Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 mar 2013, 11:57

jozinho je napisao/la:rado igraju za svoju BiH :lol: :lol: :lol: :lol:
idi obrisi bale prvo pa onda pisi po forumu...

san
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 dec 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la san » 04 mar 2013, 12:05

jozinho je napisao/la:rado igraju za svoju BiH :lol: :lol: :lol: :lol:
E moj iskompleksirani papak.Igraju, znam da jedes svoju djigericu zbog toga, ali igraju.A kad vidis 1996.godiste repku pa vidis koliko momaka se javilo iz hercegovine da igra za svoju repku jesces i svoja muda.A kad vidis 1998.godiste i isto vidis iselices se u lijepu tvoju.Pa ziv ti bio i najedi se svoje muke pakosti i ostalog.

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 04 mar 2013, 12:25

Kakav si dao ti odgovor.Smijesno.Taj neki sebetic nije ni do koljena Malinovicu.Konkretno Malinovic u junu ode u Vesprem a taj neki sebetic u dubravu.Bilo bi dobro da oformis stranicu fanovi nekog sebetica pa se tamo do mile volje trosi.Ovo je tema reprezentacija Bosne i Hercegovine i zaljubljenici nekih sebetica i slicnih neka ohlade.U principu pokazujete ti i tebi slicni koliko vam je vokri sto igraci iz Ljubuskog ili Medjugorja rado igraju za svoju zemlju BiH.Tu je pocetak i kraj price. Sve ostalo je bacanje prasine u oci.
Vesprem???? da mjenja najboljeg desnog beka na svijetu Nagyija nemam rijeci.Shvatam ja tebe ti zelis sve najbolje nasim igracima svaka cast za to,ali patriotizan i kvalitet je nesto drugo.Ne mislite ti i ovaj EDINJO nista lose samo niste toliko upuceni u rukomet malo se bolje informisite za neke igrace.Pa ce te shvatiti da smo nas vecina upravu u mnogim stvarima.Malinovic je mlad igrac persektivan igrac ali Vesprem je sila i mnogo mladze i persekitnije,Vedran Hudz najveci talenat hrvaske sjedi na klubi 3 godine u Vespremu.On dovode svjesku klasu igraca imaju budzet 8 min eura.Za Malinovica bi najbolje bilo ako imako moze da ide u Gorenje jer Jure Doleneck odlazi u Montpelier,on on mu je slican igrac i tu moze da napreduje i napravi dobru karijeru.
poz

san
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 dec 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la san » 04 mar 2013, 13:03

rkbosna je napisao/la:Kakav si dao ti odgovor.Smijesno.Taj neki sebetic nije ni do koljena Malinovicu.Konkretno Malinovic u junu ode u Vesprem a taj neki sebetic u dubravu.Bilo bi dobro da oformis stranicu fanovi nekog sebetica pa se tamo do mile volje trosi.Ovo je tema reprezentacija Bosne i Hercegovine i zaljubljenici nekih sebetica i slicnih neka ohlade.U principu pokazujete ti i tebi slicni koliko vam je vokri sto igraci iz Ljubuskog ili Medjugorja rado igraju za svoju zemlju BiH.Tu je pocetak i kraj price. Sve ostalo je bacanje prasine u oci.
Vesprem???? da mjenja najboljeg desnog beka na svijetu Nagyija nemam rijeci.Shvatam ja tebe ti zelis sve najbolje nasim igracima svaka cast za to,ali patriotizan i kvalitet je nesto drugo.Ne mislite ti i ovaj EDINJO nista lose samo niste toliko upuceni u rukomet malo se bolje informisite za neke igrace.Pa ce te shvatiti da smo nas vecina upravu u mnogim stvarima.Malinovic je mlad igrac persektivan igrac ali Vesprem je sila i mnogo mladze i persekitnije,Vedran Hudz najveci talenat hrvaske sjedi na klubi 3 godine u Vespremu.On dovode svjesku klasu igraca imaju budzet 8 min eura.Za Malinovica bi najbolje bilo ako imako moze da ide u Gorenje jer Jure Doleneck odlazi u Montpelier,on on mu je slican igrac i tu moze da napreduje i napravi dobru karijeru.
poz
Hajde da ako prihvatas da se opkladimo da ako Malinovic ovo ljeto ode u Vesprem da se vise nikad ne javis na ovom forumu.U suprotnom to isto vazi za mene.Ne bi dalje polemisao.Dakle do tebe je.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kenonan » 04 mar 2013, 17:28

Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 mar 2013, 20:53

Kenonan je napisao/la:Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.
i neka igra ;)

san
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 dec 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la san » 05 mar 2013, 10:48

Kenonan je napisao/la:Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.
Ne vjerujem da dovode Nagy-a strucnjak.Nego da ti ispricam nesto iz proslosti.U doba austro-ugarske monarhije slicni tebi su sanjali da ih Bec prihvati i da budu beclije.Mogli su ali pod uslovom da prihvate da budu konjusari u monarhiji.
Slicni tebi su prihvacali i bili u tudjoj zemlji konjusari.Raspala se monarhija i konjusari se pretvorili u konje.Pametnom dosta,osim ako nije vec konjusar.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kenonan » 07 mar 2013, 19:51

