Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 mar 2013, 14:32

Bogami, kako se bliži utakmica ja sve manje optimističan. Stvarno bih volio da pobijedilo, ali ni jedan naš igrač nije u odličnoj formi, izuzev Begovića i Lulića recimo. Pa i Miske je sve bolji i bolji, istina u lošijoj ligi. Nama je najvažnije da ne izgubimo ovaj meč, pa onda dobiti Slovake u oba meča. I oni su jako tvrda ekipa. Grci su odličan kolektiv, valjda budemo imali sreće u utakmici.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 17 mar 2013, 14:36

OTNYS_YNWA je napisao/la:Bogami, kako se bliži utakmica ja sve manje optimističan. Stvarno bih volio da pobijedilo, ali ni jedan naš igrač nije u odličnoj formi, izuzev Begovića i Lulića recimo. Pa i Miske je sve bolji i bolji, istina u lošijoj ligi. Nama je najvažnije da ne izgubimo ovaj meč, pa onda dobiti Slovake u oba meča. I oni su jako tvrda ekipa. Grci su odličan kolektiv, valjda budemo imali sreće u utakmici.
Ja ti garantujem da ta nazovimo losta trenutna forma igraca pada u vodu kad je reprezentacija u pitanju, jer kad igraju za drazvni dres oni ginu promjene se preko noci, ovaj put ce pogotovo imati veliki motiv da sto bolje odigraju i dones su nam ogromna tri boda koja puno znace za nastavak kvalifikacija.

Ja ne sumnjam sekunde u pobjedu, cijeli kolektiv ce da doprinese pobjedi. 8-) Moje predivađanje 2:0.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 mar 2013, 14:51

Ne znam baš, nadam se da si u pravu ali grci ni sekunde nisu za podcjenjivanje.

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Alipasino » 17 mar 2013, 14:56

Halo zasto vi hocete da mi idemo u Brazil kad kukate pred Grcku,pa sta bi pisali da moramo igrat sa Argentinom.Pa mi smo skoro Brazila nadigrali,igrali bare bare sa Mexikom i plasimo se Grka.Nama izgleda bolje pase baraz pa ko u stili uf umalo nismo imali srece.Jel se to mi bojimo uspjeha.Grke cemo zegat u petak.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cautinho » 17 mar 2013, 15:01

Alipasino je napisao/la:Halo zasto vi hocete da mi idemo u Brazil kad kukate pred Grcku,pa sta bi pisali da moramo igrat sa Argentinom.Pa mi smo skoro Brazila nadigrali,igrali bare bare sa Mexikom i plasimo se Grka.Nama izgleda bolje pase baraz pa ko u stili uf umalo nismo imali srece.Jel se to mi bojimo uspjeha.Grke cemo zegat u petak.
Nitko se ne boji Grka,nego su opasni,zeznut protivnik,vidjeli smo to mnogo puta.
Ovo nam je i velika sansa za dalje,nezelim spominjati historiju ,već kazem da je vrijeme da i Bosna ode na neko takmicenje.
Grci nisu neka velesila,nego imaju opasan i zeznut sistem igre,sa kojim je se puno ekipa nagrdilo.
Keep walking.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 17 mar 2013, 15:02

Kako neko rece,meni je bitno zalaganje,izgaranje tih 14 igraca koji ce se vjerovatno naci na zelenom terenu BP.
Bez mahanja rukama,ako se lopta izgubi,drpanja supka na po terena,vjezbanja stranog jezika sa sudijama itd.
Pa sta na kraju bude nek bude to jest kakav rezultat bude.
Sto se mene tice,ne moramo imati ni jednu sansu nek se lopta odbije od glave selektora Santosa i zabiju sebi autogol ja opet zadovoljan :mrgreen:
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 17 mar 2013, 15:06, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la grgr » 17 mar 2013, 15:06

