RK Gradacac

FCL
Postovi: 726
Pridružen/a: 29 maj 2012, 18:15
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la FCL » 22 feb 2013, 20:29

kako su igrali rukometasi :?:

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la grgr » 22 feb 2013, 20:50

Visoka pobjeda ne mogu se sjetit tracnog rezultata 38 - 29 tako nesto al ne drzite me za rijec ( edit kao sto reko ne drzite za rijec 34-29 :D ). Odlicna utakmica nasih rukometasa , pratim rukomet dugo vec al nikad nisam mislio da mali isic ima potencijala da odigra ovakav mec fantasticna utakmica dao je 5 golova pored toga nije imao nikakvu gresku. Kadija je dao 2 odlicna gola , citavu smo utakmicu rotirali tako da je caco odmorio dobrih 15 ak minuta tokom tekme. Capljina nam jednostavno nije mogla parirat. Golman fantastican i cak ona djecurlija kad su usla davali su golove.I opet pored standradnih cace , ilica i rasida samo su se nasa djeca rotirala. Isic je u prvoj postavi bio i ocekujem ga opet jer je fkt fantasticno odigro , drvo odlican u defanzivi pored toga 2 gola.Zrnic takodje minimalno 4 gola. Sarenac nije ni ulazio al nije bio ni potreban i po meni je i visak u ovoj ekipi al eto... Sve u svemu odlicna utakmica protiv capljine koja je respektabilna ekipa a na kraju krajeva tamo smo i izgubili od njih .
Zadnja izmjena: grgr, dana/u 22 feb 2013, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la astra1922 » 22 feb 2013, 20:58

34-29 odlicna utakmica nasi momci pokazali da imamo odlicnu buducnost.pred kraj cijela ekipa je bila iz naseg pogona,ohrabrujuce nema sta.isic odlicno odigrao
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 22 feb 2013, 22:43

Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la grgr » 22 feb 2013, 22:48

lifebook je napisao/la:Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o
Ja nikad nisam napiso negativan komentar na ovoj temi a komentariso nisam nikako od kako nema Damira , cak sam napisao onom provokatoru da mi objasni kako cemo mi propast ako nema damira kojeg nema vec 10 godina. To sto pojedini gledaju skepticno imali su vala i pravo da nas onako bosna rasturi , al vala sa konjuhom smo ok odigrali. I iskreno Zrnic nije igro na pocetku bog zna kakvu sezonu ove 2 3 tekme koje gledam kuci igra ok. Al mi opcenito slabo igramo preko krila tako da on ne moze ni bog zna doc do izrazaja. Ja inace nisam fan stranih igraca kao sto su sarenac i trakic koji po meni ne igraju nista bolje nego djeca koju imamo u mladjim generacijama sto je danas pokazo i isic koji nije igro u dvije sezone ovolko kolko je danas.Al to je politika kluba u koju se ne mijesam sve dok ne ispadnemo iz lige a ocito je da necemo pa kako god sretno nama ;)

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la azTer » 22 feb 2013, 22:51

lifebook je napisao/la:Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o
hoću, ali kad mi objasniš kakve veze ima ova utakmica sa onom prošlom.

usput, ja danas nisam ništa pisao.

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 22 feb 2013, 22:56

grgr je napisao/la:
lifebook je napisao/la:Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o
Ja nikad nisam napiso negativan komentar na ovoj temi a komentariso nisam nikako od kako nema Damira , cak sam napisao onom provokatoru da mi objasni kako cemo mi propast ako nema damira kojeg nema vec 10 godina. To sto pojedini gledaju skepticno imali su vala i pravo da nas onako bosna rasturi , al vala sa konjuhom smo ok odigrali. I iskreno Zrnic nije igro na pocetku bog zna kakvu sezonu ove 2 3 tekme koje gledam kuci igra ok. Al mi opcenito slabo igramo preko krila tako da on ne moze ni bog zna doc do izrazaja. Ja inace nisam fan stranih igraca kao sto su sarenac i trakic koji po meni ne igraju nista bolje nego djeca koju imamo u mladjim generacijama sto je danas pokazo i isic koji nije igro u dvije sezone ovolko kolko je danas.Al to je politika kluba u koju se ne mijesam sve dok ne ispadnemo iz lige a ocito je da necemo pa kako god sretno nama ;)
Ma nisam ja naveo nikog pojedinačno...dešava se ...i Danska izgubi 20 razlike u finalu...pa šta ide se dalje...loš rezultat u Sarajevu...dobra utakmica protiv Konjuha,ali peh je onaj penal....večeras odlična igra...polako ljudi...ova ekipa se ustabilila bez Damira,ali već protiv Čelika bi i on trebao igrati,pa zamisli koliko ćemo biti jaači... ;)
Nikog nisam napadao...samo sam uvijek govorio ovi momci zaslužuju podršku...pa ipak oni pišu povijest rukometnog sporta u Gradačcu pa i u kantonu..zar ne...i jošjednom čestitke...a bio stranac ili domaći,igra pod grbom RK Gradačac i ja navijam za njega...

