HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

rexxona
Postovi: 95
Pridružen/a: 03 apr 2013, 22:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rexxona » 07 apr 2013, 21:33

Matija Poserski zabija svoj prvijenac za Zrinju protiv Želje. :lol:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la harishp » 07 apr 2013, 22:39

bekicamir je napisao/la:Komentar na igrace i strucnjake sto su omogucili ovakvim igracima kao sto su Sesar,Radeljic,Markovic,Stojkic,Poredski,Bekic,Zurzinov,Scepanovic,Milicevic,Crnov,Muminovic,Pehar i ostali nogometni amateri ikada budu dio HSK Zrinjskog JESTE SAMO OVAJ----- :lol: ------ :oops: ------

DEFINITVNO 15 -AK NAJGORIH IGRACA U ZADNJIH 15 GODINA POTREFILO U KLUBU ISTU SEZONU!
Kao sto Djuro kaze''udri se bekicu udri'' :mrgreen: :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 08 apr 2013, 14:16

bekicamir je napisao/la:
rexxona je napisao/la:Ne ubacujem ja baklje, niti sam ikada ubacio nemam potrebe. I opet dokazujete kolko ste jadni i dolazite u našu temu.Slobodno pišite i dalje nemam namjeru se sa vama prepirati.

Što se tiče utakmice ovo ne da je loše, ovo je očajno. Jasno je sada svima da nema nikakve šanse za europu, sreca pa smo u prvom dijelu sezone imali srece i osvojili onoliko bodova pa se nemoramo boriti za opstanak. Treba sada dati nekim mladima šansu ionako nemamo šta izgubiti.

Eto tko jos misli da su Milicevic i Redaljic dva kloca od 2m visine za prvih 11 u euro Zrinjskom neka se dobro glavom u zid zaleti,mozda bi njih dvojica dosla do izrazaja kada bi uz sebe imali Pepea-Iniestu i Ronalda,ovako ce obadvojica najdalje otici do nk CIma!
Sramota je da ovo jadno izgleda de ne moze jadnije,najgore ekipe poput Travnika i Zvijede koje su pri dnu tablice odnesu bodove bez po muke,onda zamislite koji kvalitet trenutno posjeduje ovih nasih 16,17 igraca!
Nego lagano se sviju rijesiti mozda ostaviti Jurinu i Gligorova jer se nisu niti imali kada pokazati !
Melher nebi mogao braniti u Branitelja,Markovic je tu radi zene azdaje koja ga kontrolikra,lafo tetovaze ,momcina a pizdina dosla u Zrinjski samo radi nje,ovaj Radeljic kada mu vidim facu i konstukciju to je kao da Crouch igra odbranu,pa lik ne zna gdje je ,ravnoteza mu je kao u pijanog rusa sa 3 promila alkohola u sebi,ovaj Crnov nekakva balerina noge mu se sudaraju,lika nisu naucili trcati kako Bog zapovjeda,Milicevic je reprezetativac koji se vrti u 10 m osi ,niti ga nema naprijed niti pozadi,puuu jeb... ti 20 ti godina nemas kondicije,Zurzinov vise psihicki bolesnik koji je proveo vremena na CUMU nego na treninzima,ovaj Preederski boga mi mog ako ga negdje u drvima nisu nasli i doveli mendazeri mocnom SULI koji je postenjacina zesca,sve Covicevi pijuni,Raspudic i Maric glavonje koje se razumiju u nogomet ocigledno naveliko pa su im ovo ta ciljana pojacanja,takodjer spomenuo bi ovom prilikom i malog Bekica koji je postigao lani 7 golova pa se umislio da je za Barcelone ,protiv Pehara necu nista pisati jer momak je i sam rekao kakav je Zrinjski kad ja mogu igrati u prvih 11!
Scepanovic,Djuric,Arezina kockar su istrosena i spora te troma roba!
Kad se rijese ovih nabrojanih pede.ra koji sramote dres svetinje mozda opet odem na utakmicu do tada ****.i na travnjaku me ne zanimaju!
Odlično! Bekiću , znači ti si navijač samo kada dobro ide.Jednostavno nemoj dolaziti na tekme idi gledaj nekoga tko će zadovoljiti tvoje apetite i riješen problem.Meni je Zrinjski dobar i ovakav kakav je i uvijek će biti pa taman bili 4 liga.Sada se ovdje vidi tko su pravi navijači a tko su šupljaci i navijači na baterije.Sa velikim zadovoljstvom ću otići na slijedeću utakmicu pod BB i uživati nervirajući se (jer za svoj klub i to je uživanje) sa onih par stotina bolesnika koje se previše ne zamaraju igračima,trenerima i upravom jer ponavaljam po stoti put ti ljudi su prolaznici oni su samo trenutno u Zrinji.Oni dođu i odu a Zrinja ostaje i mi sa njima.Ja bih bio najsretniji da za nas Igra Modrić da nam je trener Ferguson a menadžer Abramović ali to je naravno nemoguće i zato treba biti sretan sa onim što imamo.Znam i ja da ima svakakvih tipova u klubu i oko kluba ali to je realnost i to je odraz društva i države u kojoj živimo.Slažem se da treba kritizirati i tražiti bolje ali to treba raditi sa činjenicama.Kako to da neki igrači kad su u Zrinjskom onda su gubitnici , loši igrači , nemaju pojma ,tatini sinovi itd. ali kad odu u neki drugi klub odjednom su oni puno bolji.Koliko sam puta čuo kako Krešo Kordić nema pojma ,kako je loš i sl. a sada odjednom Krešo strašan igrač,najbolji centarfor u ligi ili Džidići ,Vernes Selimović pa juče Pavle Sušić itd.....Tako će isto biti i sa Stojkićem , Milićevićem ,M.Aničićem i ostalima kad odu negdje drugdje.Ma o.d.j.e.b.i.t.e više s tom pričom i prestanite kuditi igrače iz nekih svojih osobnih razloga.Ja sam siguran recimo da će Sesar za 2-3 godine , kada stekne malo iskustva i kada ojača biti odličan bočni igrač ali NE!Treba momka svaku utakmicu hakati i prozivati.Onda takvi tipovi sebe nazivaju navijačima.Ma ni blizu , to su običnio kompleksaši kojima nikada ništa ne valja , koji po čitav dan sjede za jednom kavom i onda komentarišu sve i svašta jer su oni stručnjaci za sve i svašta.
Ove dušebrižničke komentare tipa kako smo loši , kako smo imali sreće i da smo davno trebali pasti i propasti ne treba komentirati.Ja sam sada još više ponosan na svoj Zrinjski jer sada tek vidim koliki smo trn u oku nekima.
Na kraju da zaključim , kod nas ima jedna vrlo poučna narodna poslovica :Nije bitno šta ti netko kaže nego TKO ti kaže!Zato , da nismo loši -jesmo,da nam je kadar limitiran -jeste, da nemamo igru i da nismo u formi -istina je ali bez obzira ne sve to idemo dalje.Promjenit će se sve to i to mnogo brže nego što bi neki htjeli i željeli.
I KAD IZGUBE I KAD POBJEDE ......
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