harishp je napisao/la:Kako neko rece,meni je bitno zalaganje,izgaranje tih 14 igraca koji ce se vjerovatno naci na zelemom terenu.
Bez mahanja rukama,ako se lopta izgubi,drpanja supka na po terena,vjezbanja stranog jezika sa sudijama itd.
Pa sta na kraju bude nek bude to jest kakav rezultat bude.
Sto se mene tice,ne moramo imati ni jednu sansu nek se lopta odbije od glave selektora Santosa i zabiju sebi autogol ja opet zadovoljan :mrgreen:
Oca mi samo to , da opet ne bude bili smo bolji al nismo imali srece nemoj mi srece vise molim te dajte gol i materi im zabijte i cao. Nije nakon one utakmcie sa francuzima da placem i 2 dana sam samo spavo. Samo da dobiju boli me za duple pasove sanse sve samo 1 gol ako je dovoljan naravno i da onda napucavamo u tribine sto se mene tice...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 mar 2013, 15:13

Alipasino je napisao/la:Halo zasto vi hocete da mi idemo u Brazil kad kukate pred Grcku,pa sta bi pisali da moramo igrat sa Argentinom.Pa mi smo skoro Brazila nadigrali,igrali bare bare sa Mexikom i plasimo se Grka.Nama izgleda bolje pase baraz pa ko u stili uf umalo nismo imali srece.Jel se to mi bojimo uspjeha.Grke cemo zegat u petak.
Uz dužno poštovanje jaraniko, ovo je baraž, igramo protiv prvaka i jako tvrde ekipe. Mi smo se sa Brazilom nadigravali, tek toliko, a porediti ih sa Meksikom je smiješno.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unofficialpage » 17 mar 2013, 15:13

grgr je napisao/la:
harishp je napisao/la:Kako neko rece,meni je bitno zalaganje,izgaranje tih 14 igraca koji ce se vjerovatno naci na zelemom terenu.
Bez mahanja rukama,ako se lopta izgubi,drpanja supka na po terena,vjezbanja stranog jezika sa sudijama itd.
Pa sta na kraju bude nek bude to jest kakav rezultat bude.
Sto se mene tice,ne moramo imati ni jednu sansu nek se lopta odbije od glave selektora Santosa i zabiju sebi autogol ja opet zadovoljan :mrgreen:
Oca mi samo to , da opet ne bude bili smo bolji al nismo imali srece nemoj mi srece vise molim te dajte gol i materi im zabijte i cao. Nije nakon one utakmcie sa francuzima da placem i 2 dana sam samo spavo. Samo da dobiju boli me za duple pasove sanse sve samo 1 gol ako je dovoljan naravno i da onda napucavamo u tribine sto se mene tice...
I ja isto mislim. hebo to bili smo bolji, koja korist od toga ako izgubimo, neka mi budemo slabiji ali samo neka je pobjeda, samo to. Neka za Grke bude posjed 98% ali neka je pobjeda nasa :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la legenda reala » 17 mar 2013, 15:30

Ma ako ostave srce na terenu, ne sumnjam ni u pobjedu, sve je do pristupa.Nadam se da će svi odigrati utakmice karijere baš u petak :P

Uvjeren sam u pobjedu cijelo vrijem, pa ću i dalje biti ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la mandraX » 17 mar 2013, 15:42

Samo pobjeda :!:

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cartman » 17 mar 2013, 15:50

Sta je ovo za Spahica? Je li sigurno da ce igrat? Jadna nam je majka bez njega.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la harishp » 17 mar 2013, 15:55

Cartman je napisao/la:Sta je ovo za Spahica? Je li sigurno da ce igrat? Jadna nam je majka bez njega.
Ma jasta ce nego igrati.Zayebavaju Santosa.
Natrpa hrena u nos i sinusi odu k'o rukom :mrgreen:
Ako ovo cita Spaha,naravno da se zayebavam :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cartman » 17 mar 2013, 16:01

Ovaj Vranjes prima k'o Lisa Ann, Zukan sporiji od Mravca, tako da bez Spahica...Ma odma mi se zamanta. Ali valjda ce bit spreman.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pistol
Postovi: 711
Pridružen/a: 08 mar 2013, 19:06
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Pistol » 17 mar 2013, 16:09