Možeš ti vjerovati što hoćeš, Nagy je već potpisao ugovor.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 08 mar 2013, 23:26

Trijumf Aixa, sedam golova Karabatića, tri Savića, jedan Becirovica

mirzaaaaa
Postovi: 284
Pridružen/a: 02 feb 2013, 17:01
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mirzaaaaa » 09 mar 2013, 16:16

edinjo-bih je napisao/la:Trijumf Aixa, sedam golova Karabatića, tri Savića, jedan Becirovica
Kad smo vec u Francuskoj Marko Panić odlicno igra u Šomberiju,moj najdrazi igrac iz reprezentacije.
[youtube][/youtube]

san
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 dec 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la san » 09 mar 2013, 16:22

Kenonan je napisao/la:Možeš ti vjerovati što hoćeš, Nagy je već potpisao ugovor.
Stvarno je li,ne mógu da vjerujem.Glupko.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 10 mar 2013, 00:39

» Izviđač Mi grupa

» 22

(11)
» Borac m:tel

» 29

(16)
DVORANA: "Gradska sportska dvorana". Gledalaca: 850. Sudije: Amar Konjičanin, Dino Konjičanin (BiH) Sedmerci: Izviđač 2 (2), Borac m:tel 3 (3). Isključenja: Izviđač 4, Borac m:tel 8 minuta.
IZVIĐAĆ Mi grupa: Mucić, Jarak 1, Bubalo 1, Zeljić 2, Bošnjak 1, Mandić, Pavlak 3, Prskalo(5 odbrana), Boras 5(2), Šarac 1, Ereš 3, Ševo(3 odbrane), Hrstić 1, Nižic, Paponja 4. Trener: Mladen Škorput.
BORAC m:tel: Vranješ 1, Janković, Petrović, Hercegovac, Tešić, Crnogaća, Burić B.(15 odbrana), Mikić 6(3), Haseljić(1 odbrana), Burić S. 5, Bezbradica 1, Rađenović 8, Obradović 5, Delić, Trivundža 3, Milas. Trener: Aleksandar Međedović.

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 10 mar 2013, 12:33

Ademar Leom klub u kojem nastupaju Vrazalic i Vranjes bh reprezentacivci,se nalazi u nikad goroj financiskoj sitvaciji.
Dvoboj leon-veszprem ce se mozda igrati samo u madjarskoj.
naime veszprem je ponudio 25.000€ za otkup domaceg terena,
leona utakmica kuci kosta 20.000€ a posto se zna u kakvim
su finansijskom stanu lako moze biti da prihvate
Nadam se da ce uskoro Vranjes i Vrazalic nac neki normalni klub nego da igraju dzaba,mislim da Ademar u trenutno financiski najslabi od svih klubova u ligi prvaka..

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 14 mar 2013, 01:50

uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 14 mar 2013, 12:23

Markovic je pozvati opet Harmandica bice tu jos Kadic,Vedran Delic i vecina standardni igraca..Kako ljudi ne razmisljaju ove klavifikacije su vec izgubljene a selektor opet zove stare igrace koji ce doci u Sarajevo dobro se napit,provest,kakvu kuvru pokupit i odigrat utaknicu preko ..urca.
Mjesto za skroz podmadi sastav da mu niko nema vise od 25 godina u sastavu,jer sve je vec izgubljeno treba pravit novu ekipu i u buducnosti pokusat nesto napravit.Kad jedna velesila Slovenija ili Hrvaska pred svjesko prvenstvo moze podmladiti ekipu zasto BiH to nemoze kad je vec ispala i to u klalifikacijama.

Avatar
Semper
Postovi: 2605
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Semper » 14 mar 2013, 12:25

edinjo-bih je napisao/la:uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?
Ja koliko sam čuo biće pozvani Delić,Zulfić, Efendić, Perić,Memić iz Bosne.

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 14 mar 2013, 12:50

Semper je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?
Ja koliko sam čuo biće pozvani Delić,Zulfić, Efendić, Perić,Memić iz Bosne.
Hehe,cuj Ehendic i Memic ako oni budu pozvani onda nemam rijeci.Haj Delic je uredu momak je dobar najbolji igrac bosne,Peric i Zulfic ima puno puno i od njiha.Koce znat

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 14 mar 2013, 15:56

nadam se da to nije tacno...
najbolji tu je delic (igrao za nasu juniorsku repku), pa je onda kako sam ja cuo otisao na te kampove hrvatske reprezentacije, gdje kao nije zadovoljio.

nidjeveze22
Postovi: 30
Pridružen/a: 22 feb 2013, 12:50
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la nidjeveze22 » 15 mar 2013, 11:37

ovaj spisak je smijesan stvarno po cemu upucuje pozive igracima ako ko moze odgovoriti ?

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la brzi » 15 mar 2013, 11:44

Dva najbolja BiH igrača Bašić i Terzić nisu na spisku???

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.