rexxona
Postovi: 95
Pridružen/a: 03 apr 2013, 22:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rexxona » 08 apr 2013, 15:10

Slažem se acovicu sa tobom, ja idalje tvrdim kako ce Milicevic postati odličan "dubinski playmaker". Momak nebi igrao za Hrvatsku u21 sa igracima poput Radosevica,Rebica,Vrsaljka da nije dobar, osim toga 10-ku nosi. Sada se pokazuje koje pravi navijac, ja sam bio i protiv Želje svih 90 minuta, pa poslje toga i na ovoj jadnoj utakmici protiv Zvijezde i bit cu i na sljedecoj, jer ne dolazi se na utakmice radi igrača nego zbog kluba.I treba sada pruziti podrsku Karacicu i ostalima, jer je nemoguce u kratkom roku napraviti neke velike izmjene.

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 08 apr 2013, 16:57

Acovicu mozda je nama navijacima na baterije pun kur... vise srozavanja i ugleda i rezultata kluba a uvijek iste najave,titula i europa...postali smo kao Sloboda i Celik,bivsi osvajaci titula koji zive u svijetu fantazije,ovaj moj post je nakon utakmice i revoltiran sam ga pisao ali i iza svake rijeci svoje stojim,vi pametnjakovici da znate tko je Milicevicu menadzer sami bi zbojili 2+2 i dosli do zakljucka zasto on igra u hrvatskim mladjim selekcijama,kur... je on ikakav igrac i svi mi "navijaci na baterije" to vidimo samo ga ovdje 2,3 forumasa koja su vjerovatno njegova rodbina bliza brani,taj Milicevic moze najdalje do HNL radi menadzerskih klanova,Vlado Zadro je imao istog menadzera eno ga sada u 2. ligi i slali su ga od DInama do Hajduka,kada vidim tko nam i vodi i organizira igru prema naprijed nije niti cudo zasto imamo 18 golova u ligi,ja cu takodjer i sutra na utakmice i ovi ostali baterijasi koji ne trebaju slusati nekakve srceparajuce postove o ljubavi prema Zrinjskom,ti isti igraci sramote i blamiraju nasu najvecu ljubav tako da cu im ja uvijek svojim piskaranjem jeb... mater preko foruma kada vec u zivo nema nikakva efekta vama to smetalo ne smetalo!
Mozda stvari krenu na bolje ali mucno jer niti ovi menadzeri oko kluba ne mogu vise dovesti kvalitetna i provjerena igraca!

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjke » 08 apr 2013, 17:59

acovic1 je napisao/la:
bekicamir je napisao/la:
rexxona je napisao/la:Ne ubacujem ja baklje, niti sam ikada ubacio nemam potrebe. I opet dokazujete kolko ste jadni i dolazite u našu temu.Slobodno pišite i dalje nemam namjeru se sa vama prepirati.

Što se tiče utakmice ovo ne da je loše, ovo je očajno. Jasno je sada svima da nema nikakve šanse za europu, sreca pa smo u prvom dijelu sezone imali srece i osvojili onoliko bodova pa se nemoramo boriti za opstanak. Treba sada dati nekim mladima šansu ionako nemamo šta izgubiti.

Eto tko jos misli da su Milicevic i Redaljic dva kloca od 2m visine za prvih 11 u euro Zrinjskom neka se dobro glavom u zid zaleti,mozda bi njih dvojica dosla do izrazaja kada bi uz sebe imali Pepea-Iniestu i Ronalda,ovako ce obadvojica najdalje otici do nk CIma!
Sramota je da ovo jadno izgleda de ne moze jadnije,najgore ekipe poput Travnika i Zvijede koje su pri dnu tablice odnesu bodove bez po muke,onda zamislite koji kvalitet trenutno posjeduje ovih nasih 16,17 igraca!
Nego lagano se sviju rijesiti mozda ostaviti Jurinu i Gligorova jer se nisu niti imali kada pokazati !
