FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2013, 17:43

neo je napisao/la:Suarez dobio 10 utakmica kazne, sto znaci da ga nema prvih 8 kola naredne sezone. Vise nego dobro za Bayern ukoliko ga zeli dovesti :D
Ovakav psihopata ne treba Bayernu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[youtube][/youtube]


:lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1422
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 24 apr 2013, 17:58

Sto se tice velikih kambekova, samo su 3 ekipe u eurokupovima uspjele da stignu zaostatak od 4 gola. Krenimo redom:

1. sezona 1961/62. u Kupu pobjednika kupova portuglaski Leixoes je izbacio svicarskog La Chaux-de-Fondsom 5:0 nakon sto su u prvom mecu izgubili sa 6:2

2. sezona 1984/85 u Kupu UEFA je Partizan izbacio QPR sa 4:0, dok su prethodno na Highburyju izgubili sa 6:2

3. sezona 1985/86. opet u Kupu UEFA Real je deklasirao u drugoj utakmici Borussiju Monchengladbach 4:0 i time anulirao poraz od 5:1. Zanimljiva je cinjenica da je tada Borussiju vodio Don Juppko :-)

To se jos nije desilo u LP-u i sve tri ekipe je spasavao gol na strani. Takav izuzetak necemo Don Juppku dozvoliti :-)
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rob do bagro » 24 apr 2013, 18:07

A sta je sa Milan-Deportivo ?
Prva tekma u Milanu 4:1, uzvrat 4:0. :)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Bilall
Postovi: 1428
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 24 apr 2013, 18:09

Dante dominira :D
[youtube][/youtube]

Avatar
GAL
Postovi: 868
Pridružen/a: 10 maj 2010, 14:14
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GAL » 24 apr 2013, 18:16

rob do bagro je napisao/la:A sta je sa Milan-Deportivo ?
Prva tekma u Milanu 4:1, uzvrat 4:0. :)


ja ali mi metnusmo barci momacki cvrku a ne primismo gola ;) 8-) ,obaj bayo more metnut svakome barem ajnc gol na strani ,u ovom slucaju barca bi morala pobjediti 6:1,a bayern nije zaragoza ,celta vigo ili majorka itd...,istina je da jos nista nije gototvo ,misljenja sam da bayern nesmije prokockati ovo vodstvo ovaj kapital pred revans ,kazem cuda se mogu desiti ali mislim da nismo bas zadnjih godina bili miljenici srece ,sudbine kako god hocete i red je da nas malo posluze do kraj jer bez toga nema uspeha.

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la secer » 24 apr 2013, 18:20

effe_sa je napisao/la:Mene samo interesuje, od 11 naših igrača sinoć koji su bili u prvoj postavi, koliko njih ne možemo okarekterisat sa svjetska klasa?
1. martinez. neozbiljno je da za igraca koji nepunu sezonu igra na najvisem nivou kazemo da je svjetska klasa.
ako ovu formu ponovi i naredne sezone, a nadam se da hoce, onda mozemo reci da se radi o svjetskoj klasi.

2. dante. isti slucaj kao martinez. dakle, iako se radi o vrhunskoj klasi cije je znanje neupitno, ipak ne mozemo reci da se radi o svjetskoj klasi sve dok ne uveze barem 2 sezone na vrhunskom nivou.

3. za razliku od martineza i dantea koji ce sigurno, ali sigurno otici do kraja, boateng nikada nece biti svjetska klasa.
vrhunski stoper da, ali svjetska klasa ne. on ako hoce da zaigra na vecem nivou i ucvrsti svoju poziciju u prvom timu, pod moranje je da skine 5-6 kg.

4. nasi ´spicevi´ nisu svjetska klasa.

za ostale mozemo reci da su svjetska klasa i to za sve osim riberija.
misljenja sam da je grehota i ponizenje za samog bilala kada ga neko pokusa ocijeniti ili strpati u neku klasu.
covjek je svijet za sebe i neumoljivi vladar svih veznjaka koji trenutno hodaju zemaljskom kuglom.
mislim da je van pameti porediti ga sa drugim veznjacima.
ps.
kad smo vec kod riberija, ne razumijem zasto ga ludi hejnko nije odmarao :?:
nadam se da ce odmoran otputovati u barcu, pa da ih izdominira u njihovom toru.
ps2.

--------------------gocinjo (jos uvijek zvuci nestvarno :D )-
king riberi---------sacir---------------tomas ´the man´ mu

atomska navala, atomskaaaaaaa 8-) 8-)
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lillard » 24 apr 2013, 18:25

al' onaj alaba :o 8-)

lik ubija..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la brzitesanj » 24 apr 2013, 18:37

Zdravo Bavarci, neko vrijeme me nije bilo obaveze i tako to.
Sinoć smo pokazali kako se igra fudbal momački i hrabro nista tika-taka, qurac-palac nista to.
Čuvena tika tak umalo sinoć petaka primi.
slika
Šta više napisati poslije ovoga?
Ko bi ono najbolji tim na Svjetu?
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3697
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 apr 2013, 18:45

http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 70636.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo ga ozdravio i trebao bi mislim početi protiv frajburga


Avatar
SemaFCBM
Postovi: 51
Pridružen/a: 25 feb 2013, 19:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SemaFCBM » 24 apr 2013, 19:22

http://www.goal.com/es/news/21/fichajes ... seg%C3%BAn" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako prenosi Goal.com agent Juppa je potvrdio da je Lewat od naredne sezone naš igrač.

