Valencia Club De Futbol

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 26 feb 2013, 15:24

Da skinem paucinu s ove teme :lol:
Valencia je odlucila se na spanjolizaciju momcadi,a to znaci vise Španjolaca u timu,a manje stranaca.Na ljeto se tako ocekuje odlazak Gaga,Tine,Banege,Jonasa i Diega Alvesa i vjerovatno Ramija.Albelda takođe odlazi,samo se ne zna da li u mirovinu ili u neku bogatu zemlju da jos koji milioncic zaradi :mrgreen:
Nova pojacanja u iducoj sezoni bi trebala biti Javi Fuego (Rayo),Michel i Iborra (Levantea),te Iago Aspas iz Celte.Ako ode Banega,a postoji dobra sansa za to onda ce krenuti po Beñata iz Betisa.Ja se iskreno nadam da ce tako i biti jer je Banega mala maca u usporedbi na Beñata.Rami ako ode,a vjerovatno da hoce jer mu je sada klauzula pala na 15 miliona stize kao zamjena za njega Albiol i vjerovatno Toby Alderweireld.Bit ce pojacanja i na krilnim pozicijama,a tu se 90% vec zna da stize Vitolo iz Las Palmasa,a trazi se zamjena i za Barragana.Navodno bi to trebao biti Sabri Sarioglu iz Galate.Uglavnom po ovim najavama cini se da bi Valencia mogla naredne sezone imati puno jacu momcad,jer zacrtana pojacanja su po meni mnogo bolja od igrača koji ce napustiti klub.
Sanjam da bi naredne sezone to ovako moglo biti:

----------------------Guaita------------------------------

Joao----------Albiol------Alderweireld--------Cissokho

----------------Iborra----------Beñat---------------------

Feghouli-------------Aspas----------------------Canales

----------------------Soldado------------------------------

Na klupi:Palop,Ruiz,R.Costa,Sabri,Guardado,Michel,Parejo,Fuego,Portu,Piatti,Vitolo,Viera,Bernat i Valdez ;)

P.S Da dodam da je sinoc otkupljen i Nelson Valdez.On ostaje do 2015 godine clan Valencije.
Zadnja izmjena: Adi_Zepce, dana/u 26 feb 2013, 15:40, ukupno mijenjano 1 put.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
soe
Postovi: 964
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la soe » 26 feb 2013, 15:36

Kakav Benat,odakle Valenciji para za njega?

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 26 feb 2013, 15:40

soe je napisao/la:Kakav Benat,odakle Valenciji para za njega?
Ugovorom je za Betis vezan do 2014 godine.Njegova cijena nece ici preko 12 miliona eura,a Valencia vjerovatno i vise od 18 (pa mozda i 20) miliona moze dobiti na prodaji T.Coste i Banege.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
deenniiVCF
Postovi: 140
Pridružen/a: 25 jul 2012, 18:32
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la deenniiVCF » 26 feb 2013, 15:41

soe je napisao/la:Kakav Benat,odakle Valenciji para za njega?
Prodajmo Tine il Banege :) , a i da nema para sta ima veze, kad jedna Barcelona u dugovima moze trosit ko luda, moze i Valencia :))
.Amunt Valencia !!!

Jer to Je čast i sudbina i KRV Zeničana LJUBAV VELIKA ...

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 26 feb 2013, 15:43

Jos treba dodati da je Vlada Valencije pocela traziti investitora u klub.Znaci novca ce biti :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
soe
Postovi: 964
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la soe » 26 feb 2013, 16:02