Melher nebi mogao braniti u Branitelja,Markovic je tu radi zene azdaje koja ga kontrolikra,lafo tetovaze ,momcina a pizdina dosla u Zrinjski samo radi nje,ovaj Radeljic kada mu vidim facu i konstukciju to je kao da Crouch igra odbranu,pa lik ne zna gdje je ,ravnoteza mu je kao u pijanog rusa sa 3 promila alkohola u sebi,ovaj Crnov nekakva balerina noge mu se sudaraju,lika nisu naucili trcati kako Bog zapovjeda,Milicevic je reprezetativac koji se vrti u 10 m osi ,niti ga nema naprijed niti pozadi,puuu jeb... ti 20 ti godina nemas kondicije,Zurzinov vise psihicki bolesnik koji je proveo vremena na CUMU nego na treninzima,ovaj Preederski boga mi mog ako ga negdje u drvima nisu nasli i doveli mendazeri mocnom SULI koji je postenjacina zesca,sve Covicevi pijuni,Raspudic i Maric glavonje koje se razumiju u nogomet ocigledno naveliko pa su im ovo ta ciljana pojacanja,takodjer spomenuo bi ovom prilikom i malog Bekica koji je postigao lani 7 golova pa se umislio da je za Barcelone ,protiv Pehara necu nista pisati jer momak je i sam rekao kakav je Zrinjski kad ja mogu igrati u prvih 11!
Scepanovic,Djuric,Arezina kockar su istrosena i spora te troma roba!
Kad se rijese ovih nabrojanih pede.ra koji sramote dres svetinje mozda opet odem na utakmicu do tada ****.i na travnjaku me ne zanimaju!
Odlično! Bekiću , znači ti si navijač samo kada dobro ide.Jednostavno nemoj dolaziti na tekme idi gledaj nekoga tko će zadovoljiti tvoje apetite i riješen problem.Meni je Zrinjski dobar i ovakav kakav je i uvijek će biti pa taman bili 4 liga.Sada se ovdje vidi tko su pravi navijači a tko su šupljaci i navijači na baterije.Sa velikim zadovoljstvom ću otići na slijedeću utakmicu pod BB i uživati nervirajući se (jer za svoj klub i to je uživanje) sa onih par stotina bolesnika koje se previše ne zamaraju igračima,trenerima i upravom jer ponavaljam po stoti put ti ljudi su prolaznici oni su samo trenutno u Zrinji.Oni dođu i odu a Zrinja ostaje i mi sa njima.Ja bih bio najsretniji da za nas Igra Modrić da nam je trener Ferguson a menadžer Abramović ali to je naravno nemoguće i zato treba biti sretan sa onim što imamo.Znam i ja da ima svakakvih tipova u klubu i oko kluba ali to je realnost i to je odraz društva i države u kojoj živimo.Slažem se da treba kritizirati i tražiti bolje ali to treba raditi sa činjenicama.Kako to da neki igrači kad su u Zrinjskom onda su gubitnici , loši igrači , nemaju pojma ,tatini sinovi itd. ali kad odu u neki drugi klub odjednom su oni puno bolji.Koliko sam puta čuo kako Krešo Kordić nema pojma ,kako je loš i sl. a sada odjednom Krešo strašan igrač,najbolji centarfor u ligi ili Džidići ,Vernes Selimović pa juče Pavle Sušić itd.....Tako će isto biti i sa Stojkićem , Milićevićem ,M.Aničićem i ostalima kad odu negdje drugdje.Ma o.d.j.e.b.i.t.e više s tom pričom i prestanite kuditi igrače iz nekih svojih osobnih razloga.Ja sam siguran recimo da će Sesar za 2-3 godine , kada stekne malo iskustva i kada ojača biti odličan bočni igrač ali NE!Treba momka svaku utakmicu hakati i prozivati.Onda takvi tipovi sebe nazivaju navijačima.Ma ni blizu , to su običnio kompleksaši kojima nikada ništa ne valja , koji po čitav dan sjede za jednom kavom i onda komentarišu sve i svašta jer su oni stručnjaci za sve i svašta.
Ove dušebrižničke komentare tipa kako smo loši , kako smo imali sreće i da smo davno trebali pasti i propasti ne treba komentirati.Ja sam sada još više ponosan na svoj Zrinjski jer sada tek vidim koliki smo trn u oku nekima.
Na kraju da zaključim , kod nas ima jedna vrlo poučna narodna poslovica :Nije bitno šta ti netko kaže nego TKO ti kaže!Zato , da nismo loši -jesmo,da nam je kadar limitiran -jeste, da nemamo igru i da nismo u formi -istina je ali bez obzira ne sve to idemo dalje.Promjenit će se sve to i to mnogo brže nego što bi neki htjeli i željeli.
I KAD IZGUBE I KAD POBJEDE ......
Svaka cast, svaka ti je na mjestu, pogotovo ovo za bivse igrace Zrinjskog!