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 22 feb 2013, 23:03

azTer je napisao/la:
lifebook je napisao/la:Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o
hoću, ali kad mi objasniš kakve veze ima ova utakmica sa onom prošlom.

usput, ja danas nisam ništa pisao.
Pročitaj svoje prijašnje postove...i samo da naš Almir je večeras sa KRILA dao ,ako se ne varam 6-7 golova...i Zrnić je opet igrao flaster...i vraćao se dijagonalno ... i Šijaković je zabio 10ak golova,većina su iz kontre,koje mu je bacio Almir...itd da ti ne nabrajam...drži se ba ti košarke...
Ova ekipa ima potencijala...i samo je treba podržati...a rezultata će biti,odnosno već ih ima...

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la azTer » 22 feb 2013, 23:10

lifebook je napisao/la:
azTer je napisao/la:
lifebook je napisao/la:Ma ja sad svi dijelimo hvalospijeve...a već danas je bilo najebali smo...nema Damira,nema Šarenca,nema Trakića...ma ima Isić ;) :D ... Kadić... ;) :D
Loše igramo odbranu,loše Zrnić trči...ajde sad azTer ...daj nam komentar :o
hoću, ali kad mi objasniš kakve veze ima ova utakmica sa onom prošlom.

usput, ja danas nisam ništa pisao.
Pročitaj svoje prijašnje postove...i samo da naš Almir je večeras sa KRILA dao ,ako se ne varam 6-7 golova...i Zrnić je opet igrao flaster...i vraćao se dijagonalno ... i Šijaković je zabio 10ak golova,većina su iz kontre,koje mu je bacio Almir...itd da ti ne nabrajam...drži se ba ti košarke...
Ova ekipa ima potencijala...i samo je treba podržati...a rezultata će biti,odnosno već ih ima...
sve si ti to lijepo napisao, ali opet mi nije jasno šta pričaš. kako ja znam, danas smo igrali protiv čapljine, a prošli put protiv konjuha... čini mi se da su to dvije potpuno drukčije ekipe, sa drukčijim stajanjem na parketu, drukčijim napadom i odbranom. ja sam prošli put ostavio komentar za onu utakmicu i ne vidim kakve veze taj komentar ima sa današnjom utakmicom?

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la grgr » 22 feb 2013, 23:17

@lifebook , razumijem ja tebe u potpunosti nego ja samo kazem da se velike pare daju za igrace koji i nisu neki mega kvalitet prvenstveno mislim na trakica i gorana. A ja naravno nemam nista protiv njih njima zelim sto bolje igre a stime i da pomognu nasem gradu da ostavrimo historijski uspijeh.A pored toga mislim da je trakic otisao na studij u bec ali nisam siguran. Prico sam sa fatkom zivi blizu mene on kako mi je reko damira nema jos 20 ak dana a to je bilo prije jedno 5 dana sad pojma nemam mozda i ne smije pricat o tome a mozda je i fkt tako. Sve u svemu protiv celika trebamo dat sve od sebe jer oni ako izgube od konjuha dat ce sve od sebe da nas pobjede. Sve u svemu sve je otvoreno do kraja sezone. Ja samo zelim da se damir sto prije vrati da bi utakmice rijesavali sa manje napora ovo veceras je bilo totalno lezerno kao da su 2 damira bila na terenu.