Utakmica mi na isti dan kao i rodjendan :mrgreen: (mislim , znao sam ja kojeg je datuma utakmica , a kasnije mi naupade mi je i rodjendan tada)... napisat cu nekom od ovih nasih zelju za poklon

Ocekujem 1-0 za nas , 0-0 prvo polvrijeme bez ijedne sanse ... i onda u nastavku jedna sansa i go - i time se prica zavrsava

P.S. Da pitam ima li neko iz Bugojna ili Vakufa da ce ici na utakmici i da ima slobodno mjesto u autu pri povratku , jer mislio sam odmah nakon utakmice za rodni kraj .... a pogurat cu ga sa 10KM za gorivo :D

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Elegant » 17 mar 2013, 16:34

I tih 1:0 dosta, samo da pobjedimo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la el-fighter » 17 mar 2013, 16:50

Meni je rodjendan par dana kasnije i boljeg poklona od pobjede ne zelim.

Grci nisu velesila kao sto su nekada bili, ali su jos uvijek tvrd orah i reprezentacijama puno jacim nego sto smo mi. Molim Boga samo da ne primimo rani gol, jer Grci znaju cuvati rezultat i braniti se kao malo ko na svijetu. Takodjer, remi bez golova bi dobar, jer tada sve ostaje u nasim rukama.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

BlazKraljevic
Postovi: 107
Pridružen/a: 03 feb 2013, 01:17
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la BlazKraljevic » 17 mar 2013, 17:01

Vidim po izjavama da se Pape i igraci dobro nose sa pritiscima, mislim da ce to biti najvaznije. Ostati hladne glave, igrati kao mozemo, nadati se da ce bas tu vece trenutak inspiracije dozivjeti Misimivic, Dzeko, Ibisevic, Lulic... Izgleda da su se i novinari primirili, djelovala im je ona Osimova packa. Tako bi trebali i ovdi, da cekamo dan utakmice bez smutljivaca kojima je cilj bitisanja na forumu podmetanje klipova tipa..."a sto se nije predvidjelo da ce Kolasinac postati standardan u Shalkeu" i slicnih baljezgarija. Prema tome stedite municiju pa ozezi posle utakmice, ionako to tada nece biti ni vazno, sada nas pustite da se nadamo, jer kazu da ako covjeku oduzemes nadu i mastu mozes ga komotno i je...i

necko_gradacac
Postovi: 686
Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la necko_gradacac » 17 mar 2013, 17:06

el-fighter je napisao/la:Meni je rodjendan par dana kasnije i boljeg poklona od pobjede ne zelim.

Grci nisu velesila kao sto su nekada bili, ali su jos uvijek tvrd orah i reprezentacijama puno jacim nego sto smo mi. Molim Boga samo da ne primimo rani gol, jer Grci znaju cuvati rezultat i braniti se kao malo ko na svijetu. Takodjer, remi bez golova bi dobar, jer tada sve ostaje u nasim rukama.
meni je taj dan rodjendan i ako bog da zelim ga proslaviti pojedom na tribini :)
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la el-fighter » 17 mar 2013, 17:08

necko_gradacac je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Meni je rodjendan par dana kasnije i boljeg poklona od pobjede ne zelim.

Grci nisu velesila kao sto su nekada bili, ali su jos uvijek tvrd orah i reprezentacijama puno jacim nego sto smo mi. Molim Boga samo da ne primimo rani gol, jer Grci znaju cuvati rezultat i braniti se kao malo ko na svijetu. Takodjer, remi bez golova bi dobar, jer tada sve ostaje u nasim rukama.
meni je taj dan rodjendan i ako bog da zelim ga proslaviti pojedom na tribini :)
Kod mene se sutra odlucuje hocu li ici na tekmu. Niko sretniji od mene kada bi mogao prisustvovati pobjedi nad Grckom.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.