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjke » 08 apr 2013, 18:05

bekicamir je napisao/la:vi pametnjakovici da znate tko je Milicevicu menadzer sami bi zbojili 2+2 i dosli do zakljucka zasto on igra u hrvatskim mladjim selekcijama,kur... je on ikakav igrac i svi mi "navijaci na baterije" to vidimo samo ga ovdje 2,3 forumasa koja su vjerovatno njegova rodbina bliza brani,taj Milicevic moze najdalje do HNL radi menadzerskih klanova,Vlado Zadro je imao istog menadzera eno ga sada u 2. ligi i slali su ga od DInama do Hajduka
eto koliko znas govoris da im je isti menadzer, Zadrin menadzer je bio Igor Musa sve do odlaska u Zagreb, i tu su se razisli, a Milicevicev menadzer je bivsi igrac Zrinjskog i danas utjecajan menadzer Ives Čakarun.

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 08 apr 2013, 20:37

Mali Musa i Cakarun su zaposlenici VELIKOG Naletilica! ;)
Eto koliko ti znas!

werly
Postovi: 319
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la werly » 08 apr 2013, 21:00

bekicu sto ti stojkic nevalja

werly
Postovi: 319
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la werly » 08 apr 2013, 21:04

slazem se acovicu ma nije njima niko valjo ima i danas ljudi koji pljuju jovica koji nam je 2 trofeja donio a bekicu ti dolazi na utakmice kad postanemo real madrid mada mislim da te ni to nebi zadovoljilo

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 08 apr 2013, 21:06

werly je napisao/la:bekicu sto ti stojkic nevalja
Jesi to ti Pero?!
Aj Stojkic moze proci ,malo sam se zaznuo za njega,nije on kriv sto mu ne daju da igra na Sesarovom mjestu! :roll:

fanaticoszg
Postovi: 57
Pridružen/a: 09 okt 2012, 22:35
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la fanaticoszg » 08 apr 2013, 22:01

Dobra Vecer,

Dzida u Zrinjskom = kupovina provjerenih igraca......kratkog roka,jer u Mostaru para vise nema .Ko god ode u Banja Luku,Sarajevo,vidi gdje ima love danas.