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Brezovac » 22 feb 2013, 23:28

Sve u svemu zadovoljan sam pobjedom i borbenoscu igraca, mada sam na samom pocetku bio skeptican..jer ovi igraci capljine su spram nasih ogromni, pa onaj pivot lik je gradjen kao K1 borac :lol: i citava ekipa im lijepo izgleda dok s loptom i nisu bas vjesti :D njihova dva beka solidni dok krila nisu ni imali , nasi se bore..mali isic odigrao odlicnu utakmicu u napadau u odbrani slabo, al obzirom da je momak krilo i da mu je ovo prva tekma od prve minute ovo je odlicno..Kadic se upisa u listu strijelaca i to 2 puta :lol: toliko je dao ukupno u prosloj sezoni :D sudije nako, malo nama navlacili al i bez njihove pomoci mi bi ovo glat uzeli..i moram golmana komentarisat, lik brani 3 puta 1 na 1 al zato svaki sut sa 10 ak metara je gol..al dobro je to sve..ideemo dlaje za iste pare :lol:

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 23 feb 2013, 00:10

grgr je napisao/la:@lifebook , razumijem ja tebe u potpunosti nego ja samo kazem da se velike pare daju za igrace koji i nisu neki mega kvalitet prvenstveno mislim na trakica i gorana. A ja naravno nemam nista protiv njih njima zelim sto bolje igre a stime i da pomognu nasem gradu da ostavrimo historijski uspijeh.A pored toga mislim da je trakic otisao na studij u bec ali nisam siguran. Prico sam sa fatkom zivi blizu mene on kako mi je reko damira nema jos 20 ak dana a to je bilo prije jedno 5 dana sad pojma nemam mozda i ne smije pricat o tome a mozda je i fkt tako. Sve u svemu protiv celika trebamo dat sve od sebe jer oni ako izgube od konjuha dat ce sve od sebe da nas pobjede. Sve u svemu sve je otvoreno do kraja sezone. Ja samo zelim da se damir sto prije vrati da bi utakmice rijesavali sa manje napora ovo veceras je bilo totalno lezerno kao da su 2 damira bila na terenu.
Ja mislim da ti igrači nemaju velike pare,čak mislim da niko u klubu nema velike pare...e sad šta ti smatraš velikim parama...ako je to 400-700 KM,pa to je ništa za igrača Premijer lige...A Trakić više ne igra u Gradačcu,čovjek otišao u Austriju na studiranje...A Čelik ???

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la grgr » 23 feb 2013, 00:24

lifebook je napisao/la:
grgr je napisao/la:@lifebook , razumijem ja tebe u potpunosti nego ja samo kazem da se velike pare daju za igrace koji i nisu neki mega kvalitet prvenstveno mislim na trakica i gorana. A ja naravno nemam nista protiv njih njima zelim sto bolje igre a stime i da pomognu nasem gradu da ostavrimo historijski uspijeh.A pored toga mislim da je trakic otisao na studij u bec ali nisam siguran. Prico sam sa fatkom zivi blizu mene on kako mi je reko damira nema jos 20 ak dana a to je bilo prije jedno 5 dana sad pojma nemam mozda i ne smije pricat o tome a mozda je i fkt tako. Sve u svemu protiv celika trebamo dat sve od sebe jer oni ako izgube od konjuha dat ce sve od sebe da nas pobjede. Sve u svemu sve je otvoreno do kraja sezone. Ja samo zelim da se damir sto prije vrati da bi utakmice rijesavali sa manje napora ovo veceras je bilo totalno lezerno kao da su 2 damira bila na terenu.
Ja mislim da ti igrači nemaju velike pare,čak mislim da niko u klubu nema velike pare...e sad šta ti smatraš velikim parama...ako je to 400-700 KM,pa to je ništa za igrača Premijer lige...A Trakić više ne igra u Gradačcu,čovjek otišao u Austriju na studiranje...A Čelik ???
S obizrom na to da isic sigurno nema vise od 50-100 km to su velike pare, govorim o tome kako igraci koji imaju etiketu tzv stranca dobijaju automatski najmanje 400 km a igraci koji nisu bog zna gori al igraju citav zivot u gradaccu imaju 50-100 km u ovom slucaju govorim o isicu i kadiji.Da to sam reko da je otiso da studira , sta mislis na sa tim , A celik ??? ne skonta XD A o kadiji govorim zato jer lik uopste nije los nego jednostavno ne igra isto kao sto i isic nije igro pa kad udje ne zna istrcat kontru ispada mu lopta , malo samopouzdanja i to ne izgleda tako lose iako kadija uvijek ima muda da opali kad udje ne vidim da je kod njega bog zna kakva trema prisutna.

