " " " ", $ & - се " на оној новој ". За & " ? & ' & ".
По " је " грехота " $ - """ на & " на сјеверу у ?
slika
" ' твоја $ $!

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la SB90 » 11 feb 2013, 12:40

BorcevaMasina je napisao/la: " ? $ у & $ се " " ранга " на $ са $ "
klocu, i engleska premijer liga se igra na stadionu cija je tribina izgradjena uglavnom od drveta, to uopce nije problem.
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la Devil » 11 feb 2013, 13:54

SB90 je napisao/la:
BorcevaMasina je napisao/la: " ? $ у & $ се " " ранга " на $ са $ "
klocu, i engleska premijer liga se igra na stadionu cija je tribina izgradjena uglavnom od drveta, to uopce nije problem.
Na koji stadion ciljas ? :?
Znam da East Stand na Upton Parku ima jeda ili dva reda sa drvenim stolicama,ali nije to nista puno. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
NeRi_K
Postovi: 722
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la NeRi_K » 11 feb 2013, 14:10

Ja sam isto misljenja da nas savez mora vise paznje posvetiti infrastrukturi, tj. postaviti vise kriterije za igranje Premier lige, a tako i Prve lige FBiH i Prve lige RS-a, posto se vec godinama prica o nekim uvjetima, ali se toga tako reci niko nazalost ne pridrzava. Ja mislim da nije OK prema klubovima koji pokusavaju ispuniti te uvjete, tipa Zvijezda iz Gradačca radi punom parom na tome da imaju pokrivenu tribinu sa svim sadrzajima sa kojima se u Evropi ne bi postidili, a sa druge strane GOSK sklepa tribinu i odjednom ispunjava sve uslove.

Jednostavno trebaju se zacrtati rokovi kad je u pitanju ispunjavanje uvjeta, ko ih ne ispuni frca iz lige i to je to, jer ovakvim stavom jedna ce se tribina graditi po 10. godina.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: Slike BiH stadiona

Post Postao/la SB90 » 11 feb 2013, 14:18

Devil je napisao/la:
SB90 je napisao/la:
BorcevaMasina je napisao/la: " ? $ у & $ се " " ранга " на $ са $ "
klocu, i engleska premijer liga se igra na stadionu cija je tribina izgradjena uglavnom od drveta, to uopce nije problem.
Na koji stadion ciljas ? :?
Znam da East Stand na Upton Parku ima jeda ili dva reda sa drvenim stolicama,ali nije to nista puno. ;)
slika
slika

stolice, krov, stupovi.
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.