Zrinjski nije izbacio napadaca ili veznog vec 10 godina.
Samo stoperi.I zato nema igre,talenta.
Svaka cast Gagrama,Margetama,Bogdanima....ali....treba s djecom raditi,nauciti ih osnovnim nogometnim tehnikama.
Kada se vidi ko u Zrinjskom radi sa djecom......Jasno je zasto iz juniora izlaze nepotpuni igraci.

Ne igra niko nogomet na asfaltu,na zemlji.
Nema vise mahala,gdje je svako dijete proslo kroz sistem.
Zasto se ne bi uveo slican turnir ponovno.
Ili moraju Dzidici,Buhaci i ostali iz starog trznog centra da jedino treniraju.

Mostar je bio izvor talenata,trebalo je samo nastaviti nakon rata raditi.sa uzom bazom ,ali sistem je bio tu.

Bez talenata sa mostarskog asfalta,nece biti ni jakog Zrinjskog
a do tada cemo imati Crnove,Jurine i Poredske

pozdrav od nekoga ko je 35 godina prisutan na stadionu pod Bijelim Brijegom

Avatar
Lillard
Postovi: 26337
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 08 apr 2013, 22:33

opet dolaze :roll:

kako vam ne dosadi stalno pricat o istim stvarima i provocirat. gubite se sa ove teme.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

werly
Postovi: 319
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la werly » 08 apr 2013, 23:05

hvala sto dolazite i pokazujete nam koliko vam smetamo i koliki smo vam trn u oku

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjke » 08 apr 2013, 23:18

bekicamir je napisao/la:Mali Musa i Cakarun su zaposlenici VELIKOG Naletilica! ;)
Eto koliko ti znas!
rekla kazala, da je naletilic imao ikakve veze sa zadrom, nakon onih golova u europskoj ligi, tj. kvalifikacijama, pogotovo Odenseu 2, pa cak i utakmica protiv Slovana, u kojima je Zadro extra igrao i bio na pragu transfera u Slovan, davno bi ga negdje uspio uvaliti Naletilic, ili pak Musa preko Naletilica, zato sumnjam da imaju ikakve veze...

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la krmak » 09 apr 2013, 01:16

Vehlez, velez, nije isto. Ajd sad odbrabonjaj nazad na svoju temu

Sent from my PMP5580C

starmo94
Postovi: 817
Pridružen/a: 06 jan 2012, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la starmo94 » 09 apr 2013, 14:52

Karačić započeo proces pomlađivanja ekipe: Na Grbavici od prve minute Vasilj i Čilić

Nakon poraza od Zvijezde u nedjelju, Zrinjskom su samo preostali teoretski izgledi da izbori nastup u Europi. Svjesni su toga i pod Bijelim Brijegom, te se polako okreću selektiranju ekipe za slijedeću sezonu. Tako će u susretu sa Željezničarom trener Branko Karačić prigodu za dokazivanje pružiti nekim mlađim igračima.

„Loša igra i rezultati, ozljede i nestabilnost forme pojedinih igrača, razlozi su zbog kojih smo primorani napraviti promjene u sastavu. Sigurno da će prigodu dobiti 3-4 nogometaša, ako ne i pet. Nakon jučerašnjeg razgovora sa Upravom kluba, polako smo krenuli sa selekcijom ekipe, kako bi imali jednu kvalitetniju viziju za budućnost kluba“, riječi su trenera Zrinjskog Branka Karačića.

Šef stručnog stožera Mostaraca najavio je kako će u susretu sa Željezničarom prigodu pružiti mladom vrataru Nikoli Vasilju, a u početnom sastavu bi se trebao naći i Ante Čilić.