Ako je ovo istina ja stvarno ne znam šta ovi naši rade,da li su oni normalni? Prije svega nije nam potreban napadač,a još manje igrač Borussie,jer ovim umanjujemo sebi konkurenciju,što ne valja,jer kao što je jedan član ovog foruma rekao,jaka Borussia znači i jak Bayern.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 24 apr 2013, 19:25

slika

King RIBERY 8-)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 24 apr 2013, 19:25

Bez veze napadač, nadam se da ovo nije istina. Pa imamo Gomeza koja zna promašivati zicere, ne treba nam još jedan napadač koji iz 5 prilika zabije 1 gol.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Monolog » 24 apr 2013, 19:28

Dijelim @šećerovo mišljenje. Mada, u svim mogućim i nemogućim diskusijama koje vodismo na ovom forumu, još uvijek nismo došli do te univezralne definicije igrača svjetske klase. :mrgreen: Kada se dogovorimo oko toga, onda ću iznijeti vlastiti stav o svakom igraču ponaosob. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilal » 24 apr 2013, 19:45

M4kaveli je napisao/la:
Bilal je napisao/la:Ajde ceribasa razguli. Idi placi tamo u svojoj temi...
Jedini koji je veceras ostecen je Bayern. Za barem 2 penala. Kako je smijesno ono sto je marca napisala. Cuj faul Dantea? :lol: Gomez nije bio u ofsajdu! Jedino ostaje onaj potez Mullera, koji jest pomalo prljav, ali je Robben svakako vec bio proso...
Sto ne volim ovakve likove, al' nikako.
Lazes sam sebe momak.
I ne nemoj mi nista odgovarati, cestit'o sam vam i rekao da je zasluzeno kao i svaki normalan simpatizer Barcelone.
Samo sto ti ides iz krajnosti u krajnost ..
Nisi ni ti meni trebao odgovarati, jer nisam tebi odgovarao, nego nekom nenoralnom simpatizeru.

A o ostecenosti Barce koju taj nenormalni simpatizer navodi. Ma da, Barca je ostecena zestoko. Bilo je 4:0, a trebalo je biti 6:0, odnosno diskac. ;)
Navodni Faul Dantea? O tome je smijesno i govoriti.
Ovo nije vidjelo ofsajda:
slika
Pogledaj ovog igraca ispod Mullera koliko je bio odaljen od linije, a koliko Gomez.
S druge strane, cista 2 penala za Bayern nisu svirana.
Svaki dodir sa Xavijem, Iniestom i Messijem je sviro faul i davao kartone, a tamo Alves lomi li lomi i njemu nista...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Monolog » 24 apr 2013, 19:51

Treb'o si uraditi ps kad je lopta već bila u golu. To bi bilo barem malo vjerodostojnije. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BavaracZenica » 24 apr 2013, 19:56

Slazem se da nam Lewandowski ne treba, iako on sigurno odlazi na kraju sezone iz Dortmunda.

Ima on strasan bilans i u Dortmundu i u Poznanu gdje je vec bio, jak igrac zaista, no imamo Gomeza, sad opet pitanje da li ce on ostat.

Bilo kako bilo, maznuli smo Goetzea tako daaa mislim da ne treba vise ulazit u roster Dortmunda hehe, takodjer i Draxlera ne treba dirat , ovaj nas sastav za sljedecu sezonu strasno opet izgleda, sa pojacanjima u odbrani, et dosao je taj Kirchoff mislim treba doci i vjerovatno Buyto odlazi kao i Tymo i Contento, dovest zamjenu za Alabu, za Lahma je vec zamjena Rafinha, mozda jos jedan dobar stoper ma da i ne treba... Boa, Dante, Badstuber, Kirchoff :D

Sredina nemam sta reci :D samo je pitanje da li ce Robben ostat, sve ostalo je cool ...

i napad pitanje da li ce dovest spica il odlazi Gomez, i da li Pizzaro nastavlja ili i on odlazi, e sad ak dodje do toga da Pizzaro ode zavrsi karijeru il sta vec, a dodje Lewandowski-Gomez-Mandzo :D sta da ti pricam :D
FC Bayern !!!!!

Avatar
SemaFCBM
Postovi: 51
Pridružen/a: 25 feb 2013, 19:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SemaFCBM » 24 apr 2013, 19:57

Evo i Jupp je potvrdio za radio COPE da je Lewat od naredne sezone naš.

E do kurca,ovo nam nije trebalo. :evil:

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la LenBias » 24 apr 2013, 19:58

kupite jos hummelsa i dortmund u drugu ligu :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 24 apr 2013, 20:06

Mislim da je to patka,posto mu ugovor istice 2014 a domuzari traze 20-25mil. nema sanse da to nasi plate ;)

Logicnije bi bilo da dodje kao slobodan igrac,za godinu dana ako ga vec namjeravamo dovesti.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.