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 23 feb 2013, 00:33

grgr je napisao/la:
lifebook je napisao/la:
grgr je napisao/la:@lifebook , razumijem ja tebe u potpunosti nego ja samo kazem da se velike pare daju za igrace koji i nisu neki mega kvalitet prvenstveno mislim na trakica i gorana. A ja naravno nemam nista protiv njih njima zelim sto bolje igre a stime i da pomognu nasem gradu da ostavrimo historijski uspijeh.A pored toga mislim da je trakic otisao na studij u bec ali nisam siguran. Prico sam sa fatkom zivi blizu mene on kako mi je reko damira nema jos 20 ak dana a to je bilo prije jedno 5 dana sad pojma nemam mozda i ne smije pricat o tome a mozda je i fkt tako. Sve u svemu protiv celika trebamo dat sve od sebe jer oni ako izgube od konjuha dat ce sve od sebe da nas pobjede. Sve u svemu sve je otvoreno do kraja sezone. Ja samo zelim da se damir sto prije vrati da bi utakmice rijesavali sa manje napora ovo veceras je bilo totalno lezerno kao da su 2 damira bila na terenu.
Ja mislim da ti igrači nemaju velike pare,čak mislim da niko u klubu nema velike pare...e sad šta ti smatraš velikim parama...ako je to 400-700 KM,pa to je ništa za igrača Premijer lige...A Trakić više ne igra u Gradačcu,čovjek otišao u Austriju na studiranje...A Čelik ???
S obizrom na to da isic sigurno nema vise od 50-100 km to su velike pare, govorim o tome kako igraci koji imaju etiketu tzv stranca dobijaju automatski najmanje 400 km a igraci koji nisu bog zna gori al igraju citav zivot u gradaccu imaju 50-100 km u ovom slucaju govorim o isicu i kadiji.Da to sam reko da je otiso da studira , sta mislis na sa tim , A celik ??? ne skonta XD A o kadiji govorim zato jer lik uopste nije los nego jednostavno ne igra isto kao sto i isic nije igro pa kad udje ne zna istrcat kontru ispada mu lopta , malo samopouzdanja i to ne izgleda tako lose iako kadija uvijek ima muda da opali kad udje ne vidim da je kod njega bog zna kakva trema prisutna.
Ma mislio sam reći ¨a Čelik¨...teška utakmca...
Ma dobro sad,ima promašaja ,ali brate dragi bez stranca se ne može...jbg da smo igrali sa našom djecom ...bili bi u žlj ligi...ali ipak raduje me večerašnja predstava Isića,i opet je Meša izvukao iz njega najbolje...večeras je vjerovatno po prvi put u svom životu odigrao srednjeg i ispalo je dobro...nadam se da će i dalje nastaviti pružati dobre partije...pa onda kad je onaj mali Bristrin izlevatio čitavu odbranu Čapljine... ;) A Kadija ko Kadija...ima ruku i sve to,da bude najbolji igrač PL,al haman ima nekih mušica u glavi... ;) :)

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la grgr » 23 feb 2013, 00:36

Znam ne moze se bez stranaca al eto **** mene ni sarenac ni trakic nisu odusevili nadam se da cemo nac bolje zamjene za njih ako se vec moraju davat pare za strance. Ma ja sam prezadovoljan ovom partijom stvarno svi su odigrali dobro pokazali smo da cak i bez cace mozemo dat go sto me raduje jer se sjecam prije kad caco izadje brat bratu u 6-7 minuta damo go XD Al dobro ne mozemo po jednoj utakmici sudit nista al eto . Idemo celiku vala njima ne gine poraz kako god okrenem jer gostuju tako da ce nama bit pravo zeznutno u zenici al eto i da izgubimo ,bit cemo opet svi tu negdje a nakon toga nam se vraca damir predpostavljam i ja mislim da mi do kraja necemo kiksat ni 1 utakmicu jer fkt djelujemo superiorno sa njim na terenu. Sve u svemu 1000 % sam siguran da idemo u playoff a kasnije bice sta bude :D