„Vjerujem da će Čilić krenuti od početka utakmice, kako bi dobili bolji uvid u njegove vrijednosti. Bez obzira što meni kao treneru neće biti drago, ako kroz proces pomlađivanja doživimo više poraza nego što je očekivano, ja sam spreman postaviti svoja leđa, kako bi od ljeta imali jednu kvalitetniju selekciju igrača“, istaknuo je Karačić dodavši kako je ekipi priključen junior Marko Odak koji će prigodu dobiti u slijedećim utakmicama.

Hrvoje Miličević jedan je od rijetkih igrača Zrinjskog koji su u nedjelju zaslužili prolaznu ocjenu.

„Ritam utakmica srijeda-nedjelja ostavio je dosta traga na igračima, dosta ih se žali na umor, a imamo i veliki broj ozlijeđenih igrača. Sigurno da ćemo protiv Željezničara pokušati odigrati što bolju utakmicu i nadamo se ostvariti povoljan rezultat“, kazao je Miličević.

Igor Melher, Goran Marković, Gligor Gligorov, Vučina Šćepanović nogometaši su koji zbog ozljeda neće nastupiti na Grbavici. Utakmica 21. kola Premier lige između Željezničara i Zrinjskog igra se u srijedu u 18 sati.

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjke » 09 apr 2013, 15:35

starmo94 je napisao/la:Karačić započeo proces pomlađivanja ekipe: Na Grbavici od prve minute Vasilj i Čilić

Nakon poraza od Zvijezde u nedjelju, Zrinjskom su samo preostali teoretski izgledi da izbori nastup u Europi. Svjesni su toga i pod Bijelim Brijegom, te se polako okreću selektiranju ekipe za slijedeću sezonu. Tako će u susretu sa Željezničarom trener Branko Karačić prigodu za dokazivanje pružiti nekim mlađim igračima.

„Loša igra i rezultati, ozljede i nestabilnost forme pojedinih igrača, razlozi su zbog kojih smo primorani napraviti promjene u sastavu. Sigurno da će prigodu dobiti 3-4 nogometaša, ako ne i pet. Nakon jučerašnjeg razgovora sa Upravom kluba, polako smo krenuli sa selekcijom ekipe, kako bi imali jednu kvalitetniju viziju za budućnost kluba“, riječi su trenera Zrinjskog Branka Karačića.

Šef stručnog stožera Mostaraca najavio je kako će u susretu sa Željezničarom prigodu pružiti mladom vrataru Nikoli Vasilju, a u početnom sastavu bi se trebao naći i Ante Čilić.

„Vjerujem da će Čilić krenuti od početka utakmice, kako bi dobili bolji uvid u njegove vrijednosti. Bez obzira što meni kao treneru neće biti drago, ako kroz proces pomlađivanja doživimo više poraza nego što je očekivano, ja sam spreman postaviti svoja leđa, kako bi od ljeta imali jednu kvalitetniju selekciju igrača“, istaknuo je Karačić dodavši kako je ekipi priključen junior Marko Odak koji će prigodu dobiti u slijedećim utakmicama.

Hrvoje Miličević jedan je od rijetkih igrača Zrinjskog koji su u nedjelju zaslužili prolaznu ocjenu.

„Ritam utakmica srijeda-nedjelja ostavio je dosta traga na igračima, dosta ih se žali na umor, a imamo i veliki broj ozlijeđenih igrača. Sigurno da ćemo protiv Željezničara pokušati odigrati što bolju utakmicu i nadamo se ostvariti povoljan rezultat“, kazao je Miličević.

Igor Melher, Goran Marković, Gligor Gligorov, Vučina Šćepanović nogometaši su koji zbog ozljeda neće nastupiti na Grbavici. Utakmica 21. kola Premier lige između Željezničara i Zrinjskog igra se u srijedu u 18 sati.
Tako je, sve je izgubljeno, gore ne moze, do kraja dati sto vise sanse igracima iz nase skole, koji su manje igrali ili nikako, sretno juniorima Vasilju i Odaku u debiju, a jos bi u ovih par domacih utakmica, protiv Gradine i GOŠK-a npr. trebalo dati sansu i Romanu Vlahi, te Klaricu koji je jedan od najboljih strijelaca lige, ionako losije od sadasnjih napadaca jednostavno ne moze, a ova 2 igraca imaju osjecaj za gol, neki dan gledajuci klipove o Zrinjskom naletih na video od Vlahe, vidi se da ima potencijala tu, ima par finih nastupa i za BiH mlade selekcije, zasto ne dati sansu njemu i Klaricu pored onakvih krilnih igraca i spiceva, u napadu smo najtanji!