Bolje mu je u Atletico da dodje,on je bas igrac kakav treba ovom timu :D.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 26 feb 2013, 17:28

soe je napisao/la:Bolje mu je u Atletico da dodje,on je bas igrac kakav treba ovom timu :D.
Ako vec mora birati bolje mu je u Valenciu.Ipak je Valencia treci najbolji tim u Španjolskoj :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la azTer » 26 feb 2013, 19:45

ma sumnjam da će se u tako kratkom vremenskom periodu toliko toga izmijenit... ipak je u pitanju 7-8 novih igrača, to je puno. što je više novih igrača, toliko je duža i teža prilagodba. valensija bi onda morala trpit to kolektivno prilagođavanje, što se može negativno odrazit na rezultate. teško mi je povjerovat da će se svi oni tako brzo uklopit i pružat najbolje partije. do 3-4 pojačanja za određenu sezonu je ok, sve ostalo je nepotreban rizik.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 27 feb 2013, 00:19

azTer je napisao/la:ma sumnjam da će se u tako kratkom vremenskom periodu toliko toga izmijenit... ipak je u pitanju 7-8 novih igrača, to je puno. što je više novih igrača, toliko je duža i teža prilagodba. valensija bi onda morala trpit to kolektivno prilagođavanje, što se može negativno odrazit na rezultate. teško mi je povjerovat da će se svi oni tako brzo uklopit i pružat najbolje partije. do 3-4 pojačanja za određenu sezonu je ok, sve ostalo je nepotreban rizik.
To stoji,ali predsjednik i sportski direktor Valencije zele vise Španjolaca u timu,posebno onih iz Valencije.Ja iskreno ocekujem tih 7-8 promjena,jer kada je Valencia u pitanju sve je moguce :)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 06 mar 2013, 22:50

Sami smo sebe izbacili.Uopce PSG nije jaci od nas :roll:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Toxicity » 06 mar 2013, 22:54

Adi_Zepce je napisao/la:Sami smo sebe izbacili.Uopce PSG nije jaci od nas :roll:
Šteta, previše je grešaka bilo u prvoj utakmici.
Normalno da nisu jači, osjetila se individualna kvaliteta i bolji trener Parisa.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 06 mar 2013, 22:55

Bas tako,Bilo je u prvoj gresaka,ali i veceras.Iz takvih gresaka smo i dobili pogodak za 1:1 :oops:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Toxicity » 06 mar 2013, 23:17

Ostaviti glavne igrače, nadodati par novih i to će sigurno bolje izgledati dogodine.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la azTer » 07 mar 2013, 01:39

greška iz današnje utakmice nema nekakvu posebnu važnost i težinu, ne bi valensiji bilo ništa bolje da nisu primili taj gol, jer njima su trebala dva.

i nerealno je reć da psg trenutno nije jači od valensije, pogotovo nakon ovog dvomeča u kojem valensija nije odigrala ništa posebno. ok, nije ni psg odigrao nešto spektakularno, ali su u prvoj utakmici valensiju imali u šaci, a da ibra nije napravio glupost, to bi već bilo gotovo. u drugoj utakmici se i nije mogla očekivat neka napadačka partija psg-a, jer je njima bilo u cilju da ostvare bilo kakav rezultat dovoljan za prolaz.

valensija me nije dojmila i ne vidim nijedan razlog zašto su trebali proći dalje kad se uzme u obzir sve prikazano u oba meča.

Avatar
medSa
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 mar 2012, 18:19
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la medSa » 07 mar 2013, 09:53

Šta ba Banega mala maca za Benata, nisam gledao često tog lika, ali Banega je odličan igrač i ta poredba mi je smiješna, da si rekao Tino ili Parejo da su mala maca za Benata pa i nekako bi razumio, iskreno volio bi da dođe Benat, ali da ostane Banega, i da dođe Albiol i Arderweild, a da Rami ostane, nama ne treba tolika španjolizacija. Dobro azTer reče 3-4 do 5 igrača je sasvim dovoljno samo da se zadrži okosnica tima, ja čak ni jonasa sad ne bi prodao, diže formu lik, mada je evidentno da on ide, ja sam za prodaju feghuolija ako dođe preko 12-13 miliona neka ponuda, od afričkog kupa nacija lik kao da ima dvije lijeve noge, doći će ipak jedno 7-8 novih igrača u valenciju kako god da gledam, (fuego, ibora, michel, aspas, benat, arderweild, albiol, vitolo, palop, sabri, a ako prodamo banegu i ramija siguran sam da bolji nećemo biti, ipak puno je to igrača, puno :/) :?