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la lifebook » 23 feb 2013, 00:44

grgr je napisao/la:Znam ne moze se bez stranaca al eto **** mene ni sarenac ni trakic nisu odusevili nadam se da cemo nac bolje zamjene za njih ako se vec moraju davat pare za strance. Ma ja sam prezadovoljan ovom partijom stvarno svi su odigrali dobro pokazali smo da cak i bez cace mozemo dat go sto me raduje jer se sjecam prije kad caco izadje brat bratu u 6-7 minuta damo go XD Al dobro ne mozemo po jednoj utakmici sudit nista al eto . Idemo celiku vala njima ne gine poraz kako god okrenem jer gostuju tako da ce nama bit pravo zeznutno u zenici al eto i da izgubimo ,bit cemo opet svi tu negdje a nakon toga nam se vraca damir predpostavljam i ja mislim da mi do kraja necemo kiksat ni 1 utakmicu jer fkt djelujemo superiorno sa njim na terenu. Sve u svemu 1000 % sam siguran da idemo u playoff a kasnije bice sta bude :D
ma ja...kontam te ... ;)

xyz111
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 dec 2012, 15:42
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la xyz111 » 23 feb 2013, 08:57

Čestitike rukometašima Gradačca na sinoćnoj utakmici ! Sve pohvale u prvom redu treneru , koji je uspio ekipu vratiti u punom sjaju , koji je imao hrabrosti utakmicu krenuti sa Isićem ( i to na najodgovornijoj poziciji razigravača ) , i pogodio. Rukometaši Gradačca , razigrani , poletni , sa dosta kombinatorike , čvrstom odbranom , ma sve je bilo na nivou . Šijaković u prvom poluvremenu , onaj stari , razigran , brz , A.Doborac pokazao da omladinci još uvijek imaju od koga učiti . Isić najpozitivnije iznenađenje , Zrnić siguran , Ilić standardno dobar kao i golman Mutapčić . Dakle ekipa oslabljena neigranjem Damira Doborca , Šarenca i Trakića , te sa vrlo malim rosterom na klupi , je sinoć pokazala da se svaki rad isplati , a za taj rad najveće zasluge sigurno idu na račun trenera . Nadam se da će ova ekipa i u narednom periodu pokazati da se nenalazi slučajno u samom vrhu BH rukometa .
Večeras u Živinice , nadam se još jednoj dobroj rukometnoj predstavi i naravno pobjedi Živinica , kao i siguran triumf rukometaša Gračanice protiv Prijedora .

handballspieler
Postovi: 131
Pridružen/a: 25 dec 2012, 14:04
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la handballspieler » 23 feb 2013, 10:31

xyz111 je napisao/la:Čestitike rukometašima Gradačca na sinoćnoj utakmici ! Sve pohvale u prvom redu treneru , koji je uspio ekipu vratiti u punom sjaju , koji je imao hrabrosti utakmicu krenuti sa Isićem ( i to na najodgovornijoj poziciji razigravača ) , i pogodio. Rukometaši Gradačca , razigrani , poletni , sa dosta kombinatorike , čvrstom odbranom , ma sve je bilo na nivou . Šijaković u prvom poluvremenu , onaj stari , razigran , brz , A.Doborac pokazao da omladinci još uvijek imaju od koga učiti . Isić najpozitivnije iznenađenje , Zrnić siguran , Ilić standardno dobar kao i golman Mutapčić . Dakle ekipa oslabljena neigranjem Damira Doborca , Šarenca i Trakića , te sa vrlo malim rosterom na klupi , je sinoć pokazala da se svaki rad isplati , a za taj rad najveće zasluge sigurno idu na račun trenera . Nadam se da će ova ekipa i u narednom periodu pokazati da se nenalazi slučajno u samom vrhu BH rukometa .
Večeras u Živinice , nadam se još jednoj dobroj rukometnoj predstavi i naravno pobjedi Živinica , kao i siguran triumf rukometaša Gračanice protiv Prijedora .
Kao da sam ja napisao,i još jednom svaka čast !

Avatar
mirzard
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:45
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la mirzard » 24 feb 2013, 00:28

opet smo PRVI 8-)
KLUB BEZ NAVIJAČA JE KLUB BEZ DUŠE I RESPEKTA!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la astra1922 » 24 feb 2013, 08:34

mirzard je napisao/la:opet smo PRVI 8-)
bice gusto samo da se damir vrati onda se mozemo nadati i gostujucim pobjedama koje ce nam trebati da zadrzimo mjesto medu tri ekipe
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.