" onclick="window.open(this.href);return false;

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 09 apr 2013, 17:55

bekicamir je napisao/la:Acovicu mozda je nama navijacima na baterije pun kur... vise srozavanja i ugleda i rezultata kluba a uvijek iste najave,titula i europa...postali smo kao Sloboda i Celik,bivsi osvajaci titula koji zive u svijetu fantazije,ovaj moj post je nakon utakmice i revoltiran sam ga pisao ali i iza svake rijeci svoje stojim,vi pametnjakovici da znate tko je Milicevicu menadzer sami bi zbojili 2+2 i dosli do zakljucka zasto on igra u hrvatskim mladjim selekcijama,kur... je on ikakav igrac i svi mi "navijaci na baterije" to vidimo samo ga ovdje 2,3 forumasa koja su vjerovatno njegova rodbina bliza brani,taj Milicevic moze najdalje do HNL radi menadzerskih klanova,Vlado Zadro je imao istog menadzera eno ga sada u 2. ligi i slali su ga od DInama do Hajduka,kada vidim tko nam i vodi i organizira igru prema naprijed nije niti cudo zasto imamo 18 golova u ligi,ja cu takodjer i sutra na utakmice i ovi ostali baterijasi koji ne trebaju slusati nekakve srceparajuce postove o ljubavi prema Zrinjskom,ti isti igraci sramote i blamiraju nasu najvecu ljubav tako da cu im ja uvijek svojim piskaranjem jeb... mater preko foruma kada vec u zivo nema nikakva efekta vama to smetalo ne smetalo!
Mozda stvari krenu na bolje ali mucno jer niti ovi menadzeri oko kluba ne mogu vise dovesti kvalitetna i provjerena igraca!
"Bekiću" Sličnu sam raspravu imao sa jednim prijateljem u vezi Tonija Šunjića nakon utakmica sa Partizanom.Ne tvrdim da će Milićević biti bolji i lošiji ali sam siguran da ima potencijala.Taj njegov menadžer po tvojim informacijama očito ima utjecaja na braću Kovač,Martina Novoselca,Ivana Gudelja a vjerovatno i na samog Davora Šukera.Nekako sumnjam u to!Ja osobno imam neke veze sa Milićevićem koliko i sa tobom.Ako pogledaš neke moje postove od ranije vidjet ćeš recimo da sam puno više gotivio Arežinu ali nakon njegovih očajnih partija i prvenstveno nezalaganja sam okrenuo ploču iz pomenutih razloga.Ja ovdje samo govorim o argumentima.Upravo TI si najavljivao nekakve titule, zvučna pojačanja i nerealne stvari a sada nama držiš prodike kako se lako mirimo sa nekim stvarima.Ne mirim se ja sa ovakvom situacijom, samo sam realan i ja ne vidim načina na koji bi netko u ovakvoj situaciji mogao i htio donijeti novac u Zrinjski (osiom ako se ne zove Abramović) a bez toga nema napretka.
Slažem se sa "fanaticoszg" da u omladinskom pogonu ne rade stručni ljudi, mada ima nekoliko solidnih trenera i tu je najveća mogućnost napretka Zrinjskog a sada su i uvjeti nešto bolji.Zrinjski je stvorio nekoliko prosječnih igrača koji su brzo pobjegli (neki i opravdano) misleći da će negdje bolje proći ali to su bile greške koje su usporile njihovo napredovanje.Npr. Peko,Barišić ,Kožul bi sigurno brže napredovali da su ostali ovdje ali to su njihove odluke.Nadam se da će se i ovdje nešto ubrzo promijeniti nabolje pa da ćemo imati prave kadrove u omladinskoj školi.Meni se recimo sviđa kako je radio Zadro i tada su juniori bili u vrhu i u prvenstvu i u kupu.I to je generacija Milićevića,Sesara ,Arežine,Martinovića,Barišića i Kožula.Za naše prilike odlična generacija što je dokaz da se može.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

Avatar
Lillard
Postovi: 26337
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 09 apr 2013, 17:58

@acovicu svaka cast ;)

sutra igramo sa zeljeznicarom u gostima i iskreno ne ocekujem bas nista. nadam se da ce mladici koji dobiju sansu opravdat je. a ako i ne, i dalje ih treba stavljat u igru jer nemamo sta vise izgubit.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.