Avatar
medSa
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 mar 2012, 18:19
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la medSa » 07 mar 2013, 09:56

što se tiče sinoćnje utakmice, bili smo nešto bolji od PSG-a ali reći da smo bolji općenito od njih je smiješno, čestitke Parižanima ipak su nas rasuli u prvoj utakmici, i prošli su nas pošteno bez ikakvih sudijskih grešaka, za razliku od nekih timova, i želim im puno sreće u daljim utakmicama Lige prvaka, ipak kako god u prvoj 1/4 finalnoj utakmici će im biti teško jer nemaju Ibre, i sinoć se vidjelo kako su manje opasni bez njega. Nama ostaje da pokušamo to 4. mjesto izboriti i Ligu prvaka iduće sezone

Avatar
L-Train
Postovi: 18758
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la L-Train » 07 mar 2013, 13:59

medSa je napisao/la:što se tiče sinoćnje utakmice, bili smo nešto bolji od PSG-a ali reći da smo bolji općenito od njih je smiješno, čestitke Parižanima ipak su nas rasuli u prvoj utakmici, i prošli su nas pošteno bez ikakvih sudijskih grešaka, za razliku od nekih timova, i želim im puno sreće u daljim utakmicama Lige prvaka, ipak kako god u prvoj 1/4 finalnoj utakmici će im biti teško jer nemaju Ibre, i sinoć se vidjelo kako su manje opasni bez njega. Nama ostaje da pokušamo to 4. mjesto izboriti i Ligu prvaka iduće sezone
ne da su manje opasni,nego nisu nikako opasni i gol koji sam vam dali bio je poklon jednog od vasih igraca.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la azTer » 07 mar 2013, 20:25

ne može se to tako posmatrat. čuj nisu opasni... fazon je što sinoć nisu trebali bit opasni. preče im je bilo sačuvat gol nego ga zabit. ne mora značit da ne bi bili opasni da su morali ganjat rezultat. nisu džaba utakmicu počeli sa jednim klasičnim napadačem (mada lavezzi više ni to nije, igra iza napadača ili na krilu, ali je silom prilika sinoć bio najistureniji).

samo još laici misle da je u psg-u opasan jedino ibrahimović.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la juznjak> » 13 mar 2013, 11:59

Adi_Zepce je napisao/la:
soe je napisao/la:Kakav Benat,odakle Valenciji para za njega?
Ugovorom je za Betis vezan do 2014 godine.Njegova cijena nece ici preko 12 miliona eura,a Valencia vjerovatno i vise od 18 (pa mozda i 20) miliona moze dobiti na prodaji T.Coste i Banege.
Ako se ne varam ,Valencia je platila 18 mil Eura Banegu kada ga je dovodila iz Argentine ? I, sada kao kada je dokazan igrac odnosno majstor ,oni hoce da ga prodaju za manje para :? Po meni Banega je jedan od najboljih igraca na svijetu na svojoj poziciji . Organizator igre kakvog bi svaki tim pozelio u svojoj ekipi . Jedino ako ga Valencia zeli prodati zbog nekih njegovih postupaka van terena . Voli decko cugu, ako se sjecas bila je prije par godina neka njegova snimka u erotskom izdanju :oops: . Po meni Valencia ne bi trebala prodavati Banegu,Ramia i Soldada . To su nekako one prave ,istinske klase u Valenciji . Igraci koji bi trebali da su kicma ekipe u narednim godinama .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 14 mar 2013, 02:17

Pitanje je da li ce ijednog igraca Valencia zadrzati.Moraju do cini mi se 8-og mjeseca platiti dug od otprilike 90 miliona ili ode klub u stecaj.U tom slucaju Valencia bi dozivjela sudbinu GL.Rangersa i krenula bi s takmicenjem iz 3.lige :cry:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.